انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام عزیزای دل *-*
نوبتیم باشه ، نوبت جمع بندیه ^^

اول از همه از همتوون ممنونم که این حجم از دوست داشتن و محبتو بهم منتقل کردین ،باید بگم احساس منم نسبت بهتون دقیقا همونطوریه *-* و خیلی دوستون دارم ♥

خب در مورد ویژگی های ظاهری خیلی لطف داشتین و با چشای قشنگتون دیدین *.*

اما در مورد ویژگی های اخلاقی ، خیلی خیلی خوشحالم که نسبت بهم همچین نظری دارین و میشه گفت تقریبا همشون درست بود ! (((:

در مورد منطقی  و احساساتی بودنم خیلی صحبت شده بود ، باید بگم نظراتتون کامل بود و اینکه در کنار منطقی بودن ، احساساتمم گاهی دخالت میکنه و تو بعضی از تصمیما یه درگیری بین منطق و احساس رو کاملا توی خودم حس میکنم ! اما هنوزم جا داره که یاد بگیرم ^^ (به قول امیر : وقتی با بزرگتر از خودش معاشرت کرد راه و روشش تغییر کرد و یادگرفت چجوری باشه .. ارزش و قدر خودشو بدونه .. بودن با بزرگتر از خودش براش پیشرفته  چون یادگیری رو بلده ..و درش این پتانسیل هست بیشتر پیشرفت کنه ..) امیدوارم لایق هم صحبتی با بزرگترای انجمن باشم -.-

در مورد چیزی که صنم جانم گفت (بین ناراحتی و خوشحالیش مرز نیست. شاید بعضی وقتا مسائل کوچیکم حتی بتونن خیلی آزارش بدن)
باید بگم حرف دلمو زدی ، گاهی پیش میاد یه رفتار خیلی بی اهمیت هم باعث ناراحتیم بشه و خیلی اذیتم کنه |:
(اصن بیاین برا این یه مورد گریه کنیم D: )

به  "اجتماعی بودن و خط قرمز داشتن توی روابط " هم زیاد اشاره شده ،
باید بگم شدیدا اجتماعی هستم و تنهایی رو اصلا دوست ندارم ! و توی هر رابطه ای که دارم با توجه به رفتار و شخصیت طرف مقابلم سعی میکنم باهاش رفتار کنم که هیچ وقت دلخوری و ناراحتی پیش نیاد (:

در اخر ، از این همه انرژی و دوست داشتن واقعا ممنونم و امیدوارم همیشه همینجوری توی ذهنتون باقی بمونم ♥
برای بنویسیم. ((:
___

من خیلی نفس رو نمیشناسم. ولی تا الان رفتارایی که ازش دیدم خیلی عاقلانه و موجه بودن.
به نظرم سعی میکنه همیشه توی روابط و دوستیهاش تعادل رو حفظ کنه. و یکم هم محتاطه.
یه ویژگی خوبی که ازش توی ذهنم هست اینه که همیشه نظراتش رو قاطعانه بیان میکنه و هیچ ترسی نداره. 
دوست داره به دیگران کمک کنه و مفید باشه.
خوش قلب و مهربونه. ♥️
"
درباره ی ایشون:
مهربان.
کم حرف.
خیلی نمیشناسمش.
اسمش قشنگه.
ادم پر فکر و با عقلیه و دوست داره تو جمع باشه.
از مناسبات خوشش میاد.
کمی نارات ولی دلسوز.
خب میرسیم ب نفسممم♥
نفس ی دختر خون گرم و مهربونیه! ♥
ب طوری ک همه جزبش میشن♥
ی دختر زیبا با چهره ای بانمک و خاص ♥
بسیار خوش اخلاق و جذااب♥
اولین و جز بهترین دوستام هست♥
ببخشید بهتر از این بلد نیستم بنویسم ..♥
فقط همین ک ...♥

" دوســــــــت داارم♥"
اینشونم رفیق پروره!
بعضی از اخلاقا توی ذات انسانه... یعنی فردی ذاتا خشمگینه، زودقضاوت میکنه و... ایشون از ذات پاکی برخورداره؛ ولی خب هر ازگاهی خشم هم لازمه  Shy
مهربونه! البته اینظور نیست که یوقتی بروز بده و یوقتی نه! ذاتشه ((:
احساس میکنم کمی زود رنجه.
تاحالا نشده بسنجم ولی اینطور بنظر میرسه که رازدار خوبیه.
در مورد نفس ، اول بگم عشق خودمه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 4

خوشگل و ناز و جذابدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پررنگ ترین ویژگی که همیشه توی ذهنمه در مورد نفسم ،منطقی و محتاط بودنشه ، مهربونه و دختر ارومی به نظر میرسه ♥

اهدافش توی زندگی ، براش خیلی مهمه و همیشه تمام تلاششو میکنه بهشون برسه ..

