انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام سلام ^.^
اول یه تشکر کنم که این همه حس خوب رو بهم منتقل کردین و البته از همه مهم تر ممنون از اینکه وقت گذاشتین!
کاش میشد همتون رو خارج از این فضا هم داشت 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 27
خب بریم سراغ جمع بندی :>

*omidkaqaz
بابت این همه حس خوب ازت ممنونم ..
باید بگم که اصلا ادم "باانگیزه ای" نیستم و اصولا به بقیه انگیزه میدم (یه مربی هیچ وقت وارد زمین نمیشه .. شاید ربط نداشته باشه ولی خواستم اشاره کنم  4fvf )
و اینکه گفتی " کسی که اگه ازش کمک بخوای از کار خودش میزنه تا کاره تورو انجام بده "
معمولا اینطوریم .. یعنی بستگی به طرف مقابلم داره ولی تا جایی که بتونم هرکاری که از دستم بر بیاد رو انجام بدم .. بالاخره دوست بدرد همین موقع ها میخوره دیگه ((;
بازم ممنونم .. موفق باشی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 27

*red_Queen
ممنونم ازت عزیزدلم
خیلی ادم منطقی نیستم .. احساسی هم نیستم ..همون طوری که امید گفت حد وسط این دوتام البته که با هرچی بیشتر اون موقع حال کنم پیش میرم :> .. نمیشه فقط رو یکیش حساب باز کرد
ملوسی از خودتونه زیبا *.*
منم واقعا لذت میبرم .. و اینکه شما هم موفق باشی گلدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*Ɗєя_Mσηɗ
مهسا،مهسا،مهسا ((:
با خوندن متنت انقدر ذوق کردم که فقط یه چیز میتونم بگم:
میگن تنفس شروع زندگیه ، عشق قسمتی از زندگیه اما دوست خوب قلب زندگیه *.*
خواستم اشاره ی کوچیکی کنم به اینکه زندگی باهات جریان داره و خوشحالم که هستی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*fatemeh 11 ساله
مرسی از نظرت گلم
بیشتر چیزایی که اشاره کردی بهش درست بود ولی قدم متوسطه و چشمامم مشکیه
بازم ممنونم ازتدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*ραяα∂σχ
خیلی به نکته ظریفی اشاره کردی .. خودمم نمیدونستم D;
عصبی نیستم یعنی هستما ولی کم پیش میاد که بروز بدم .. اونی که شما دیدی در برابر اصل داستان اصلا "هیچ" بود!ولی خب سعی بر کنترل کردنش دارم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله بله درسم برای مهمه و جزء اولویتامه
با دخترم کنار میاما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی بخاطر این همه حس خوب *.*

*ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ
سلام به روی ماهت
هر وقت اسمت رو میبینم اولین چیزی که که به ذهنم میاد اینه "شقایق ، گل همیشه عاشق" .. چراشو هم نمیدونم ..
خب بگذریم
نظر لطفته عزیزدلم!
قطعا خودت خوب و مهربونی که منم اینطوری میبینی!
بله بله .. موزیک بخش عظیمی از زندگی منو تشکیل میده ^.^
دل به دل راه داره زیبا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همینی هم که نوشتی از سرم زیادهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون بابت وقت گذاشتنت!

*† No Memorise ∅
سلام عزیزم
خداوکیلی سرد نیستم .. البته این دید رو کسی که تابه حال با من حرف نزده،شاید داشته باشه .. ولی خب خیلی سعی میکنم که اصلا اینطوری نباشه و خب نمیدونم چقدر موفق بودم!
مرسی عزیزم همچنین دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*мιѕтαкє
امیرحسین ((:
مرسی که منو با این همه حس و حال و البته صفات خوب توی این مدت شناختی و چقدر خوب که نکات منفیم انقدر پررنگ نبوده که بخواد جای اینارو بگیره!
باعث افتخاره
و اینکه همش جبران شدس دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی کلی بابت نظرت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*saba 3
سلام عزیزدلم
باید بگم که آروم نیستم .. یعنی شخصیتم اینطوری نشون میده ولی خب خوشبختانه یا متاسفانه در واقعیت دقیقا برعکس این موضوعه!بیشتر از این ادامه نمیدم که طرز فکر قشنگتونو خراب نکنم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درمجموع بله کم حرفم ولی اگه موضوعی باب میلم باشه بالا منبر میرم و پایین نمیام  pe5
و بقیه هم دقیقا همنطوری هست که اشاره کردی!
ممنونم ازت *.*

