انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دیبالا: بازی کردن در بارسلونا زیبا خواهد بود
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیبالا: بازی کردن در بارسلونا زیبا خواهد بود 1

مهاجم یوونتوس بازی کردن در بارسلونا را زیبا عنوان کرد اما به نظر می‌رسد که ترجیح می‌دهد قراردادش را تمدید کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، پائولو دیبالا یک مصاحبه اختصاصی درباره نژادپرستی، تمدید قرارداد و احتمال پیوستن به بارسلونا صحبت کرد. مهاجم آرژانتینی گفت: یک سال بود که یوونتوس من را فرا نمی خواند. نمی خواستند من در این تیم بمانم. تیم های منچستریونایتد و تاتنهام به دنبالم بودند. فکر می‌کنم پاری سن ژرمن نیز خواستارم بود اما می خواستم در یوونتوس بمانم. به تازگی چند ماه بد را پشت سر گذاشته بودم و نمی خواستم با این خاطره تیم را ترک کنم. عادلانه نبود.

بازیکن یوونتوس در ادامه اظهار کرد: به باشگاه گفتم که می خواهم بمانم. آسان نبود چون شرایط متفاوت شده بود. با حضور مائوریتسیو ساری خیلی پیشرفت کردم. ما خیلی بهتر بازی کردیم و یک فصل خیلی خوب را سپری کردم.

دیبالا درمورد تمدید قراردادش اظهار کرد: هنوز اتفاقی رخ نداده است. یک سال و نیم از قراردادم باقی مانده است. خیلی زیاد نیست و می دانم که بحران کرونا شرایط را برای باشگاه سخت کرده است. با این حال برخی ها تمدید کردند. باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

مهاجم آرژانتینی افزود: از بودن در اینجا خوشحالم. رابطه خوبی با همه دارم. می دانم دیر یا زود برای تمدید با هم صحبت خواهیم کرد. می توان تمدید کرد، بستگی به باشگاه دارد.

بازیکن ملی پوش درباره بارسلونا گفت: باشگاه بزرگی در سطح جهان است و با حضور لیونل مسی بزرگ‌تر هم است. بازی کردن در این تیم زیبا خواهد بود. با این حال یوونتوس هم تیم خیلی بزرگی محسوب می‌شود. پر از تاریخ است و بازیکنان بزرگی در این تیم بازی می کنند. امکان حضور بازیکنانی همچون جانلوئیجی بوفون و رونالدو در یوونتوس به وجود آمد و باعث شدند تیم پیشرفت کند.

دیبالا درباره نژادپرستی اظهار کرد: اتفاقی که برای کین در کالیاری افتاد آسان نبود. چنین شرایطی را در ورزشگاه های دیگر تجربه کردیم. این اتفاق برای ماریو بالوتلی و میرالم پیانیچ هم رخ داده است. در ایتالیا باید جریمه سنگین تری لحاظ شود. اگر این اتفاق رخ ندهد ما بازیکنان هستیم که تصمیم می گیریم چه برخوردی کنیم.