انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب شرمنده که دیر کردم وای..
(13-07-2021، 20:32)Alien نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختر جالبیه
حرف زدنش جذابه...
نوع فکرشم دوس دارم
شیر خشک هنوز رو گازه
ندادیش

فک کنم بنویسه...
نویسنده؟

خب  تو این مدتی که گذشت در دوران کرونا خیلی اتفاقات افتاد که اول ذهنم و بعد طرز حرف زدنم و هر چیز دیگه ایم تغییر کرد و شاید یه خلاء خوبی بود که بتونه من و به خودم بیاره...
سعی میکنم همیشه جوری فکر کنم که به نفع و درست باشه و خب ممنونم بابت این تعریف خیلی برام ارزشمند بود^^

خودم خوردمش هه:v

ن حرفه ای ام علاقه شدیدی بهش دارم که برام ارزشمندش میکنه پس دست به قلم بله هستم!

(14-07-2021، 13:26)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی آدم باحالیه. همیشه دوس داره اون بخش متفاوت خودش رو بقیه نشون بده. و خب خودشو متفاوت از بقیه میدونه؟ نمیدونم ولی من همیشه خودم رو مثل بقیه و عادی میدونم. یعنی قبول دارم که همه آدما منحصر به فردن و متفاوت ولی اینجوری نمیگم که خب شما اینین ولی من نیستم. یعنی خودم رو دوس دارم مثل بقیه بدونم و اون نگاه از بالا رو نسبت به بقیه نداشته باشم.
البته کاملا نگاهی که تو نسبت به مسائل داری واسم قابل احترامه. بهرحال تو دوس داری اونجوری ببینی. البته قطعا همه مون خیلییی راه داریم تا بتونیم به اون چیزی که میتونیم بهش برسیم، برسیم. ولی خیلی خوشحال کننده س که تو الان به اینجا رسیدی.

به چیزای خیلی قشنگی علاقه داری.
نقاشی و هنر و صدای قشنگت و اموجیای آیفون  Telegh_01
البته بشخصه که هیچ استعداد هنری ای ندارم ): ولی درک میکنم که کارای تو واقعا قشنگن و امیدوارم بتونی به هرشکلی که دوس داری این مسیرت رو تو آینده ادامه بدی. البته اول باید مقصدت رو انتخاب کنیااا

"*Aɴѕιl*" موفق باشی دوست خوب

و سهند!!!این مدت با تنها کسی که حرف میزدم تو بودی و بهتر از همه میدونی چه میگذره از درون بهم...
درسته هر فرد شخصیت خاص خودش رو داره اما من دوست دارم این رو بزارم رو جلد صورتم که بهتر شناخته شم چون دارم تلاشمو میکنم خیلی چیزا رو ترک کنم که بهتره از سوءتفاهمات دور باشم و بشناسن یه سری از شخصیت هامو...
قطعا از درون من به خودم رسیدم اما در دنیای واقعی هر چند که دوست دارم برم تو یه جنگل ساکت تو کلبم و قهوه بنوشم اما ازونجایی که این دنیا زیاد باب میلش نیست و ترجیحا برای تنها بودن باید یه کسی شم که هنوز نشدم!
تمام چیزایی که گفتی یه تیکه از وجودم هستن آیفون تمام زندگیمو دربر می گیرهTelegh_01
همه چیز ک نباید هنری باشه برادر:> ازونجایی که تو خیلی مسائل خوب درکت میکنم بنظرم فقط کافیه شروع کنی چون استعدادشو داری
منم همچنین♡
مرسی بابت نظر کاملت پسر^^

(15-07-2021، 11:36)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اناهید [:♡︎
دختر خیلی خوب و باحالیه
ادم اصن از حرف زدن باهاش خسته نمیشه چون انقدر شوخ طبعه ک دلت میخواد شب تا صب باهاش حرف بزنی D:
خیلی دوستداشتنیه.. خیلی هم دلبرباس بله <:
« چشای ت دلرباس دل منم اهنرباس D: »
چهره ی کیوتی هم داره ಥ_ಥ
در کل خیلی دوستت دارم و امیدوارم پله های ترقی رو دونه دونه طی کنی و ب اون بالا بالا ها برسی
ت قلبمی (:♡︎

