انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
حسین یه پسر با جنبه و رازدار و منطقیه.
قابل اعتماده.
صدای خوبی دارهD:
بیشعوره ولی بچه خوبیهD: ._.

همین دیگه._.
امیدوارم همیشه موفق باشی.
حسین شاید جزو معدود افرادی باشه که من نتونستم راجبش تصوری تو مغزم داشته باشم
چیزای کمی ازش میدونم
مثلا میدونم تخیلش خیلی قویه. به چیزایی باور داره که واقعا جالبن
یا مثلا میدونم که نمیتونه بی تفاوت باشه نسبت به مسائل اطرافش. زود احساساتی میشه برعکس چیزی که بروز میده.
میدونم زیاد ضربه خورده تو زندگیش و همینا بزرگ و قویش کرده
اگه چیزیو باور کنه دیگه تغییر سخته . یعنی یه چیزی که بره تو مغزش دیگه در نمیاد Telegh_01 مثلا تفکرش راجب یک نفر و این خوب نیست چون ممکن چیزی که فکر میکردی اشتباه بوده باشه
میدونم رو دوستاش حساسه
دیر عصبانی میشه اما اگه عصبانی بشه بد میشه :v
بچه ی صادقیه. دروغ نمیگه.
زود اعتماد میکنه که میدونم بابتش کم اذیت نشده
من همیشه با حسام قاطی میکنمش
گونی هم دوست ندارمممم منو با ون صورتی ببرین
تو مهربون و شجاعی. آدمی‌‌ای که کار درست رو انجام می‌ده، تمام شجاعتش رو می‌گیره کف دستش و پای چیزی که فکر می‌کنه درسته، می‌مونه. حتی اگه خیلی سخت باشه. راهش رو با چنگ‌ودندون باز می‌کنه. آدمی که فقط چیزایی رو باور داره که خودش بهشون رسیده، (حالا یا اومدن به خوابش یا تو بیداری بهش الهام شدن یا هرچی، وارد اون وادی نمی‌شیم.) تو اونی‌ای که امیدوارتره، قوی‌تره. جنگ‌های بیشتری رو جنگیده و جنگ‌های بیشتری در انتظارشن. 

تو اونی‌ای که وقتی كوبيده می‌شه به صخره‌ها، وحشت نمی‌كنه، خودشو می‌سپره به دست باد و باور داره كه حتی شده تو ثانیه‌ی آخر، خودشو می‌كشه بالا و سقوط نمی‌کنه. افسانه‌ها می‌گن آخرین لحظه مثل تير از چله رها می‌شه و اوج می‌گیره تو آسمون. بقیه ولی رو این شرط می‌بندن که با کله میفته تو دره! تقصیریم ندارن خب. آخه افسانه‌ها برای همينه که افسانه‌ن. چون هركسی نتونسته باورشون كنه. ولی اونایی که تونستن، اتفاقای خارق‌العاده‌ای رو رقم زدن.

ایده‌هات هم... خب... همیشه معرکه نیستن. صادق باشیم، بعضیاشون مطلقاً با عقل (عقلِ "من" البته. عقلِ ناکامل من) جور در نمیان. ولی کی به نظر بقیه اهمیت می‌ده؟ باید امتحانشون کنی. مهم نیست اگه یکی مثل من هی توی گوشت می‌گه که چرت می‌گی. کاری که دوست داری رو شروع کن. بکوبش زمین و نشونش بده رئیس کیه. برو وسط و زمین بخور. بذار مسخره‌ت کنن. بذار مسابقه رو ببازی. بذار بهت بخندن. بذار مشت اولو بکوبن تو صورتت. بعدش، خون که تو صورتت وا می‌شه، یهو می‌بینی اونقدرم که می‌ترسیدی درد نداشت... حالا دیگه چی می‌تونه بترسوندت؟

