انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
جرررررر
هی میگف تصور من حواسم ب اینجا نبوداااا Telegh_01
__
خب خب من هرررررچی از خوبیای این دختر بگم کمه ایشون خیلی مهربون و خونگرم یکمی شبیه خودمه رفتاراش و برای همین کنارش احساس راحتی میکنم
عام همیشه برام عزیز بوده و هست ، این دختر خدای انرژیه ، خیلی رفتار جذابی داره و کلا دوسداشتنیه♡
اولش یادم نمیاد چرا خودشم یادش نمیاد اما انگار از من خوشش نمیومد ، ولی حالا از بهترین دوستای مجازیمه و کلیییییییی دوسش دارم
ممنون ک هستی دختر شیطون انجمن♡
یادم رف بنویسم -_-
شقااایق خیلی خیلی مهربونه
قلب پاکی داره و دختر ساده ایه
و همچنین شوخه
قیافششش*-* تپلی با موهای فر*-*
اینشکلیه*-*
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSaQYYmLgAChGFQvEWTKFqwuqmA8xCrRNvzFNd3GUmGG3JNVKwsQiVvpiiJbIH​eSh7-j3I&usqp=CAU
بعد دیگه خیلی هوام و داره
با ادبه
خونگرمه
وجودش پر انرژی مثبته
موفق باشی^^♥
شقایق دختر گل و خوش برخورد و خونگرمیه
شوخ D:
و جاذاب D;
موفق باشی ژیگر^^Heart
خیلی مدت کمیهه که میشناسمش در واقع همرو خیلی کم میشناسم
ولی تو همین مدت کم فهمیدم که چقدر بامزه و مهربون و خون گرمه از این ادماس خیلی زود میرههه تو دل آدم Big Grin
به ترکیب کلمه های عجیبم با هم دیگه خیلی علاقه داره=))

خوبم مرسییی Big Grin
مرسی بابت حرفای قشنگت گلِ منننن
درمورد اجتماعی بودن باید بگم که فک کنم فقط تو مجازی اینجوریَم Big Grin
همچنین توام موفق باشی ♡

هلووو
خب اون موقع فک کنم تحت تأثیر حرفای بقیه بودیم شاید
ولی الان از این مطمئنم ک تو یکی از بهترینای انجمنی 4xv
کاملا گرفتم Big Grin و ممنون از تو ک تا به استیکر رسیدن باهام همراهی میکنی Big Grin
چشم من شرمندم الان میرم صندوق تکونی اصن Telegh_01
همچنین ممنونم ازت

واییی مرسی رومینا ژووونم 49
بنده هم خرسند از آشنایی و دوستی باشما بانو 46 Big Grin

صندوقم را خالی خواهم کرده نه فورا ولی حتما Telegh_01

ممنونم از نظرت
خدایان یار و یاور تو 735

صب کن ببینم نکنه چون پروفایلم صورتی بود حرفامو جدی نمیگرفتی هااااان؟ 6 Telegh_01
فیلتر شدن فلش ی طرف تلاشِ فتا برا دستگیریِ ما ب علت استفاده از کلمات خارج لغتنامه یه طرف Telegh_01
بله بله درست است بنده افتخار دوستی دادم ب شما و میدونم از خوشحالی اینکه با بنده رفیقی هرروز نمازِ آیات میخونی Telegh_01
لفظ ب این خوبی ب این زیبایی Telegh_38 Telegh_01
خدمت شما عرض کنم ک..

مرسی ک هستی (#پررو نشویم Telegh_01 )

باشهههه باااااشهههه تو دوباره تصور میزاری منم دارم برااااات Telegh_01
البته عب نداره چون شما خجالتی هستی و تو پ.خ تصورتو نوشتی من قبول میکنم Telegh_38 Telegh_01

وااایییی مرسی مرسییی48
انرژی مثبت کاملا دوطرفس منم وقتی باهات میحرفم انرژی مثبت میگیرم 48

بله بله همینجا رو میگفتم Telegh_01
ممنون جیگر
دقیقا منم از همون اوایل ک باهات آشنا شدم دیدم مث خودمی Big Grin
والا همونطور ک گفتی خودمم یادم نمیاد فازم چی بود اونموقع Telegh_01
منم دوست دارم قربونت برم 4xv

