انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت‌های Kpop
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" این هفته در رتبه‌ی ۱۸ چارت رسمی سینگل‌های انگلستان قرار گرفت ، این اولین آهنگ بی‌تی‌اسه که ۳ هفته رو در Top20 این چارت میگذرونه ??

.•°●══❂══┅┄

آرتیستها با بیشترین تعداد آهنگی که در سال ۲۰۲۰ در صدر آیتونز آمریکا داشتن :

1 BTS — 11 Songs
2 Nicki Minaj — 6 Songs

.•°●════┅┄

هشتک #/Dynamite8thWin ترند چهارم دنیا در توییتر

.•°●════┅┄

آپدیت توییتر BTS Universe Story

" خورشید، تو این چهار روز غروب نکرده.
جیمین غیبش زده و ته‌هیونگم منتظرشه.
یه روز ، دوتا مرد باهاش حرف زدن...
اون باید سر وقت خودشو از این معرکه خلاص کنه و فرار کنه؟
چه چیزیو انتخاب میکنید؟
پاسخ درست بدید تا داستان بعدی معلوم بشه..

گزینه‌یA : باغ وحش
گزینه‌یB : کلانتری
•• √ به این لینک برید و گزینه‌ی موردنظرتونو انتخاب کنید

#/ داستان دنیای بی‌تی‌اس_جایی که خورشید هرگز غروب نمیکنه
#/ همین الانPreRegister کنید "

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت کره ، به ۲۷۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۵۹۹۹ هزار اسپین و ۲۳.۴۷۶ میلیون شنونده ، همچنان در رتبه‌ی ۱۶ رادیو پاپ آمریکا قرار داره ???

.•°●════┅┄

وضعیت سینگل "Dynamite" در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۲۱ روز متوالیه( ۳ هفته) که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره ، پسرا اولین اکت کره‌ایی هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن

• ?Global: 4 (=) — 3,953,132

• ??US: 11 (=) — 700,166

.•°●════┅┄

آپدیت توییتر MBC RADIO با اعلام خبر حضور بی‌تی‌اس در برنامه‌ی رادیو‌ایِ Bae Cheol Soo’s Music Camp در تاریخ ۱۴ سپتامبر ??

.•°●════┅┄

جیمی فالون در برنامه‌ی اخیرش به صدرنشینی سینگل Dynamite در چارت Hot100 بیلبورد اشاره کرد ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۲۴۴.۴۰۰ لایک از آهنگ ON پیشی گرفت و تبدیل به آهنگی از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد لایک در ملون شد ،آهنگ‌ها با بیشترین تعداد لایک در ملون عبارتند از:

• 1. IU & Suga 'Eight' — 314,000
• 2. Zico 'Any Song' — 246,000
• 3. (+1) BTS 'Dynamite' — 244,400 ?
• 4. (-1) BTS 'ON' — 244,300

.•°●════┅┄

ترکِ Filter از جیمین تنها با گذشت ۲۰۴ روزاز انتشارش به بیش از ۸۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید و تبدیل به سریع‌ترین سولو آهنگ از یک اکت مرد کره‌ای شد که به این میزان استریم در این پلتفرم و در کمترین زمان ممکن دست پیدا میکنه ?

.•°●════┅┄

?? BIRTHDAY

" خیلی تو قلبم احساس سنگینی میکنم..حتی جرات نمیکنم بگم که میتونم حال و اوضاع و حس و حالِ آدمایی که دارن این شرایط سختو میگذرونن و باهاش دست و پنجه نرم میکننو درک میکنم ، اما آهنگمون Dynamite نمیتونست تو دنیایی که هیچ اثری از کووید ۱۹ توش وجود نداشته باشه ، منتشر بشه. جدی میگم..
یه ضرب المثل چینی هست که میگه ، من ایمان دارم که اگه یه چیز بد پیش بیاد ، قطعا چیزای خوبی رو هم به دنبال خودش داره..وقتی شبه ، سایه هم طولانی و بزرگه ولی بازم با این وجود ایمان دارم که خورشید بالاخره طلوع میکنه.. آدمای زیادی دارن تو این دوره‌ی زمانی ، رنج میکشن و سختی میبینن ولی ماهم بهترینمونو انجام میدیم و سخت تلاش میکنیم ، برای همینم من امیدوارم که همه انرژی بگیرن و واقعااا از ته دلم امیدوارم سالم و سلامت باشن..ممنونم..