در نهایت، فنچک، که کم کم داری بزرگ می‌شی و باید یه لقب  آبرومندانه‌تر برات پیدا کنم. دنیا بهت احتیاج داره. تو باعث می‌شی دنیا جای قشنگ‌تری شه. آدماش آدمای قشنگ‌تری می‌شن وقتی اینهمه نوری که از خودت می‌تابونی رو ببینن. هاه! الان لقب جدیدت به ذهنم رسید. کرم شب‌تاب! *پرتاب مشت‌ها در هوا* (((:
حشین عزیز:V
اگه بخوام در یه جمله توصیفش:پسر خوبی است. اما خاب من نیومدم همین یه جمله رو بگم و برم ,اومدم شخصیتِ حسینو از دید خودم بگم و بگم که حسین از دید من چه شکلیه.همیشه اول همه چی قشنگه,مگه نه؟
مثل اولین روزی که اومدی فلش .اولین روزت تو این زمینِ کوفتی.اولین لحظه صحبت کردنت و راه رفتنت .اره همه چی اولش قشنگه اما کافیه یه مدتی بگذره تا چهره بدشو بهت نشون بده .یادم میاد بهم یه بهم گفته بودی که دلت میخواد این جهانو تغییر بدی به نظر من این قشنگ ترین ارزوی هست که شنیدم میدونی چرا؟چون وقتی صحبت از ارزو میشه همه به فکر خودشونن و ارزوهاشون فقط برای خواسته های خودشونه اما تو نه تو بیشتر از خودت به فکر دیگرانی حس میکنم از خودت گذشتی این زیاد خوب نیست چون اولین قانون برای اهمیت به دیگران اینکه اول به خودت اهمیت بدی بعد میتونی در کنار خودت به دیگران هم اهمیت بدی
داشتم به این فکر میکردم که تو درون گرایی یا برون گرا و به این نتیجه رسیدم که بستگی به موقعیتت داره اما بیشتر درون گرایی و درداتو با یه لبخند مخفی میکنی
از اون دسته ادمایی هستی که با همه سریع گرم میگیره اما با ادمایی که شبیه خودشن ارتباط بهتری برقرار میکنه
شاید اگه کسی از دور ببینت فکر میکنه اصلا ادم احساساتی نیستی. اما من ادما رو از دور نمیبینم  یه ذره بین میگیرم دستم  و با دقت نگاهشون میکنم و اره توی تو همه نوع احساسات هست مثل بقیه
میدونی ,حس میکنم دردای زیادی رو داری با خودت حمل میکنی و زندگی رو سخت گرفتی اصلا گور بابای دردا ریلکس باش پسر(=
زود اعتماد نکن همه ادما خوب نیستن
خلاصه اینکه کمتر بهمن بکش
و برات بهترینا رو ارزو میکنم
(06-08-2021، 11:12)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام
موقعی که کاربرا تصور مینویسن اول اسم میگن.دیگه نیاز نیست من اسمتو به خودت بگم نه؟هارهار
پنج صبحِ بیدار های رو بلو دریم
کاش عمت اینجا بود نه رو گوشیم
من چند تا رفیق دارم که پسرن,تو هم جز همون رفیقایی;ولی سعی نکن مثل همون بعضیا باشیD:ببین دارم میگم بعضیاااا
بیشعور و گاو
وقتی یچیزی میگم سعی نمیکنی تغییرم بدی
گاهی یه کارایی میکنی ک به ساقی نبودنم شک میکنم ; من عاشق ادم هام اما ادم نیستم
حشین
تنها چیزی که میخوام بهت بگم اینه که...
اخه حقیقتا درست نیست اینجا هم بگم
اما بزار ناگفته نمونم
گل گل گل گل از همه رنگ
سرتو با چی میشوری؟
با شامپو بهمن
تابحال ندیدم غمتو به روت بیاری
حقیقتا ندیدم
اسکل به تمام معنایی
از اون افرادی هستم ک گاهی نیاز دارم باهاش تر بزنم تا شاید خندیدم!
با جنبه ترینی
تنها کسی ک هر چی از دهنم اومد بارت کردم;جوابت  Smile  Heart
دلم میخواد خفت کنم Heart  Smile
و.... Smile  Heart
دیگه نمیگم بچه خوبیه چون اصلا بچه خوبی نیستی
تو یه جبرئیلی ایحح
نمیدونم دیگه چی بگم ;چون هرچی بگم پررو میشی بعد یکی باید بیادو جمعت کنه...
اهان فهمیدم
برات ارزوی موفقیت میکنم
و
بخند;در شان ماه نیست غمگین باشد
تا درودی دیگر
بدرودد ike
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینم یه هدیه کوچیک

