انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اگر زمین برای ۵ ثانیه اکسیژنش تما شود چه اتفاقی می افتد...؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
اتفاقاتی که اگر ۵ ثانیه زمین خالی از هر نوع اکسیژن شود رخ میدهد:

تمام ساختمون هایی که توش بتن هست میریزه چون اکسیژن برای بتن حکم ملات رو داره و نبودش باعث میشه که کل بنا هایی که توش بتن هست نابود بشه و کل تمدن بشری به فنا بره!!! Huh

تمامی هوا پیما ها و هلیکوپتر ها و شاتلای فضایی سقوط میکنن و دیگه هیچ ماشینی کار نمی کنه چون اکسیژنی برای اختراق موتور ماشینا وجود نداره در نتیجه فقط ماشینای برقی کار میکنن

تمام آب موجود توی برن موجودات و روی سطح زمین تبخیر میشه و زمین تبدیل میشه به یه سیاره بیابانی و بدون آب و همه موجودات زنده میمیرن... و چون آب متشکل از هیدروژن و اکسیژنه و اکسیژنی وجود نداره هیدروژن سریع به سمت تروپسفر زمین میره...

حالا جدا از این که میمیریم... گوش داخلی انسان میترکه و همه کر میشیم چون این تغییر ناگهانی مثل پرین از ارتفاع ۲۰۰۰۰هزار متری به داخل اقیانوسه...

آسمان تو روز تاریک میشه چون نور با برخورد به ذراتی مثل اکسیژن فراگیر میشه و در نتیجه نور فقط به یه قسمت میتابه (مثل چراغ قوه) و خبری از اون تابش فراگیر نیست...

زمین تقریبا یه سیاره گازی میشه چون ۴۵% از پوسته سیاره زمین از گازه و و یجوریه که زمین ریز ما ناپدید میشه و انگار ما داریم سقوط آزاد میکنیم...

سپاس یادتون نره... Angel
تحقیق کردم دیدم ۶۵ درصد بدن انسان رو اکسیژن تشکیل میده، و این یعنی قبل از اینکه گوش داخلیمو بخواد بترکه ۶۵ درصمون محو شده، ده درصد هیدروژنم تبخیر شده. یعنی فقط ۲۵ درصمون میمونه.
اوکی
(28-04-2021، 14:01)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تحقیق کردم دیدم ۶۵ درصد بدن انسان رو اکسیژن تشکیل میده، و این یعنی قبل از اینکه گوش داخلیمو بخواد بترکه ۶۵ درصمون محو شده، ده درصد هیدروژنم تبخیر شده. یعنی فقط ۲۵ درصمون میمونه.
اوکی

70 درصد بدن ابه ها چطور 60 درصدش اکسیژنه؟
(28-04-2021، 14:08)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-04-2021، 14:01)sclvrFox نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اوکی

لابد با ده درصد هیدروژن ، میشه آب Big Grin
(28-04-2021، 14:14)shghyegh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(28-04-2021، 14:08)☆мᴇʜяᴀʙ☆ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

لابد با ده درصد هیدروژن ، میشه آب Big Grin

من ک گیج شدم ولی حرفتم حسابه:|