انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
داستان تو دقیقا همینه که خواهی نشوی‌ رسوا هم رنگ جماعت شو واسه همینه انقدر هیت میگیری چونکه فرق داری و رفتارایی داری که شاید واسه ادمای اینجا عادی نباشه ولی به نظرم ته دلت هیچی نیست و به بقیه تا جایی ک بتونی اهمیت میدی و به قول حامد بهداد اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟لذت ببر از زیستن حتی به غلط(:
بچه باحالیه ، دوس داره بقیه فک کنن بزرگه ولی خب کوچولو موچولوه Big Grin با حقیقت کنار بیا .
یا کلا بیخیال طرف میشه یا کاملا باهاش صمیمی میشه برا رابطه هاش حد وسط نداره .
ب چیزی گیر بده پدر ادمو در میاره ، و اگ از چیزی عصبی بشه پ.خ و پیام ناشناس طرفو ب رگبار میبنده 25r30 و چن ساعت بعد یا فوقش یه روز بعد اروم میشه بچه مودبیه کلا ^^
به حسین علاقه شدید داره [منظورم رفاقته ] ی بار پ.خ اشتباهی ک باید میرسید دست حسین دست من افتاد خدایی فک نمیکردم اینقد دیگ با حسین صمیمی باشه ک بیاد اینشکلی باش حرف بزنه Telegh_01
در کل متفاوته همیشه با ساز خودش میرقصه و بعضی اوقات برا خودش مشکل میتراشه ، انگار طولانی شد Rolleyes
موفق باشی :]
ای بابا شهید فلشخوره
خب چی بگم نمیشناسم بچه جان پسر بدی نیست بعضی وقتا ارو میزنه و هنتای میشه و منحرف بازی در میاره ولی خب در کل میشه گفت گود بوی
یکم زیادی پیگیری
موفق باشی
خب خب نوبت به این عزیز رسید
حقیقتا برعکس خیلیا که میگن فلانی ؛ من خودم حس خوبی دارم بهت
باهات احساس راحتی میکنم خیلی
و فکر میکنم لااقل تو جمع پسرونه میتونی بچه پایه و باحالی باشی
بنظر خودم شخصا دلیل اینکه یخورده بد جا افتادی ( فقط یخورده ) اینه که فقط رو یه سری چیزا مانور میدادی
مثلا من وقتی پروفایلتو میدیدم ناخوداگاه عکس رهبر و شهید و شیخ و آخوند میومد تو ذهنم Lol و خب بحثایی که میکردی هم همش رو همینا بود
چون میدونی همچین بحثایی هیچوقت تو جمع خوب نیست
حدود ۲۲۰ هزار کاربر داره انجمن که هیچکدومشون عقایدشون دقیقا شبیه هم نیست و اگه با هم سر عقاید و طرز فکرا بحث کنن به هیچ وجه نمیتونن طرز فکر همو تغییر بدن و شبیه خودشون بکنن
بنابر این همچین بحثایی اصلا برنده و نتیجه خوبی نداره جز اینکه باعث دلخوری و تفرقه شه
کلا بنظر خودم شخصا ارزش و ها و عقایدتو نگه دار تو دل خودت
گفتنش به کسی و بروز دادنش اصلا کار خوبی نیست

در کل میتونم بگم پسر مهربون
با جنبه
پایه و باحالی که پتانسیل خوبی داری و خوشم میاد ازت
حالا ک اینجوریع منم ی بار دیگه میگم خودم ازت بدی ندیدم والا ، اولام ک باهات خیلی خوب بودم و خودت هم میدونی
از این ب بعدشم ب خودت بستگی داره/=

_
ممنون میشم اینو پاک نکنید Telegh_59
من به شخصه خیلی با نظر تینا موافقم
اینکه تو چه افکار عقایدی داری به بقیه هیچ ربطی نداره
همین که سعی میکنی چیز هایی که خودت از ته قلبت قبول داری رو نگه داری و براشون ارزش قائلی نشون میده که تا حدی بزرگ و فهمیده شدی
دلت خیلی پاک و صافه و از طرز حرف زدن و صحبت کردنت میشه فهمید و هم اینکه زود ناراحت میشی و زود هم فراموش میکنی به عبارتی به دل نمیگیری و کینه ای نیستی

به قولی هم
توی این دنیای خالی از امید، امید خودت باش

موفق باشی پسر(:
نظر خاصی ندارم بگم فقط امیدوارم موفق باشی (:
(05-09-2021، 19:33)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسر باحالیه
با سوالاش حال میکنم
پوآرو رو به سکته انداختیD:
موفق باشی

