انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اریکسون: با این شرایط باشگاه ها ورشکست می شوند
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اریکسون: با این شرایط باشگاه ها ورشکست می شوند 1

سرمربی سوئدی سابق تیم ملی فوتبال انگلیس عنوان کرد ویروس کرونا شرایط را برای تیم های مختلف در اروپا بسیار سخت کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میرور، سرمربی سابق انگلیس احتمال ورشکستگی تیم های باشگاهی را در شرایط بحران ویروس کرونا بسیار زیاد خواند.

در شرایطی که بازیکنان نیاز به تامین مخارج خود دارند، باشگاه ها را نباید فراموش کنیم که شرایط بسیار حادی را تجربه می کنند و رقابت های باشگاهی تعطیل است و منبع درآمد باشگاه ها قطع شده است و به همین خاطر پرداخت کردن حقوق بازیکنان و الزامات قرارداد، کار این تیم ها را بسیار دشوار کرده است و باشگاه ها نزدیک به ورشکستگی هستند.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا بازیکنان باید کاهش حقوق بپردازند ، گفت: "همه ما باید چیزی بپردازیم - زندگی آنطور که انتظار داشتیم نبوده است - از یک راه یا راه دیگری باید برای حل بحران کمک کنیم.

در سوئد ، من از تیم دسته سوم ، Torsby پشتیبانی می کنم ، و هیچ پولی از طرف حامی مالی به باشگاه وارد نمی شود. این باشگاه مجبور شد افرادی را که برای آنها کار می کنند ، اخراج کند. بنابراین بازیکنان باید ببینند که حقوقشان باید کمک شود وگرنه عواقب بدی در انتظار خیلی ها است. اگر چیزی از اسپانسر و فروش بلیط وجود ندارد ، از کجا پول می گیرید؟ بنابراین اگر فوتبال وجود نداشته باشد ، حامی مالی وجود نخواهد داشت و باشگاه نمی تواند هزینه خدمات عادی را بپردازد. با این شرایط همه باید چیزی را از دست بدهند.

او در بخش دیگری از صحبت های خود گفت: خیلی از تیم های لیگ های دسته یک و دو هستند که در صورتی که چند ماه به درآمدهای بازیها و پخش زنده نرسند، ورشکست می شوند و راهی برای فعالیت نخواهند داشت. "این برگرد ، مطمئناً. همه ورزش ها به ویژه فوتبال باز خواهند گشت. این بزرگترین ورزش در جهان است و هرگز نخواهد مرد. بالاخره این شرایط تمام می شود و فوتبال باز خواهد گشت. من هم مثل خیلی های دیگر دلم برای فوتبال تنگ شده است.