- کیم نامجون « Interview With News9 » "

?? Happy Our Leader Day ~

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر رسمی بی تی اس| 200911

[#/تولد آر ام مبارک]
0912 تولدت مبارک
آر ام
بیشتر از کلمه‌ی دوستت دارم ، عاشقتم???
#/آر ام #/کیم نامجون #/ناموجون #/تولد نامجونه #/نامجون باید خوشحال باشه ، مهم نیست چی بشه ، باشه ؟ "

.•°●══❂══┅┄

?ترجمه‌ی نوشته‌ی نامجون:

" الان دیگه تولد ۲۷سالگیمه..سن فوق‌العاده‌ای به نظر میرسه ، ولی اونقدرا هم اینجوری نیست مگه نه؟ امسالو هم سالم و سلامت باشین و با شادی و خوشحالی سپریش کنید ..زیادی به خودتون استرس وارد نکنید . من از همه بیشتر عاشقتونم ،اینو میدونید دیگه مگه نه؟ بیاید قوی بمونیم..من همیشه‌ی خدا ازتون ممنونم.. "

طبق اعلام برنامه‌ی ILAND ، بی‌تی‌اس در اپیزود پایانی این برنامه که جمعه‌ی هفته‌ی آینده ۱۸ام سپتامبر ساعت ۱۵:۳۰ به وقت ایران پخش میشه ، حضور خواهند داشت ??

آپدیت توییتر جین | 200911

" نامجونا تولدت مبارک
تولدت مبارک داداش "
* حرف‌هایی که تو ویدئو میزنه هم مشابه کپشن پستشه *
آپدیت وی‌ورس رسمی بی‌تی‌اس | 200912

" روز آر ام مبارک
دوازدهم سپتامبر ۲۰۲۰
تولد آر ام مبارک "
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/agea_img_20200912_152217_903.jpg

آپدیت توییتر نامجون‌ | 200912

" من یه کادو گرفتم..

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/ddbd_img_20200912_152134_320.jpg

وضعیت ترندهای جهانی توییتر به مناسبت تولد نامجون ، هفت ترند اول دنیا متعلق به مونی هست?~

http://uupload.ir/files/9tnv_img_20200912_152602_210.jpg

.•°●══❂══┅┄

آپدیت فیسبوک رسمی بی‌تی‌اس با عکس هایی به مناسبت تولد مونی?~

"[#/تولد آر ام مبارک] این که امروز تولد نامجونه رو یادتون نرفته که ، مگه نه؟ ~ خفن و در عین حال کیوت~?
مجموعه‌ای از عکس‌های سال گذشته‌ی نامجونی??
#/آر ام #/کیم نامجون #/ناموجون #/نامجون همیشه باید خوشحال باشه مهم نیست چی بشه ،باشه ؟ #/آرمی باید همیشه خوشحال باشه ، مهم نیست چی بشه ،باشه ؟ #/بنگتن تا ابد ، آرمی تا ابد #/بیشتر از کلمه‌ی دوستت دارم ، عاشقِ آرمی/آر ام (aRMy) هستیم "

http://uupload.ir/files/sh3k_img_20200912_152548_839.jpg

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر جیمین | 200912

" نامجونیمون تولدت مبارک??
امیدوارم کلیی حال دلت خوب باشه و مریض نشی
#/جیمین
#/تولد مونی مبارک "

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر جیمین | 200912

" نامجونیمون تولدت مبارک??
امیدوارم کلیی حال دلت خوب باشه و مریض نشی
#/جیمین
#/تولد مونی مبارک "

.•°●══❂══┅┄

اینکه بی‌تی‌اس خوش‌رو و مودبن معنیش این نیست که خبر ندارن چطوری باهاشون رفتار و برخورد میشه یا اینکه مردم چطوری برداشتشون میکنن. اونها کاملا به عنوان هنرمندهای آسیایی موفق، از حقیقت صنعت موسیقی خبر دارن!