._.
با جنبگی از خودته دختر خاله
مرسی از نظر طنزت
(06-08-2021، 11:31)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حشین؟
حسین؟
یا هرچی
خیلی خیانت کاره
من و ول کرد رفت دوتا زن گرفت
80 سالشه
ولی پول داره میفهمید؟ پول
خیلی با جنبس واقعا
مثل خودم نه عقل داره نه شعور و نه فهم!
گاهی اوقات دلم میخواد بکشمش تیکه تیکه اش کنم و کبابش کنم ایح ایح ایح
حشین یادته یه زمانی میخواستم رپر شم؟ Telegh_01  الان دیگه نمیخوام پر شم میخوام خواننده پاپ شم با این صدام
ولی حشین واقعا دوست خوبیه و ازت حمایت میکنه اگه مشکلی پیش بیاد
پشتتو خالی نمیکنه
دورو نیست
خایلیم جاذابه
انقددد بچه درس خونیه و درس خونده عینکی شده
خیلی درس میخونه طفلی
حسین یه شخصیت خاصی داره که باحاله و در عین حال شوخ و مود و رومخ و باهوش
رکم هست
رفتاراش من و یاد "جونگین" میندازه
حسین در عین حال که باهوشه خنگم هست
مثل خودمه
کلا بچه ی گلیه
با آرزوی بهترین ها♥
سلام
مرسی بابت دیدگاه زیبا و تنذت فاطی ژون
(06-08-2021، 11:31)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تا الان ی بار باهاش هم کلام شدم ،ن دوبار ، ن ۳ بار فک کنم ^^
ولی خب زیاد ازش نمیدونم
اصلا یادم نمیره تو اولین برخوردمون دوست داشتم سرش ب تنش نباشه ب شدت عصبانیم کرد ،تو اولین برخورد ی پسری ک تو همه چی دخالت و سرک میکشه و رو اعصابه ب شدت ،الانم زیاد این خصلت هات کم رنگ نشده ها ولی خب قشنگایی ک بعدش از تو دیدم بیشتر بودن
ی بار بم کمک کرد :} فراموش نمیکنم ** :}
پسر خوبیه ،ارومه ،باجنبس ،باحاله،با هر کسی گرم نمیگیره ،رپر خوبیه ^^
موفق باشی پسر جان :]
ممنون
شماهم موفق باشین همیشه
(06-08-2021، 11:38)ɱơཞɖɛɱơɬɛɧąཞɛƙ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
به به^^
برار بنده^^
باجنبه ترین فردیه که تا به حال تو عمرم دیدم ^^
خودشم میدونه چقدر فوضولم و همیشه همه فوضولیامو دربارش انجام میدم^^
ادم راحتیه و القابی همچون اسکل به من مصبت میدی(میدونستم هستم Telegh_01 )
رو برار و داداش حســـــــــــــاسه بشدت._____.

کلا به ما خیلی لطف داره^^ و در کل خیلی مهربونه^^و منطقی
ادم خوشش میاد باهاش حرف میزنه^^
و از نظرش من یه بچه 8 سالم^^شایدم حق دااری چون واقعا دوس دارم تو بچگیم بمونم^^
در کل حیلی اقایی^^._.

دم شا هم گرم باشود 4fvf
راستی به 4fvf علاقه بسیار داره._____.
هشت سالته دیگه
مگه چن سالته؟
مرسی بابت نظر
(06-08-2021، 12:14)☆coииoя☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا حسین عزیز
از اونایی که صداش میزنی پشت سرت ضاحر میشهD:
پسر کم حرف و باحال و عجیبیه
خیال پرداز هم هس فکر کنم
جز دسته مجادله گر ها تا گروه A-2
این دسته زیاد خودشون رو نشون نمیدن ولی سر وقت اماده حملن
جز چن کارکتر اصلی...
امیدوارم توی دریای خوشحالی غرق بشی و آب آینده رو قرقره کنی
روز خوش
مگه کسی هست خیال پرداز نباشه؟
مرسی بابت نظر پرهام جان
(06-08-2021، 14:51)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ولی زندگی چیزی جز رنج و آرزو نیست .
و همین بنظرم قشنگه
حسین منو یاد پروانه و پیله اش میندازه از اون نوع پروانه هایی که وقتی از پیله اش بیاد بیرون اینقدر قشنگ و چشم نوازه که همه رو مات خودش میکنه، و اون  واسه پروانه شدن تنگی و سختی پیله رو تحمل کرده که اینقدرررر زیبا شده
حسین مصداق بارز کلمه مرده، از این مردایی که هر لحظه میتونی روشون حساب کنی، اگه حرفیو بهش بزنی میدونی که جایی درز نمیکنه ، اگه مشکلی داشته باشی و موقع سختیا هست و یه جورایی تلاش میکنه مشکلو حل کنه علاوه بر اینکه دلداریت بده، درواقع یک تکیه‌گاه محکم

