انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
پرستوخانم دختری کاملا بامعرفت فهمیده هست
یه دخترباشخصیت مهربون که بااطرفیانش خوبه وهمیشه هم مث یه خانم باوقارصحبت میکنه هرلحظه کناردوستانش هست دوستت دارم پرستوجان موفق باشی خوشکل (:
والا زیاد نمیشناسمتون
ولی خب بهتون میخوره با شخصیت و مهربون باشید
پرستو
یه دختر صاف و ساده و صادق
هم صحبت خوبیه
بین منطق و احساسات ایستاده
البته تمایل بیشتری به احساسات داره
خیلی حرص میخوره Telegh_01Telegh_01 و وقتی حرص میخوره جذاب تر حرف میزنه 8
همیشه امید داره و نامیدی براش چیز چرتیه D:
خیلی دیر عصبانی میشه...
با هرکی که حرف بزنی بعد یه مدت دیگه بدت میاد
چون هم موضوعی نیست برای بحث و هم رفتارش تغییر میکنه و پرستو اینجوری نیست
ریز ترین نکته هارم درمیاره .__. تا ماتحت نکترو میکشه بیرون v:
خونسرد و بدون هیچ چشمداشتی کاراشو انجام میده
راز دار...
فقط کافیه باش دوست بشی...دیگه دل کندن ازش راحت نیست D:
پروفسور 129f
خیلیم خوشگله v:

تا این جای کار...
با ارزوی موفقیت خانم Heart
خاب من زیاد پرستو رو نمیشناسم ولی ی دختر مهربون و خوش صحبت به نظر میرسه . در مورد رفتار حرص درار مامانا هم با هم تفاهم داریم Big Grin
با آرزوی موفقیت و قبولی در رشته ی دلخواه دختر جان♡
پرستو دختر خیلی مهربون و خوش اخلاقیه 31
بعضی اوقات ک عصبی میشه سعی میکنه اعصبانیتشو کنترل کنه و این خیلی خوبهD:
رفیق خوبیه ^^ 31
دوست دارم عزیزم امیدوارم همیشه موفق باشی ^.^ Heart
خب من ک فک کنم فقط ی بار باهات حرف زدم اما ب نظر دختر خیلی مهربون و باادب و البته خیلی باشخصیت باشی
خلاصه ک موفق باشی جون دل Heart
خیلــــــــی کم با شما هم صحبت شدم عزیزم اما دخی خیلی خوبی هستی حتی تو حرفاتم مهربونی میباره^^

نامه ای از دخترکی به نام ترلانD:

تو واقعی بودی

مثل اندوه در مزرعه گندم

به تو فکر کردم

آنقدر فکر کردم

که سرم را کشتم

کبک ها ناپدید شدند

و پرستویی در سکوت فرو رفت تا کمر

آب ها کم عمقند

و زندگی بیشتر از زندگی زیبا نیست

پرستو مجسم افراد واقعی بود که شخصیت درونی و ظاهریش فرقی نمیکرد البته تنها چیزی که حس کردم پنهون میکنه ابراز احساسات واقعیشه ترجیحا مثل منی تو این مورد(:

چیزی اول از همه متمایز میشد برام با افراد دیگه این بود که با همه خوب بود براش فرقی نداشت که شخصیت طرف مقابل چ قدر میتونه مثبت یا منفی باشه دنبال تلافی و کینه نبود

و آزادی بیان خوبی داشت حرفشو بدون ترس میزد

قرار بود بریم ترکیه وقتی مطبشو زد

ارمی شوتوری هم وبالمونه،)

دوست داشتم این شخصیت اروم و متین رو

حس میکنم این پرستو ها کم شدن

گفتیم ارمی کله شوتوری ..

پرستو اومده انجمن بی وفا شده یکم .‌.‌

حالی نمیپرسه):

ولی خب بالاخره خانوم دکتر پی ام داد به ما

یکم دلخور بودما اما رفع شد..