"*Aɴѕιl*"
ستین ماه!قطعا یکی از با معرفت ترینا خود تویی:")
یکی از عجیب ترین اتفاقاتی که برا افتاده این بوده که هیچوقت از حرف زدن خسته نشدم انقدر که با خودم حرف میزنم و با شما و خیلی های دیگه فقط کافیه بحثش مورد پسند باشه...
به به ماکان بند و هم وارد بازی کردی:v
خیلی تلاش می‌کنم هات(گسسته)باشم ولی همیشه بانمک و کیوت بودمTelegh_01 ولی خب بر خلاف علایقم که فقط برای شخصیت خودمه کیوت خیلی خوبه مثل شما:>
منم همینطور مرسی ازت بامعرفت ترین رفیق^^♡
عه من چیزی نگفتم؟
خب بزارید منم بگم
آناهید ی دختره ک خیلی با گذشتش فرق میکنه
کم میاد اینجا
هنریه فک کنم .-.
خودشه و ب حرف دیگران توجه نمیکنه
شاید فک کنن مغروره ولی شوخ طبعه و ی زمانی یادته چرت و پرت میگفتیم و چقد میخندیدیم؟ ایح ایح ایح
خیلی چهره ی کیوت و خاصی داره
صداش خیلی دلنشین و خوبه*-*
اول استعداد بوده بعد دست و پا در آورده اسمشو گذاشتن آناهید
موفق باشی♥
با حضور:
صنم*-*
خیلی خیلی مهربونه
آدم و جذب میکنه(صنم آهن ربایی)
شوخی های با نمکی میکنه
خیلی خیلی خوشگله*-* چشمای سبز و صورت زیبا
همیشه بهم کمک کرده و میکنه و ازین بابت ازش ممنونم♥
به همه ی فکر ها و عقاید احترام میزاره
از این دخترا تو این زمونه خیلی کمن
وقتی ناراحت میشه به روی خودش نمیاره
ادعا نداره و خودشه
صنم انقد خوبه نمیدونم چی دربارش بگم غیر قابل وصفه*-*
صنما خیلی دوست دارم و امیدوارم تا همیشه دوستای خوبی باشیم^^♥
Dear niki .تا حالا دقت نکرده بودم چقدر این اسم برازنده شماست و چقدر زیباس ،اما من به صنما عادت کردم و راحت تر سر زبونم میاد .اگه من جای مادرتون بودم حتما همین اسم نیکی رو روتون میزاشتم چون همونطور که گفتم واقعا برازندتونِ
سیرت سبز: در اوایل اشنایی با شما شناخت چندانی نداشتم و فقط اگاه بودم یه بانوی زیبا هستید با یه جفت چشم های سبز با گذر زمان و شناخت بیشتر شما به دو تا نتیجه رسیدم،یک:بله!شما همونطور که فکر میکردم زیبا اید،دو:شما صورت خیلی زیبایی دارید اما میدونید چی از صورتتون زیبا تره؟!سیرتتون ،سیرت زیباتون. از نظر من ادمایی که هم صورت زیبا داشته باشن هم سیرت زیبا تعدادشون خیلی کم و انگشت شماره ،مثل جواهریی واقعی تو تخم مرغ شانسی.
زیبای سبز: حالا میرسیم به فیس این بانوی زیبا ،کل عالم از زیبایی رباینده شما با خبرن .یک جفت چشم سبز همچو سبزی جنگل های شمال و یک دسته زلف پرشیان زیبا و صورتی همچو فرشته سابلیمینال  
ازادی سبز: منظور من اینجا از ازادی ازادیه بیان.یکی از ویژگی های بارز شما البته از نظر من .حالا بزارید کامل تر و با یه مثال توضیح بدم ،شما از بیان کردن نظرتون نمیترسید و فرقی نداره طرف مقابل از نظرتون خوشش بیاد یا نه؛ یه جورایی حس میکنم یه ندای درونی ای هست که دائم میگه بیان کن بیان کن .حالا مثال، به نظر من کام اوت کردن سخت ترینن کار دنیاست اما اگه شما بخواین یه روزی کام اوت کنید میاید از اتاقتون بیرون و میگید مامان بابا من لزبینم و خیلی ریلکس بر میگردید تو اتاقتون متخدهتر رببهلفعخخل
مهربونی سبز: ادم های مهربون همچو شومینه توی برفه .ادم واقعا تو زندگیش حداقل به یکی از این افراد نیاز داره

