انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
بسم الله الرحمن الرحیم

انجمن فلشخور ده ساله شد!!!!!!!!!!! 1

قبل از شروع ضیافت باید عرض کنم که تولد اصلی فلشخور امروز نیست. این تولد شناسنامه ایشه. Telegh_10 اگه به پروفایل آقا صابر نگاه کنید میبینید که تاریخ عضویت رو 2011-03-15 نوشته. از اونجایی که ایجاد این حساب همزمان با ایجاد فلشخور بوده به این نتیجه میرسیم که تولد واقعی فلشخور روز 24 اسفند 89 عه (دهه هشتادیم هست. خیخیخی) ولی تاپیک هایی که به عنوان تولد فلشخور ایجاد شده حدودا این ایام رو به عنوان تولد در نظر گرفته

مثل:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  تاپیک که تاریخش مربوط به 13 مرداده

و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  تاپیک که تاریخش مال 29 تیره

امسالو هم تو همین ایام و در سالروز پیوند مولا امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) میگیریم تولدشو از سال بعد اما تو زمان واقعیش برگزار میکنیم ان شاء الله.

این تاپیک عاقبتش بحث و گفتگو یا زباله دانه  
 و احتمالا یک یا چند روز دیگه منتقل بشه. شایدم بعد از ایجاد :-| عمدا توی بحث و گفتگو ایجاد نکردم تا موضوع در بالای صفحه انجمن هم نمایش داده بشه

بسیار هم عالی. کیکو بیااااااریییید ..... 

نه وایسا.... Bl4 چون هزینه ارسال کیک به هر یک از اعضا یکم گرون در میومد زحمت خوردنشو خودم کشیدم (تو تصوراتم البته) خیلیم شیرین و لذیذ بود.

متاسفانه بنده یکم توی ابزار ذوقی که دارم ناتوانم. و تاپیک پر زرق و برقی نتونستم بسازم و این کارو به خودتون میسپارم

البته در این حدو بلدم 

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://ts1.tarafdari.com/contents/user273832/content-sound/gta_san_andreas_theme_song_full_.mp3

ربطی به تولد نداره ولی خاطرات خیلی هارو زنده میکنه. سایت اصلیم درباره بازیه دیگه؟ چه بازی مشهور تر از این؟ 

یه اهنگ تولدت مبارکم بزاریم که حداقل یه چیز مرتبط با تولدو داشته باشیم

متاسفانه بعد از سرچ وسیع در اینترنت به نتیجه دلخواه نرسیدم. ولش کنید اصلا. تولد با کیک معنا میگیره که اونم صرف شده

همچنین یه شعری هم درباره فلشخور سردوم. ناقصه ولی باحاله.

فلشخور ای فلشخور

18 18 18 18

قشنگ بود؟ تا اینجاشو نوشتم فقط  14 (گفتم یه چشمه از دریای نمکم رو هم به نمایش بزارم هاهاها)

*عکس قرار گرفته شده در اول موضوع هم مربوط به اولین لوگوی فلشخوره 

سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت فاطمه و تولد شناسنامه ایه فلشخور مبارک باد
هوراااااااااااااااااا
انشالله 10000000000000000000000000000000000000000 سالگیش.
یعنی اون موقع که فلشخور ساخته شد تو هنوز خوندن نوشتن بلد نبودی Adore
خب الان چیکار کنیم ۱۰ سال شد ک شد._.
(22-07-2020، 18:00)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی اون موقع که فلشخور ساخته شد تو هنوز خوندن نوشتن بلد نبودی Adore
نه Bf1
من 9 سالم بودددددددددددددelec
من کیک میخوام:v
کیک من کجاست حاج محمد:v
مبارک باشه(:
اسپم تایم
1236gdcongc24

(22-07-2020، 15:44)GOD_OF_SPEED نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هوراااااااااااااااااا
انشالله 10000000000000000000000000000000000000000 سالگیش.

یا قادر مطلق :-|
یعنی 10 سکستیلیارد؟ Bl5
خیلیه ولی !!
اون موقع که وارد انجمن شدم اول دبیرستان بودم 
اون دهه خیلی کاربرا انلاین بودن 
عمو صابر فکرشو میکردی؟؟  Smile
من اون موقع 2 سالم بوده -_-
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5