انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: «نادر طالب‌زاده» به اجرا باز خواهد گشت!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
«نادر طالب‌زاده» به اجرا باز خواهد گشت! 1

نادر طالب‌زاده که به تازگی از بیمارستان مرخص شده است از بازگشت به اجرای برنامه «عصر» خبر داد.

نادر طالب‌زاده درباره وضعیت جسمانی خود و ابتلا به کرونا طی چند وقت اخیر بیان کرد: خدا را شکر پنجشنبه ۱۶ مرداد از بیمارستان مسیح دانشوری مرخص شدم و اکنون در منزل در حال استراحت هستم.
او درباره توصیه‌ها و پیگیری‌های پزشکان در این مدت گفت: پزشکان بیمارستان خیلی رسیدگی کردند و دکتر ولایتی شخصاً حضور داشتند. داروهای بیمارستان مسیح دانشوری بسیار موثر است که متاسفانه به این مرکز تخصصی و داروهایش کم توجهی شده است. این بیمارستان، گروه‌های تحقیقاتی بسیار خوبی دارد که به نتایجی هم رسیده‌اند اما تنها هستند و باید از آنها حمایت شود. تلاش می‌کنم در همین زمینه در برنامه «عصر» موضوعاتی را مطرح کنم.
این مجری تلویزیونی درباره زمان بازگشت به برنامه «عصر» اظهار کرد: انشاءالله از هفته آینده برنامه را روی آنتن می‌برم که تاریخ دقیق آن را باید هماهنگ کرد.

«نادر طالب‌زاده» به اجرا باز خواهد گشت! 1

طالب‌زاده در پایان درباره اینکه چه قدر به استراحت نیاز دارد تا درمان وی به طور کامل به نتیجه برسد گفت: حدود دو تا سه هفته دیگر نیاز دارم که استراحت کنم که در منزل استراحت خواهم کرد.