نوکرتیم سلطان
آره قبول دارم خیلی چر ت و پرت میگم اما دمتون گرم جواب میدید
پیش تو درس پس میدیم دیگه Big Grin
قربونت عزیزم تو هم موفق باشی

(05-09-2021، 20:28)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تصورم راجع بهش خیلی داغونه بهتره چیز زیادی نگم
فقط اینکه الان بیخیال گفتن بعضی چیزا شده تا ذهن کسی از این مسموم تر نشه خوبه
از مدل حرف زدنشم معلومه خیلی بچس پس جای تغییر داره اگه خدا بخواد-_-

خودمم این موردو میدونستم
این موردو باهات موافق نیستم هرچی لازم باشه رو میگم تا بیشتر یاد بگیرم Smile
دقیقا اینو باهات موافقم خیلی بچم Big Grin
مرسی بابت نظرت

(05-09-2021، 20:31)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
منم تصور جالبی ازش ندارم ، همشم با خودم میگم شاید دارم اشتباه میکنم ولی خو ...

ب هر حال امیدوارم اینطور نباشی یا اگ هستی خودتو اصلاح کنی Telegh_24

میخوام اذیتت کنم و بگم به جهنم Big Grin و میخوام بیشتر اذیتت کنم و بگم همینی که هس Big Grin
آزادی هر تصوری ازم برداشت کنی اما خوب تو جای من نبودی و تو شرایط من قرار نگرفتی میفهمی که چی میگم
فک نکنم اونجور که فکر میکنی باشم اما اگه هستم چشم قول میدم خودمو اصلاح کنم
ممنونم بابت نظر زیبات Heart

(05-09-2021، 21:58)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بنظرم خیلی پسر دل پاک و صافیه و مطمئنا میتونه خیلی در آینده بهتر هم بشه. فقط یه ذره باید سعی کنه فکرش رو باز کنه. که خب تو سنی که هست عادیه که یه مقدار از نظر فکری با بقیه فرق داشته باشه.

به به حضرت عشق Heart
استادمون شمایی جیگر Telegh_30
من تمام سعیم رو برای باز کردن فکرم انجام خواهم داد
خوب آره هنوز هیچی نمیدونم و سعی میکنم بیشتر از این دنیای عجیب غریب سر در بیارم
دمت گرم بابت نظرت داش لاوینگ یو Big Grin

(05-09-2021، 22:05)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسر خوب و مهربونیه
دوست داره به بقیه کمک کنه
ولی روشش و نمیدونه
امیدوارم موفق باشی♥

به تو رفتم دیگه Heart
ما کوچیک همه هستیم
آره اینو باهات موافقم
منم بهترین ها رو برات آرزو میکنم
مرسی بابت نظر قشنگت
(05-09-2021، 22:40)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو منو یاد یکی از دوستام میندازی ._.
هم صدات و هم افکار و رفتارت.
من خودم هیچوقت پایبند به عقیده خاصی نبودم،چون هرروز خدا عقایدم تغییر میکنه.
شایدم تغییر نه.کاملتر میشه.
و شایدم از بیخ نابود بشه.
اگه یکم زمینو از فاصله دور تصور کنی متوجه میشی که چقد ما کوچیکیم و اگه با تموم وجودت هیچی بودن خودت رو درک کنی،دیدت نسبت به همه چی تغییر میکنه.

و یادت باشه که خاکستری،رها.

به به به به حضرت والا 26
عاشقتیم نفس 25

تو هم همینطور Heart
نوکرتم سلطان صدای تو که گینسیه داش و افکارت هم بشد ت گنگ و رفتارت دقیقا مث هیپ هاپ خوشحالم که افتخار دوستی با تورو دارم 4xv
بعله کاملا معلومه Cool و بزودی درستت میکنم Telegh_40
اینو بات موافقم آره هر روز هردوتامون کاملتر میشیم
این دیگه بستگی به خودت داره
میدونم چقد کوچیکم اما این یادت باشه وقتی وصل به کسی بشی که آسمان و زمین تحت بیرق ولایتشه ثروتمند و عزتمند ترین آدمایی قبول دارم هیچی و هیچی هم ندارم و شانسم فوق العاده گنده و کسی نیستم که کسی بخواد آدم حسابم کنه اما خوب من این عقاید رو بعد از هزار بدبختی از تو چاه کشیدمش بیرون توش هیچ شکی ندارم که صحیحه چون هنوز توش هیچ اشتباهی ندیدم و اون چیزی رو که دنبال میکنم برخلاف همه بخاطر هدف شخصیمه