*мᴀᴢᴇ
جانِ جانان *.*
نظر لطفته عزیزم ..
وقتی آدم دوستای باارزش داره،دوست داره هرکاری که از دستش برمیاد رو انجام بده
چشات قشنگ میبینه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
متاسفانه همینطوره .. خیلی سعی میکنم که همیشه نرمال باشم و با همچی خوب برخورد کنم ولی بعضی وقتا واقعاا نمیشه و نمیتونم
مرسی عزیزدلم
شما هم موفق باشی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

*Offred
صنم جان زیباتر دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب آدمیم که دوستام همیشه برام توی اولویتن نسبت به خودم .. به خاطر همین همینطور که گفتی هر کاری که از دستم بر بیاد رو انجام میدم
توی شرایط سخت هم همینطور که فاطیما جون گفتن بعضی وقتا نمیتونم خودمو کنترل کنم همین باعث میشه که توی این موقعیت ها تصمیمای درستی هم نگیرم
بله بله .. بشدت مسئولیت پذیرم و همیشه دوست دارم کاری که بهم سپردن رو به بهترین شکل انجام بدم
وبقیه داستان هم همونطوری هست که گفتی
جان دلی شما دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایشالاا D::
با حضور :
درچند کلام
خوب
جلف
فوضول
با حضور:
هوممممم...حاج اميييد

راستشو بخوای هيچوقت معنيه کاغذ داخله نام کاربريتو نفهميدم.___.

ولی به فيلم ميدونم علاقه داری.و همچنين ورزش بنظرم...خونگرمم هستی بنظرمD::: البته تا یه حدی(:

همين ديگه:) فعلا::v
یه رفیق خوب
اهنگاشم خ خوبه*.*
زیاد باهاش آشنا نیستم ولی بنظرم پسر خوبیه
شناخت زیادی ندارم ولی ،

خونسرد ، اخلاقش حس میکنم در کل از اوناییه ک زود ب کسی اعتماد نمیکنه و صمیمی نمیشه !
و این خوبه چون تک تک آدمای اطرافش بعد از اینکه باهاشون صمیمی بشه قابل اعتماد میشن و چ بسا یه رابطه ی خیلی دوستانه و عالی رو با هم داشته باشن !

سعی میکنه هر جا ک هست برا آدمای دور و برش مفید باشه و هر کمکی از دستش بربیاد براشون انجام میده ..
بدون هیچ منتی !

علاقه مند به فوتبالم ک هسی ،

همین ..
در نهایت ، موفق باشی ! ^ ^
ب ی دلیل شخصی اسم امیدو خیلی دوس دارم(:
با آدما دیر گرم میگیرن ... بهترین کار دنیا!
از موضوع هایی ک میزارن معلومه عشق فوتبالن(;
خلاصه شخصیت خوبی دارن(:
پیروز باشین...(:
خب از این آشنایی ک دارم باهاش قناری جونD::
خوش صدا، عشق رپ و خانندگی
شوخ و پایه، 18 ساله، بچه مشهد
وی ب شدت علاقمند ب تام هاردی بزرگوار#.# (همچنین من)
از نظر قیافه ام سفید برفی لاناتی((:
مث اینکه زیادم با دختر جماعت مَچ نمیشه(Im not sure :/
عشق سریال و فیلم
عشق Text
امیدوارم موفق باشی امید جان Rfiq_Nwbi#