همیشه هم غماشو نمیریزه تو خودش بالاخره باید با یکی حرف بزنه تا یکم سبک و آروم شه، تا حدود زیادی درون گراست و بیشتر اوقات سعی میکنه دیگرانو زیاد وارد دل‌مشغولی ها و دغدغه هاش نکنه
آرزوهاش انقدر قشنگو خاصه که هرکسی رو به وجد میاره
بحث علاقه اش بشه تا صبح واست حرف میزنه، از نجوم و سیاه چاله ها و موجودات فضایی و فراماسون ها تا کتابای ممنوعه و عجیب
دیگه همه میدونن که رپ رو زندگی میکنه و یه بخشی از وجودشه و واسش تلاش میکنه و  بالاخره یه روزی میشه کل زندگیش
حرف زدن باهاش آدمو خسته نمیکنه وبیشتر انرژی بخش و هیجان انگیزه ، همیشه یه موضوعی واسه حرف زدن پیدا میشه
رو داداشم کراش زده ولی کور خونده داداشمو بهش نمیدمD;
میگه منطقی نیستم ولی دائم دنبال منطق حرفا و احساساتش میگرده
خندوندن حسین کار سختیه ولی من اینکارو انجام دادمD:
بعضی وقتا یه حرفایی میزنه که دلم میخواد______.-.

دیگهههههه
تو جمع سوتی زیاد میده
یه سیب زمینی تخم مرغ درست میکنه عالمو آدمو جیز میده
توگرما تو سرما، صبح، شب بیرونه با این ویروس منحوس حرف منم گوش نمیده ماسک نمیزنه
البته که لجبازیم زیاد میکنه و حرص درمیاره
سحرخیز البته نه از روی اصرار بلکه از روی اجبار‌-_-
اهنگ لمس بهرام که پلی میشه یهو یاد حسین میوفتم البته علاوه بر اون آهنگه‌دیگه

‌همیشه تاجایی که بلد بودم و توان داشتم  سعی کردم یه طوری آرومت کنم و به حرفات گوش کنم.. فقط امیدوارم یک درصد هم که شده موفق بوده باشم

و اینکه آرزو میکنم اینقدر موفق شوی که هرکس هرجا نشست مجبور باشه اسم تورو بشنوه
*-*
پرستو جونم نظرت خیلی قشنگ بود
مرسییییی ^^
(06-08-2021، 17:50)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
°خب با جناب حسین خیلی حرف نزدم فک کنم و نمیشه گفت ک خیلی میشناسمش
°اولین بار که باهاش حرف زدم درمورد ۶۶۶وشیطونو اینجور چیزا گف که یکم تهاجمی بود  245
°و خب گفته بود ک با خدایان در ارتباطه و برام پارتی میگیره ازشون در این مورد دم شما گرم Big Grin
°یک عدد خفاشم که هست . صداشم قشنگه و خب ی ذره هم غیر قابل پیش بینی
°مثل اینکه رفقاشم دوسش دارن شدید
°عا راستی رفیق حسامم که هست
°فعلا همینارو میدونم ازش

