انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
بچه خوفیه هرچند باهم حرف نزدیم
موفق باشی(:
(17-09-2021، 21:46)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تاریخ فلش ب خودش ندید بتونیم دو کلمه حرف بدون بحث بزنیم:>>>
بچه خوبی حداقلش رو بازی میکنیD:
اینم بگم ک حقایقو گفته باشم ،مطالعت زیاده تو زمینه های مختلف اینو میپسندم فقطD:

موفق باشی

ممنون از نظر شما
با آرزوی موفقیت در یک یک عرصه ها

(18-09-2021، 17:16)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه خوفیه هرچند باهم حرف نزدیم
موفق باشی(:

ممنون از نظر شماSmile
موفق و پیروز باشید
پ.ن:شبیه این مجریا شد=>
با حضور:  
پسر خوبیه.
از اینایی که گالریشون پره از فیلم نوشته های لاتی و مرام و رفاقت وسایرین.
عااا به نظرم پسر خوبیه ((: من که چیز بدی ازش ندیدم وقتایی که صحبت کردم باهاش خیلیم با معرفته
امیدوارم به همه هدفاتتت برسی (:
سیروان گلیست از گل های بهشت
یه کوردی اصیل و با مرام
رفیق باز و ازینایی که اسیرتم همیشه تو مسیرتم
+ نزدیک دوساله ک همدیگه رو میشناسیم اما خب متاسفانه نتونستم همون موقع خوب بشناسمت من بدجور تحت تاثیر رفتار اطرافیانم بودم ک خودتم میدونی چقدر پشیمونم. ت خیلی بامرامی خیلی
جوری ک وقتی ت رفیقم باشی من ب رفیق دیگه ای نیاز ندارم ت همه جوره پشتمی ازم حمایت میکنی و هوامو داری.
رفیق!
همیشه ب این فکر میکردم جای ی برادر کنار من خالیه.. از وقتی ت اومدی همچین حسی ندارم ت واسه ی من مث ی برادر واقعی هستی ک حضورش کنارم حس میشه
من چیزایی رو توی تو دیدم ک توی هیچ کس دیگه ای ندیدم ت با همه ی فرقی داشتی.
+ ت خیلی کیوتی!
اگ بخوام از چهرت بگم خیلی گوگولی و کیوت و خوشگلی و صداتم بر خلاف نظرت خیلی قشنگه (:
امیدوارم این دنیا جای بهتری واست باشه امیدوارم انقدر بخندی ک لحظه ای خندیدن رو فراموش نکنی
امیدوارم غم ها و ناراحتیات انقد کوچولو بشن ک دیگه نخوان داداشیه منو اذیت کنن
خوشحالم ک ت رفیق و برادرمی D:
و اینو بدون جات ت قلبمه و از ته قلبم دوستت دارم❤

_ شتین D:
تو یه کلام!
نمیشناسمت._.
بای بای
جز بدی چیز دیگه ای ازش ندیدم

اون ازم سو استفاده کرد

از نام یکی از اعضای انجمن تو روبیکا سو استفاده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرشم بهم فحش داد

سر همین جناپ بن شدم
(20-09-2021، 21:04)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسر خوبیه.
از اینایی که گالریشون پره از فیلم نوشته های لاتی و مرام و رفاقت وسایرین.
ممنون بابت نظرتون اشنای باهتون ندارم از شانس بدم.

ولی اهل لاتی اینا نیستم. Sad

(20-09-2021، 21:24)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عااا به نظرم پسر خوبیه ((: من که چیز بدی ازش ندیدم وقتایی که صحبت کردم باهاش خیلیم با معرفته
امیدوارم به همه هدفاتتت برسی (:
ممنون بابت نظرت تینا بانو

معرفت دیدم که معرفت کردیم Angel

ممنون همچنین Heart

(20-09-2021، 22:47)Mohlek نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سیروان گلیست از گل های بهشت
یه کوردی اصیل و با مرام
رفیق باز و ازینایی که اسیرتم همیشه تو مسیرتم
ممنون بابت نظرت حسام جان(اگه اسمت درست یادم باشه).

