انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: 《 تـصور ما از کاربران فلشخـور 》
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
خب نوبت ب داشمون رسید

کم حرفه ینی تو گ.آ و اینور اونور نمیبینیمش
بچه خوبیه
تعارف تیکه پاره میکنه در حد لالیگا (داش عشقمی - فدات بشم اصن بمیرم واست و...) v:

کلا دوست داریم (;
ارش . تو داستان نیمه کارم کردمش بچه ونوس و زدم حافظشو پوکونوم که به نظر زیاد خوشش نیومد و خب بچه بدی نیست رویاهای بزرگی داره. 
آرش ..
این پسر خیلی به دلم نشست
یعنی همون اولی که اومدم فلش و با ارش اشنا شدم ، حس کردم خیلی بانمک و مهربونه
دیدم واسه چیزی که میخواد چقدر تلاش میکنه و چقدر ذوق داره
تحملش کمه. یعنی کم طاقته و صبر نداره اصلا
بعضی وقتا بدون فکر عمل میکنه که اینم به خاطر عجول بودنشه
دوست نداره بهش بگن این کارو بکن یا اون کارو نکن و اگه بگن برعکسشو انجام میده
تو دلش غمای زیادی داره که تو خودش میریزه و بروز نمیده (:
و یک نصیحت از طرف من که جای خواهر بزرگتم :
تحملتو بالا ببر و صبر داشته باش. قبل اینکه حرفی بزنی چند ثانیه فکر کن که خدایی نکرده دل کسیو نشکنی (:
موفق باشی
ارش خان
بچه باحالیه...باش حال میکنم کلا -_-
بدتر از خودم بیش از حد احساسیه..
شاه اینده لرگل"البرده تعریفت ایکنم لوس نوابوی "

از اون بروبچی که هرجا بری جهنمم باشه .. باشون حال میکنی

موفق بوی ... الهی البوعرت جیگرته بخره جیگروم خنک وابو 4fvf
آرش
حیف کمی استغفرالله شدی ماشالا
خب...
برات بهترینارو آرزو میکنم و امیدوارم هرجاکه هستی موفق وسلامت باشی^^!
والا چیز زیادی نمیدونم ۰-۰ ولی میدونم علاقه زیادی به گرگینه ها و گرگ ها داره ۰-۰
برای شرکت تو بازیش نیاز شد یه سری اطلاعات درباره بتا ها و امگا ها و الفا ها جمع کنم که خوشم اومد
یه وبتون باعث شد از گرگینه ها و گرگا بیشتر از شیپای شمایان ک تو دفترم ثبت شده اطلاعات داشته باشم یاع cof
زیاد در مورد خلق و خویاتش چیزی نمیدونم ولی به نظرم شبیه بتا حقیقی یا برتره ۰-۰
اگه خیلی خفن مفن بخوام بگم بتا حقیق یه جورایی همون مردم عادین و همون افرادی که به درد کار های اداری و اینا میخورن تشکیل میدن که چون انگار یه خوی یه نمه منطقی داره شبیهش کرده
اونا فارغ از هر غریزه حیوانی یا همون گرگینه ایشونن ۰-۰ینی مهربون ترن خشن نیستن:|
ولی چون نوجوونه و صد در صد یه خوی باحال و خل و چل حس برتر بودن باید داشته باشه که تو پسرا بیشتره
بیشتر به بتای برتر شبیه چون یه ژن آلفا رو حمل میکنه اما بقیه کروموزم های جنسیتیش فاقد فاکتور ژنیه و اغلب بعضی اوقات حس برتر بودن بهشون دست میده که تو پسرا زیاده و دوست دارن جای یه آلفا باشن fishing
این بود تحلیل امروز 735
ایشالا همیشه موفق و سربلند باشی بشر
تنـــــــهآ چيــزي كه ميتونم بگم اينــة كه :!..
چيزي نميدونم ازت :!....
تنهآ چيزي كه ازت ميدونم اينــة كه
عشق گرگ و گرگينس...
ديوونس:!با عرض معذرت
مث خودم چيزايي دوست داره كه اصن به هم ربطي ندارن :!
مهربـــونه:!
در كل چيزي نميدونـــم :!
با ارزوي موفقيت گرگ ديوونه (;
يه چيز ديگه...
گرگ.. سرشار از انتقامه..سگ از ترس تنهایی و
ناتوانی با وفا شد وگرنه سگ کجا و وفا کجا؟ گرگ و دوست دارم برای اینکه حاضره از گشنگی بمیره
ولی تن
به خفت و قلاده نده...هــه شیرها ادعا می کنن سلطان جنگلن و ببر قوی ترین حیوون دنیاست..ولی من
خندم می گیره که به دستور یه آدم تو سیرک بالا و پایین می پره..ولی گرگ رام نمی شه..همه می دونن
بازی با گرگ حكمش مرگــة (:
پايدار باشــي (:
گفتم چيزي نميدونمTelegh_01
سلام سلام^^
این پسره زیاد ت گ.آ و اینورا نی ک ما بشناسیمش ولی تا جایی ک اطلاع داریم پسر خوبیه ، اهل شهرکرده ، استوریای واتش همشون لاو ترکونین (=
اوایل ک اومدم اینجا انگاری بیشتر بود ی نمه ک باش حرفیدم فک کردم ی پسر حداقل ۲۰ سالس ( از طرز حرف زدنش متوجه اینا شدم) و اینکه اون نام کاربری قلبیت ب نظر من خوشگلتر بود و بیشتر میومد بهت ☆_☆
موفق باشی آرش جان
خب آرش خیلی ید شانسه چون ۸ صفحه براش نظر نوشته بودم پاک شد
پسر خوبیه در کل
بنظرم نباید به خواهرت حسادت کنی اگه باهاش بسازی و گند کاری نکنی بابام اینطور نمیکنه/:
وفادار که من این ویژگی رو دوست دارم چون این آدما کمن ؛)
شوخه و خب این خوبه
میدونی افراد بالای ۱۸ سال و اونایی که بلوغ رو رد کردن دیدی از عشق قبلیشون ناراحت نیستن و کمتر ناله میکنن؟؟ پس از زندگی خودت خوب استفاده کن و به جای این چیزا شاد تر باش و آهنگای شاد گوش کن
درسته عشق واسه هر سنیه ولی تو این سن وقت تلف کردنه و حروم کردن زندگیه
اوایل خیلی بهم کمک کرد و ازین که کمکاشو نمیکوبه تو سرم واقعا خوشحالم و ازش ممنونم
آرش از آدماییه که تو این زمونه خیلی کمن
پسر ساده ای و دوست داره به بقیه کمک کنه و فک کنم افراد زیادی ازین سو استفاده کنن ولی تو همینطور ادامه بده
امیدوارم همیشه شاد و سالم و موفق باشی♥️
به به ارش جان
خو اولین کسی ک باهاش اشنا شدم
خیلیم بهم کمک کرد ولی من کلی خنگ بازی در اوردم و میدونم حسابی عصبی شدی حتما
پسر خیلی باحالیه خو اینو همه میدونن
و این ک موفق باشی گل پسر^_^♡