انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام"دیدم همه سلام دادن گفتم منم بدم"

میخوام خجالتی نبودنمو"._." بزارم کنار و رک بگم که خیلی بی ادبی._.
البته خیلیا هستنا فقط چون به رومون نمیارن فکر میکنیم خیلی با ادبن .ب قول ننم چوخ بیلمیشدیلَر
حقیقتا کلمه بمولا و ناموسا از تو یاد گرفتم و جالب اینجاست الان به مامانمم یاد دادم و گاهی ازین کلمات زیبا استفاده میکنه درصورتی که نمیدونه....
خلاصه ک همیشه ازت بدم میومد و اگ یادت باشه هردفعه هر لحظه هر ثانیه باهات کل کل میکردم
ولی الان حسی بهت ندارم ._.ولی خب چون میدونم با جنبه ای  "به بچم حشین نمیرسی"واسه همون بعضی وقتا هم کرم هامو رو تو میریزم
ماشالا رکورد زن داریو زدی خواهشا ازون زنات به اقوام بی زنِ ماهم بده دلم عروسی میخواد:>
جدی بودن اصلا بهت نمیاد یعنی هرچیم بگی باور نمیکنم-_-فکر میکنی شوخی میکنی
مثل کسایی نبودی ک بگم خدایا این اصلا تو ذهنم هچی نمیشه و من نمیتونم بشناسمش!
و تورو یه دلقک ساختم که دوست داشتم باهات بحث کنم
اصلا بحث کردن با بعضیا به ادم اعتماد به نفس میده Telegh_01
و من زورم به خیارایی مث تو و حشین میرسه البته حشین بحثش جداست:>>>>
و وقتی از مدیر اخطار میگیری یا دعوا میکنی ته دلم میگم آخیشش از دستش راحت شدم
و تو هرچی بگی یعنی بگو اینقدر ناراحت میشم؟نههههههه اصلااااo_o
میدونم ذوق کردی ک دختر جذاب و نانازی مث من راجبت نظر داده لطفا پررو نشو:> "الان بعضیا میان میگن فتوشاپه"
خب ازون آرزوهایی که همه واست میکنن اما کمی متفاوت ک ب آرزوهات برسی پسرِ بد._.از زمانی ک وارد دبیرستان شدم گفتن ک رک باش اما دورو نباش._.میبینی چ ذهن خلاقی دارم؟ 14k
فعلاfol
بامعرفت ، بامرام ، باغیرت ، پایه ، تو دوستی و رفاقت کم نمیذاره برات
رُک و صریح ، شوخ طبع ، خونگرم و ...

در کل پسر خیلی خوبی هستی. قدر خودت رو بدون حساام ( اینو خیلی جدی گفتما ، آدمایی مثل تو کم پیدا میشن )
امیدوارم هرجا که هستی شاد باشی♡
بچه خوبیه
مهربون و بامعرفته((=

با ارزوی موفقیت4xv
Les gooooooooo
رسیدیم به این اقا حسام
بچه گل مهربون خودمونی خاکی خیلی بی باکی انقدر خوب بودی کردیمون خاکی شبا بیرون میری اونم باکی؟:v
تا میبینمت یاد رضا پیشرو میفتم.صدات،اوففف صدات.یعنی ابی باید جلوت زانو بزنه
کُد میزنه حاجیمون.چراغ راهنماهارو قر و قاطی میکنه،کامپیوتر ه-ک میکنه بچه خفنیه
با خفن و بهترین آرزو ها
حقیقتا شناخت زیادی ندارم
ولی خوب تا اینجا متوجه شدم خیلی با جنبه ای و کسی کنارت موذب نیست
میتونی طوری اعتماد طرف مقابلت رو جلب کنی که شاید حاضر بشه سیرتا پیاز زندگیشو برات بگه
و چیزی که خیلی مشخصه و واضحه معرفت زیادته که واقعا کمیابه

