انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اولا بگم رو باران کراش زده Telegh_01

پسری جدی با کمی چاشنی شوخ طبعی

عاشق والیبال و انیمه

فکر کنم آبشار سرنوشت رو خیلی دوست داره

مهربونه

مثل من با همه گرم میگیره

و اینکه موفق باشی دادا
شناخت زیادی ازت ندارم پسر گل
انشالله هر جا ک هستی سالم باشی:^
با ارزوی موفقیت*-*
به نام خدا.
خب بریم جمع بندی کنیم.

داداشمی Heart . اره دیگه والیبال عشقه و انیمه. عصبی؟ مگه شما اعصابم میزارید برای ما. خب رو بعضی چیزا حساسم دیگه. بله کم اوردن و باختن تو مرام ما نیست. Big Grin

اره یادمه اون اولا سر اسیای شرقی باهم مشکل داشتیم Telegh_02 . شهون خواهر زادمه و سهون شوهر خواهرم.فاطمم خواهرم. Heart  
بله عشق والیبال و انیمه و کی دراما ولی خب الان برای کنکورم تو ترکم و یه دفتر صد برگ ورداشتم اسم هر انیمه و سریالی که از دست میدمو مینویسم توش تا بعدا دانلود کنم و ببینم. نقل قولا رو هم جواب میدم خب من فقط از نقل قول تو و اوا برام اطلاعیه میاد از مال بقیه نه به همین خاطر جواب داده نمیشن.

بله عشق والیبال. دیگ به دیگ میگه روت سیاه . دختر بچه و قاطی خودتی با اون ذهن ۷ بعدیت.اوا رو خریدم؟ دختر دایی خودمه دلم میخواد تو هم برو دختر داییتو بخر. نگرانشم گیر گرگی مثل تو بیافته!!. مغرور هستم. عصبی نیستم رو بعضی چیزا حساسم. خسیس نیستم فقط همیشه یادم میره سپاس بدم هر وقت یادم بوده فرستادم. اجالتا شما فعلا در حد اکسیژن چشم ما هستی و به درجه خار بودن نرسیدی. با جنبه تا حدودی اهل دعوا نیستم روی بعضی چیزا حساسم میخوام از اونا دفاع کنم. خشن؟ تا حدودی بستگی داره با چیز دیگه ای نشه حلش کرد ولی خب اره کم بیارم طرفو منفجرش میکنم.(شانش اوردی اینجا دستم بهت نمیرسه)

خب باران رفیق جان من کجام شره؟ یکم پرو اره ولی شر نیستم من طفلکی بعدشم کراش زن حرفه ای کجا بود همش سه تاس که ۲ تاشون بازیگر کره ای و تایلندین کراش حساب نمیشه. بله دیگه ما درجه یکیم. Heart

خب نوبت پسمل خانم شد. بله ما عاشق والیبالیم درست میگن اگه پام نمیشکست تیم ملی بودم. crying . کروموزوم ناقص رو هم ایندفعه براتy در نظر میگیرم دلت نشکنه. بله پسر و دختر بودن برای ما فرقی نداره که بخواهیم تشخیص بدیم.

علیک سلام.
بله همه چیزایی که گفتی هستم. دشمن باران نیستم یکم شوخی شوخی میخوایم هم دیگه رو اسفالت کنیم فقط.
ممنون امیدوارم تو هم به خواسته اصلیت برسی.

خب صبا. بله والیبال دوستیم.انیمه دوستیم. عصبی نیستم رو بعضی چیزا حساسم. در مورد سپاس دادن هم تصمیم گرفتم شاگرد خلف شقایق خانم بشم که دیدم این که به همه سپاس بدی خیلی چیز سختیه به همین دلیل پشیمون شدم. برای رسیدن به هدفم از همه چیز بگذرم. بله تا حدودی درسته کلی گند میزنم تا یه کارو درست کنم Big Grin .
دعوا دوست ندارم حوصلم سر میره یه بحث ریز میکنم. موفق باشی یا علی.