اگه قرار بود شخصیت یکی از فیلما بشید حتما امیلی میشدید
اگه قرار بود رنگ میشدید سبز یا زرد لیمویی
اگه قرار بود بویِ گل میشدید بوی گل لاله میشدید
اول اینکه خیلی بَدی که گفتی 60 خط. فک کنم میخوای تلافی اون دفعه رو کنی که بهم گفتی بیا واسم یچیزی بنویس منم گفتم نمیخوام. خب باشه کار خوبی نکردم ببخشید. ولی واقعا چجوری همه اون سوالا رو درست زدی. من خیلی وقتا که از اون جور تستا میذارن اون جوری جواب میدم که واسه خودم درسته. ینی تو هم همینجوری زدی یا شانسی؟؟ اگه شانسی بود که خیلی شانست خوبه. مگه میشه اصن. تو قرن 16 اگه بودی آتیشت میزدن.خب تصورم ازت از اینجا به بعد شروع میشه تازه اونا مقدمه بود: ببین میدونم عجیبه ولی من اصلا هیچ عیب و ایرادی توی تو ندیدم. چبدونم شایدم واقعا پرفکت پرفکتی. من که نمیتونم بفهمم کی چجوریه. ولی خب از کسی که انقد کامله من چجوری میتونم ایراد بگیرم؟ اونم با این همه ایرادی که خودم دارم. شایدمممممممم آهااا فهمیدممممممم الان. عیبت اینه که عیباتو بروز نمیدی. ایول همینه. چرا میترسی که بقیه عیب و ایراداتو ببینن؟ اگه بقیه نبینن یعنی چالشون میکنی تو خودت؟ اینجوری که هیچوقت نمیتونی حلشون کنی. خوبه من حداقل اینطوری نیستم. شایدم تو جاهای دیگه خودتو بروز میدی. آره بهرحال من معمولا وقتی یکی حرف میزنه خیلی راحت میتونم بهش گیر بدم که نه اینی که گفتی درست نیست اونی که گذاشتی اشتباهه و اینا. ولی واسه تو نمیتونم بگم. چون که از بدیات هیچی نمیدونم مجبورم دیگه از خوبیات بگم. بعدا نیای بگی چرا همش قربون صدقه رفتین و فلانو. تقصیر خودته. خب خوبیات. من چیزای خوبی که ازت دیدم و دوست داشتم که این چیزای خوب رو خودم داشته باشم سه تا چیزه: یک این که حافظت از من قوی تره. که این موضوع تعریف نیست. چون حتی حافظه دوری هم از من قوی تره. البته چیزای مشخصی رو یادم میمونه هاااا. ولی حافظه کوتاه مدتم خرابه. که واسه تو فک کنم خیلی بهتره. چون مثلا یادمه قبلا یچی تو ناشناست نوشته بودم که خودم اصلا یادم نبود چی بود. بعد یه بار که داشتم باهات حرف میزدم دقیقا همونو بهم گفتی که مثلا یه رفرنسی بزنی به حرف من. ولی Jokes on you من اصلا اونو یادم نبود. حب مورد دوم: این نمیدونم درسته یا نه. یعنی به احتمال خیلی زیادی غلطه ولی حدس میزنم که تو موقعیت های کمتری نسبت به من (یا اصلا یه آدم رندوم) احساسی میشی. میگم نمیدونم درسته یا نه. ولی بهت میخوره که سعی میکنی با منطق بری جلو. نمیگم احساساتی نیستیااا. ولی سعی میکنی منطقی باشی. حالا دیگه نمیدونم آیا تو خودت احساسی میشی و بروزش نمیدی. که اگه اینجوری باشی مثل منی. یا اینکه تو خودت هم سعی میکنی منطقی فکر کنی. من معمولا وقتی بابت چیزی احساساتی میشم معمولا چن وقت (شاید روز) طول میکشه تا بتونم تصمیم منطقی رو بگیرم. شاید تو کمتر.
مورد سوم: این مورد از نظر بقیه خوبی بنظر میرسه و منم سعی میکنم که رعایت کنمش ولی همیشه حس بدی نسبت به رعایت کردنش دارم. ببین وقتی یکی یه اشتباهی میکنه یا یه چیز بدی میگه مگه نباید بهش بگیم؟ خیلی وقتا هم طرف نمیدونه تو اون لحظه که اون کار یا حرف اشتباهه. واسه خودمم خیلی زیاد پیش اومده که یه کار چرتی میکنم که خودم تو اون لحظه واسم مهم نبوده که چه تاثیری رو بقیه ممکنه بذاره. بعد یکی اومده بهم گفته این کارت اشتباه بوده منم بعد چند وقت متوجه شدم که اشتباه بوده و بعد اون رعایت میکنم. به همین راحتی. ولی بقیه وقتی یه کار بدی میکنه (حالا بخاطر جایگاهی که داره یا چون سنش بیشتره) کسی چیزی بهش نمیگه. خودتم جزو همینایی که چیزی نمیگهم. مثلا تو همون گ.ا خیلی وقتا دیدم یکی یچی میگه که بَده ولی چون مخالفت کردن باهاش ضایس چیزی نگفتی.