همیشه موفق باشی پسر (:
صداقت پررنگ‌ترین ویژگیشه. دیگر مخلفاتشم شوخ‌طبعی، صدای خش‌دار، نگاه نافذ و سلیقه موسیقیایی خوبه. شاید اینو که بگم تیرها به سمتم روانه شه... ولی به نظرم پسر خیلی با ادبیه. بله. می‌دونم. بیشتر از 20 بار برای عدم رعایت عدم بن شده. ولی خب که چی؟ این که ملاک نیست. (((: و این که، اهمیت می‌ده. به اطرافش، به آدمای غریبه‌ای که اصلاً نمی‌دونه کی‌ان، به آدمایی که نسبت خاصی باهاشون نداره. به همه. و اگر چیزی بدونه، کمک می‌کنه. اگر راهی برای کمک داشته باشه، واکنش نشون می‌ده. یادش می‌مونه هرکسی چی دوست داره، یا چی لازم داره، یا کیه که خیلی وقته خوشحال نشده و کی بود که چه مشکلی داشت و مشکلش حل شد؟ کاری می‌تونه بکنه؟ کاری نمی‌تونه بکنه؟ دیگه چی؟ خب در برابر چیزی که منطقیه مقاومت نمی‌کنه، از طنز به عنوان سپر دفاعی استفاده می‌کنه. ویژگی‌های اکتسابیش بیشتر از ویژگی‌های انتسابیشه. یعنی، از این آدماییه که به هرجایی برسن، می‌دونی به خاطر تلاش خودشون بوده. آدمایی که مستقلن و از صفر شروع کردن. کثافتِ دنیا رو دیدن و توی این فاضلاب راهی برای زندگی کردن پیدا کردن یا حداقل دارن سعی خودشو می‌کنن. تسلیم تاریکی نشدن. 

خلاصه که، مهلکِ دل‌ها و محبوب قلب مومنینه. تنها مشکلش اینه که درس نمی‎‌خونه.  Telegh_11 Telegh_43
خب همونطور ک گفتم 
شما ی آدم پر گودرت، پر صُرعط، با اَزِمَت 
پر از شهامَط و باهالی هستی 
و حس میکنم ی مشکل شخصی با آره داره ک همش بجا آره میگی عا ( Telegh_01
و کلا ای اخلاقت خوشم میاد، بنظرم سعی میکنی تا میتونی با بقیه اوکی باشی ولی اگه ی جا رفتاری ک دور از ادبه ببینی برخورد میکنی 
دیگه همینا 
امیدوارم گودرتمند باشی همیشه ._.♡
(25-09-2021، 7:18)†ᴰᵃᴿᶜʸ† نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون میکشیم مینویسیما Telegh_01

یه عدد ریفیق بیمولا
خب من تصور خاصی ازت ندارم اما تو ذهنم بعضی اوقات فک میکنم دختری Telegh_01 لامصب از فکر بهشم خنده داره 32
خب ماشا..گیمیرم که هستی که خیلی هم خوبه(:
به جرئت میتونم بگم که به حال تو کل زندگیم به یه پسر لقب گوگولی نداده بودم Telegh_01
اما پشیمونم نیستما چون بت میاد
رفيق خيلي خوبي هستي به موقش شوخ ميشي به موقش جدي._.
اما خودت ميدوني كرم از منه هي دوس دارم بات قهر كنم Adore
بدترين حصلتت اينه كه همش از ( :v ) استفاده ميكني لامصب درك نميكنم يني هي كيبورد فارسي رو اينگيليسي ميكني Telegh_01
همين طوري كه مشاهده ميكيني خيلي هم خنگم ولي دارم زور ميزم يه چيزي يادم بياد
خيلي به دلم ميشيني (:
مهربونيا ولي هي حرص منو در مياري._.
اما بازم ادم از حرف زدن بات سير نميشه(:
زيبا هم كه هستي Telegh_01
حق ميدم كراش بزنن روت._.
حالا دور برت نداره هاا
اما كلا بچ باحالي ادم بات حال ميكنه(:
اما در كل تصور ميكنم يه خرس پشمالويي Telegh_01 40
هميشه و همشيه موفق باشي^^

(ببينا تو چهار خط نوشتيا ._.)
فدا بشم v:
دمت قیژقیژی
(25-09-2021، 7:53)BTS__ARMY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
رفیق پایه .-.
جذاب و دوست داشتنی .-.
گوله نمک خیخی
از اونایی ک دوست نداری هیچوقت پیر بشن یا از دنیا برن!
کسل کننده نیست!
باهوش هم هست :>
در کل cool عه!
شاید همسر یا برادر یا فرزند خوبی نباشه ولی به حق میتونم بگم بهترین رفیقه (("
اکثر اوقاتم که آنلاینه!
دیگ چی کمه؟:>>

