انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(06-09-2021، 11:03)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ای بابا شهید فلشخوره
خب چی بگم نمیشناسم بچه جان پسر بدی نیست بعضی وقتا ارو میزنه و هنتای میشه و منحرف بازی در میاره ولی خب در کل میشه گفت گود بوی
یکم زیادی پیگیری
موفق باشی

چطوری جون دل؟ سرکیفی؟
Telegh_43
ناموصا مهدی نمیشناسی مجبوری نظر بدی؟ آهان یادم نبود خودم بت گفتم نظر بده اها پس هیچی راحت باش Big Grin
منحرف کجا بود داش؟ فازت چیه مهدی؟ من خیلیم پسر خوبیم ن فک نکنم باشم اهههههه خیلی نظرت سمیه بمولا اما منحرف و هنتای نیستم اگه منو بشناسی متوجه میشی که خیلی تصورات در مورد من اشتباس
آره ذهنم اینجوریه
مرسی بابت نظر تخریب کننده ات Heart
همچنین

(06-09-2021، 12:32)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب خب نوبت به این عزیز رسید
حقیقتا برعکس خیلیا که میگن فلانی ؛ من خودم حس خوبی دارم بهت
باهات احساس راحتی میکنم خیلی
و فکر میکنم لااقل تو جمع پسرونه میتونی بچه پایه و باحالی باشی
بنظر خودم شخصا دلیل اینکه یخورده بد جا افتادی ( فقط یخورده ) اینه که فقط رو یه سری چیزا مانور میدادی
مثلا من وقتی پروفایلتو میدیدم ناخوداگاه عکس رهبر و شهید و شیخ و آخوند میومد تو ذهنم Lol و خب بحثایی که میکردی هم همش رو همینا بود
چون میدونی همچین بحثایی هیچوقت تو جمع خوب نیست
حدود ۲۲۰ هزار کاربر داره انجمن که هیچکدومشون عقایدشون دقیقا شبیه هم نیست و اگه با هم سر عقاید و طرز فکرا بحث کنن به هیچ وجه نمیتونن طرز فکر همو تغییر بدن و شبیه خودشون بکنن
بنابر این همچین بحثایی اصلا برنده و نتیجه خوبی نداره جز اینکه باعث دلخوری و تفرقه شه
کلا بنظر خودم شخصا ارزش و ها و عقایدتو نگه دار تو دل خودت
گفتنش به کسی و بروز دادنش اصلا کار خوبی نیست

در کل میتونم بگم پسر مهربون
با جنبه
پایه و باحالی که پتانسیل خوبی داری و خوشم میاد ازت

به به حضرت شراب Big Grin
منم همینطور جیگر
تو برخلاف خیلیا فوق العاده باجنبه ای و میشه بات گرم گرفت و گفت و خندید از اونایی که آدم پیشت دودقه میگه شاد میشه و بیخیال درداش میشه منم بات راحتم
خخخخخخخ آره خیلی حال میده و دقیقا توهم مث منی
داش وقتی حرفی علیه ما زده میشه و کسی نیس که جواب بده چکار کنم خوب؟ البته حرفتو قبول دارم رو بعضی چیزا مانور میدم بدم مانور میدم و دست خودم نیس
الله اکبر Telegh_01 داش بیخیال وارد بحثای کیشمیشی نشو دیگه گفتم دیگه تو میای میگی همه آخوندا فلان من تا میام بگم همه نه بعضیاشون برچسب تعصبی بم میخوره اما خوب بیخیالش
آره قبول دارم خودم من سعی کردم هیچوقت این بحث هارو تو جمع نکنم چون نیاز به معرفت داره و هرکسی نمیتونه درکش کنه اما وقتی یه کس دیگه ای بحث رو شروع میکنه اگه سکوت کنم اشتباه واستون جا میوفته بخاطر همین حاضرم تعصبی بم بگن اما اشتباه نرن و اشتباه فکر نکنن
بعله بعله کاملا باهات موافقم و من نمیخوام کسی مث من فکر کنه و عقایدش بشه شبیه من که یکی از تخم شتر مرغ ترینا میشم و توان الگو شدن رو ندارم بنده فقط یکی از کسایی ام که نظر میدم و چون با نظرم غریبه ان یا آشنا نیست یا هرچی اسم من بد در میره و گفتم دنبال این نیستم که کسی بخواد بشه شبیه من سید میدونه
آرهههه اما اگه این بحثا صرفا برای یاد گیری باشه آدم رشد میکنه و دیدش نسبت به دنیا عوض میشه همه میان تا فقط بزنن تو سرت و برنده باشن البته من نمیخوام برنده باشم و نمیخوام پیروز دربیام قرار هم نیست همچین چیزی باشه خیلی جاها اشتباه میکنم هنوز من خودم شخصا برای یادگیری بحث میکنم تا ببینم حق چیه و کجاست من حتی از خود تو خیلی چیزا یاد گرفتم و بر این باورم از همه میتونم یاد بگیرم حتی چون اعتقاد هرکسی از یه راهی بدست اومده و اون راه یکی از علم ها ایه که من دوست دارم یادم بگیرم
همین کارو میکنم نفس و سعی کردم تا جایی که میتونم همینجوری باشم چون فقط باعث منفور شدن میشه ولاغیر