توی کره، بی‌تی‌اس بیگانه بودن چون از big3 نبودن و مجبور بودن برای به پیش رفتن بجنگن تا حداقلِ احترام رو به دست بیارن. توی آمریکا، بی‌تی‌اس به‌‌خاطر نژادپرستی و زنوفوبیای صنعت موسیقی حس میکنن بیگانه‌ن با اینکه از موفق ترین اکت های موسیقی ان. مسیر بی‌تی‌اس قلبم رو میشکنه

"از اونجایی که ما برای صنعت موسیقی آمریکا مثل آدم‌های فضایی های بیگانه هستیم نمیدونیم که جایی برای ما وجود داره یا نه. ارقام و اعداد گرمی مثل هات۱۰۰ نیستن، و ما نمیدونیم چه خبره."
✳️ وضعیت بی‌تی‌اس در اسپاتیفای :

? مجموع استریم: ۱۱.۶۱۰.۵۵۵.۱۷۹

?شنونده‌ی ماهانه: ۲۶.۶۹۸.۲۳۹
* این بالاترین میزان شنونده‌ی ماهانه بی‌‌تی‌اس تا به اینجا بوده.بی‌تی‌اس با کسب این تعداد ، رکورد بیشترین میزان شنونده‌ی ماهانه برای یک اکت کره‌ای در اسپاتیفای است*

? مجموع استریم سینگل Dynamite برابر با ۱۲۹.۶۵۸.۰۳۶

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر رپر آمریکایی Blackbear

" #/تولدت مبارک نامجون !! "

.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون ۴۰۰ ساعته که در صدر Melon 24Hits قرار داره

.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" سریع‌ترین آهنگ از یک گروه آیدل در سال ۲۰۲۰ شد که در کمترین زمان ممکن به ۲۰ میلیون استریم در جینی دست پیدا میکنه ?

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر یونگی | 200912

" تولد یه لیدرِ واقعی ، نامجوووووونااااااااا مبارک!!
#/تولدِ نامجون مبارک #/این شوگا هیونگه #/لیدریمون #/لیدرِ نامبروان #/دوتا اتفاق خوشحال کننده "

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر جیهوپ | 200912

" صبح بخیر ,, ?
تولدت مبارک داداشی ، این دوستت جیهوپه ,, ?
دیروز سر صبحی دنبال یه عکس خوشگل که باهم انداختیم بودم ولی دست آخر خوابم برد ,,, ببخشید داداش ( آخه چرا همه عکسایی که دارم خنده دارن )
#/روز آر ام مبارک
#/مرسی که شدی نامجونی #/تولد آر ام مبارک
تولدت مبارک داداش~ من دوستت جیهوپم "

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر ته‌هیونگ | 200912

" تولدت مبارک! #/چالش آر ام
#/فقط صداتونو ضبط کنید
#/خب این چیه؟ ، این چیزیه که دلم میخواد حتی از این راهم که شده ، صدای آرمیارو بشنوم
نامجوناااا تولدت مبارک ، یه چیزی بگو ، خب باشه ممنون ! "

به دنبال توییت ته‌هیونگ ، هشتکِ " #/چالش آر ام " به ترند اول دنیا در توییتر رسید

.•°●══❂══┅┄
آپدیت توییتر Columbia Records

"تولدت مبارک آر ام! "

.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون به مدت ۱۷ روزه که در صدر چارت روزانه‌ی ملون قرار داره ، آهنگ‌هایی از گروه‌های آیدل با بیشترین تعداد روزی که صدرنشین این چارت در سال ۲۰۲۰ بودن ، عبارتند از : ??

