انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با حضور:  
اوممممم خانم شقایق
دختر خوبیه خیاطه اشپز؟ یه چند تا عکس گذاشته بود نمیدونم
همینا رو میدونم
موفق باشی
شقای من ^^
یکی از بهترین دخترای انجمنه ^-^Heart
یه رفیق واقعی *-*(:

خونگرم و مهربون 31

خوش برخورد 31

بسیار خوشگل و جاذاب 31 14k

قلب خیلی مهربون و پاکی داره(=
راز دار ((:

امیدوارم همیشه شاد باشی^^
دوست دارم ژیگر 14k Heart

خوب مهربان دلسوز عاقل بالق خوش برخورد.

آدم اجتماعی دوس داشتنی خوش اخلاق.

ولی یک ایراد بزرگ داره

زود باوره و زود قضاوت میکرد الان نمیدونم Angel

هیچت وقت بخاطر اون حرفات نمی بخشمت Undecided

و همین
اِاِاِ شقایقه ^^
سلام گوگولی
کم اشنایی دارم الهی درست از اب دربیان :} :
مهربون ، خوش اخلاق **
کم پیش میاد جوش بیاره ولی اگ جوش اورد...
با سهند جوره
انگار سپاس دوسته ^^
بیبی فیس و خوشمله :]
هنر دوسته :} چرخ خیاطی مامانش خوش طرحه**
با همه جوره ، اجتماعیه :]
شک دارم کسی ازش گله مند باشه :]
دانشجو هم هست ولی یادم رف رشتشو ^^
در کل دختر خوبیه :}

موفق باشی گلی **
خب شقا خانم ^^
ی دختر خیلی خیلی مهربونه
دلش خیلی پاکه
منحرف نیست*در بهشت میبینمت*
خیلیم خوشگله ولی اعتماد ب نفس نداره
ی خواهر کوچیک داره ک همش حرص میخوره از دستش
بنظرم باید اعتماد ب نفستو بالا ببری
چون تو لیاقتشو داری^^
خیلیم خوش قیافه ای
هنرمنده زیااااد^^
عاشق خیاطی
خب از مشکلات بدش همونیه ک سیروان گفت خیلی زود باوره و با حرف دیگران زود خام میشه
خونگرمه^^
ی کد بانوی خوب و کامل امیدوارم موفق باشی♥
هدیه رو وا نکرده پس فرستاد
---
پس فرستاد
هدیه رو وا نکرده پس فرستاد
---
این خانوم دلش مثل آسمون پاک و صافه
زیبا و پر از زندگانی و اُسکیژن
چهره ماننده سطح دریا زیبا و دل انگیز
اما سخنان و فرمایشات مانند عمق دریا پهناور
همین دیگه
چقد شبیه دکلمه شد
ولی خب
برات آرزو بهترین هارو دارم،به قول معروف پله به پله پیش برو
و دست از تلاش برندار و همیشه به زندگی امیدوار باش✿♡✿
دختر خوبُ نازنین فرشته ی روی زمین
شقایق خانوم صد آفرین 

تصور خاصی ندارم به اون شکل 
دختر خوبیه
گُلی از گلهای بهشت 

بزار یکم تصور کنم همین وسط کار..
شاید تک فرزند.
رشتش هم طراحی دوخت باید باشه.  Bl8 Magic! khkhkhkh

قرمه سبزی هم دوست داره.. (و معتقده مامانش از همه بهتر درست میکنه)

آهنگ دپ گوش میده احتمالا.

ایشالا رستگار شی 
 موفق باشی
فرشته ها حتما نباید بال داشته باشن*
شقایق عزیز
همون فرشته بدون بال رو زمینه
خیلی چیزا ازش یاد گرفتم ، مهربون بود
صبور بودن
اهمیت ندادن به ظاهر و قد و قیافه و... افراد و نگاه کردن به دلشون

