انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دی بروین ساز جدایی سر داد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دی بروین ساز جدایی سر داد 1

هافبک بلژیکی منچسترسیتی اعلام کرد در صورتی که محرومیت این تیم از حضور در لیگ قهرمانان ادامه داشته باشد ممکن است این تیم را ترک کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از تلگراف، کوین دی بروین، هافبک منچسترسیتی این احتمال را رد نکرد که اگر دادگاه داوری ورزش در لوزان (CAS) درخواست تجدید نظر سیتی‌زن‌ها را برای ممنوعیت شرکت در مسابقات اروپایی رد کند، می‌تواند این باشگاه را ترک کند. یوفا پیش از این سیتی را به دلیل نقض قوانین بازی منصفانه مالی، به مدت دو سال از بازی در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا محروم کرده بود.

کوین دی بروین درباره ماندن یا رفتن از منچسترسیتی گفت: "من فقط منتظر هستم. در واقع باشگاه به ما گفت که آن‌ها تقریباً ۱۰۰٪ مطمئن هستند که این رای تجدید نظر را برنده خواهند شد. به همین دلیل منتظر می‌مانم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد. من به تیمم اعتماد دارم به محض این که نتیجه این بیانیه بیان شد، فکر می‌کنم تصمیم گیری من و خیلی از بازیکنان شروع می‌شود. آیا برنامه‌های گواردیولا بر آینده من تأثیر خواهد گذاشت؟ نمی‌توانم به این سوال پاسخ دهم. پپ گفت که فصل آینده او بدون توجه به این موضوع در منچسترسیتی خواهد بود و سپس قرارداد وی منقضی می‌شود. اما تصمیم من به آن چه پپ انجام می دهد بستگی ندارد. من قبلاً با مربیان دیگر همکاری داشته‌ام و خودم تصمیم خواهم گرفت و ممکن است در صورتی که محرومیت سیتی از حضور رد لیگ قهرمانان بماند این تیم را ترک کنم.

کوین دی بروین هافبک بلژیکی منچسترسیتی تاکنون ۱۶ پاس گل برای تیمش ثبت کرده است. رکورد بیش‌ترین پاس گل در یک فصل لیگ برتر انگلیس به تیری آنری تعلق دارد که توانست ۲۰ پاس گل در یک فصل ثبت کند.