ایشالا همینجوری بمونی ^^♡
عه
دمت گرم که پسر :v دوستت دارم
(25-09-2021، 9:23)نــــــــــⓐنسی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بمولا که بمولا
حساااااااام
یه پسر با معرفته
حرفاش حقه
میتونه یه دوست خیلی خوب و وفادار باشه برات و پشتت و خالی نمیکنه
از دیگران ترسی نداره و راحت حرفش و یگه
انتقاد پذیره به شدت
خیلییییی با جنبه
شوخیای باحال <:
حسااام تو همسر بسیار خوبی هستیییی
بنظرم تو دنیای واقعی هم همسر خوبی میشه
قیافه ی خفن Cool
به خاطر دوستاش هرکاری میکنه
موفق باشی♥
اوففف همسر عزیزم D: کم دلبری کن لعنتی
(25-09-2021، 9:50)THEDARKNESS نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پسر خوبیه =)
تو بیشتر
(25-09-2021، 10:07)^t!ana^ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
در کل که پسر خوبیه و خیلی با شعوره و قشنگ میفهمه کی باید چی بگهه
ولی ولیییییییی خیلی وقتا خیلی رو مخ میشه مثلا میگی بهش حسام من دیگه نمیام فلش یهو میبینی فقط نوشته باشه Telegh_01
اگه این بی اهمیت بودن به مسائل رو درست کنی واقعا دیگه همه چیز اوکیه
سعی کن کمتر بهم بخندی انقدرم نگو تو گرگی تو گرگی D:
بیشتر وقتا خیلی شاده و من بسیار این اخلاق را دوس میدارم
فک کنم از ایناست ک همیشه هیچیو به هیچ جاش نمیگیره Big Grin
و در اخر حواست باشه توی این دنیا همه چی یهو شوخی شوخی جدی میشه دلبررررررررر
خیلی خیلی خوشحال شدم ((:
گفتی نسبت به رفتنت بی تفاوتم که اگه بی تفاوت بودم اینو نگه نمیداشتم تا هر وقت اومدی بگم عع یادت میاد اون روز اینو گفته بودی ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://dl.akskhor.ir/uploads1/Screenshot-۲۰۲۱-۰۹-۲۷-۱۵-۵۹-۱۸-۱۱۰-com-android-chrome.jpg
تشکر دلبرررر
(25-09-2021، 12:07)ʟeмoи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب میمون جون(=
دروغ چرا؟ اون اوایل ک تازه اومده بودی اصلا ازت خوشم نمیومدlol
ولی بعدش ک باهات آشنا شدم فهمیدم ک کل تصوراتم ازت اشتباه بود و این پسر چقدر میتونه رفیق خوب و رازدار و عالی ای باشه
ی رفیق که وقتی حالت افتضاحه با چرتوپرتاش کاری میکنه بخندیD:
تا اونجایی ک توان داره و میتونه ، درکت میکنه و دوس نداره باهاش رودربایستی داشته باشی._.
خیلی بامعرفت و باجنبه س.
ب قول خودت خوشحالم ک تو لیست دوستام دارمتD:
امیدوارم همیشه شاد باشی
برات بهترینارو آرزو میکنم سلطونDD:
عع لیمو بنفش :v
بات حال میکنم بچه خوبی هستی :v
دمت گرم
(25-09-2021، 12:17)βάરãɲ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
عه بازم حسام Big Grin
ایشون ی فرشتس و کلا همه چی تمومه
بهترین دوستی ک ی ادم میتونه داشته باشه
من ک مث داداش واقعیم دوسش دارم
کلی موفق باشی عزیز خاله Big Grin
اون عزیز دل خاله آخرش چسبید :v
دمت گرم گل
(25-09-2021، 13:36)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صدا قشنگ
اخر چشم میزنمش صدا کلاغ در میاره:>

از اون داش مشتی های خاکی ک میشه روش حساب کرد
و اینک مثه بعضی از هم سن هاش جوگیر نیست :|

