انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کلانی: با حضور مربی و بازیکن خارجی در فوتبال ایران مخالفم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
کلانی: با حضور مربی و بازیکن خارجی در فوتبال ایران مخالفم 1

پیشکسوت فوتبال ایران گفت از اول با حضور مربی و بازیکن خارجی موافق نبود چون هیچ کمکی به پیشرفت فوتبال ایران نمی‌کنند.

به گزارش ایسنا، حسین کلانی در حاشیه مراسم اولین سالگرد افتتاح موزه ورزش بیان کرد: امیدوارم همه مردم زودتر از کرونا جان سالم ببرند. من خیلی از کشورهای جهان رفته‌اند به موزه های ورزش بازدید کرده‌ام. هیچ کجا به اندازه ایران افتخار نداشته است. لازم بود موزه ای داشته باشیم و کار ی که انجام شد واقعا باعث افتخار است.

او ادامه داد: من. همیشه گفته ام با مربی خارجی مخالف بوده ام و الان هم هستم. خوشحالم که حتی الان از حضور بازیکنان خارجی جلوگیری کنند چون رده بالا نیستند و هیچ نقشی نمی توانند در پیشرفت فوتبال داشته باشند.

کلانی در مورد نقش مدیران در آوردن بازیکنان و مربیان خارجی بی کیفیت گفت: کسانی مانند من که به هر حال درون کار نیستیم، نمی‌توانیم منصفانه قضاوت کنیم ولی فکر نمی کنم هیچ کسی مسئولیتی قبول می کنند نمی خواهد کار اشتباهی انجام دهد. من کلا با بازیکن و مربی خارجی مخالفم.

او در پاسخ به این پرسش که چه نظری نسبت به برگزاری لیگ فوتبال دارد، تاکید کرد: خیلی راجع به این مساله صحبت شده است. ستاد مقابله با کرونا باید تصمیم بگیرد که چه بشود. خیلی ها می گویند مثل کشورهای خارجی نیستیم اما کسانی که در راس هستند در اتاق فکر خودشان راه حلی پیدا می کنند. شرکت نکردن یک مشکلاتی دارد و شرکت کردن هم مشکلات خاص خود را خواهد داشت. اظهارنظرهای ما جز اینکه فضا را متشنج کند چیزی ندارد و وقتی اطلاع نداریم نباید اظهار نظر کنیم.

او در مورد خصوصی سازی دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم گفت: در ایران قانون کپی رایت نداریم. به هیچ وجه کسانی که تاجر هستند حاظر نمی‌شوند که سرمایه‌های خود را به خطر بیندازند.