انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: یه سوال بیاین تو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
میگم میدونین عشق چیه؟
اصلا معنیش چیه؟
چرا ما بچه ها تو این سن و سال عاشق میشیم؟

جواب یادتون نره
سپاس Big Grin Big Grin
چون بچه ایم 14
جواب بدین دیگه
عشق بچگی زود گذر Sleepy
دلمون میخاد تجربع کنع فک میکنع چ خبرع حالاااا...
(07-05-2020، 18:17)Iam_RIHAM نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دلمون میخاد تجربع کنع فک میکنع چ خبرع حالاااا...

من دارم سوال میکنم Dodgy
من تجربش کردم
توی این سن و سال هیچکدومتون عاشق نمیشید!!! علاقه‌ی ارتباط دوستی با جنس مخالف رو عشق نمیگن... عشق این نیست که با یکی لاس بزنی و بعد یه مدت به فراموشی بسپریش!!
خیلی این حرفو تکرار کردم بازم میگم. چیزی که توی این دوران اسمشو عشق میزارید اغلبش #جو_دوران_بلوغ هستش!!!

سوال پرسیدی سپاسم میخوای؟
خجالتم نمیکشی Confused
(07-05-2020، 19:43)محمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
توی این سن و سال هیچکدومتون عاشق نمیشید!!! علاقه‌ی ارتباط دوستی با جنس مخالف رو عشق نمیگن... عشق این نیست که با یکی لاس بزنی و بعد یه مدت به فراموشی بسپریش!!
خیلی این حرفو تکرار کردم بازم میگم. چیزی که توی این دوران اسمشو عشق میزارید اغلبش #جو_دوران_بلوغ هستش!!!

سوال پرسیدی سپاسم میخوای؟
خجالتم نمیکشی Confused

به این میگن جواب

مسخره Dodgy
عشق خیلی خوبه
معنیش طولانیه
دست ادم نیست ک عاشق میشه
عشق ب وجود میاد
(07-05-2020، 23:45)S-T-I-N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عشق خیلی خوبه
معنیش طولانیه
دست ادم نیست ک عاشق میشه
عشق ب وجود میاد

ممنون که جوابمو دادی735
صفحه‌ها: 1 2