1⃣. HYLT — 21 days
2⃣. BTS Dynamite — 17 days
3⃣. Dumhdurum & More & More — 1 day

.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۲۴۶.۳۰۰ لایک و پیشی از آهنگ Any Song از زیکو‌ ، اکنون دومین آهنگ پرلایک سال ۲۰۲۰ در ملون میباشد❣

1⃣. IU & Suga 'Eight' — 314,000
2⃣. (+1) BTS 'Dynamite' — 246,300
3⃣. (-1) Zico 'Any Song' — 246,200
4⃣. BTS 'ON' — 244,400

.•°●══❂══┅┄

طبق اخبار منتشرشده ، بی‌تی‌اس مهمان ویژه‌ی ایونت بنیاد KACF که در تاریخ ۲۴ سپتامبر ساعت ۴:۰۰ بامداد به وقت ایران به صورت مجازی برگزار میشه، خواهند بود

.•°●══❂══┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۱۵:۳۰ به وقت کره ، به ۲۹۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد

.•°●══❂══┅┄
سینگل "Dynamite" در Music Core امروز کاندید جایگاه اول و دریافت جایزه میباشد
.•°●══❂══┅┄

سینگل "Dynamite" در Music Core امروز موفق به کسب جایگاه اول و نهمین بردش شد و اولین تریپل کراون خودش رو کسب کرد
Music Core
SBS Inkigayo
Show Champion
Music Bank
Music Core
SBS Inkigayo
Show Champion
Music Bank
Music Core

.•°●══❂══┅┄
به دنبال برد جایگاه اول Music Core امروز با سینگل Dynamite ، بی‌تی‌اس رکورد خودش رو به عنوان آرتیستی با بیشترین تعداد برد در سال ۲۰۲۰ در موزیک شوهای کره‌ای ارتقا داد ( کسب ۲۵ برد ) ، پسرا تا به اینجا ۹۹ مقام اول رو در موزیک شوهای کره‌ای به نام خودشون ثبت کردن

.•°●══❂══

طبق آپدیت توییتر برنامه‌ی The Music Day ، اجرای Dynamite پسرا بین ساعات ۱۶:۳۰ تا ۱۷:۳۰ به وقت ایران خواهد بود ?

••√ از طریق این لینک میتونید اجرارو تماشا کنید

https://twitter.com/nikkekeke/status/1304657376260235264?s=19

.•°●══❂══┅┄

آپدیت فن‌کافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با نامجون ? | 200912

" به آرمی
سلام ، این آر امه! مرسی که تولدمو جشن گرفتین و تبریک گفتین! بی‌تی‌اس و آرمی همراه همدیگه‌ان ♡
بیاید تا ابد با تموم توانمون به سمت جلو قدم برداریم و پیش بریم ♡ "

.•°●══❂══┅┄

" همونقدری که نامجون نگران جواب آزمایشه ، فضای آزمایشگاه هم متشنجه..اون یه دفعه از ذوق و خوشحالی داد میزنه...

#/نامجون چیو متوجه شد؟
چه ماجرایی پشت دنیای جدیدِ نامجونه؟

#/ داستان دنیای بی‌تی‌اس

.•°●══❂══┅┄
وی‌لایو تولد مونی~

" مونی تو وی‌لایو امروزش گفته که در حال حاضر غذاشونو خوردن و منتظرن تا اجراشونو تو NTV The Music Day ببینن ..

در ادامه هم گفته که دوستاش هرچیو که بین آرمیا ترند بشه بهش میگن ، و اینو میدونه که بعد از مصاحبشون با ask Anything ( بخاطر بازوان جذابش) کلی ارمیا میم ساختن ، و گفته که بدنش هنوز اونقدراهم بزرگ و و‌رزیده نشده و این که به سخت ورزش کردن ادامه میده و امیدواره که اوایل یا اواسط سال جدید یه بدن توپ بسازه

- در مورد آلبوم جدید هم گفته که پسرا دارن سخت روی البوم جدید کار میکنن و اعضا خیلی تو این آلبوم مشارکت دارن ولی دیگه نمیتونه بیشتر از این چیزی بگه چون میترسه لو بده و اسپویل کنه

- گفته که اونم برنامه‌ی In The SOOP رو میبینه و فهمیده که همیشه‌ی خدا توش نامرتب بوده

مونی تو لایو گفته که بیاید بعد کووید ۱۹ بلافاصله همو ببینیم و همو بغل کنیم و تو چشمای همدیگه نگاه کنیم

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" ?مونی: ما یه عالمه چیز میز فیلمبرداری کردیم که قراره منتشر بشن ، البوممون قراره منتشر بشه ، و ما برای کنسرتم کلی تدارک دیدیم و تلاش کردیم.. واقعا سخت تلاشمونو کردیم و آماده شدیم "

