انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد || نسخه ۳۷۳
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(18-07-2020، 23:30)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2020، 23:24)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2020، 23:18)red_Queen نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2020، 23:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا علی نمیدونم حرفاتون برا من اینجوریه یا بقیه هم متوجه نمیشن ! ._.
یجوری حرف میزنید :|

خب ایشون سطح حرف هاشون بالاست یکم
ما چون زیاد با اینجور صحبت ها اشنایی ندارم نمیفهمیم

ممنون ولی من فقط یه شاگرد کوچیکم تو مدرسه

(18-07-2020، 23:20)ραяα∂σχ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2020، 23:15)Ɗєя_Mσηɗ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آقا علی نمیدونم حرفاتون برا من اینجوریه یا بقیه هم متوجه نمیشن ! ._.
یجوری حرف میزنید :|

من زورم مياد بخونم|=

یه حرفی به ممد زدم به شمام میگم نتیجه این زور اومدن میشه مصرف کننده شدن حرفهای بقیه یه جور بله قربان گو فهمیدن لزوما طولانی نیست اما پیرایش و درست در آوردن مطلب کار می بره 

(18-07-2020، 23:22)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2020، 23:11)ابراهیم هادی نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(18-07-2020، 22:54)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
با خوندن چتتون فهمیدم برداشتم درست بود گفتم بگم .-.

یه توضیحی بدم 
پس زمینه یعنی یقین به عقیده توقف جست و جو گری و با این هدف بحث کردن که اشتباه طرف رو حالیش کنیم که برای بعضی به گناه کشیده میشه 
مدل مورد علاقه ام بحث بادیه اسمش رو خودم گذاشتم مثل باد رها ذهن خالی برای فهمیدن وارد بحث شدن من یاد گرفتم این جوری باشم 
اما واقعا سخته اینو بگم که منم این حس رو داشتم که شما از مدل اول پیروی کردید شاید اشتباه کنم کمک کنید از اشتباه دربیام
پس زمینه رو خودتون گفتین
من کلا با کلمات سخت مشکل دارم وقتی میتونم با ساده ترین کلمات منظورمو برسونم لازم نمیبینم کلمات سخت بگم ک طرف مقابل این برداشتو کنه دارم از اطلاعتم برای به رخ کشیدن استفاده میکنم 
بعد من جستجویی نکردم راحت حرفمو زدم ._.

رشتتون چیه؟

نیمچه دانشجو حساب میشم و تمام طلبه

.___________.اها

بله بلهBb5
حوصلم سررف
بالا میارم عقققق بالا میارم
هر چیزی که باهام نشه جفت عقققق
این تایپک تصور هستش
اگه دوستام بیان تنها چیزایی ک مینویسن یه دنده و لجباز بودنمه._.
دلم یکم بیخیالی میخواد
مارموِلک دوس دارم
۳ و ۲۶ دقیقه
شب گرمیست هوا منتظر باران نیست
وقت خوابست و دلم پیش تو سرگردان نیست
شب بخیر ای کلماتت گذری تو در تو
ای تمام تو همه علت بیماری من شرح پشیمانی من
Telegh_01
شبا بیدار
روزا خواب
سردرد سردرد و سردرد

(19-07-2020، 0:23)sh.99 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
این تایپک تصور هستش
اگه دوستام بیان تنها چیزایی ک مینویسن یه دنده و لجباز بودنمه._.

قطعا مطمئن باش تنها چیزی که ازت نمینویسم یه دنده و لجباز بودنه(:
20 تویی