خیلی دلش پاکه کلا رواله :>>
ژووون شما فقط چشم بزن :v

فدات عزیز
(25-09-2021، 13:40)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام

بچه با فهم و شعوریه ، پرتلاشه ، خنده رو و انرژی مثبته ، ایشالا که هر روز موفق تر از دیروزش باشه.
بقرآن مجید فکرشو نمیکردم بیای بنویسی Telegh_01
دمت گرم داداش
دوستت دارم
(25-09-2021، 16:45)мσнα∂єѕєн نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حسام
پسر خوبیه
با جنبه و با  انرژی
خاکیه خودشو نمیگیره
خونگرمه میشه بهش اعتماد کرد
در کل خیلی خوبه
مرسی بزرگوار
شمارو الگو قرار دادیم (:
(25-09-2021، 17:28)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هی دارم فک میکنم دفه پیش چی نوشته بودم یادم نمیااااد 6 Big Grin
ولی خب میگم دیگه اگه تکراری بود ببخشید Big Grin
خب حسامی جونم اول از همه (#پررو_نشویم) رو اینجا درج میکنم Telegh_01

°بگم که ی رفیق فوقِ عالی هستی ک میشه همیشه بهت اعتماد کرد.
و با اجازتون تا ب حال با ی پسر انقد صمیمی نبودم و این با جنبه بودنتو میرسونه اینکه با هم سنو سالات و کلا اکثر آدمایی ک دیدم خیلی فرق داری
°قبلنم گفتم شخصیت کارررییزماتیکی داری ب دل میشینی Big Grin
°این ی فرضیَس به نظرم هرچقدرم تو مجازی با همه اوکیی و خنده رو و اینایی ، تو واقعی برعکسی Telegh_26 شایدم اینجوری نباشه ولی من اینجوری فک میکنم . شایدم اینو بهم گفته بودی Telegh_26
°ی ویژگی مثبت دیگم داری اونم اینکه وقتی اعصاب نداری بازم حواست ب حرفات هس ینی کلا سیاست داری ، برعکسِ من Telegh_59 Telegh_01
°ی روز اگه حیوون خونگی بگیری اون ی تمساحه مطمئنم Telegh_01 25r30 (ایموجی تمساحِ تو دل برو با قلب گوگولی)
°ایسگا گیریتم خوبه بازهم برعکسِ من @_@
°ی چیز دیگه اینکه انقد منو تهدید ب مرگ نکن اونم تو ملع عام ، چونکه الان کلی شاهد دارم ۷۴ ضربه رو نوش جونت میکنم هاهاااTelegh_01

خلاصه توی لیست فراموش نشدنی های منی گوگول جان♡
اهه
دمت گرم جیگر طلا
مامم فرتموشت نمیکنیم بمولا ( الان میان میگن باز گفت بمولا Telegh_01 ( دوستت دارم
(25-09-2021، 18:39)Prometheus نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
امیر تو خیلی با جنبه ایی و همون اندازه هم با معرفت.
اینکه به مسائل اجتماعی اهمیت میدی خیلی با ارزشه؛نمیتونی از کنار اتفاقاتی که توی اجتماع رخ میده بدون توجه بگذری.
انرژی مثبتی از خودت ساطع میکنی که هرکی بات حرف زده باشه،میتونه حرف منو درک کنه.
از اون دسته آدمایی هستی که همیشه میل به کنار بودنت وجود داره.
دوستان میگن من دلبری میکنم،باید خدمتتون عرض کنم که دلبری رو از استاد حسام یادگرفتیم. v:
به قول خودت:»هوادارتیم دا«
فدات داداشی
خیلی عزیزی خیلی ((:
(25-09-2021، 19:28)سهَ‌ند نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خیلی پسر گلیه. خاکیه. همیشه با همه خوبه حتی با اونایی که باهاش خوب نیستن. همه هم که باهاش دوست میشن پس حتما خیلی خوبه. دوس نداره از ناراحتیاش به بقیه بگه و این خیلی بده چون باعث میشه که نتونه احساساتش رو بروز بده. و ممکنه بعدا همین واسش مشکل ساز بشه. کلا احساسات رو واسه ما پسرا کشتن. حداقل امیدوارم به دوستای نزدیکش بتونه احساساتش رو بروز بده. و امیدوارم که بشینه واسه کنکورش بخونهههه از همین الانننن بخون دیگه عه
چه خوب که اون قبلیه رو بازم ننوشتی Telegh_01
تشکر دادا
(25-09-2021، 19:40)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام ستون!
انصاف داره
مطالعه داره
دنبال کار و باره
دست خیر داره
صبر ایوب داره
ژلوفن مرامه
شل مرام نیست
سینه سوختس
بمولا دوس داره
چش و چال جماعتیه بعنوان همسر رفیق داداشی وهمیشه قاپش شیش میاد
برا ما رفیق گرمابه گلستونه
خلاصه که قبولت داریم یه نفس برا ما بزن بمولا!
به
برادر بسیجیمون علی (:
خیلی آقایی داش بحثت همه جا هست
(25-09-2021، 22:47)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بامعرفت ، بامرام ، باغیرت ، پایه ، تو دوستی و رفاقت کم نمیذاره برات
رُک و صریح ، شوخ طبع ، خونگرم و ...