چ عکس عجیبی؟ Telegh_26 Big Grin
در کل ممنونم ازت جوجو جونممممBig Grin 29

ممنون از نظرت خوشگلم cong
همچنین Heart

ممنونم از تعریفاتت بِیب Big Grin
اره دقیقا از ترکیب کلمات باهم خیلی خوشم میاااد Big Grin
اینم بگم ک یادت نره هیچوقت Telegh_01 (جینگیلی جینگیلی قناری)
با حضور:  
___

دیری ری رین. (((: سوپرایز شدی مگه نه؟

این مدل تصور نوشتنو تازه کشف کردممم. دو تا خوبی داره. یک اینکه محدودیت زمانی نداره. هروقت عشقت کشید می‌تونی بیای بنویسی. دو اینکه فقط برای من فعاله. D: 

تو توی ذهن من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این شکلی ‌ای. آدمی که به هیج وجه کسایی که دوست داره رو رها نمی‌کنه. شخصیت وفادار [و معمولاً قدرتمند] که خودش رو وقف شخصیت‌های دیگه‌ای می‌کنه. اولویت اون یکیا می‌شه اولویت خودش. براش مهم نیست برای بقیه چه اتفاقی میفته، تا وقتی جای کسایی که دوستشون داره، امنه. این آدم حتی از خودش می‌گذره. یعنی... آخه... چی می‌شه که آدم از خودش می‌گذره؟ چقدر آدم هستن که بتونن اینطور خودشون رو وقف کس دیگه‌ای کنن؟ نه این که خیلی ساده براش بمیرن، براش بجنگن. وقتی خیلی راحت، می‌تونن برن و زندگی خودشون رو داشته باشن، وفادار بمونن حتی اگه تمام دنیا بهشون بگه که بیخیال شن. خودشون رو به خاک و خون بکشن، دستشون رو کثیف کنن و جزئیات و حواشی براشون اهمیتی نداشته باشه. شیرجه بزنن تو اقیانوس، برن به جنگ دزدهای دریایی، حتی برن توی چرخ گوشت! صرفاً به خاطر اینکه آب توی دل اون یکی تکون نخوره.

جوکر می‌گه هرچیزی که نکشتت عجیب‌‌ترت می‌کنه. حالا من یکم تغییرش می‌دم، هیولاترت می‌کنه! دندونات تیزتر می‌شه. زبونت تلخ‌تر. زره‌ت محکم‌تر و شمشیرت برنده‌تر. اما تو... داستانت فرق داره. انگار نذاشتی رنجت تو رو به هیولایی که نبودی تبدیل کنه. انگار با وجود همه‌ی اتفاقایی که افتاده، تونستی دوباره سر پا بشی و خود واقعیت بمونی. من تغییری حس نکردم. تو هنوز همون دختر خوش‌زبونِ شیطون و بامزه‌ای هستی که آدم از حرف زدن باهاش خسته نمی‌شه. و علاوه بر اون، دختری که از پس خشم برمیاد، از پس کینه برمیاد، از پس حسادت برمیاد، از پس غم و دلتنگی برمیاد، هرکسی شاید یه روز گرفتار اینها بشه؛ ولی همه بلد نیستن شکستشون بدن. ولی اون مراقب نورِ توی قلبش هست و نمی‌ذاره به این راحتیا خاموش شه. راستی، بدجوری هم زیباست، به طرز بی‌رحمانه‌ای زیباست. از همین الان مشخصه که جهان بس فتنه خواهد دید از آن چشم و از آن ابرو. (((: ولی ما که بخیل نیستیم. خدا حفظش کنه انشالله. چشماشم باز کنه که خودشم این همه زیباییشو ببینه. *اموجی چشم غره*