(20-09-2021، 23:09)لــــــــــⓘلی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
+ نزدیک دوساله ک همدیگه رو میشناسیم اما خب متاسفانه نتونستم همون موقع خوب بشناسمت من بدجور تحت تاثیر رفتار اطرافیانم بودم ک خودتم میدونی چقدر پشیمونم. ت خیلی بامرامی خیلی
جوری ک وقتی ت رفیقم باشی من ب رفیق دیگه ای نیاز ندارم ت همه جوره پشتمی ازم حمایت میکنی و هوامو داری.
رفیق!
همیشه ب این فکر میکردم جای ی برادر کنار من خالیه.. از وقتی ت اومدی همچین حسی ندارم ت واسه ی من مث ی برادر واقعی هستی ک حضورش کنارم حس میشه
من چیزایی رو توی تو دیدم ک توی هیچ کس دیگه ای ندیدم ت با همه ی فرقی داشتی.
+ ت خیلی کیوتی!
اگ بخوام از چهرت بگم خیلی گوگولی و کیوت و خوشگلی و صداتم بر خلاف نظرت خیلی قشنگه (:
امیدوارم این دنیا جای بهتری واست باشه امیدوارم انقدر بخندی ک لحظه ای خندیدن رو فراموش نکنی
امیدوارم غم ها و ناراحتیات انقد کوچولو بشن ک دیگه نخوان داداشیه منو اذیت کنن
خوشحالم ک ت رفیق و برادرمی D:
و اینو بدون جات ت قلبمه و از ته قلبم دوستت دارم❤

_ شتین D:
به به ابجی گلم شتین خودم خوشکل خودم.

خوب صدبار گفتم از گذشته حرف نزن بهم کاملا ثابت شده اون حرف هه و اون کارا هیچ کدوم تقصیر تو نیس.

بخاطر دل پاک و سادته که همه میتون کنترلت کنن و یکمم زود باوری گل.

باعث افتخارمه که برادرتم.

در مورد قیافه که شکسته نفسی میکنی خودت خیلی بهتری عجیجم.

صدام نیس اه Sad

ممنون بابت ارزو های خوشکلت.

منم دوست دارم عشق داداش.

شیلوان Angel

(21-09-2021، 15:17)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تو یه کلام!
نمیشناسمت._.
بای بای
از کم سعادتی بنده اس شرمنده Sad

(21-09-2021، 18:36)☪爪尺.山丨几几乇尺☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
جز بدی چیز دیگه ای ازش ندیدم

اون ازم سو استفاده کرد

از نام یکی از اعضای انجمن تو روبیکا سو استفاده کرد

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آخرشم بهم فحش داد

سر همین جناپ بن شدم
۵ نکته جانانه.

کسی که خوبی کرده خوبی کردم کسی که بدی کرده بدی دیده.

بله صحیح حق باشماست نوع سوء استفاده رو هم نمی دونم چطور بوده ولی خدا کنه درد نداشته باشی Sad

هر کسی خودش زبون داره جناب خودم با همون طرف حلش کردم موضوع رو و اون کارم باعث شد ذات کثیف خیلی هارو بشناسم Blush

پیام های خودتو پاک نمیکردی بهتر بود Rolleyes کسی اسم پدرنو بیاره و بخواد پشتم چرت پرت بگه جوابشو میدم خودمو کنترل کردم انقدر توهین کردم.

تا جای که یادم بقیه به من فش میدادن من بن میشودم دلیل بن شما اگه منم معذرت میخوام.

من با هر کس مثل خودش رفتار کردم و چون عادت ندارم مسائل چرت رو ادامه بدم(بعضی اسکرین هارو رو کنم).

از همینجا اگه از طرف من ناراحتی دریافت کردید شرمندم Blush و تمام..

ممنون بابت نظرات همه.

هر کس از هر نفر چیز رو می بینه که خودش بهش داده.

بدی کردن بدی کردیم خوبی کردن خوبی کردیم.

دوست بودن دوست بودیم و.....

از اینجا هم اگه کسی از بنده بدی دیده ببخشه.

ولی خیلی ها هستند که بدی های کردن که خودشون میدونن که چقدر بد بوده.

آدم از هر دوره از زمان عمرش یه کار های بدی میکنه و یه کار های درست.

منم در دوران اوایل در انجمن رفتار های بد کم نداشتم(اما بعضی از دوستان به ان دامن زدن و باعث گارد گیری همه الیه من شدن و همین باعث بی احترامی های بین من و اعضا انجمن شد)

و باز هم معذرت میخوام اگه کسی رو با رفتارم رنجوندم.

خیلی ها تصور بدی از من دارن که هر کس مسئول ذهن و درک خودشه.

در مورد اخلاقم اینا بود.

قیافه (همه فکنم دیدن)

و‌ تمام ممنون بابت نظرات