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" دستتونو بدید به من ، بیاید این زمستونو پشت سر بزاریم و همدیگه رو تو یه روزی بهاری ملاقات کنیم.. "

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" ?مونی: اه اره.. من راجب سری میمِ ممبرنیم ( بخاطر بازوهای مونی تو مصاحبه‌ی Ask Anything آرمی شروع به میم ساختن باهاش کردن) میدونم .. بازوهای من اونجا خیلی بزرگ به نظر میرسیدن ولی در واقع ، اینجوری نیست که بدن من یهویی بزرگ شده باشه ، دلیل این که بازوهام اونجوری به نظر میرسیدن ، همش بخاطر سایز تیشرتی بود که پوشیده بودم و اینکه یه خورده تنگ بودش "

.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" آرمی: شوهرم

*(تو کره‌ای واژه‌ی نامپیون به دومعناست یکی شوهر و یکی دیگه هم کنار تو ، که مونی اینجا زیرکانه جواب ارمیه رو میده)

?مونی: آه خیلی خوبه ، کنار تو و کنار من "

وی‌لایو تولد مونی~

" ?کوکی: آرمی ، دلمون براتون تنگ شده!! دلمون براتون تنگ شده آرمی
?جین: حواست باشه بعد این که خوردی اگه چیزی مونده بود بقیه کیکو با خودت بیاری
.•°●══❂══┅┄

وی‌لایو تولد مونی~?

" ?هوپی: جین ! جین! هم الان پاشده
?مونی: هیونگ چرا چشمات قرمزه؟
?هوپی: چرا چهرت خوابالوعه؟
?کوکی: اینجا آب دهنت ریخته؟
?مونی: پاکش کردی؟
?جین: نخیرم اب دهنم نریخته "

.•°●══❂══┅┄
لیریک:
وی‌لایو تولد مونی~?

" ?مونی: مرسی از همه عشق و‌ محبتی که نسبت به تولدم داشتین و تموم تبریکایی که گفتین و من واقعا خیلی خوشحالم و خوش‌شانسم که همه‌ی اینارو دارم و به نظرم این بیشتر ، به نظرم این حتی خیلی بیشتر از چیزیه که لایقشم و یا سرنوشتمه و با این وجود بازم بابت تموم اینها قدردانم و خیلی خیلی ممنونم.. و من دیگه از الان به بعد میخوام استراحت کنم و به شماهم پیشنهاد میکنم که همین کارو بکنید و کاراتونو از فردا دوباره انجام بدید، کارام که تموم بشه میرم و با خانوادم یه چیزی میخورم..خداحافظ ، خب من دیگه میرم "

.•°●══❂══┅┄

آپدیت توییتر ژاپنی بی‌تی‌اس | 200912

"برنامه‌ی #/MUSICDAY ?
تازشم امروز روزِ #/آر امم هست?? اجرای #/Dynamite چطور بود؟ به #/بی‌تی‌اس که کلی خوش گذشت! ? "

.•°●══❂══┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۱:۳۰ بامداد به وقت کره ، به ۳۰۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ، به این ترتیب Dynamite اکنون اولین و تنها آهنگ از یک گروه آیدل و به طور کل دومین آهنگ در تاریخ چارتهای کره‌ای‌ست که به ۳۰۰ پرفکت آل‌کیل دست پیدا میکنه ?

.•°●══❂══┅┄

?آهنگ‌ها با بیشترین تعداد پرفکت آل‌کیل در تاریخ چارت‌‌های کره‌ای:

" 1⃣ Any Song — 330
2⃣ Dynamite — 300
3⃣ Beach Again — 208
4⃣ Love Scenario — 204 "

?آرتیست‌ها با بیشترین تعداد پرفکت‌آل‌کیل در تاریخ :

" 1⃣ IU — 682
2⃣ BTS — 374 "

.•°●══❂══┅┄

وضعیت سینگل "Dynamite" در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۲۲ روز متوالیه که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره ، پسرا اولین اکت کره‌ایی هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن

• ?Global: 4 (=) — 4,123,319

• ??US: 12 (-1) — 760,190

? مجموع استریم: ۱۱.۶۳۱.۱۷۰.۵۱۴

?شنونده‌ی ماهانه: ۲۷.۲۴۴.۶۳۱
* این بالاترین میزان شنونده‌ی ماهانه بی‌‌تی‌اس تا به اینجا بوده.بی‌تی‌اس با کسب این تعداد ، رکورد بیشترین میزان شنونده‌ی ماهانه برای یک اکت کره‌ای در اسپاتیفای است*

? مجموع استریم سینگل Dynamite برابر با ۱۳۴.۵۹۳.۵۶۹
* این سریع ترین آهنگ پسراست که به این میزان استریم در این پلتفرم دست پیدا میکنه*

.•°●════┅┄

بی‌تی‌اس با ۱۵.۴۷۳.۰ استریمِ تمامی ویدئوهای رسمیش در یوتیوب ، اکنون دوازدهمین آرتیست با بیشترین میزان استریم در این پلتفرم میباشد ?

.•°●════┅┄

??پرفروش ترین آهنگ‌های سال ۲۰۲۰ بر اساس بیشترین میزان فروش خالص در آمریکا:

1- Dynamite ?
2- Savage (Remix)
3- WAP

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با ۱۰۳ میلیون شنونده ، برای دومین هفته در صدر چارت آهنگ‌های یوتیوب جهانی قرار گرفت

.•°●════┅┄

پراستریم ترین گروه‌ها در یوتیوب آمریکا در بازه زمانیِ ۴ام تا ۱۰ام سپتامبر??

1- BTS → 16.5

.•°●════┅┄

پراستریم ترین گروه‌ها در یوتیوب جهانی در بازه زمانیِ ۴ام تا ۱۰ام سپتامبر?

2- BTS → 250 M

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون به مدت ۱۸ روزه که در صدر چارت روزانه‌ی ملون قرار داره ، آهنگ‌هایی از گروه‌های آیدل با بیشترین تعداد روزی که صدرنشین این چارت در سال ۲۰۲۰ بودن ، عبارتند از : ??

1⃣. HYLT — 21 days
2⃣. BTS Dynamite — 18 days
3⃣. Dumhdurum & More & More — 1 day

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" در SBS Inkigayo امروز کاندید جایگاه اول و دریافت جایزه میباشد ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" در SBS Inkigayo امروز موفق به کسب جایگاه اول و دهمین بردش شد و دومین تریپل کراون خودش رو کسب کرد ?

? Music Core
? SBS Inkigayo
? Show Champion
? Music Bank
? Music Core
? SBS Inkigayo
? Show Champion
? Music Bank
? Music Core
? SBS Inkigayo

.•°●════┅┄

به دنبال برد جایگاه اول SBS Inkigayo امروز با سینگل Dynamite ، بی‌تی‌اس رکورد خودش رو به عنوان آرتیستی با بیشترین تعداد برد در سال ۲۰۲۰ در موزیک شوهای کره‌ای ارتقا داد ( کسب ۲۶ برد ) ، پسرا تا به اینجا ۱۰۰ مقام اول رو در موزیک شوهای کره‌ای به نام خودشون ثبت کردن و در حال حاضر سومین آرتیست با بیشترین تعداد برد در تاریخ موزیک شوهای کره‌ای میباشند ?

.•°●════┅┄

بی‌تی‌اس تنها اکتیه که چندین آهنگ در Top5 آهنگ‌های سال ۲۰۲۰ با بیشترین تعداد برد در موزیک شوها داره ?

~ 1 BTS - ON (16)
~ 2 Blackpink - HYLT (13)
~ 3 BTS - Dynamite (10)?
~ 4 Twice - More & More (9)
~ 4 Red Velvet - Psycho (9)

.•°●════┅┄

هشتک‌های #/Dynamite10thwin و #/BTS100thwin به ترتیب ترند سوم و چهارم دنیا در توییتر ??