باآرزوی موفقیت ♡
666 خوب بگو 777 کی کارات داره ملعون؟
ممنونم ^^
(06-08-2021، 20:16)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنظرم خونگرمه 
سعی میکنه با آدما کنار بیاد 
با معرفته
یکمم کلش باد داره  Big Grin :| 
دیگه عام... 
نمیدونم همینا ب ذهنم اومد 
بازم اومد میام مینویسم .-.
کاملترین نظر Telegh_01 اره مرسی باز بنویس بعدا
(06-08-2021، 20:34)Musalick نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسینو خیلی پایه ام
شبیه خودمه
علایق و رفتار ها و حرکات
ازونایی که میشه بش اعتماد کرد و دوس داشتنیه
حقیقتا زیاد تو تاپیک تصورات چیزی نمینویسم ولی خب حسی که تو دلم بت دارم شاید صد برابر این متنا بشه (((((:
منم حسامو خیلی میزم
ممنونم بابت نظرت دوست خوبم
(06-08-2021، 22:35)ƁяιƖƖιαηт نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقاحسین روزیادنمیشناسم اماخب بعضی ها میشه با گفتگواول شناخت!
پسری کامل شوخ طبع هستش بامعرفته رازداره(:
اهل دله رومخ نیست کلا آدم عاقلیه
موفق وسربلندباشی درتمام مراحل زندگیت خوش اخلاق^^!
مرسی زهرا خانم همچنین
(06-08-2021، 23:40)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب حسین من فکر میکنم که خیلی شوخ طبعه و ناراحت نمیشه از اینکه بقیه باهاش شوخی کنن. و کلا دوس داره که با بقیه بخنده. حتی اگه با خودش شوخی بشه هم ناراحت نمیشه.
احتمالا از اوناس که رفتارش با هر آدمی فرق داره. ینی یه جوری که با همه بتونه گرم بگیره رفتار میکنه. نه اینکه بخواد با همه یه جور باشه و همیشه خودش رو اولویت قرار بده. برعکس دوس داره که بقیه بگن اون بشنوه.
شاید دقیق نمیدونم ولی شاید مثل خودم از اون آدماییه که هر چن وقت یبار دیدش نسبت به همه چی عوض میشه و هیچ عقیده ی ثابتی نداره و هی طرز فکرش کامل تر میشه. و این شاید واسه بقیه بد باشه. چون شناختش واسه بقیه سخت میشه. ولی واسه خودش عالیه چون هیچوقت تو یه خونه جدول نمیمونه. هی جلو میره جلو میره. شاید بعضی وقتا عقب هم بیاد که هیچ اشکالی نداره.
علایقش خیلی شبیه منه. بخاطر همین حدس میزنم یه ذره دیدش نسبت به آینده منفی باشه. مثل خودم. که البته منفی دیدن هم یه قسمتی از واقعیته نمیشه همیشه مثبت دید.
کسیه که قطعا با گفتگوی هزارم هم نمیشه شناختش. همیشه یه قسمت تاریک داره که واسه بقیه رو نکرده. منم زیاد نمیشناسمش واقعا. نه اینکه کامل نشناسما ولی نمیتونم بگم میشناسمش.

موفق باشی ❤
(خواستم به گیر بدم که واست قلب نذاشته که دیدم گذاشته -_-)
قطعا! شما فحش بده اصن! کی به کیه؟
اینده واقعا وحشتانکه
تنها عقیده ی ثابت من اینه که هیچ عقیده ایی ثابت نیست ._.
اون قسمت تاریکو همه دارن
ولی خوب هرکسی نباید متوجه اش بشه
حتی بعضی وقت هاهم باید خودت از وجودش بی خبر باشی
خیلی ممنونم بابت نظرت سهند جان
(07-08-2021، 0:23)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب حسین گل
جدیدا خیلی محلم نمیده و خیلی باهام سرد شده چرا حالا نمیدونم
اوایل خیلی‌ گرم بود  و زیاد پیداش میشد اما الان نه
خب حسین شناختی ک ازت دارم یه شناخت خیلی زیاد یا بین کن و زساد نیس..
خیلی کمه
تو ادم  پیچیده و منطقی هستی و با فکر حرف میزنی
درسته کمی طبع شوخت به جاهای باریک میکشونه اما خیلی راحت میتونی‌ جمعی رو دستت بگیری
یه حس خوب دارم بهت یه حس برادرانه اوایل خیلی باهم گرم بودیم ولی نمیدونم این اواخر تقصیر من بود که کم کم  رفت امدم کم شد و بهت پ.خ ندادم یا نقصیر تو که یه تگ هم نکردی:/
.قیافت هم که همه یچه ها دیدن یه قیافه جذاب و قشنگ که خیلیارو جذب خودش میکنه
اخلاقات واقعا خوبن همه چیز همه کارت‌سرجاشه و یه ثانیه هم این ور اون ور نمیشه

