انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب سهندددد
یکی از پوکر ترین ادماییه که میشناسم تو زندگیم(:
از ایناس که واسش یه خاطر جذاب تعریف میکنی مثلا بعد همینطوری نگات میکنه و میگه خب ک چی الان؟
عاشققق‌ سلیقه موسیقیشم(: (اگه البته همون اهنگایی باشه ک تو تلگرام میفرسته)
خیلی شبیهه چندلره مخصوصا اونجاهایی که چندلر جوک تعریف میکنه همه بهش میخندن ولی خودش نمیخنده(امیدوارم منظورموو بفهمی)
با اینکه تو همه چی نقطه مقابل منی همههههههه چی ولی‌خب بازم خیلی حال میکنم باهات(:
از این موضوعم خوشم میاد که درباره همه چی حتی شده یکم اطلاعات داری
باهات قشنگ میشه کل کل کرد بدون اینکه ادم خسته بشه Big Grin
با اینکه بعضی وقتا یهو میزنی تو ذوقم ولی بعضی وقتاام یهو پشتم در میای(:
و خب اینکه خیلییی خوشحالم اشنااا شدم باهاتت
اگه اذیتت کردم یا از دستم ناراحت شدی مشکل خودته Heart
یه بازه ی زمانی ازت بدم میومد ، شقایق از دستت حرص میخورد میومد با من درددل میکرد. منم اون موقع می‌دیدم دوست صمیمی‌مو اذیت میکنی میخواستم مغزتو بجوعم. :|
ولی خب، بعد ها این حس نسبت بهت از بین رفت و در کل خنثی بودم در برابرت.
اونجا بود که دوستی ما استارت خورد. لحظه ای که تونستم بدون هیچ حس بدی تلاش کنم شخصیتت رو بشناسم؛ و چقدر هم از این شخصیت پیچیده خوشم اومد. داستانشو خودت میدونی دیگه :>

سهند کم میخندی بنظرم. شاید هم من زیاد به همه چی میخندم و اینجوری میبینمت :|||
ولی بخنددد پسررررر انقد جدی و کسل نباششش D:
با اکثر دیدگاه هایی که تا حالا در مورد مسائل مختلف با من درمیون گذاشتی موافق بودم و اولین نفری هستی که انقدر شبیه به من فکرمیکنه.
باهوش هستی. خیلی باهوش هستی. حتی اگر این رو در ظاهر نشون ندی !
افکارت نسبت به خیلی از آدما خاص تره. به چیزایی فکر میکنی که شاید یه نفرم متوجهشون نشده باشه و حتی اگه شده، بهش اهمیتی نداده. و این باعث میشه من تمایل داشته باشم در مورد چیزای مختلف باهات صحبت کنم و خودمو به چالش بکشم یجورایی.
خیلی فکر میکنی. و حس میکنم گاهی برات آزار دهنده میشه و میخوای مغزتو خاموش کنی.
کمک کننده. میتونی حامی هم باشی. تمایلی نداری دیگران باهات درددل کنن و از اونا هم انرژی منفی بگیری، مشکلات خودت کافیه به نظرت برای خودت یجورایی (خودت بگیر چی میگم D: تازه از خواب بیدار شدم خو ._.*)
بشدت درونگرا ، اما سعی میکنی ادمایی هم دورت باشن. هرچقدر هم که دوست داشته باشی، توی فکرت هست که هیچ دوستی نداری و عمیقا تنهایی.
سعی میکنی دیدگاه مثبتی داشته باشی توی زندگی.
بعضی وقتا مودی میشی.
میتونی یه سریال/فیلم رو روزها نقد کنی. حتی شاید به تعداد روزهایی که طول کشیده تا اون فیلم/سریال ساخته بشه. D:
کتاب خوندنو هم که شروع کردی، بیشتر بخون. در مورد کتاب بحث کردنو دوست دارم bathtime
توی طول روز وقت زیادی داری. چجوری واقعاا -_-
وقتی در مورد موفیقت هات و اهدافی که بهشون میرسی صحبت میکنی واقعا خوشحال میشم. سعی کن همینجوری ادامه بدی پسر.
باهدف ، با اراده ، قوی ، میتونی قابل اعتماد باشی. ( اخرین باری که تونستم یک نفر رو قابل اعتماد ببینم یک سال قبل بود:/ منظور اینکه افرین Telegh_01)
خوشحالم که آدمایی مثل تو هستن تو این دنیا.
چیز دیگه ای الان تو ذهنم نیست. اگه یادم افتاد بهت میگم.

