انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
(04-08-2022، 10:03)امیر‌حسین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(04-08-2022، 9:53)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
۱۲ سال !

طبق این تاریخ باید محاسبه بشه ها

13-02-2021

اکانت
اره این تاریخ ایجاد انجمنه.
ولی طبق گفته آقا صابر سایت بازی فلشخور همین ایام ایجاد شده.
و منی که با فلشخور بزرگ شدم (:
من هفت سالم بود...
انجمنا بیشتر از بازیها خاطره‌انگیز هستن. همه فلشیا عاشتونمم Heart

شاید اگر تلگرام و اینا نمیومد مثل سالای گذشته همه جمعمون تو فلش جمع بود crying Rolleyes
(12-08-2022، 16:31)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

نه که بقیمون با فلشخور کوچیک شدیم Telegh_54
Wow...
چه سریع گذشت روز هایی که دایلاپ میزدیم 

همه چیز اومد جلو چشممممممممم

تاریخ عضویت منم ببینید 
فلشخوری قدیمی
(12-08-2022، 16:31)Aesthetic نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
واقعا...?
یاد هری پاتر و اسنیپ افتادم
?After all this time-
.Always-
یادمه اوایل می ترسیدم عضو فلشخور بشم، بنابر این تا مدت های طولانی فقط نگاه می کردم دی:
(04-08-2022، 9:53)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(03-08-2021، 17:06)م‍حمّد نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شاید بارتون نشه ولی فلشخور ۱۱ ساله شد  6gd

۱۲ سال !

۱۳ (چه تند تند میره!)
یادش بخیر
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5