خب این هم تصور من از تو
امیدوارم تو زندگیت همیشه و همه جا موفق باشی‌و ی زن خوب پیدا کنی:/
سلام ارش جان
من تاحالا به کسی بی محلی نکردم
ولی خوب اگه کسی ماور یادش بره ماهم مزاحمش نمیشیم Telegh_01
شوخی میکنم
مرسی از نظرت البرده عزیز 1
(07-08-2021، 9:36)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اقا گفتنی هارو گفتن بهت دیگه.
با جنبه ای که در عین حال میتونه بی جنبه باشه. بسته به موضوعش داره‌
عاشق دلخسته که هم نیست
صدا؟ خوبه بد نیست
قیافه؟ حرفی ندارم .__. هی میگه زشتم گاو
کرم؟ به مقداری
احساسات بسی بسیار بالاس اصلا.. خیلی پر احساس جواب میده لعنتی کمر احساسات میشکنه.
گنگ بالا
Telegh_01 احساسان مگه کمر داره ازمنگ؟
مرسی ازت مهدی ژون
(07-08-2021، 12:43)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسین یه پسر با جنبه و رازدار و منطقیه.
قابل اعتماده.
صدای خوبی دارهD:
بیشعوره ولی بچه خوبیهD: ._.

همین دیگه._.
امیدوارم همیشه موفق باشی.
این نظرم خیلی کامل بود لنتی کمرم شیکست Telegh_02
مرسی ازت رامونا پارمیس ._.
(07-08-2021، 13:55)*VENUS* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسین شاید جزو معدود افرادی باشه که من نتونستم راجبش تصوری تو مغزم داشته باشم
چیزای کمی ازش میدونم
مثلا میدونم تخیلش خیلی قویه. به چیزایی باور داره که واقعا جالبن
یا مثلا میدونم که نمیتونه بی تفاوت باشه نسبت به مسائل اطرافش. زود احساساتی میشه برعکس چیزی که بروز میده.
میدونم زیاد ضربه خورده تو زندگیش و همینا بزرگ و قویش کرده
اگه چیزیو باور کنه دیگه تغییر سخته . یعنی یه چیزی که بره تو مغزش دیگه در نمیاد Telegh_01 مثلا تفکرش راجب یک نفر و این خوب نیست چون ممکن چیزی که فکر میکردی اشتباه بوده باشه
میدونم رو دوستاش حساسه
دیر عصبانی میشه اما اگه عصبانی بشه بد میشه :v
بچه ی صادقیه. دروغ نمیگه.
زود اعتماد میکنه که میدونم بابتش کم اذیت نشده
من همیشه با حسام قاطی میکنمش
گونی هم دوست ندارمممم منو با ون صورتی ببرین
این نظره خیلی خوب بود !
80 درصد خودم بود
ممنونم از اینکه نظر دادی باهار جان
(07-08-2021، 15:21)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو مهربون و شجاعی. آدمی‌‌ای که کار درست رو انجام می‌ده، تمام شجاعتش رو می‌گیره کف دستش و پای چیزی که فکر می‌کنه درسته، می‌مونه. حتی اگه خیلی سخت باشه. راهش رو با چنگ‌ودندون باز می‌کنه. آدمی که فقط چیزایی رو باور داره که خودش بهشون رسیده، (حالا یا اومدن به خوابش یا تو بیداری بهش الهام شدن یا هرچی، وارد اون وادی نمی‌شیم.) تو اونی‌ای که امیدوارتره، قوی‌تره. جنگ‌های بیشتری رو جنگیده و جنگ‌های بیشتری در انتظارشن. 

تو اونی‌ای که وقتی كوبيده می‌شه به صخره‌ها، وحشت نمی‌كنه، خودشو می‌سپره به دست باد و باور داره كه حتی شده تو ثانیه‌ی آخر، خودشو می‌كشه بالا و سقوط نمی‌کنه. افسانه‌ها می‌گن آخرین لحظه مثل تير از چله رها می‌شه و اوج می‌گیره تو آسمون. بقیه ولی رو این شرط می‌بندن که با کله میفته تو دره! تقصیریم ندارن خب. آخه افسانه‌ها برای همينه که افسانه‌ن. چون هركسی نتونسته باورشون كنه. ولی اونایی که تونستن، اتفاقای خارق‌العاده‌ای رو رقم زدن.