در نهایت ، امیدوارم همیشه توی زندگی موفق باشی و به ارزوهات برسی ♡
اهل مطالعه و فکر کردن بسیار زیاد و از این چیزا
تو همه موضوع ها مطالعه کرده و اطلاعات داره مخصوصا تاریخ
درونگرا ،تنهایی رو از جمع بیشتر دوست داره
گاهی با انگیزه گاهی ن
حرفاش با دلیل و مدرکه از رو احساس حرف نمیزنه
گاهی شوخ و بیشتر مواقع جدی
تازه حقوقم میگیره از درس خوندنش):
(حسودم خودتونید:| )
همه رو دوست داره و تو عمل هم نشون میده
بی ادب نیست
باهاش حرف زدن ادمو خسته نمیکنه
نظراش رو دوست دارم
کلا بدی توش ندیدم
موفق باشی^^
داداشمون پسر جالبیه.
...................................
هوم سهند
سلام
ایشون آدم اجتماعی هستن ، زیاد اهل معاشرت نیستا ینی بهتره بگم قبلا زیاد اهل معاشرت نبود الان تقریبا با همه در ارتباطه و رابطه خیلی خوبی با بچه های اینجا داره
کتابای زیادی مطالعه کرده فکر کنم اجتماعی بودنش و طرز فکرش و طرز برخودرش با اطرافیانش بخاطر خوندن کتاب و دیدن فیلم باشه.
فکر کنم اولین کسی بودم که تونستم با سهند ی عالمه حرف بزنم.یادمه اون موقع با همه دعوا داشت ولی با من خوب بود طبق گفته خودش با من راحتر میتونستم حرف بزنه
بعد یواش یواش نمیدونم چیشد یه آدم دیگه شد((:
اینم بگم من اون سهند قبلیو خیلی دوست داشتم!
قبلا راحت باهاش ارتباط برقرار میکردم ولی الان نمیتونم
نمیدونم چرا سختمه .
ولی خوشحالم که تغییر کردی خوشحالم که الان اینهمه چیزای مثبت تو نظراتی که بچه ها درباره تو دادن خوندم .
درس خون.باهوش.
مثبت فکر می‌کنه
از بارون بدش میاد برعکس من
برا خوب کردن حال من خیلی تلاش می‌کنه البته برا حال خوبیه همه تلاش می‌کنه
اطرافیانشو دوست داره و دل میسوزونه
تمام تلاششو می‌کنه کمک کنه ..راهنمایی می‌کنه
خیلی خوبه..
میگه حرف زدن با منو دوس داره و لذت می‌بره
ولی بنظر من به زور چت می‌کنه.
سهند بهترین معلم منه
عشق آبیه مثه خودم(;
با اخلاق و بهترین هم صحبت
•♥️•
سهند (((:
راجع به همه چیز یه اطلاعات خاصی داری
شخصیتتم یجورایی عجیبه
مثلا عین این بچه ها تو چت رفتار میکنی
بعد یه بحثی که میشه
یهو یه چیزی میگی اون وسط که با سقراط کبیر اشتباه میگیرنت و این خیلی جالبه که عع این اونقدرام اوسکول نبودا یچیزی بارشه ایول ...

ازت خیلی چیزا یادگرفتم که اصلا حال توضیح دادنشو ندارم Telegh_01
دمت گرم رفیق
به یاری الله به نام خدا بسم الله

سهند یکی از آدمای مرموز که افکارش مثل آثار ونگوگه ولی برای بیانش میشه صغری ۵ ساله از تهران.این و یادم رفت بگم بشدت احساسیه هر چقدرم که به نظر من چون تو فکرام رمان مینویسم واسش سخت باشه بیانش!