در کل پسر خیلی خوبی هستی. قدر خودت رو بدون حساام ( اینو خیلی جدی گفتما ، آدمایی مثل تو کم پیدا میشن )
امیدوارم هرجا که هستی شاد باشی♡
ای جون
خیلی ذوق کردم که نوشتی سلطان
دمت بخاری
مرسی

(26-09-2021، 9:51)ᴀʀмɪss نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه خوبیه
مهربون و بامعرفته((=

با ارزوی موفقیت4xv
اوفف v:
(26-09-2021، 12:58)SɪʟᴠᴇʀMɪɴᴅ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Les gooooooooo
رسیدیم به این اقا حسام
بچه گل مهربون خودمونی خاکی خیلی بی باکی انقدر خوب بودی کردیمون خاکی شبا بیرون میری اونم باکی؟:v
تا میبینمت یاد رضا پیشرو میفتم.صدات،اوففف صدات.یعنی ابی باید جلوت زانو بزنه
کُد میزنه حاجیمون.چراغ راهنماهارو قر و قاطی میکنه،کامپیوتر ه-ک میکنه بچه خفنیه
با خفن و بهترین آرزو ها
رضا پیشرو Telegh_01
تو هم بشه گلی هستی
گل تر هم میشی
دمت گرم
(26-09-2021، 16:57)ραтяιcια نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
حقیقتا شناخت زیادی ندارم
ولی خوب تا اینجا متوجه شدم خیلی با جنبه ای و کسی کنارت موذب نیست
میتونی طوری اعتماد طرف مقابلت رو جلب کنی که شاید حاضر بشه سیرتا پیاز زندگیشو برات بگه
و چیزی که خیلی مشخصه و واضحه معرفت زیادته که واقعا کمیابه

همیشه موفق باشی پسر (:
تشکر از شما
انرژی گرفتم (:
(26-09-2021، 17:41)Medusa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
صداقت پررنگ‌ترین ویژگیشه. دیگر مخلفاتشم شوخ‌طبعی، صدای خش‌دار، نگاه نافذ و سلیقه موسیقیایی خوبه. شاید اینو که بگم تیرها به سمتم روانه شه... ولی به نظرم پسر خیلی با ادبیه. بله. می‌دونم. بیشتر از 20 بار برای عدم رعایت عدم بن شده. ولی خب که چی؟ این که ملاک نیست. (((: و این که، اهمیت می‌ده. به اطرافش، به آدمای غریبه‌ای که اصلاً نمی‌دونه کی‌ان، به آدمایی که نسبت خاصی باهاشون نداره. به همه. و اگر چیزی بدونه، کمک می‌کنه. اگر راهی برای کمک داشته باشه، واکنش نشون می‌ده. یادش می‌مونه هرکسی چی دوست داره، یا چی لازم داره، یا کیه که خیلی وقته خوشحال نشده و کی بود که چه مشکلی داشت و مشکلش حل شد؟ کاری می‌تونه بکنه؟ کاری نمی‌تونه بکنه؟ دیگه چی؟ خب در برابر چیزی که منطقیه مقاومت نمی‌کنه، از طنز به عنوان سپر دفاعی استفاده می‌کنه. ویژگی‌های اکتسابیش بیشتر از ویژگی‌های انتسابیشه. یعنی، از این آدماییه که به هرجایی برسن، می‌دونی به خاطر تلاش خودشون بوده. آدمایی که مستقلن و از صفر شروع کردن. کثافتِ دنیا رو دیدن و توی این فاضلاب راهی برای زندگی کردن پیدا کردن یا حداقل دارن سعی خودشو می‌کنن. تسلیم تاریکی نشدن. 

