انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صبا جون^^
با اینکه ازت شناخت زیادی ندارم اما فکر کنم آدم خیلی حساس
مهربون و احساسی باشی

خیلی هم کیوتی☆_☆

نقطه ضعف ت ام اینه که زود عصبی میشی(فکر کنم*)

خیلی دوست دارم^^♡
خب خب خب خب خب .......................................
صبا جون نوبت توهه.
ویژگی های ظاهری از نظر من:
عینکیه.
پوستش سفیده.
موهاش بلنده.
ویژگی های اخلاقی:
کمی بدحال.
نمک داره.
باحاله.
ارزش گپ زدن رو داره.
دیگه چیزی نمیدونم.
سلام(:
قبل از هر حرفی ازتون ممنونم که وقت گذاشتید و این متنهای زیبا رو نوشتید و خیلی ممنونم ازتون که این همه در حقم لطف دارید و یه دنیا دوستون دارم(:

خب بریم سراغ جمع بندی(: 

صنم عزیزم وقتی پیامتو خوندم حیرت زده و بسیار متعجب شدم که چطور آنقدر دقیق و درست منو توصیف کردی!قطعا اگه خودمم میخواستم خودمو توصیف کنم آنقدر دقیق و درست قادر به انجامش نبودم. درسته عزیزم من تو دنیای خودم زندگی میکنم با سبک و با قوانین مخصوص خودم.و من همیشه تمام سعیمو کردم که خودم باشم ،چون از تظاهر کردن بدم میاد
و خوب معتقدم تا آدم تو زندگیش خودش خودشو قبول نداشته باشه هیچ کس نمیتونه قبولش داشته باشه،پس بدون ترس خودم بودم . و بله درسته !من اهل تظاهر به کسی که نیستم و حرفی که قبول ندارم نیستم و تعارف هم با کسی ندارم.
همه ی حرفات درست بود  و اره به شدت عاشق هنر ،موسیقی و شعر،رنگ هستم ،من یک سال و نیم مبانی و ارف موسیقی خوندم بعدش مدتی ویالون و چند سال گیتار در سبک های کلاسیک و پاپ کار کردم که بنا به مشغله های زندگی مدتی ازش دورموندم که انشالله از چند ماه دیگه در اسرع وقت دوباره به صورت حرفه ای ادامه میدمش . 
فقط تنها موردی که فکر می کنم نیاز به تصحیح داره اینه که من کلا ادمیم که درسته زود رنجم و در عین حال اهل کینه به دل گرفتن نیستم ولی خیلی دیر عصبانی میشم و فکر نمیکنم اینجا تاحالا سر مسئله ای عصبی شده باشم در سال شاید دو یا سه بار واقعا عصبانی بشم اونم واقعا سر مسائلی که خون ادمو تو رگ خشک می‌کنه می‌کنه ..بگذریم!
ولی اره وقتی عصبانی بشم خیلی ناجور یعنی نگم !
از قضاوت نمی‌ترسم ولی از اینکه حرفمو اشتباه برداشت کنن شاید! واسه همین یه وقتایی ارسالامو ویرایش میکنم
تا حالا کسی آنقدر دقیق و درست نتونسته بود منو توصیف کنه !حتی کسایی که سالهاست از نزدیک منومیشناسن!

نسیم دوستداشتنی من،ممنونم بابت پند زیبات ،تامل برانگیز ،عمیق ،دوستداشتنیت همیشه در زندگی به یاد خواهم داشتش!
 من معتقدم رفتار هر کس منعکس کننده شخصیتشه ! اگه کسی بهم خوبی کنه منم با خوبی جوابشو میدم ( جبران میکنم)ولی اگه کسی بهم بدی کنه ازشخصتشه! و قرار نیست من مثل اون باشم ،که با بدی جوابشو بدم(:

† No Memorise ∅عزیزم که اسمتونو متاسفانه نمی‌دونم در مورد تجربه های جدید هم اره هم نه! مثلاً در مورد تست کردن یه نوشیدنی یا غذا جدید به شدت علاقه نشون میدم ولینکیسه عمومیتش داد به کل زندگی ، و من یادگرفتم در هر مرحله ای از زندگی باید از اون مرحله لذت ببرم پس زیاد به فکر مرحله بعد نیستم،ممنونم از پند زیبات عزیزم

آناهید دوستداشتنی من لطف داری عزیزم گفته های شما هم کاملاً درسته و بله من یه مدتی( مربوط به دو سال پیش) ترس از دست دادن داشته هارو داشتم ، که بعد اون تصمیم گرفتم قدر داشته هامو بدونم که اگر یه روزی هم از دستشون دادم حسرت گذشته به درد از دست دادن اضافه نشه!   

مهسا نازو مهربون و زیبای من! شما هم بسیار محبت داری ،گفته های شما هم درسته ولی در مورد دفاع از چیزی که اعتقاد دارم تا پای جون شاید تا یه سال گذشته این جور بودم ولی در حال حاظر نه! اگه بحث سر موضوعی باشه که اعتقاد داشته باشم فقط یه جمله نظرمو میگم و زیاد دیگه خودمو درگیر نمیکنم.
و البته  کم حرف نیستم! 
بله عزیزم به مطالعه هم به شدت علاقه دارم.
در مورد مخاطب قرار گرفتن هم باید بگم درست گفتی ولی الا تازه یکم پیشرفت هم کردم، باز تو این یه ماه دو باره صنمو تو گ.ا اگه کردم و چند بار نسیم نقل و قول کردم و شروع کننده بحث بودم ولی قبلاً اصلا کسیو مخاطب قرار نمی‌دادم، تا اینکه کسی منو مخاطب قرار میداد و دیالوگ شکل می‌گرفت. ببین اون موقع چی بودم دیگه D:

آیسان عزیزم ، ممنونم از لطفت و گفته های تو هم همش درسته! بله من در عین حال که زندگی برام بازی نیست معتقدم که هر مسئله ای ارزش اعصاب خوردی نداره! و بله من تمام سعیمو میکنم که زندگی کنم نه اینکه ادای زندگی کردنو در بیارم

ملیکای عزیزم ممنونم لطف داری عزیزم
و در مورد زود عصبانی شدن گفتم بالا و زیاد احساسی نیستم و منم خیلیییییی دوست دارم عزیزم*_*

پرهام 
من سفید نیستم کمی سبزه ام
و موهام قهوه آیه و تا یکم پایین تر از شونمه که یعنی بلند نیست
وعینکی نیستم ولی گاهی از عینک مطالعه ( شیشه شماره صفر) استفاده میکنم

در نهایت برای همتون آرزوی موفقیت و شادی دارم.
سلامت باشید عزیزانgrou
مرسی از صبا *-*
__
با حضور
اسمش امیرحسینه و مدیر ناظمه Telegh_10
طبق معمول بصورت تیتروار پیش میرم

خصوصیات مثبت (ای که من از ایشون دریافتم)
مسئولیت پذیر بودن
رُک بودن
جزو افرادی هست که بدون منت و خواسته‌ای به دیگران کمک میکنه!

ویژگی های منفی !
رکه :-| چیزایی که بیانشون باعث هیچ چیز مثبتی نمیشه اگه گفته نشه بهتره

علایقشم که واضحه! کامپیوتر، وب، برنامه نویسی و اینجور چیزا

حال کردید شناختو Confused
همون طور که محمد گف یه پسره مسئولیت پذیره
و این ویژگیش باعث میشه اطرافیانش ک مسئولیت پذیر نیستن رو مخش باشه ب نظرم .
و بازم ب گفته محمد .__. آدم رکیه . ی خرده براش ضرر داره :|
یه پسره فوق العاده احساسی و فوق العاده   منطقی هس.
آدم شوخیه و آدم جدی
وَ میشه گف از اون افرادیه ک سخت میشه قانعش کرد.
رابطه ی اجتماعی متوسطی داره .  ولی با کسایی ک باهاشون اشنایی داره بسیار وقت میزاره و رابطه ی خوبی داره باهاشون ، در کل بگم ی رفیق خوبیه برا رفیقاش !

و تا الان فک میکردم دنبال شاخ بازیه ولی ب گفته خودش نیست !
وَ ب نظرم زود عصبی میشه ولی زودم آروم میشه ..
دیگه همین ..

ظاهر :

سوژه عکاسی خوبیه (;
( از اونجایی ک پایه این کاره (; ، بازم ب نظرم)

p345
نوبت امیره ^ ^

خب خب ،
امیر از نظر من شخصیت عجیب شاید هم پیچیده ای داره ! .. یه نقاب سرد و ترسناک به روی مهربونیش زده و میشه گفت اون روی مهربونشو به کسی نشون نمیده !
ولی قنی قنی من دیدم مهربونیشو دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》 9

اهل مطالعه س ، مخصوصا تکست و شعرای عاشقانه خیلی دوست داره ، رک و جدیه ، مغرور هم هست البته ! (:
باهوش و زرنگه به شدت !
به سختی میتونه به کسی اعتماد کنه ..
برنامه نویسی جزو مهمترین سرگرمی های زندگیشه ، کلا به کارا نرم افزاری علاقه داره و همین که علاقشو دنبال میکنه یه پوئن مثبته !

حس میکنم یکم حساسه ..
عصبانیتش خیلییی بده >_< یبار که عصبانی شد قشنگ حس میکردم داره داد میزنه اونور -_-
ولی به شدت هم منطقیه !
مسئولیت پذیر کی بودی توو D;

رفیق خیلی خوبیه برا دوستاش ، چه تو مجازی و چه تو دنیای واقعی !
و این برام ثابت شده س ! در حالت کلی بگیم همیشه بهم یه نصیحتی چیزی میکنه و تو مسائل مختلف کمکم میکنه ! .. و واقعا ازش ممنونمp345

و این شد که به پایان امد این دفتر ، حکایت همچنان باقی ..

خلاصه که قبولت داریم (;
خب، از اونجایی که می‌دونم روراست بودن و رک بودن رو ترجیح می‌دی، سعی کردم همه‌ی چیزایی که توی ذهنم بود رو جمع کنم و بگم. امیدوارم خیلی تند نرفته باشم ...

حس می‌کنم:
شوخ طبعی و خوش خنده! ازونجایی می‌گم که خیلی از اموجی خنده تلگرام استفاده می‌کردی و یهو صدتا می‌فرستادی مثلاً. XD
رفتارتم همیشه با من صمیمی و دوستانه بوده و از این بابت ممنونم ازت. 
آدم با تجربه و پخته‌ای هستی. متفکر و مسئولیت پذیر هم همینطور.

ولی یه چیزی که هست اینه که اکثراً از بالا به آدما نگاه می‌کنی، با دید ابزاری و منفعت طلبانه. انگار در همه حال خودت رو برتر از بقیه می‌دونی و باور داری این برتر بودنت بهت این اجازه‌ رو می‌ده که به هر قیمتی یه سری چیزارو به دست بیاری. چون فکر می‌کنی خودت تنها کسی هستی که لیاقتشونو داره. 

و تا حدی متعصبی روی عقایدت، پیش خودت نمی‌گی "شاید من اشتباه می‌کنم." به خودت شک نمی‌کنی. به سنت‌ها و ارزش‌ها هم به شدت پایبندی.

بسیااااار احساساتی. حالا این احساس هم می‌تونه عشق و محبت و دوستی و شادی باشه، هم خشم و نفرت و کینه و غم. می‌ذاری کنترلت کنن و همشونو خیلی شدید و یکم افراطی ابراز می‌کنی.

آدما در نظرت یا صفرن یا صد. یا دوست صمیمی یا دشمن خونی، شبیه همون چیزی که به سهند هم راجع به سفید یا سیاه نبودن آدما گفتم. 

قدرت طلب و تایید طلبی، انگار که دوست داری که بقیه ازت حساب ببرن و همیشه روی اطرافت سلطه داشته باشی.

سخت می‌گیری، کمتر به خودت، بیشتر به دیگران، بیشترتر به زندگی در حالت کلی. 

به کاری که انجام میدی علاقه داری، توش تخصص و مهارتم داری و این خیلی عالیه. امیدوارم همیشه توش موفق باشی و پیشرفت کنی. ♡

+ اگه شخصیت کتاب بودی، اورهان بودی توی سمفونی مردگان عباس معروفی !

از طرف من و  
سلام بر اقا امیر حسین و همع دوستان
از اونجایی ک ایشون رو زیاد نمیشناسم ولی خب اومدم
ایشون از بیرون شخصیت سرد دیدع میشن اما از داخل ی ادم مهربون و خیلی هم شوخ
ت رک بودن واقعا با محمد موافقم چون واقعا رکن
ب کسی وابسته نیستن و از خطای هیچ کس نمیگذرند ب خصوص من ک واقعا..............بیخیال
مسئولیت پذیر
فک کنم از اون ادمایی هستش ک هر کاری از عهدش برمیاد
و عاشق بردنع و باختن رو ت زندگیش جا نمیدع
بعضی وقتا واقعا خیلی خیلی بالغ ب نظر میاد
و معلومع ک اهل مطالعه هستش
با همع رفتار خوبی دارع اما امان روزی ک دست از پا خطا کنی
و اینا بود شناخت من
خلاصه بگم:
کسی رو از رو ظاهر یا رفتارش قضاوت نکن چون بعضی وقتا می فهمی ک اشتباه کردی
لَلامTelegh_01

( هرچی بخای جدی باشی در‌نهایت ی آدم پایه ک ببینی خودتم میزنی رو اون دنده و شاید پایه ترین دوست میشی +_+)
خیلی خیلی احساساتی تر از اونی هسیتی ک نشون میدی...
ی آدم صادق و پرتلاش و میخای کلا از همه چی سردربیاری!
کتاب مورد علاقت (شاملو و آیدا)
مکان مورد علاقت (تنهایی لب ساحل)(جنگل)
بعضی وقتا شاد و یهو فاز ناراحتی ( آدم حال ب حالی)
و در نهایت یه دوست خوب ک کنارشی کاملا شاد میشی و فقط میخندی (:
#امیرحسین