انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تیاگو: شاید در بایرن از فوتبال خداحافظی کنم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
تیاگو: شاید در بایرن از فوتبال خداحافظی کنم 1

هافبک اسپانیایی بایرن مونیخ تاکید کرد که مشکلی با خداحافظی از دنیای فوتبال با پیراهن این تیم ندارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیاگو آلکانتارا محصول آکادمی بارسلونا به شمار می‌آید که توسط پپ گواردیولا به بایرن مونیخ برده شد و تا الان در بایرن بازی می‌کند. تیاگو از سال ۲۰۱۳ در بایرن مونیخ حضور دارد و تا سال ۲۰۲۱ هم با این تیم قرارداد دارد.

او درباره بایرن گفت: من در تیم بزرگی بازی می‌کنم. بایرن باشگاه خوبی برای خداحافظی من خواهد بود و بعید نیست که با پیراهن این تیم خداحافظی کنم.

درباره تیاگو جالب این است که او فرزند مازینیو ستاره سابق فوتبال برزیل است که قهرمانی در جام جهانی ۱۹۹۴ را در کارنامه دارد. او در ایتالیا به دنبال آمد اما دوران کودکی‌اش را قبل از اینکه راهی اسپانیا شود و به آکادمی لاماسیا برود در برزیل پشت سر گذاشت.

تیاگو درباره ویروس کرونا گفت: کرونا نه تنها روی فوتبال بلکه روی اقتصاد و در کل همه چیز تاثیر گذاشته است. این ویروس فوتبال را تغییر خواهد داد و هم حقوق‌ها کم می‌شوند و هم بازیکنان با رقم پایین تری به تیم‌های دیگر می‌روند.

او درباره بازی بدون تماشاگر گفت: قطعا در صورت ادامه بازی‌ها تماشاگران به ورزشگاه نخواهند رفت. این واقعا تاسف آور است اما شرایط را درک می‌کنیم و چاره‌ای جز این نداریم. برای نجات باشگاه‌ها از بحران مالی که با آن روبرو هستند باید فصل ادامه پیدا کند.