هرچند، الان ورِ منطقی ذهنم داره جیغ می‌زنه که: «چطور تونستی عشق بیمارگونه و ناسالم رو اینقدر رومانتیک و دیزنی‌لندی توصیف کنی نیکی جان؟ جوونای مردمو می‌خوای گمراه کنی؟ خجالت بکش. سطحیِ بیچاره.» ولی در نهایت، تو الگوی منی. آدمی که خودشو توی دردسر میندازه، ولی راه بیرون اومدن ازش رو هم بلده. آدمی که، عادیه. خودش رو آسیب‌ناپذیر و بی‌نقص نشون نمی‌ده. احساساتش رو پنهان نمی‌کنه و بهاشون رو، هرچقدر که سنگین باشه، می‌پردازه. به قول خودت، حتی توی اوج نفرت هم، عشق رو انتخاب می‌کنه. و پای انتخابش وایمیسته. کاش یه روزی کسی بیاد که لیاقت این همه خوبیِ خالصش رو داشته باشه. نه... وایسا ببینم. "کاش" چیه؟ معلومه که میاد. دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فروغ خواب دیده آخه.
خب سلام میخوام یه چیزی خیلی سریع بگم و برم
آرمیح برخلاف چیزی که میخواد نشون بده دختر خوب و مهربونیه. من هر وقت بهش میگفتم دختر خوبیه میگفت نهه من بد تو خوب شما لطف Telegh_01 بعضی وقتا شیطونی میکنه ولی شیطون نیست. حداقل جلو من که با ادبه14 . من تا حالا عصبانیتش رو ندیدم فک میکنم خیلی آرومه و سعی میکنه آروم بمونه. دوستی باهاش واسه دوستاش مزیت های خیلی زیادی داره چون همیشه هوای دوستاشو داره و خیلی بهشون اهمیت میده.
عکس گرفتن دوس داره البته نمیدونم از چیا عکس میگیره Telegh_26
اندکی هم شیرین میزنه یعنی خیلی sweet هستش به قدری که احتمال داره از حرف زدن باهاش دیابت بگیره. عین یه کله قند میمونه Telegh_01
یادمه تو تصور من خیلی چیزای باحالی گفته بود ولی من الان هیچی به ذهنم نمیادTelegh_50

بهرحال موفق باشی
این خانوم نفس منه^^
و بنده میمون شخص مذکورم Telegh_01
خیلی دوست دار م

موفق باشی عزیزم Heart
ارمی
از قبلش دیوانه تر شده دیوانه بود ها دیوانه تر شده
همچنان ادعا بر شاخی
نفوذش کمتر شده
ولی دیوانگیش بیشتر شده
چیزی جا نموند؟ بای
پرواز جرمه ولی هنوزم میزنه کبوتر پر =)

ارمی مهربونه...ولی این حسش رو مخفی نگه میداره
دختری با احساسات خیلی قوی
نیکی منطقی بود.پرستو بین احساس و منطق.ولی ارمی تو احساس غرقه
تو بدترین وضعیت ها...وقتی حال خودشم خیلی خیلی بد باشه . رفتارش با بقیه رو تغییر نمیده
مثل بعضی از دوستان بی معرفت نیست
با همه خیلی خوب رفتار میکنه مگر اینکه واقعا کفری بشه!
والا زندگیش مث یه رمانه تلخ میمونه

ولی بین این همه ادم بد،دررو،عوضی،وحشی، ادم خوب هنوزم هست

اسکل بازیاش مث منه...
هرچقد بیشتر عصبی و ناراحت باشه...بیشتر اسکل بازی در میاره
که مثلا هیچیش نیست...و چون منم خرم نمیفهمم D:
گفتم مهربونه... گفتم باهمه خوبه مگه اینکه کفری بشه
اگه فقط یه کوچولو حس کنه کسایی که دوسشون داره رو از دست میده...از این رو به اون رو میشه
از تنهایی واققعا میترسه

اون اولا که اومده بودم خیلی کمکم کرد.خوب حرفاش روم تاثیر گذاشت...چون اون موقع تو شرایط خوبی نبودم و ارمی هم صحبت خوبی بود
نمیدونم چرا...ولی وقتی خواستم بنویسم یاد اهنگ بامداد افتادم...هنوزم هست
انگار که تو این شرایط . بین این مردم یه ادم خوش قلب مث ارمی هنوزم هست
تو این روزای پر استرس، هنو یه صدایی میگه به دلت برس
اون صدا بی شک ارمیتاست =)