کمال همنشین درمن اثر کرد Heart
به تو رفتم مشتی Bb6
نوکرتیم داداش
مرسی بابت نظرت خیلی زیبا و تاثیر گذار بود
مواظب خودت باش جون دل

(06-09-2021، 14:08)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حالا ک اینجوریع منم ی بار دیگه میگم خودم ازت بدی ندیدم والا ، اولام ک باهات خیلی خوب بودم و خودت هم میدونی
از این ب بعدشم ب خودت بستگی داره/=

_
ممنون میشم اینو پاک نکنید Telegh_59

قبول نیس چرا دوتا نظر دادی؟ اما خوب بیخیال تو خودی هستی و جواب میدم Big Grin
ناموصا بدی ندیدی حاجی مگه میشه مگه داریم؟ اما خوب عزیزانی که از بنده بدی حلال کنند بخدا قصد بدی نداشتم crying
به قول یکی از رفقام: فک میکرد تمومه اگه این معماعه حل شه * جور چینو چید فهمید تصویر پاز جبره کلا ذاتم اینجوریه و الان طی گذشت زمان تغیر کردم و نمیدونم تغیرم خوب بوده یا بد
به قول حسین بهار ندی وسط شهریور میخوابم 25r30 اما خوب چی بگم اگه زنده بودیم چشم
بزار یه جمله ساده بت بگم که خیلی بدردت میخوره و از مادر عزیزم شنیدمش:
همه چی مث یه بازیه اگه بازی زندگی واست بده یا نمیتونی باهاش کنار بیای اشکال نداره چرا غر میزنی بازیو عوض کن
منم اینجور بت میگم توهم بازی خودت با قوانین خودتو بساز تا موفق شی و به اون نقطه ای که میخوای برسی
یادت باشه بازی وقتی تموم میشه که کیش و مات شی و ما هیچوقت کیش و مات نمیشیم

مرسی بابت نظرت Heart
باجنبه بودیااااا

(06-09-2021، 15:02)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
من به شخصه خیلی با نظر تینا موافقم
اینکه تو چه افکار عقایدی داری به بقیه هیچ ربطی نداره
همین که سعی میکنی چیز هایی که خودت از ته قلبت قبول داری رو نگه داری و براشون ارزش قائلی نشون میده که تا حدی بزرگ و فهمیده شدی
دلت خیلی پاک و صافه و از طرز حرف زدن و صحبت کردنت میشه فهمید و هم اینکه زود ناراحت میشی و زود هم فراموش میکنی به عبارتی به دل نمیگیری و کینه ای نیستی

به قولی هم
توی این دنیای خالی از امید، امید خودت باش

موفق باشی پسر(:

منم چون خیلی کرم دارم میگم با نظر تینا کاملا مخالفم و با نظر تو کاملا موافقم Big Grin
قرار هم نیس به کسی ربطی داشته باشه اگه من خوب یا بدم واستون من همینم که هستم اما خوب اگه بدم سعی میکنم خوب شم
خوب آره داستانش خیلی طولانیه و خیلی مفصله مرسی اما فک نمیکنم هنوز به اندازه کافی بزرگ و فهمیده شده باشم چون خیلی بیشتر از اینا هس که باید یاد بگیرم و بالاتر برم چون توانم بیشتر از این چیزا باید باشه
بازم مچکرم و به تو رفتم Heart سعی میکنم ناراحت نشم اما بعضی وقتا ناخودآگاه ناراحت میشم برای همین هم زود بیخیالش میشم و بازم مرسی

به قول بهترین دوستم معنای پروازو که بفهمم فلجم که باشم وایسادم سعیمو میکنم اینم از اون جمله غمگین وری هات بود ن؟ زیبا بود