قدر مهربونیتو بدون زیبا ^^
حالا باید چی بگم؟ اصلا از کجا شروع کنم؟ اولین بار یادمه تو فلش زیر یکی از پست ها ایسگاه اش کرده بودم اینم هی فکر میکرد حتما داره با یه فرد متشخصی حرف میزنه هی با ادب و احترام جواب میداد  Telegh_01  البته اینو بخاطر این یادمه که بعدا لینک اون پست رو واسم فرستادی. نمیدونم اصلا چی بود. بهرحال اونجا اولین بار بود که ایستگاه اش کردم. بعععد یادمه تو گ.ا با سس خرسی و اون دختره که طرفدار فدایی بود (اسمش چی بود؟) آره با اونا هییییی حرف میزد یعنی من یادمه موقع عید پارسال ( امسال نه پارسال ) بود بعد زیاد به نت دسترسی نداشتم. صبح میدیدم گ.آ جدید زدن شب که میومدم ۱۰۰ صفحه رفته بودن جلو. همشم حرفای همینا بود. بعد به خودم میگفتم اینا چطور میتونن انقد حرف بزنن؟ یعنی میشه منم بتونم حتی نصف اینا با یکی حرف بزنم؟ خخخ جالب اینجاس که شد و الان که باهاش حرف میزنم شاید بعضی روزا بالای پنجا شصتا یا شایدم بیشتر واسش چرت و پرت مینویسم. چرا اینجوری شد؟ چون که خب خیلی این فرد باعث شد که من تغییر کنم یعنی واقعا تو این یه سالی که با هم دوستیم من خیلی خیلی چیزها ازش یاد گرفتم. من همیشه سعیم رو میکنم از همه یاد بگیرم ولی خب شاید شقایق دقیقا همون چیزایی بود که من نبودم. احساسی مهربون دلگرم مضطرب و .. همه اینا خیلی رو من تاثیر گذاشت و خیلی باعث شد که بیشتر از بیرون به خودم نگاه کنم. میدونی وقتی از درون خودت رو میبینی اون دافعه ای رو که داری نمیبینی. یعنی اون چی بهش میگن؟ جلوه؟ آره جلوه ی بیرونی خودت رو اکثرا نمیبینی و بهش توجه نمیکنی. میدونی مثل یه آینه.
خیلی اینش رو دوس دارم که میتونه از اشتباهاش درس بگیره و میفهمه که اگه یوقت یچی بشه تجربه است نه شکست. خیلی خوبه که همیشه سعی میکنه یاد بگیره چه از من چه از بقیه. خودش خیلی فکر میکنه که خیلی نقص داره ولی خب کیه که نداشته باشه؟ بشخصه نقص هایی که خودم دارم خیلی خیلی جدی تر و شاید خطرناک تر از نقص های اون باشن. ولی اون به همون نقص های کوچیکش خیلی خیلی اهمیت میده و من به نقص های بزرگم هیچ اهمیتی نمیدم (:
تو نظرای قبلی هی میدیدم راجع به قیافه بقیه دارن نظر میدن هی به خودم میگفتم آخه به اینا چه ربطی داره چرا باید همچین چیزی بگن :/ خلاصه که واقعا بنظرم اون قیافه و ظاهر چبونم سر و صورت و دماغ و گوش ملاک زیبایی نیست. یعنی من همیشه که به یکی میگم زیبا منظورم اون چیزیه که تو سرشه نه صرفا ظاهرش. همین ملاک های اشتباه باعث شده خیلیا اعتماد بنفسشون داغون بشه.به شما چه ربطی داره آخه یکی چه شکلیه.

طرح مهمه دیگه.
حالا رنگ هر چی میخواد باشه.

خودمم شاید خیلی وقتا رعایت نکنم اینو ولی دیگه نمیخوام از قیافه یکی تعریف کنم. کار چرتیه.
خیلی چیزای مهم تری هست که آدم میتونه درباره شون حرف بزنه تا قیافه.

بعد آها میخواستم اینو بهت بگم که خودت رو دوست داشته باش. یعنی واسه خودت احترام قائل باش. خیلی چیزا هستن که ارزش آدم رو میارن پایین. نرو سمت اون چیزا. شاید واست مهم نباشه. ولی همین چیزا ممکنه در آینده آدم رو اذیت کنه. آدم اگه خودش رو دوست داشته باشه دیگه تن به هر کاری نمیده. یعنی اینجوری بگم که اگه یه نفری بخواد یه نفر دیگه رو کوچیک کنه یا تحقیر کنه، یجورایی تقصیر خود اون فرد هم هست که نزدیک یه همچین آدمی بوده. فک کن یکیو تو خیابون میبینی چاقو دستشه. خب تو که نمیری سمتش میری؟ تو زندگی هم همینطوریه. وقتی یه چیزی هست که میدونی قراره اذیتت کنه خب نباید بری سمتش. خیلی واضحه.

من همیشه تلاشت رو واسه مستقل شدن تحسین میکنم. اینکه بتونی خودت واسه خودت زندگی کنی یه ایده و هدف عالیه. امیدوارم این راهی که تا اینجا اومدی رو یهو ول نکنی. همینو برو جلو چون قطعا شدنیه. مستقل بودن حس خیلی خیلی خیلی خوبی داره. اینکه چبدونم بخوای مثلا یه چیپس بخری و از بابات پول نگیری ! شاید مسخره بنظر بیاد ولی حس فوق العاده ای داره. وقتی از جیب بابات نون میخوری همیشه باید رعایت حالش رو بکنی. هیچوقت نمیگی خب این لباس گرونه پس برم اینو بخرم. یجوری میخوای با لباس ارزون خریدن بابات رو خوشحال نگه داری. ولی وقتی دستت تو جیب خودت باشه اصلا واست مهم نیست! هر چی بخوای میتونی بگیری و کسی هم نیست که بگه نه این گرونه اون ارزونه. خودتی و خودت. امیدوارم بتونی به این حس برسی.

شاید بگین اع اینا که تصور نیست و .. Telegh_28  ولی خب من واقعا میشناسمت. و شناختنت هم کار آسونی نبود. اون طور که بعضیا فکر میکنن ساده و صاف و .. نیستی. خیلی خیلی هم پیچیده ای. من دهنم سرویس میشه تا بتونم رفتارت رو پیش بینی کنم. همیشه یه کارایی میکنی که من دهنم باز بمونه. و این خیلی خوبه ها بد برداشت نکن.

انقد از سوم شخص پریدم دوم شخص دهنم سرویس شد. Telegh_52  الان اصلا نمیدونم دارم با کی حرف میزنم.

آها اینم میخواستم بگم که هندمند به شدت خفنی هست. یعنی من واقعا بهش حسودی میکنم که چطور انقد خوب میتونه طراحی کنه. بعد خیاطیشم عالیه 6  آخه چطور ممکنه.

اعععععع یچی میخواستم بگما یادم رفت. خب اشکال نداره. اگه چیزی بود بعدا به خودت میگم حتما.

موفق باشی.