اوهوم همینا الان به ذهنم رسید 60 خط نشد. یه سری چیزای دیگه هم بود که فک کنم یه ذره شخصی بود و نباید اینجا بگم. بهرحال امیدوارم که همیشه موفق باشی. Heart
خلاقی و مهربون 
با معرفتم هستی 
حافظتم خیلی خوب کار میکنه ک منو بعد اونهمه مدت یادت بود o_O 
._.
شاید یکی از بزرگترین عیب های من این باشه که کسیو نمیتونم توصیف کنم ._.
وقتی خودم به درک کامل یا ناقصی از یه نفر میرسم نمیتونم با حرف زدن بقیرو باش اشنا کنم...بیشتر شاید به یه تله پاتی نیاز باشه
و چیزی که الان ازت میگم کامل نیست، درواقع هیچوقتم نمیتونه کامل باشه
چون تو یه انسانی و نمیشه حالات و رفتارت رو پیشبینی کرد
شاید اصن چیزی که هستی رو نشون ندی
من حتی تصور خالص و نابی از خودمم ندارم

خوب...

من فکر میکنم که تو مهربونی ..نمیدونم هستی یا نه
نمیگم دورویی ولی اونجوری که ادمای اطرافت دوست دارن باشون حرف میزنی
و خودت نیستی شایدم دارم اشتباه میکنم...
به همه احترام میذاری و امیدوارم درواقع هم به همین شکل باشه،نه اینکه فقط رو به روی اون شخص

منطقی....حرف سهند درسته راجب منطقی بودنت
تو بیشتر مسائل منطقی فکر میکنی و من دقیقا برعکس تو
من کاری رو انجام میدم که حالم خوب باشه...نه کاری به ایندش دارم نه به گذشتش

کم حرف...
تو واقعیت که نمیدونم ولی اینجا کم حرفی...شایدم حوصله نداری
ولی من فقط تو مجازی پر حرفم ._.

معذرت میخوام بانو ولی بت میاد خیلی عصبی باشی .__.

بی حوصله شاید
من از هرکسی توی تخیلم یه ابجکت میسازم...و ابجکت تو یه دختری مث شخصیت انی تو اتک ان تایتان

ولی موهاتم مثل مدوساست v:
نفرین امون بر تو باد

و بعضی چیزارو نمیشه گفت...باید حسش کرد
هرجا هستی موفق و امیدوار و سرزنده باشی نیکی جون
به به بانو جان
تصورم ازت یه چیزیه که تو خوابتم نمیبینیD;
یک دخت زیبارو با گیسوان بلند و فرفری
چشمانی سبز و دلربا که به میزان جذابیت افزوده
حتی مهربونیو میشه از چهرت تشخیص داد زیبارو
خلاصه که مخلصتیم._. 4xv "حرف بزرگ تر از دهنD:
آرزو میکنم که به ارزوهات برسی دخترک(:
حقیقتا تا الان واس تصورات کاربران و اینا بیشتر از دو سه خط چیزی ننوشتم و نمیتونم بنویسم ( گشادیسم  Telegh_50)
فقط میتونم بگم تو فلش ایشون تکه همین