خلاصه که، مهلکِ دل‌ها و محبوب قلب مومنینه. تنها مشکلش اینه که درس نمی‎‌خونه.  Telegh_11 Telegh_43
این زیبا بود و جذاب (:
واقعا خوشحالم که همچین تصوری داری راجع بم
نهایت تشکر و احترام ((:
خانوم اجازه
درس هم میخونم v:
(26-09-2021، 19:11)Berserk نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خب همونطور ک گفتم 
شما ی آدم پر گودرت، پر صُرعط، با اَزِمَت 
پر از شهامَط و باهالی هستی 
و حس میکنم ی مشکل شخصی با آره داره ک همش بجا آره میگی عا ( Telegh_01
و کلا ای اخلاقت خوشم میاد، بنظرم سعی میکنی تا میتونی با بقیه اوکی باشی ولی اگه ی جا رفتاری ک دور از ادبه ببینی برخورد میکنی 
دیگه همینا 
امیدوارم گودرتمند باشی همیشه ._.♡
مرسی ممد جون v:
تک ممد فلشی الله وکیلی

بچه ها دم همتون گرم
خیلی دوستتون دارم
نظراتتون زیبا بود و احوالاتمان را بسیار متوحل کرد
با حضور:
(25-09-2021، 20:46)ƤᴏᴏƁᴏи نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلام"دیدم همه سلام دادن گفتم منم بدم"

میخوام خجالتی نبودنمو"._." بزارم کنار و رک بگم که خیلی بی ادبی._.
البته خیلیا هستنا فقط چون به رومون نمیارن فکر میکنیم خیلی با ادبن .ب قول ننم چوخ بیلمیشدیلَر
حقیقتا کلمه بمولا و ناموسا از تو یاد گرفتم و جالب اینجاست الان به مامانمم یاد دادم و گاهی ازین کلمات زیبا استفاده میکنه درصورتی که نمیدونه....
خلاصه ک همیشه ازت بدم میومد و اگ یادت باشه هردفعه هر لحظه هر ثانیه باهات کل کل میکردم
ولی الان حسی بهت ندارم ._.ولی خب چون میدونم با جنبه ای  "به بچم حشین نمیرسی"واسه همون بعضی وقتا هم کرم هامو رو تو میریزم
ماشالا رکورد زن داریو زدی خواهشا ازون زنات به اقوام بی زنِ ماهم بده دلم عروسی میخواد:>
جدی بودن اصلا بهت نمیاد یعنی هرچیم بگی باور نمیکنم-_-فکر میکنی شوخی میکنی
و اکثرا وقتی تو خیالم غرق میشم برای ساخت انسان ها بصورت مثبتانه بدون شک توشون بودی !مثل کسایی نبودی ک بگم خدایا این اصلا تو ذهنم هچی نمیشه و من نمیتونم بشناسمش!
و تورو یه دلقک ساختم که دوست داشتم باهات بحث کنم
اصلا بحث کردن با بعضیا به ادم اعتماد به نفس میده Telegh_01
و من زورم به خیارایی مث تو و حشین میرسه البته حشین بحثش جداست:>>>>
و وقتی از مدیر اخطار میگیری یا دعوا میکنی ته دلم میگم آخیشش از دستش راحت شدم
و تو هرچی بگی یعنی بگو اینقدر ناراحت میشم؟نههههههه اصلااااo_o
میدونم ذوق کردی ک دختر جذاب و نانازی مث من راجبت نظر داده لطفا پررو نشو:> "الان بعضیا میان میگن فتوشاپه"
خب ازون آرزوهایی که همه واست میکنن اما کمی متفاوت ک ب آرزوهات برسی پسرِ بد._.از زمانی ک وارد دبیرستان شدم گفتن ک رک باش اما دورو نباش._.میبینی چ ذهن خلاقی دارم؟ 14k
فعلاfol
خب
اینو خواستم جداگانه جواب بدم
مرسی رفیق که رک بودنو گذاشتی کنار چون واقعا دوست داشتم اینارو بگی بهم چون میدونستم همچین حسی داری
راستیتشو بخوای
منم اون اوایل خیلی ازت بدم میومد
ولی همیشه
هر وقت از یکی بدم بیاد یا حس بدی بش داشته باشم ؛ مطمعنا میرم جلو
و بهر حال باهاش یه صحبتی میکنم
چون با خودم میگم شاید نظرم راجع بهش عوض شه یا هر چی
ولی خب کاملا مشخص بود که ازم خوشت نمیاد چون تقریبا هیچوقت جوابمو درست ندادی
یا هیچوقت میشه گفت به ریپلای هام جواب ندادی ( تعداد خیلی کمی رو فقط )
تو یه همچین موقعیتی بود که با خودم گفتم خب من تلاشمو کردم
بهر حال به عنوان یه کاربر عادی خواستم با تو هم عین بقیه یه جو دوستانه برقرار کنم اما خب خیلی ازم خوشت نمیومد
تا اینکه دیدم نه تنها ازم خوشت نمیاد
بلکه بدت هم میاد
ینی چی
ینی تو یه تایمی اگه بهونه دستت میدادم ؛ مطمعنا یه کرمی چیزی میریختی Telegh_01
مثلا یادمه تون اوایل پستامو گزارش میزدی که بن شم و چنبار هم بن شدم سر گزارش هات ( دقیق نمیدونم ولی از رفتارت معلوم بود که کار توعه )
و خب خیلی حرصم میگرفت وقتی میدیدم من و حسین همزمان یه حرفی رو میزنیم
اما مال من گزارش میخوره (((: و این باعث میشد تا چن ساعت فکر کنم ببینم من ‌‌‌‌واقعا چیکار کردم که تا این حد باهام بدی Telegh_01
البته امیدوارم اشتباه کرده باشم و تو گزارش نزده باشی اما خب اگه زدی هم عیب نداره
بهر حال گذشته دیگه (((=

