انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ♪ اפֿـبار کـوتـاه موسیـᓆـے ♫
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
*انتقاد "تیلورسوییفت" از ترامپ*

"تیلور سوییفت" خواننده سرشناس آمریکایی در واکنش به کشته شدن "جورج فلوید" یک مرد سیاه‌پوست به دست پلیس در شهر "مینیاپولیس" و اعتراضات پس از آن، دونالد ترامپ را به روشن کردن آتش برتری نژادی سفیدها در آمریکا متهم کرد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♪ اפֿـبار کـوتـاه موسیـᓆـے ♫ 3

او در توییتی نوشت:"پس از اینکه آتش برتری سفید‌پوستان و نژادپرستی را در کل ریاست جمهوریت برافروختی، آیا شهامت تظاهر کردن به برتری اخلاقی قبل از تهدید به خشونت را داری؟ وقتی غارت شروع شود، تیراندازی هم آغاز می‌شود؟ ما در ماه نوامبر به خروج شما رأی خواهیم داد."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قتل جوان کرد به خاطر موسیقی کردی !

سه نفر در آنکارا به یک جوان کرد ۲۰ ساله حمله کرده و او را کشته‌اند چون در پارک با دوستانش به موسیقی کردی گوش می‌کرده است. بر باریش جاکان در محله آلسانجاک، واقع در منطقه اتی مسکوت استان آنکارا و با ضربات چاقو به قتل رسیده و پلیس هر سه مهاجم را دستگیر کرده است. دوغان جاکان، پسرخاله مقتول گفته او هم قبلا به‌خاطر گوش کردن به موسیقی کردی مورد حمله قرار گرفته است.

تبعیض علیه کردها در ترکیه پدیدۀ جدیدی نیست. مردم ترکیه و دست کم کشورهای همسایه‌اش به یاد دارند که زمانی نه چندان دور زبان کردی، لباس کردی، موسیقی کردی و هر آنچه به کردها و کرد بودن ارتباط داشت، در ترکیه ممنوع بود و هر گونه اشاره به واژه یا مفهوم کرد، ضرب و شتم پلیس یا پیگرد قضایی به دنبال داشت. امروزه دیگر خبری از این ممنوعیت‌ها (به شدت گذشته) نیست، اما به شهادت سازمان‌های حقوق بشری و رسانه‌های بین‌المللی، تبعیض همچنان ادامه دارد و دامنۀ آن از حق حیات و آزادی، تا اقتصاد و خدمت‌رسانی، تا زبان و فرهنگ و حتی تا فوتبال گسترده است.

قتل یک جوان کرد به خاطر گوش کردن موسیقی کردی و دیگر خشونت‌های نژادپرستانه علیه کردهای ترکیه در حالی رخ می‌دهد که رجب طیب اردوغان چهار روز پیش به‌بهانه واکنش به اعتراضات مردم آمریکا به قتل جورج فلوید به‌دست پلیس آمریکا از «رویکرد نژادپرستانه و فاشیستی» در آمریکا انتقاد کرده بود.
دموی آهنگ جدید ایوان بند با عنوان " شاه نشین قلبم " منتشر شد !

متن آهنگ:

صدا بزن گاهی منو ، که اسمم از یادت نره!
صدا بزن که اسمم با صدای تو قشنگتره…
آخه ببین حیفِ تو نیست .. هستی و با من نیستی؟!

آهای تو که نشستی تو بهترین جای قلبِ من
تو قلب من بشین و هی بازم بهم زخم بزن!..

دانلود دمو

View this post on Instagram

A post shared by امپراطور کوزکو | زینب موسوی ()

ایشالا زود تد خوب بشی
موزیک ویدیوی آهنگ جدید علی یاسینی با عنوان "دیوار" منتشر شد !

متن آهنگ :

خونه خستس یه چایی چند روزه مونده رو کتری ..
من راضیم به دیدن تو از دور و از چند متری ..

با اینکه بد ازت پُرم
ببین منو کم توقعم ..
بیا بشین جر و بحث کنیم داد بزن
تو رو بعد بغل کنم ..

