انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: شــــــــادی بعد از گــل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
ســـلام دوستــآن
امیدوارم حالتون خــــوب باشه Heart
من ازتون یه سوال میپرسم با توجه به گزینه ها جواب بدید Tongue مرســـی
................................................................................​................................................................................​...............................
فکر کنین یه فوتبالیست هستین ! و گل زدین. شادی بعد از گلتون چجوریه Huh

1-به نامزدم که بین هوادارا نشسته نگاه میکنم و گلمو به اون تقدیم میکنم!

2-ملـــق و پشتک و حرکات موزون انجام میدمــ Big Grin

3-خیلی شیک از بغل بازیکن حریف رد میشم و یه تیکه ابدار بهش میندازمTelegh_01

4-به سمت بازیکن ها و مربی میرمــ Smile

5-کــار خاصی نمیکنم Undecided

6-سایر مـــوارد.......Telegh_59
3و2...
6و5...
3

و همچنین عادت دارم بعداز گل توپو به سمت اسمون شوت کنم.10
4-به سمت بازیکن ها و مربی میرمــ
۳+ آزارو اذیت Big Grin چه حالی میده Tongue
(02-05-2020، 17:08)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

وای حال ک میده ولی بعدش دیدی وسط بازی زیر پا رفت دست و پات شکستTelegh_01
(02-05-2020، 17:10)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:08)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

خخخخ Big Grin
اونموقع آناهید خطریمو رو میکنم.یوهاهاهاها.اگه یکاری نکردم تک تکشون و اخراج کنن Big Grin
(02-05-2020، 17:12)Anahidd نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(02-05-2020، 17:10)MEL_ISA نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

خخخخ Big Grin
اونموقع آناهید خطریمو رو میکنم.یوهاهاهاها.اگه یکاری نکردم تک تکشون و اخراج کنن Big Grin

خخخTelegh_01
دو دو دو دو
صفحه‌ها: 1 2