از نظر پوشش باید بگم که خیلی شبیه منه ! در عین اینکه خوش پوشه و جذاب ، اما یه سری خط قرمزا هم داره
و همچنین اعتقاداتش

روابط اجتماعی خوبی داره ، اولین دوستِ من تو فلشه این بانو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

صداشو خیلی دوست دارم ، ارومه و همین حسو به ادم منتقل میکنه ♥♥

خلاصش که بگم :

چنان به موی تو آشفته‌ام به بوی تو مست
که نیستم خبر از هر چه در دو عالم هست ..

اره نفس خانوم ، بدجور دلِ ما رو بردی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوسِت دارم و از همین جا میبوسمت عزیزم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب خب نوبت نفس خودمع
نفسی خیلی دوست خوب و مهربونی هستش چون همیشع با مهربونیش همرو شاد میکنع
خوشگل مث خودم ی بیبی فیس بانمک{هم درونش زیباست هم خودش}
ی ادم عالی برای درد و دل کردن{همیشع کنارتع و برات وقت میزارع}
ی دختر باحال{مث همع پر هیجان هستش}
از بس مهربونع ک اصلا دل کسی رو نمی شکونع{تجربش کردم}
ب قول محمد خشمگینع اما در عین حال خیلی هم ارومع{حقیقت دارع}
انگار خاصیت دو عنصر اب و اتش رو نشون میدع{ب همین خاطر میتونع با همع خوب رفتار کنع}
دختر زرنگ و باهوش و درس خونی هستش{از حرفاش معلومع}
هیچ حرفی رو بدون منطق نمیزنع{حقیقت}
تنها دوسی بود ک برا اولین بار باهاش اینجا دوس شدم {البتع دختری بود ک برا اولین بار باهاش اینجا اشنا شدم}
رابطش با همع خوبع{بازم حقیقت}
و همیشع اول با کسی ک باهاش بعد رفتاری میکنع با مهربونی رفتار میکنع{بازم دیدم ک میگم}
اجتماعی
عاشق روان شناسی
ب راحتی میتونع جو رو عوض کنع بدون اینکع قطره ای از مهربونی ازش کم بشع

در کل این بشر ی فرد عالی هستش40
ای جاااان نفسی Heart

نفس دختر خیلیییی عاقل و خوشکله به نظرم Heart 29

رابطه اجتماعیش خیلی خوبه40

عاشق طرز صحبت کردنشم بوخودا40آدم انرژی میگیره31

دیگه چی بگم آخه هر چی بگم کمه31
سلام دوستان عزیز وقت جمع بندی رسید

واقعا از همتون بخاطر اینهمه انرژی خوبی که بهم منتقل کردین ممنون
حرفهاتون برام واقعا با ارزش بود

همتون درباره ی مهربونیم گفته بودید این لطف شماس واقعاا این درسته بعضی وقتا خیلی مهربون میشم و این باعث خیلی اسیب ها میشه محمد  درست گفت اینکه درکنارش عصبانیت هم دارم و خشمگینم و اینکه در مورد زود رنجیم هم درست گفتن

ایسان جانم درست گفت برای درد و دل خوبم اینو خیلی ها گفتن واقعا براش تلاش میکنم

مهسا جانم درست گفت اهدافم برام مهمن یچزیو شروع میکنم یاید تموم کنم
اینم درسته که عاشق روانشناسیم ، روابط اجتماعیم خوبه چون واقعا بره اینم تلاش میکنم

اینم بگم که یکم احساسیم ولی تو موارد مهم سعی میکنم کنارش بزارم

صنم جانم درست گفت دوست دارم نظراتمو بدون ترس بیان کنم ولی پیش اومده که نتونم دوست دارم به بقیه کمک کنم

خب دوستان اگه چیزیو جا انداختم معذرت میخوام

از همتون ممنونم که وقت گذاشتید و ممنونم که منو اینجوری میبینید از صنم جانم عزیزم هم بابت موضوع خوبش متشکرم Smile
با حضور لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.