.•°●════┅┄

" استادیوم از صدای سوت و تشویق ترکیده.
جونگ‌کوک همونطور که به جمعیتی که اسمشو یه صدا فریاد میزنه نگاه میکنه ، نفسشوهم حبس نگه میداره

#/جونگ‌کوک کجا ایستاده
ماجرای پشت دنیای جدید جونگ‌کوک چیه؟! "

#/ داستان دنیای بی‌تی‌اس

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۶۲۱۹ هزار اسپین و ۲۴.۲۶۷ میلیون شنونده ، همچنان در رتبه‌ی ۱۶ رادیو پاپ آمریکا قرار داره

.•°●════┅┄
اهنگ "Boy With Luv" بی‌تی‌اس در حال حاضر ۷۵ هفته‌ی متوالی در Top100 چارت ملون حضور داره و ششمین آهنگ از یک گروه آیدل با طولانی ترین مدت زمان حضور در تمام دوران این پلتفرم میباشد ?

.•°●════┅┄

آهنگ "Spring Day" این هفته در رتبه ی ۴۴ام و به طور کل در حال حاضر ۱۸۷ هفته‌ی متوالی ( حدود ۳ سال و نیم ) در Top100 ملون حضور داره ، این آهنگ همچنان رکورد طولانی ترین مدت زمان حضور در تمام دوران این پلتفرم رو از آن خودش داره ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite " موفق به کسب سومین برد جایزه‌ی Weekly Popularity Award در ملون شد ، بی‌تی‌اس در سال ۲۰۲۰ تا به اینجا موفق به برد این جایزه به مدت ۱۶ هفته شده که از هر آرتیستی بالاتره?

• Black Swan = 5x
• ON = 5x
• 00:00 = 3x
• Dynamite = 3x

.•°●════┅┄

میزان بازدید ویدئوهای رسمی بی‌تی‌اس در سال ۲۰۲۰ اکنون به بیش از ۴.۱۳ میلیارد رسید و از مجموع میزان بازدید پسرا در سال ۲۰۱۹ که ۴.۱۲ میلیارد ویو بود پیشی گرفت ?

.•°●════┅┄

موزیک ویدئو "Dynamite" به بیش از ۷ میلیون کامنت در یوتیوب رسید ، این اولین ام‌وی تاریخ یوتیوبه که به بیش از ۷ میلیون کامنت دست پیدا میکنه ، پرکامنت ترین موزیک ویدئوها در تمام دوران این پلتفرم عبارتند از :

⚜1. BTS 'Dynamite' - 7M?
⚜2. BTS 'DNA' - 6.27M
⚜3. BTS 'Boy With Luv' - 5.5M

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت کره ، به ۳۴۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ?

• 1 BTS Dynamite — 340
• 2 Any Song — 330
• 3 Beach Again — 208

.•°●════┅┄

" وقتی با دوربین به منظره‌ی آروم و با صفا نگاه میکنی یه حس دیگه‌ای داره ..
اون روش فوکوس میکنه و شاترو فشار میده..

#/ته‌هیونگ از چی عکس گرفت؟
ماجرای پشت دنیای جدید ته‌هیونگ چیه؟! "

#/ داستان دنیای بی‌تی‌اس

.•°●════┅┄

یونگی در برنامه‌ی رادیوای Bae Music Camp امروز اشاره کرده که ازونجایی که اهنگ WAP کاردی‌بی تو چارتای بیلبورد خیلی با قدرت عمل کرده بوده شک داشتن که نامبروان بشن ولی انتظارشم داشتن اما برای هفته‌ی دوم اصلا فکرشم نمیکردن که تو صدر قرار بگیرن طوری که بنگ پی‌دی‌نیم نزدیکه بوده بزنه زیر گریه ?

.•°●════┅┄

اسپویل پسرا در برنامه‌ی رادیوای Bae Music Camp امروز راجب آهنگ جدید ?

?جیمین: آهنگ جدید یه خورده از Dynamite بهتره
?ته‌هیونگ: زمانش حدود ۳ الی ۴ دقیقست
?جین: محشره
?یونگی: آقا نباید لو میدادین

.•°●════┅┄

پسرا در برنامه‌ی رادیوای Bae Music Camp امروز راجب آهنگ جدید ?

• سوال : هنرمندی که از نظر موسیقیایی بیشترین تاثیر رو روتون گذاشته کی بوده؟
- یونگی: Epik High و T.I
- جین: اعضای بی‌تی‌اس
- جیمین: اعضای بی‌تی‌اس
- کوکی: آر ام هیونگ و اعضای بی‌تی‌اس
- مونی: ناس ، اعضای بی‌تی‌اس
- ته‌ته: اعضای بی‌تی‌اس و Rain
- هوپی: Kris Kross و Yankee و J.Cole

.•°●════┅┄

پسرا در برنامه‌ی رادیوای Bae Music Camp امروز راجب آهنگ جدید ?