بله داش ارش . اوا زنم نیست دختر داییمه ، ایموتومه. والیبال بله.انیمه هم نیاز به تحقیق نبود میپرسدی بگم. Sleepy بله ما با رفیقای خوبمون خوبیم مرام بزارن مرام میزاریم ولی خب معمولا دشمن زیاد داریم و دهن همشونم سرویس میکنیم. بله پشت کنکور بودن بد دردیه. زن هم میگیریم ولی خب نه قبل کنکور ولی خدا بخواد رتبه زیر ۲۰۰۰ بیاریم میریم اول اعتراف بعد دوران افسردگیه چه قبول شدن چه رد شدن بعدشم میریم ازدواج . اقا من به باران چیکار دارم یه رفیقه دیگه این همه گیر دادین فقط یه خورده صمیمی هستیم دیگه.

چی بگم ایموتو خودمه و کلا ازم تعریف کرده . بله من چقدر مهربون و خوبم مرسی تو نبودی من تا حالا هزار دفعه از حرفای این باران افسردگی گرفته بودم.

بله عشق والیبال و انیمه . ابشار سرنوشت دوست دارم؟ عاشقشم.
بله خون گرمیم و در حین جدی بودن شوخ.
اقا جان  من وقتی به باران کراش بزنم زمانیه که جان را به جان افرین تسلیم کردم. نه اقا ما فقط دو تا رفیقیم که از تنهایی هی دهن هم دیگه رو سرویس میکنیم.

خانم نویسنده تازه کار که با اخطار دادن به ما خوب مارو به مرز سکته برد. احسنت. پسر خوبیم که چرا میگی بد نیست . رو باران کراش ندارم شایعه نسازید فقط شوخیه بازیه این کل کله بابا عههه. حس چیو بگم؟ بعد کی به باران گفتم خواهر؟ یا میگم رفیق یا دشمن جان. ایموتو(خواهر کوچیکه) اواست که دختر داییمه. من هیچ حس عاشقانه ای نسبت به باران ندارم. همچنین موفق و سالم باشی
فدا..
با حضور :
خب صدرا
این پسر گیمره . سپاس هاش رو مخ همس
تو سپاس دادن از پول خرج کردن هم خسیس تره
عاشق بازی های شوتره. البته فکر کنم.
کشتی کج رو دوست میداره
خوشونت خونش بالاست و
از ارمیتا خواستگاری کرده و ارمیتا ردش کرده
یه بارم ارمیتا ازین خواستگاری کرده و این رد کرد.
بچه خوبیه.
فکر کنم علاقه چندانی هم به خرخونی نداره

سلام برار برنده
ایشون یکی از بهترین دوستان من هستند
سپاس های ایشون خیلی کمیابه و ارزشمند است
ایشون یکی از اخلاق های خوبشون
باحال بودن و خیلی عجیبه
من از چیز های عجیب خوشم میاد
دوست دارم از این به بعد صداش کنم
دکتر ریکتافن:-|
خیلی اخلاقش شبیه دکتر ریکتافنه
باهوش و دیوانه
روز خوبی رو برات آرزو میکنم

بچه خوب و پایه ایه ولی تنها چیزی که باعث میشه زیاد ازش خوشم نیاد سپاس هاشه
اینکه هیچ پستیو سپاس نمیکنه یا کلا واسش مهم نیست به من این پیامو میرسونع که یه فرد خود خواه و مغروره
به غیر از سپاس بطور کلی خوبه

خعبببببببب ۰-۰ مستر پابچی خور ۰-۰
فک کنم توپولو باشه @-@ چیه خو هم پابجی خوره هم حکومت خوره ۰-۰
اشغالگره و گفتم حکومت منو به ناحق قورت میده &^& ۰-۰
عاشق گیمه ۰-۰
دس خط طلایی داره ۰-۰/:
مخالف حکومت اعظم و بزرگ و کبیر و همه چی تموم و خوشمل ریاضیهههه ۰-۰ =////
کشتی کجم دوس داره ۰-۰
خسیسههههه ۰-۰
اصن سپاس نمیده ۰-۰/:
و از اوناییه که آواتارشو هر ۱۹۸۴۵۹۱۴۸۷۵۷ سال خورشیدی یک بار عوض میکنه ۰-۰ =/
همین ۰-۰