انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تصور دابل اس 501 در شرایط مخطلف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
سلام
بچه ها بیاید دابل اس رو تو شرایط مختلف تصور کنیم ؟
خوب اولین موضوع رو من میدم
مثلا با دابل اس میرید مهمونی هرکدوم چه رفتاری می کنند
جانگ مین مثل همیشه شروع به دلقک بازی میکنه و توجه همرو به خودش جلب میکنه
هیون :مثل یه چوب میشینه یه گوشه وهی با چشم غره و فحش و بد و بیراه بهتون حالی میکنه که زودتر پاشو بریم
هیونگ:مطمئنا از اینکه یه نفر به مدل موهای جلفش گیر داده بهش برخورده و الانم زده زیر گریه
کیو :یک لباس شیک می پوشه و خیلی شیک و پیش میریم مهمونی و خیلی خوش میگذره
یونگی :خیلی آروم میشینه یه گوشه و با شما نوشیدنی میخوره
جونگی :همه ی مهمونا رو با دلقک بازی هاش دور خودش جمع میکنه اینقدر مسخره بازی در میاره که یادش میره شما هم اینجایید
خوب موضوع جدید
اگه دابل اس یه مدت دنبال لباسشون بگردن و بعد اونو تو کشوی لباسای شما پیدا کنن و بفهمن شما اونو از قصد قایم کردید چیکار میکنن ؟Big GrinBig Grin
هیون:تا شمارو به غلت کردن نندازه دست بردار نیست
هیون:رو به شما با داد و بیداد میدونی من چقدر دنبال این پیرهن گشتم میدونی ؟حالا میخوایچیکار کنی ها چطوری میخوای تاوان اینهمه گشتن من رو بدی ؟و اینقدر داد و بیداد میکنه و فحش میده که شما به غلط کردن میفتید ولی هیون ول کن نیست اینقدر میگه و میگهکه شما میرید که از پنجره خودتونو بندازید پایین که بالاخره هیون تمومش میکنه
هیونگ :با گریه میاد سمت شما و میگه آخه چرا اینکارو کردی من باید واسه برنامه ی دیشب این لباسو می پوشیدم و آخرش میگه حالا فدای سرت فقط دیگه اینکارو با من نکن
جونگی :وقتی لباسش پیدا میکنه قشنگ ترین لباس شما رو یه جای خیلی خیلی امن قایم میکنه و چندتا لباستونو با قیچی پاره پاره
یونگی:یه خاطر اینکارت باید برام 19 تا لباس بهتر از این بخری فهمیدی ؟و چند تامتلک خیلی بد بارتون میکنه
کیو :اول داد و بیداد میکنه یه جوری قیافه میگیره که انگار ناراحته ا ازش معذرت خواهی نکنید ول کن نیست اما همین که معذرت خواهی کردید بوستون میکنه و میگه فدای سرت حالا پاشو برو یه غذای خوشمزه بپز که از گوشنگی مردمConfusedConfused
هیونگ:فک میکنه جن امده لباساشو برده همون وسط خونه میزنه زیر گریه
جونگی:چون قبلا خودش اینکارو باهاتون کرده بود کاری ب کارتون نداره
کیو:ازتون میپرسه که قصدتون از اینکار چی بوده و شروع میکنه ب نصیحت کردنتون که اینکارارو نکنیدو.......
یونگی:چنان اشوبی به پامیکنه که هرثانیه ارزوی مرگ کنید جلو همه ضایتون میکنه ابرو براتون جا نمیزاره..
اگه ب دابل اس بگید از مدل موشون خوشتون نمیاد.هرکدوم چ عکس العملی نشون میدن؟؟؟
هیون :کسی نظر تو رو خواست تو توی زندگی من نقشی نداری که بگی چیکار کنم یا نکنم مدل موی من به تو چه ربطی داره ؟
یونگی :واقعا ؟بهم نمیاد ؟چیکار کنم چیکار کنم ؟و از اونجایی که یونگی به موهاش و پوستش حساسه میزنه زیر گریه
جونگی :یه قیچی ور میداره و موهای شما رو به طرز افتضاحی کوتاه میکنه و بعد میگه حالا باهم مساوی شدیم هرموقع موهامون بلند شد میریم موهامونو یکی میزنیم
کیو:سعی میکنه شما رو آروم کنه و میگه حتی به خاطر شما حاظره کلاه گیس بذاره و دفعه ی بعد مدل مویی که شما انتخاب کردید میزنه
هیونگ :طبق عادت میزنه زیر گریه و از شما درخواست راه حل میکنه
هیون:اخه دختر انقدر بی سلیقه؟؟اصا ب تو چی ربطی داره مدل موی من چیه؟
هیونگ:گریه کنان ب سمت ارایشگاه میدوئه
یونگی:اولاش ب فکر خودکشی میوفته.....کلاه گیس میزاره تا موهاش در بیاد
کیو:ازتون عذرخواهی میکنه و میگه دیگه تکرار نمیشه
جونگی:یه هویج اول میکنه تو حلقتون بعد با دست یکی در میون موهاتونو میکنه بعد میپرسه مدل موی من زشته اره؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4