انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: دوست دختر جدید جاستین بیبر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
بعد از انتشار خبر رابطه ی جاستین بیبر با مدل معروف باربارا پالوین ، سلنا گومز به این خبر عکس العمل شدیدی نشان داد!

رابطه ی این دو که در برنامه ی victoria's secret show شروع شد باعث جنجال بسیار زیادی شد!

باربارا پالوین پیش از این اظهار کرد که از سلنا گومز متنفر است! و به نظر میرسد که با دزدیدن دوست پسر سلنا از او انتقام گرفته است!

البته عکس العمل جاستین بیبر هم نسبت به این قضیه دلگرم کننده نبود و به نحوی به طرفداری از باربارا پرداخته است!

شایعاتی هم مبنی بر رابطه ی باربارا با scooter braun , alferedo florez وجود دارد که به ترتیب کارگردان و مدیر برنامه های جاستین بیبر هستند!

متاسفانه عکسای دختره نیومد........Sad
[size=large]='مهوش' pid='526159' dateline='1361033601']
بعد از انتشار خبر رابطه ی جاستین بیبر با مدل معروف باربارا پالوین ، سلنا گومز به این خبر عکس العمل شدیدی نشان داد!

رابطه ی این دو که در برنامه ی victoria's secret show شروع شد باعث جنجال بسیار زیادی شد!

باربارا پالوین پیش از این اظهار کرد که از سلنا گومز متنفر است! و به نظر میرسد که با دزدیدن دوست پسر سلنا از او انتقام گرفته است!

البته عکس العمل جاستین بیبر هم نسبت به این قضیه دلگرم کننده نبود و به نحوی به طرفداری از باربارا پرداخته است!

شایعاتی هم مبنی بر رابطه ی باربارا با scooter braun , alferedo florez وجود دارد که به ترتیب کارگردان و مدیر برنامه های جاستین بیبر هستند!

متاسفانه عکسای دختره نیومد........Sad
[/quote]

اینم عکسش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست دختر جدید جاستین بیبر 1
(28-03-2013، 18:43)مهوش نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-03-2013، 18:37)Lisa نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
سلنا به این خوشگلی این به این زشتی Heart

موافقم..............
ولی من اصلا موافق نیستم خیلی نازه دختره

باربارا و جاستین هنوز باهم دیگه دوستن و علت جدایی جاستین از سلنا هم خیانت سلنا به اون بوده.بعدشم اون سلنای ایکبیری بزرگتر از جاستین بود و اصلا کنار هم خوب نبودن ، ولی این دختره بهتره.
منم چندتا عکس پیدا کردم ، ببینید خدایی ناز نیست؟:
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست دختر جدید جاستین بیبر 1 [/img]
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
راستی راستی من از جاستینم خوشم نمیادا ، پسره ی دخترباز ولی خوب دوسش دارم ، باحاله.Wink
.
.
.
.
.
.
شما فهمیدین چی گفتم؟UndecidedTongue
این خبر قدیمی شده الــآن باربارا با نـآیل هوران دوسته|:
دختره خوشگله اما من سلنا رو خیلی دوست دارم و در ضمن جاستین لیاقت هیچ دختری روندارهDodgy
نوشیکا ادب داشته باش ایکبیری ینی چی؟؟Dodgy

مُنـــگل..Angel
شاید شایعه باشه چون شایعه بود این خانوم با نایل هورران از اعضای گروه وان دایرکشن هم رابطه داره ولی تایید کرد که اینطور نیس
این دختره دشمن زیاد داره...حالا شاید سلنا هم تحت تاثییر شایعات قرار گرفته باشه
(25-12-2013، 16:54)SPORT BOY نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند تا کله میبینید
دقت کنید

(25-12-2013، 17:59)♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دختره خوشگله اما من سلنا رو خیلی دوست دارم و در ضمن جاستین لیاقت هیچ دختری روندارهDodgy

(25-12-2013، 18:24)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مُنـــگل..Angel

خاک برسرش
جااااااااانم خیلی جیگره حداقل بهتر از سلناست خداییش نیگا کنUndecided
از لحاظ چهره زیباست
(25-12-2013، 18:24)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

مُنـــگل..Angel
ادب یاد بگیر اینجا جای اون حرفنیست تو محله ی خودتون اینارو بگه نه اینجاDodgyDodgy
صفحه‌ها: 1 2 3