ایده‌هات هم... خب... همیشه معرکه نیستن. صادق باشیم، بعضیاشون مطلقاً با عقل (عقلِ "من" البته. عقلِ ناکامل من) جور در نمیان. ولی کی به نظر بقیه اهمیت می‌ده؟ باید امتحانشون کنی. مهم نیست اگه یکی مثل من هی توی گوشت می‌گه که چرت می‌گی. کاری که دوست داری رو شروع کن. بکوبش زمین و نشونش بده رئیس کیه. برو وسط و زمین بخور. بذار مسخره‌ت کنن. بذار مسابقه رو ببازی. بذار بهت بخندن. بذار مشت اولو بکوبن تو صورتت. بعدش، خون که تو صورتت وا می‌شه، یهو می‌بینی اونقدرم که می‌ترسیدی درد نداشت... حالا دیگه چی می‌تونه بترسوندت؟

در نهایت، فنچک، که کم کم داری بزرگ می‌شی و باید یه لقب  آبرومندانه‌تر برات پیدا کنم. دنیا بهت احتیاج داره. تو باعث می‌شی دنیا جای قشنگ‌تری شه. آدماش آدمای قشنگ‌تری می‌شن وقتی اینهمه نوری که از خودت می‌تابونی رو ببینن. هاه! الان لقب جدیدت به ذهنم رسید. کرم شب‌تاب! *پرتاب مشت‌ها در هوا* (((:
Telegh_01 فنچک
اگه به افسانه ها معتقد باشی درواقع توهم بخشی از یه افسانه میشی
اره خوب معرکه نیستن چون بعضی هاش رو در لحظه برات میگفتم بدون هیچ تفکر قبلی
ولی خوب عقایدی که من الان دارم از چرت ترین و مضحکترین عقاید و خیلی یهویی ساخته شده ! البته از نظر دیوونه ها
عقل کسی کامل نیست قطعا نیکی جون Telegh_01
من از غم میترسم
چون منو از پا در میاره
بقیش که فیلم علمی تخیلیه
ممنونم از نظرت دوست خوبم
(07-08-2021، 17:24)*Aɴѕel* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حشین عزیز:V
اگه بخوام در یه جمله توصیفش:پسر خوبی است. اما خاب من نیومدم همین یه جمله رو بگم و برم ,اومدم شخصیتِ حسینو از دید خودم بگم و بگم که حسین از دید من چه شکلیه.همیشه اول همه چی قشنگه,مگه نه؟
مثل اولین روزی که اومدی فلش .اولین روزت تو این زمینِ کوفتی.اولین لحظه صحبت کردنت و راه رفتنت .اره همه چی اولش قشنگه اما کافیه یه مدتی بگذره تا چهره بدشو بهت نشون بده .یادم میاد بهم یه بهم گفته بودی که دلت میخواد این جهانو تغییر بدی به نظر من این قشنگ ترین ارزوی هست که شنیدم میدونی چرا؟چون وقتی صحبت از ارزو میشه همه به فکر خودشونن و ارزوهاشون فقط برای خواسته های خودشونه اما تو نه تو بیشتر از خودت به فکر دیگرانی حس میکنم از خودت گذشتی این زیاد خوب نیست چون اولین قانون برای اهمیت به دیگران اینکه اول به خودت اهمیت بدی بعد میتونی در کنار خودت به دیگران هم اهمیت بدی
داشتم به این فکر میکردم که تو درون گرایی یا برون گرا و به این نتیجه رسیدم که بستگی به موقعیتت داره اما بیشتر درون گرایی و درداتو با یه لبخند مخفی میکنی
از اون دسته ادمایی هستی که با همه سریع گرم میگیره اما با ادمایی که شبیه خودشن ارتباط بهتری برقرار میکنه
شاید اگه کسی از دور ببینت فکر میکنه اصلا ادم احساساتی نیستی. اما من ادما رو از دور نمیبینم  یه ذره بین میگیرم دستم  و با دقت نگاهشون میکنم و اره توی تو همه نوع احساسات هست مثل بقیه
میدونی ,حس میکنم دردای زیادی رو داری با خودت حمل میکنی و زندگی رو سخت گرفتی اصلا گور بابای دردا ریلکس باش پسر(=
زود اعتماد نکن همه ادما خوب نیستن
خلاصه اینکه کمتر بهمن بکش
و برات بهترینا رو ارزو میکنم
همه چیز بعد از یه مدت وحشتناک میشن