یه قانون طبیعی تو آدمای درونگرا وحود داره که یه لایه برونی برای پسندیدن آدما وجود داره که باید برای شناخت بیشتر از اون عبور کرد
اگه بخواد باهات آشنا شه با واکنش هات تو رو به چالش میکشه و اینطوری تو رو بهتر میشناسه و با هر قدمی که تو ارتباط باهاش برداری نقاط ضعف و قوتت میتونه بیاد دستش.
پسر آرومیه و به مسائل با دیدگاه خودش به حاصل میرسه!
دوست داره توی خودش یه سری تغییرات ایجاد کنه که خب هر چی بیشتر چه برای خودم و چه با دیدگاه سهند بهش نگاه کردم باید بگم که(پسر جون تو نمیتونی شخصیتت و تغییر بدی ولی میتونی با همون شخصیت یه بعد معرکه از خودت بسازی)
مهم نیست چقدر اذیتت میکنن یا چقدر بخاطرش ناراحت میشی مهم اینه که تو بالاخره اونطوری که میخوای زندگی میکنی چون تلاش میکنی واسش...
اینکه دوست داره از لحاظ اخلاقی و تصمیم گیری،به کسایی که بتونه کمک کنه و خیلی بیشتر لذت میبره اگه این تعداد بیشتر و بیشتر بشه.

رو چیزایی که ممکنه رو اعصابش باشن یا دوسش نداشته باشه از جبهه کسی که یمدت ازش خوشم نمیومد اول انگار رو مخته ولی بعد این تویی که به حرفش میرسی!
معلم زبان خوش قلب:vvv
خیلی جاها به آدما کمک میکنه بنظرم با توجه به حالاتی که داره از این کار لذت میبره شایدم وایب جالبی بهش میده!

دوست عزیزم برات آرزوی موفقیت میکنم و میخوام به هر چی که تو ذهنت هست و دوست داری انجامش بدی برسی3>
شناختن آدمی مثل تو سخته خیلی سخته
چون اون طوری که فهمیدم ممکنه یهو صبح پاشی و بعضی از حرفایی که دیشب زدی رو نقض کنی
مثلاً یه بار بهم گفتی دلم میسوزه ماها تو سنی هستیم که باید بهترین سالهای عمرمون باشه ولی داریم غصه میخوریم و درد و رنج تحمل میکنیم و یه جا گفتی خوبه که آدم درد بکشه و دوست داری شبا نخوابی و فکر و خیال کنی و درد بکشی، نمیگم اشتباهه به نظرم حتی می‌تونه خیلی هم درست باشه
توی یه سری از مسائل خیلی نقطه مقابل منی و بعضی وقتا نمیفهممت ولی خوب همینش خیلی قشنگه
تلاش واسه فهمیدن،بحث کردن راجع به موضوعی که تهش یه نتیجه ای داشته باشه و ارزش قائل شدن واسه آدما خیلی خیلی خوب و ارزشمنده

هیچ وقت اون شبی که یهو برام از آسمون نازل شدی و یه خورده  باهام حرف زدی و باعث شدی کلی سبک و آروم شم  رو فراموش نمیکنم و ممنونم ازت^^

همین دیگه(:
موفق باشی همیشه
سلام
اولا کلا کسایی ک در مورد هری پاتر اطلاعات دارن انسانهای برگزیده ای هستن Big Grin
معمولا ی طوری حرف میزنی ک انگار کسی برات مهم نیس
بعضی وقتام هس ک ی چیزی ازت میپرسنو واسه جواب ندادن میگی یادم نیس (شایدم واقعا حافظت بدتر از منه Big Grin یا حوصله جواب دادن نداری )
قبلنا فک میکردم همرو از خودت پایین تر تصور میکنی، ینی انگار از نظرت همه خنگن و تو از هم صحبتی باهاشون خسته میشی . الانم ی موقع هایی اینجوری فک میکنم

ولی در کل شخصیت مودی داری . یک عدد میانجی Big Grin (درست گفتم اسمشو؟)
ی حالت پوکر طور ، میدونی ؟

یکی دو دفه هم حرفای جالبی زدی ک حسو حالمو عوض کرد . تشکر ویژه

تصورم راجع بهت زیاده ولی جمله بندی و نتیجه گیریم خوب نیس=)

موفق باشیییی♡