آره تو هم فوتم کن پرت و پلا
به قول اون حرفت خاطرم نیست کجامو از یاد میبرم لحظه هامو Heart
اخوی دمت گرم نظر دادی خوشحالم کردی با نظرت نظر خیلی خوبی دادی Bb6
مواظب باش اشتباه نری جیگر

(05-09-2021، 23:11)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
داستان تو دقیقا همینه که خواهی نشوی‌ رسوا هم رنگ جماعت شو واسه همینه انقدر هیت میگیری چونکه فرق داری و رفتارایی داری که شاید واسه ادمای اینجا عادی نباشه ولی به نظرم ته دلت هیچی نیست و به بقیه تا جایی ک بتونی اهمیت میدی و به قول حامد بهداد اصلا کی تعیین میکنه درست و غلط چیه؟لذت ببر از زیستن حتی به غلط(:

کاملا این نظرتو قبول دارم و باهات موافقم
ببین رسوا که هیچی من واس امام حسین (ع) کتکم خوردم و حرف یه جماعت که بیخبر از همه چی هستند برام اهمیتی نداره که هرکسی هم هیت بگیره اشکالی نداره چون با هیت گرفتن ازم بیخیال خودم نمیشم و برای خودم ارزش قاعلم این انسان های عاقل به جایی نمیرسد باید دیوانه بود تا به جایی رسید
عمممم خوب آره فرق دارم چون کسی قبولم نداره و فقط با جشم نفرت بهم نگاه میکنه
مرسی سعی کردم همینجور که میگی باشم و به حرفایی که کمکم میکه حتی حرف دشنم اهمیت میدم چون باعث میشه بیشتر یاد بگیرم و بیشتر رشد کنم
من از اینجور زیستن لذت کامل رو میبرم و کجان پادشاهان که ببین چه لذتی وجودمو پر کرده
مرسی بابت نظرت خیلی زیبا بود
(06-09-2021، 0:48)מַברִיק نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه باحالیه ، دوس داره بقیه فک کنن بزرگه ولی خب کوچولو موچولوه  Big Grin با حقیقت کنار بیا  .
یا کلا بیخیال طرف میشه یا کاملا باهاش صمیمی میشه برا رابطه هاش حد وسط نداره .
ب چیزی گیر بده پدر ادمو در میاره ، و اگ از چیزی عصبی بشه پ.خ و پیام ناشناس طرفو ب رگبار میبنده 25r30 و چن ساعت بعد یا فوقش یه روز بعد اروم میشه بچه مودبیه کلا ^^
به حسین علاقه شدید داره [منظورم رفاقته ] ی بار  پ.خ اشتباهی ک باید میرسید دست حسین دست من افتاد خدایی فک نمیکردم اینقد دیگ با حسین صمیمی باشه ک بیاد اینشکلی باش حرف بزنه  Telegh_01
در کل متفاوته همیشه با ساز خودش میرقصه و بعضی اوقات برا خودش مشکل میتراشه ، انگار طولانی شد  Rolleyes
موفق باشی :]

باحال که خودتی هوووو خیلی هم بزرگم نه حالا که فک میکنم خیلی کوچیکم و فک نکنم تو این دنیای عجیب غریب بتونم بزرگ شم آره حق باتوعه
خوب آره دیگه الان اگه با یکی حد وسط باشم بعد ازش انتظار پیدا میکنم بعد میبینم اندازه پوست خیار بم اهمیت نمیده بعد باعث میشه رفیق شیشام هم خراب شن تو دیدم
باو بیخیال این وقتی از کوره در رم اینجوری میشه باور کن دست خودم نیس اما خوب ناشناسو بات مخالفم چون ناشناس فقط جون میده توش سوالای سمی بپرسی 11 مرسی اینو قبول دارم
منو و حسین از یه مادریم چی فک کردی تو؟ داداش شیشمه حسین Heart اون که مال دوران اوسکولستم بود که بلد نبودم یه نفس ساده بکشم اما خوب حسین یکی از بهترین رفیقامه خدایی دمش گرم
آره اینو بات موافقم ولی سعی میکنم به دور و بریام اهمیت میدم و اینو کاملا باهات موافقم و مشکلای خیلی بزرگی واس خودم میتراشم
مرسی بابت نظرت زیبا بود
تو هم موفق باشی