ما که خیلی دوسش داریم خلاصه خاطرش برامون عزیزه امیدوارم اون ما رو از یاد نبره

به هر حال خانوم دکتر قراره پولاشو تقسیم کنه بریم دور دور ♡

ترلان❤️
وقتی ازم درخواست کردی که این جا چیزکی برات بنویسم ، متوجّه شدم نسبت به هر آدمی که این جا فعّالیّت می کنه کم تر باهات هم صحبت شدم.
فکر می کردم این مشکل منه و به پروفایلت سر زدم و ارسال هات رو نگاه کردم تا بیش تر بشناسمت. ولی باز هم چیزی دست گیرم نشد.
این جا که اومدم دیدم همه تو رو کم حرف می شناسند.
می دونی این خیلی با ارزش تره. حداقّل از دید من. این جا هممون خیلی حرف می زنیم و تو برعکس ما ، احتمالاً چیز هایی درونت داری که بیانشون نمی کنی. معاشرت با تو چیزی نیست که همه به دستش بیارند. اگر شما یاقوتی هم داشته باشی در معرض همگان نمی ذاریش.
من فکر می کنم تو به مثابه یک یاقوتی که ندیدمت.

حالا چرا این قدر هندونه گذاشتم زیر بغلت؟ چون کلام همه چیزه و تو کلامِ گیرایی داری.
دنبالِ حاشیه نیستی. به هر دری نمی زنی تا چیزی رو ثابت کنی .

امیدوارم تندرست و سلامت باشی.
(21-07-2021، 11:26)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

پـــرسـتـو یِ مـــن

در دنیا با وجود بعضی ادما احساس تنهایی نمیکنی،حالا بگو چرا؟

چون وجود نحسشون جلوی تنهایی رو میگیره.

نمیدونم چطوری توصیفت کنم...

چون هرچقدر ازت بگم بی ارزشه و تو بالاتراز اونایی،

برم برات اسفند دود کنم

اگه آرامش یک انسان بود،قطعا تو همون شخصیت میشدی

از همون اول در اوج ناراحتیم

بدون منت و دعوا

ناخودآگاه

با کلمه به کلمه حرفات،دل این دخترنوجوانو میبردی

هرکسی نمیتونه دل این دخترو ببره خانوم محترم،هرچند ادم مشهور و مهمی نیستم|:

حتی یادمه کنکور داشتی حالت بحرانی بود،محروم بودم

اما باز دلبری میکردی دیگه،چقدر برای حرفات اشک ریختم(:

تابحال شنیدی چقدر دوست دارم؟

نمیتونم عدد بگم چون این عدد در هر ثانیه حرف زدنت میره بالا

یادنه اوابل آشنایی گفتی دوستام بهم میگن پتو؟

ممکنه اونا مخفف اسمتو بگن،اما تو مثل پتوی رو تختمی پتویی ک دل کندنم ازش سخته،حتی تو گرمای تابستون هم میکشم روم،D:

سفارش نکنم بهت

مثل بعضیا با رفتنت گند نزن به همه چی -____-

حس میکنم بزرگتراز دهنم حرف زدمD:

ماچ بایز 4xv

مچکرم از اینکه وجودم رو نحس میدونی
میدونی من همیشه دوست داشتم توی لحظات بحرانی آدما کنارشون باشم و بتونم آرومشون کنم البته این توی فضای واقعی و رودررو برام سخت تره با نوشتن بهتر میتونم منظورمو بیان کنم
منم دوست دارم آرمی... تو اولین رفیق صمیمی من اینجا بودی، یه جورایی اون اوایل فقط به خاطر تو میومدم اینجا و موندگار شدم دوباره
من هیچ وقت نمیتونم کسیو از خودم دور کنم مگر اینکه خودش بخواد، دیگه جلوشو نمیگیرم

ممنونم ازت با وجود تو زندگی مجازیم هم هیجان دارهD:

(21-07-2021، 11:35)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پرستو خواهر ارسطو ایح ایح  ایح
به دختره ک چشمش به شوهر منه ولی هیچوقت قبول نمیکنه
حالا جدا از شوخی دختر خیلی خوبیه
کتاب میخونه
خیلیم مهربونه
مثل دخترای امروزی هم سن خودش اهل فیس و افاده نیست
مشاور خوبیه به نظرم
کلا انقد گُله نمیشه وصفش کرد
عیب های آدم و به روش نمیاره و کسی و تو جمع ضایع نمیکنه
یه نکته عجیبش اینه تاحالا ازش غلط املایی ندیدم ک فک کنم اثر کتاب خوندنش باشه
پرستو یه فرشتس
پرستو دوست دارم♥

فاطمه جان قشنگم
اینکه شوهر شما جذابه درست ولی ما که بخیل نیستیم مال خودت/=والا
خیلی سعی میکنم غلط املایی نداشته باشم و اگه جایی ببینم حرصم میگیره... نمیدونم چرا ولی کلا دلم نمیخواد از کلمات انگلیسی توی حرف زدن استفاده کنم یا حتی فینگلیش نوشتن خیلی رومخمه/=
نظراتت خیلی برام ارزشمنده خیلی خیلی زیاد
همیشه بهت گفتم خیلی بهتر و بیشتر از سنت میفهمی و درک میکنی و این یه موهبته برات مچکرم
منم خیلی دوست دارم عزیزم

(21-07-2021، 12:31)sarsar نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوب خوب خوب پرستویه من ...
نمیدونم چی بگم و از کجا شروع کنم و از چی بگم نویسنده  خوبی هم نیستم بیشتر ترجیح میدم رو در رو حرف بزنم ..خوب خیلی حرف زدم  ...پرستو دختر عزیزم از اولین باری ک چشم باز کردم و تونستم دورو اطرافمو تشخیص بدم توام بودی و با هم بزرگ شدیم در لحظه لحظه زندگیه هم حضور داشتیم تو شادی ها و تو غم ها خنده ها و گریه هامون با هم بوده هرجا ک بودیم، با هم مدرسه رفتیم با هم بزرگ شدیم به قول همه منو تو دو قلوییم همیشه به چرتو پرتام  گوش کردی همیشه پایه مسخره بازیام بودی ..همیشه تو همه وقایع زندگیم حضور داشتی شمع هایه تولد همو دونه ب دونه با هم فوت کردیم ..میگن یه دوستی اگه از هفت سال بیشتر بشه اون همیشگیه میخام بگم نوزده ساله کنارتم از این ب بعدم هستم فکر نکن میتونی از دستم راحت شی..خخخ ..خیلی سخته بخام درباره خصوصیات کسی باهاش بزرگ شدم حرف بزنم ولی اینو بدون تو بهترین اتفاق زندگیمی مهربونی درسته گاهی اوقات میخای مث کسایی ک میخان بکشنم نگام میکنی ولی بت حق میدم اخه خیلی میرم رو عصابت ...هههه از پاستیلو لواشکم ب شدت خوشت میاد و درسته تو یه شکمویه ب تمام معنایی ..
خلاصه میکنم حرفامو ..دوست دارم و از بودنت تو زندگیم خوشحالم... ♡♡♡

سارایِ آبیِ فرفریِ من
میدونم که میدونی سر این متنت مثل چی گریه کردم خودت هم تا مرزش رفتی نگو نه!شاید به خاطر این بوده که ما توی این مدت تا به حال اینقدر احساسی باهم حرف نزده بودیم /:
دختر خاله داشتن واسه آدمی مثل من و اینکه همسن خودت باشه یه موهبت بود که اگه نبود واقعا نمیدونم از تنهایی باید چیکار میکردم
اگه بخوام یکی از بهترین خاطراتمو باهات بگم نمیتونم چون هرچی بگم یه روز بهتر و قشنگ تر یادم میاد... فقط میدونم که تو حتی تو بدترین شرایط، تو جدی ترین شرایط، غمگین ترین شرایط، کنارم بودی و کاری میکردی که من بخندم
اغراق نیست اگه بگم خنده های از ته دلمو کنار تو زدم
دنیا با وجود تو خیلی قشنگه...
واسه اولین بار بود (:ممنونم❤️