خوب من به اهمیت نیاز ندارم
اهمیت خودم

دیگه تغییر دنیا ارزوم نیست...هدف زندگیمه
ممنونم از نظرت ملی جون

+

مرسی از همگی
ببخشید کوتاه پاسخ دادم
فکرم درگیره معذرت میخوام واقعا
و نظراتتون کامل بود...دقیقا خود من رو توصیف کردین
و اینکه نظراتتون راجع من متفاوت بود بر میگرده به حرف سهند که باهرکس یه جور برخورد میکنم
دوستتون دارم بچه ها Heart Smile
با حضور:
رامونا سابق و پارمیس واقعی.
دختر خوبیه.
خب اون اوایل باهم دعوا داشتیم. ولی خب به خیر گذشت شد خواهرمون.
دیکه چی بگم؟...
دختر باجنبه ایه.
خب ولی زیاد نمیشه اذیتت کرد Telegh_02
امیدوارم موفق باشی
عه ببین درباره کیه 32
خب پارمیس جونم یه دختر فوق العادس
صمیمی ترین دوستم تو انجمن Heart
خیلی دختر مهربونیه از هر دری میتونی باهاش حرف بزنی و خسته نشی 4fvf
کنارش کلی خوش میگذره و ناراحتیاتو فراموش میکنی
یه همدم عالیه کلی به چس ناله هات گوش میده Big Grin
خیلی احساساتیه و عاشق حیووناس 3fs
دیگه نمی دونم چی بگم بالاخره که دختر خوشگل موشگل و گلیه 29
امیدوارم تو زندگیت به هر چی میخوای برسی تو لایق بهترینایی Telegh_38
بای ru1 Heart
خیلی دختر اروم و مهربون و قشنگ و خوش مشرب و خوش و اخلاق و خوش برخورده :]
رفیق خیلی خوبیه **
برا رفاقت احترام قائله جوری ک حرف ازار دهنده رفیقش فقط ناراحتش نمیکنه اتیشش میزنه .
حساس و زود رنجه :]
گوینده و شنونده خوبیه :}**
کلی خوبی دختر جان حرف در توصیف خوبیات زیاد هست ولی فقط اینا نوشته شده :}
موفق باشی رفیق گلم :} 4xv
لیمو سیاه :v
هر چی سمه سرازیر شده تو این تاپیک v:
حقیقتا اون اوایل فک میکردم ۱۹-۲۰ سالته
فک میکردم خیلی خودتو بچه بالا میدونی و کلا یه حالتی کمیاب میدیدمت
تا اینکه یبار گفتم این همه مدت پروفایل اینو دیدم
پست هاشو دیدم و فلان و اینا
یبارم بیام یه ریپ ازش بزنم ببینم این تصوری که ازش دارم درسته یا نه
چون میدونی خیلیارو این شکلی شناختم و نوع و مدلشونو دیدم
تو همون برخورد اول فهمیدم خیلی خاکی بنظر میای و اون حالت مغرور و بچه بالایی که ازت تو ذهنم ساختمو نداشتی
خیلی ساده بودی
و این ساده بودن وقتی خودشو نشون داد که شما اومدی پ.خ و سعی کردی منو بشناسی
این به نوبه خودش واسم خیلی جذاب بود
چون کلا جذب عادمای عادی و ساده میشم
به رفیقام تو فلش اگه دقت کنی
همشون آدمای ساده و باحال و عادی فلشن
و تو هم از این قضیه ساده بودن مستثنی نیستی و کلا حال میکنم با اینجور آدما ((((:
قدر خودتو بدون لیمو سیاه DDD:
و خب چون میدونم با لفظ لیمو سیاه حرصت میگیره و دلت میخواد خفم کنی واس همین حتی اولین جمله  این تصور رو با این کلمه شروع کردم v:
سعی کن کمتر غم بخوری
ینی ببین
خیلی چیزایی که تو فک میکنی همه زندگیتن ؛ در واقع فقط یه ورق کوچیکی از کل کتاب زندگیت به حساب میان
و خب تو کم و بیش کل کتابتو داری بخاطر همون چن ورق خرابش آتیش میزنی
البته اگه بگم درکت میکنم که خب چیزی جز یه زر مفت نزدم واقعا
ولی خب بازم تا این حد خودتو واسش ناراحت نکن
بیخیال باو
قبلا هم گفتم یجا
همه کسایی که اینجاییم
این شانسو داشتیم که از بین یه میلیارد اسپرم ؛ برگزیده بشیم !
مثال چندان خوشایندی نیست
ولی خب حقیقته
هر چقدرم بد شانس باشیم بازم این یکیو ته شانسیم واقعا
هیچی دیگه همین
خوشحالم که تو لیست دوستام دارمت لیمو سیاه DDDD: