انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ۲ پیشنهاد باشگاه پیکان برای لیگ برتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
۲ پیشنهاد باشگاه پیکان برای لیگ برتر 1

مدیرعامل باشگاه پیکان می‌گوید: این باشگاه تابع تصمیمات سازمان لیگ است اما اگر خلاف نظرات کارشناسی موضوعی رخ بدهد این باشگاه مدعی خواهد بود.

حمیدرضا گرشاسبی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بحث آغاز مجدد لیگ برتر اظهار کرد: اگر تمهیداتی قرار است اتخاذ شود باید به شکلی باشد که در آینده دچار مشکل نشویم. من می‌گویم اگر لیگ را ادامه دادند و یک بازی یا دو بازی انجام شد و بعد متوجه شدند که یک بازیکن دچار کرونا شده است. در آن زمان می‌خواهند چه کار کنند؟ آیا دوباره لیگ را تعطیل می‌کنند یا تیم آن بازیکن به قرنطینه می‌رود؟ اگر لیگ تعطیل بشود ادامه آن چه خواهد شد؟ من می‌گویم پیش‌بینی این مسائل باید انجام بشود تا کسی آسیب نبیند. اگر بخواهیم این‌گونه لیگ را پیش ببریم کار قشنگی نیست چون باعث می‌شویم سلامتی بازیکنان به خطر بیفتد.

او افزود: بازیکنان الان از نظر بدنی در شرایط خوبی نیستند و با فرصت سه هفته‌ای هم نمی‌توانند آمادگی خود را به دست بیاورند. لذا اگر لیگ آغاز شود علاوه بر مسائل کرونا احتمال مصدومیت بازیکنان هم زیاد است. با این حال ما می‌گوییم تصمیم درستی بگیرند و اگر قرار است لیگ را آغاز کنند تا آخر پیش بروند.

مدیرعامل باشگاه پیکان در بخش دیگری از صحبت‌هایش ادامه داد: اگر قرار است برای لیگ تصمیم گیری شود باید این تصمیم کارشناسی باشد ما به عنوان باشگاه پیکان نظرات خود را ارائه کرده‌ایم. کارشناسان هم نظرات خود را داده‌اند و باشگاه‌های دیگر هم اعلام نظر کرده‌اند. حالا مسوولیت با سازمان لیگ است. ما به تصمیم سازمان لیگ تمکین می‌کنیم اما اگر خلاف نظرات کارشناسی اتفاقی رخ بدهد آن زمان مدعی خواهیم بود.

وی در پایان در پاسخ به این سوال که پیشنهاد باشگاه پیکان برای به سرانجام رساندن لیگ برتر چیست؟ گفت: یکی از پیشنهادات ما این است که همین جا لیگ را به پایان برسانند و چهار تیم نخست را به لیگ قهرمانان آسیا بفرستند و قهرمان را هم مشخص کنند. سال بعد هم لیگ را با ۱۸ تیم برگزار کنند و اگر برای برگزاری بازی‌ها مشکلی وجود داشت همان فصل اعلام کنند که در پایان چهار تیم به لیگ یک سقوط کنند.

یکی دیگر از پیشنهادات ما این بود که لیگ را از همین جا به پایان ببرند و سال آینده با احتساب امتیازاتی که الان تیم‌ها به دست آوردند فصل جدید را آغاز کنند یعنی اگر پرسپولیس ۱۰ امتیاز با تیم دوم اختلاف دارد فصل جدید را هم با ۱۰ امتیاز اختلاف آغاز کنند.