ممنونم بابت نظر زیبات کمکم کرد
تو هم موفق باشی

(06-09-2021، 15:08)آمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نظر خاصی ندارم بگم فقط امیدوارم موفق باشی (:

جررررررر Big Grin
تو هم موفق باشی
و ازت ممنونم که کمکم میکردی
برات بهترین هارو آرزو میکنم
شما هم موفق باشی Heart

@*VENUS*

خالی بودن نظرتون حس میشه
ممنون میشم با نظرتون به بهتر شدنم کمک کنید
با حضور
بہ بہ حضرت عشق
واقعا دومی ندارہ
بچہ خیلی با ادبیہ
با جرئت میتونم بگم یکی از با معرفتاس
دمش گرم
موفق باشی سلطان =)
:heart:
سلام پرهام

تورو نتونستم بشناسم
البته حداقل برخوردت با من خیلی خوب بود، با ادب بودی
و میشه گفت بهم انرژی مثبت میدی
این روزا بخاطر برخی اتفاقات حرفایی شنیدم ک شخصا باورش برام سخت بود
نمیتونم قضاوتت کنم
و حتی تا وقتی باچشمای خودم نبینم باور نمیکنمشون
هر شخصی یه نظری راجبت داره
واسه همون گفتم ب شناخت کاملت نرسیدم..
نميدونم دیگه
امیدوارم آرزوهات خاطره شن
فعلا(:
(08-09-2021، 17:48)shahid نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بہ بہ حضرت عشق
واقعا دومی ندارہ
بچہ خیلی با ادبیہ
با جرئت میتونم بگم یکی از با معرفتاس
دمش گرم
موفق باشی سلطان =)
Heart
قربونت
خودتی که دومیش
ممنون
نگو این حرفو
همچنین ممنون بابت نظرت

(08-09-2021، 20:20)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام پرهام

تورو نتونستم بشناسم
البته حداقل برخوردت با من خیلی خوب بود، با ادب بودی
و میشه گفت بهم انرژی مثبت میدی
این روزا بخاطر برخی اتفاقات حرفایی شنیدم ک شخصا باورش برام سخت بود
نمیتونم قضاوتت کنم
و حتی تا وقتی باچشمای خودم نبینم باور نمیکنمشون
هر شخصی یه نظری راجبت داره
واسه همون گفتم ب شناخت کاملت نرسیدم..
نميدونم دیگه
امیدوارم آرزوهات خاطره شن
فعلا(:
به به آرمی خانوم

چرا؟
هنوزم هستم
هنوزم میدم
باور کن من همون پرهامم
شخصیت فقط توی نوع برخورد و انرژی مثبت خلاصه نمیشه
ممنون بابت نظرت(:
من همونم
ايشون نموم بارز يه ادم رو اعصابه
كه دلت ميخواد سر به تنش نباشه
اما خب از طرفي واقعا بچ خوبيه ادم دلش نمياد بكشتش
ديكتاتوريه واسه خودش اوووف نميدونين كه:/
در كل انسان با شخصيت و قابل احترامييه

موفق باشي جون دل^^
(09-09-2021، 13:44)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ايشون نموم بارز يه ادم رو اعصابه
كه دلت ميخواد سر به تنش نباشه
اما خب از طرفي واقعا بچ خوبيه ادم دلش نمياد بكشتش
ديكتاتوريه واسه خودش اوووف نميدونين كه:/
در كل انسان با شخصيت و قابل احترامييه

موفق باشي جون دل^^
DDDDD:
HAHAHAHAHA
نظرلطفتونه
و دیکتاتور خواهم ماند
ممنونم بابت نظرت

همچنین(:
بعد از پایان نوبت هر شخص، خود فرد در "یک" پست میاد همه‌ی تصورات رو جمع بندی می‌کنه.
 اگه درسته تأیید می‌کنه اگه نیاز به اصلاح داره، اصلاح می‌کنه و اگه غلطه میاد و میگه چرا غلطه... 
_______

اینو رعایت کنین لطفا !
دونه دونه جواب ندید
بعد دو روز که همه تصوراتشونو نوشتن، در یک پست همرو جمع بندی کنین
والا من تصورام عین قبلنه
خیلی دوسش دارم و بچه گلیه ((:
میخوامت
خااب پرهام
قبلا واسم خیلی عجیب بود.__.
خیلی بامعرفت و مهربونهD:
هعی همین
کلا من خلاصه و مفید سخن میگویم :|