دیوار زدن میون من با تو .. آدما بد پستن
من هرکیو که ناز کردم یه روزی چک زد رفت ..
همیشه چوب سادگیمو خوردم
همه جونمو نارفیقا بردن ..
توی خودم اسیرمو افسرده م
این نفسا مَشقیه من مُردم ..

دانلود دمو

تصویری جدید از تغییرات ظاهری عجیب اَدل ( Adele )

در جدیدترین تصویر منتشر شده از ادل ( Adele ) خواننده مشهور انگلیسی، او با چهره ای دگرگون شده در مقابل لنز دوربین عکاسان دیده شده است.

این خواننده پس از انتشار تصاویرش که در آن کاهش وزن او محسوس بود، بحث های زیادی را در فضای مجازی بین کاربران ایجاد کرده بود.

عده بسیاری چهره قبلی اَدل را می پسندند اما برخی دیگر معتقد هستند که چهره و وزن جدید او به سلامت بیشتر این خواننده کمک می کند.

اولین دوره کنسرت آنلاین موسیقی نواحی برگزار می‌شود

اولین دوره کنسرت‌های آنلاین موسیقی نواحی به مدت چهار شب و در هر شب دو اجرا از ۲۳ مرداد، ساعت ۲۱ برگزار خواهد شد.

بر این اساس در شب اول، پنجشنبه (۲۳ مرداد) در قسمت اول موسیقی سیستان و بلوچستان با هنرنمایی خداداد شکل‌زهی و فاروق رحمانی و در قسمت دوم موسیقی بوشهر با اجرای حیدر سلمانی و حیدر احمدی پخش خواهد شد.
روز جمعه (۲۴ مرداد) نیز موسیقی کرمانشاه با هنرنمایی سیدآرش شهریاری و میلاد داول و در قسمت دوم موسیقی لرستان با اجرای احسان عبدی‌پور و بابک پیمانی پخش خواهد شد. علاوه بر آن شنبه (۲۵ مرداد) موسیقی شرق خراسان با اجرای علی درافشان و غلام‌رسول صوفی و در قسمت دوم موسیقی خوزستان با اجرای احمد بیت‌سیاح و سعید سیاحی پخش خواهد شد.

در روز یکشنبه ۲۶ مرداد نیز موسیقی شمال خراسان با اجرای ایوب سعیدی و همچنین در قسمت دوم موسیقی آذربایجان با اجرای سونار نجاری و پانیذ ستاری پخش خواهد شد.

مجموعه کنسرت‌های آنلاین موسیقی نواحی با حمایت دفتر موسیقی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و همکاری بازار بزرگ ایران و از فضای کتابخانه این مجموعه به مدت چهار شب از ۲۳ تا ۲۶ مرداد، ساعت ۲۱ از طریق اینستاگرام انجمن موسیقی ایران و همچنین هفدانگ پخش می‌شود.
کنسرت شهرام ناظری بدون نمایش ساز !

ممنوعیت نشان دادن ساز موسیقی به تلویزیون اینترنتی هم رسید و کنسرت آنلاین شهرام ناظری بدون نمایش آلات موسیقی اجرا شد.

به‌ گزارش تازه نیوز ، نشان دادن آلات موسیقی سال هاست در تلویزیون ممنوع است. اما انگار این ممنوعیت به تلویزیون های اینترنتی و پلتفرم ها هم رسوخ پیدا کرده است.

شب گذشته کنسرت آنلاین شهرام ناظری برگزار شد و در حرکتی قابل تامل ، ساز موسیقی نوازندگان نشان داده نشد.
مهرادجم در یکی از لایو های خود روز ارائه اهنگ "هی" را خبر داد.

مهراد جم در یکی از لایو های خود روز ارائه اهنگ "هی"را خبر داد.
به گفته مهراد جم و دنیا جهانبخت اهنگ "هی" در 18 خرداد 1400 ارائه میشود.

____
دموی اهنگ "هی" در سایت های موزیک،ترانه و... قرار گرفته است!

پ.ن دوستان خودم هم دموی اهنگ رو توی فلشخور قرار دادم!
لینک :  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=297317
صفحه‌ها: 1 2 3