یا مثلا وقتایی که بن میشدم
تو گ.آ به دوستام میگفتی برین اینو جمش کنین و آدم باید ادب داشته باشه و فلان
که این واقعا آزارم میداد
چون تو اون زمانی که اونجا بودم تقریبا نصف بچه ها با سانسور یا بی سانسور فحش میدادن و تو حتی سپاسشون هم میزدی Telegh_01
البته این میتونه یکمی نشون بده که تو ظاهر بین یا سطحی نگری شاید ( منظور بدی ندارم از حرفم ) چون دقیقا اینکه ازم بدت میاد یا نه رو با سپاس ها و حرف زدن پشت سرم ( در گاهی موارد فقط ) نشون میدادی و خب با همه حس بدی که بت داشتم
هیچوقت اینکارارو انجام نمیدادم و بنظرم بچه بازی میومد یه حالتی
و همینطور هیچوقت به نبودت راضی نبودم
ینی درسته بات حال نمیکردم
ولی برعکس تو هیچوقت دلم نمیخواست از فلش بری کلا و اگه یادت باشه وقتی که بن شده بودی دو سه بار تگت هم کرده بودم
و نکته جالب این بود که سعی میکردی گاهی اوقات منو بی ارزش نشون بدی یه حالتی البته اینارو حدسم بم میگه
خلاصه اینکه الان بعد اینهمه مدت
حسم بت یه حس خنثی عه و واقعا هیچ حس خاصی نسبت بم ندارم
نه من اون دیو پلیدی ام که تو در ذهنت ازم ساختی و نه تو اون آدم کینه ای که من تو ذهنم ازت ساختم  (:

پ.ن :
تو این تصورت چنبار با منو با حسین مقایسه کردی و گفتی اون ازم بهتره
یبارم گفتی من دلقکی ام که از سر احمق بودن ؛ وقتی بام بحث میکنی اعتماد به نفس میگیری و میگی خداروشکر که من اینجوری نیستم
اینا زیاد خوب نبود ولی خب عیب نداره ((=