• سوال : چیزایی که علاوه بر موسیقی بهشون توجه میکنید چیه؟
- یونگی: گیتار ، صلح جهانی
- جین: مقابله کردن با بحران کووید ۱۹ ، رستوران داداشی
- جیمین: کنسرت.. چیزی بجز آلبوم
- کوکی: بوکس ، ادیت کردن ویدئو ، پیتزا درست کردن و از اینجور کارا
- مونی: ورزش کردن
- ته‌ته: خوشحالی و خوشبختی
- هوپی: لباس
آپدیت یوتیوب MBC Radio با لینک لایو استریم حضور بی‌تی‌اس در برنامه‌ی Bae Cheol Soo’s Music Camp که فردا ۱۴ام سپتامبر ساعت ۱۳:۳۰ ظهر به وقت ایران پخش خواهد شد ?

" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/9a-AuvwSWFA "

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite با ۱ پله صعود در صدر Apple Music ژاپن قرار گرفت ??

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۲۱:۳۰ شب به وقت کره ، به ۳۲۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ?

• 1 Any Song — 330
• 2 BTS Dynamite — 320
• 3 Beach Again — 208

.•°●════┅┄

آلبوم "Love Yourself :Tear" به بیش از ۱.۴ میلیارد استریم در اسپاتیفای رسید ?

.•°●════┅┄

آلبوم ژاپنی " Map Of The Soul:7~The Journey " به بیش از ۲۰۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید ، این دومین آلبوم ژاپنی بی‌تی‌اس به دنبال آلبوم Face Yourself هست که به این میزان استریم در این پلتفرم دست پیدا میکنه ?

.•°●════┅┄

کامنت جین زیر پست یکی از آرمیا در Weverse ~

" آرمی: #/دومین ویدئوی تبلیغاتی سامسونگ گلکسی
ورژنِ جین و جونگ‌کوک
اونا میخواستن تبلیغ ضبط کنن ولی دست آخر یه پا فیلم ساختن..??

?جین: این روزیه که واسه ضبط ویدئو تبلیغاتی رفته بودیم ، اونا یه دفعه یه رقص نشونمون دادن و گفتن اینجوری انجامش بدین ...آقا منم اینجوری شدم " جانم؟! ..به نظرتون جیهوپ برای انجام اینکار بهتر از من نیست؟ " ولی اون ایده به زیباییِ تمام ، رد شد

.•°●════┅┄

از سینگل "Dynamite" اکنون برای بیش از ۹۰۰ هزار ویدئو در تیک‌تاک استفاده شده ، این سریعترین و دومین آهنگ بی‌تی‌اس به دنبال آهنگ 'Boy With Luv' هست که به این موفقیت دست پیدا میکنه ?

.•°●════┅┄

? مجموع استریم: ۱۱.۶۵۰.۴۷۸.۹۹۵

?شنونده‌ی ماهانه: ۲۷.۸۷۳۷۷۴

? مجموع استریم سینگل Dynamite برابر با ۱۳۹.۲۳۵.۳۸۵

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت کره ، به ۳۲۶امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ، بی‌تی‌اس جمعا تا به اینجا به ۴۰۰ پرفکت آل‌کیل رسیده و به این ترتیب تنها گروه تاریخ و همراه با آیو تنها آرتیست‌ تاریخه که به ۴۰۰ پرفکت آل‌کیل در چارتهای کره‌ای دست پیدا میکنه ?

√ آهنگ‌ها با بیشترین تعداد پرفکت‌آل‌کیل در تاریخ:

• 1 Any Song — 330
• 2 BTS Dynamite — 326

√ آرتیست‌ها با بیشترین تعداد پرفکت‌آل‌کیل در تاریخ:

• 1 IU — 682
• 2 BTS — 400

.•°●════┅┄

میکس‌تیپ "Hope World" جیهوپ در صدر آیتونز ۱۰۰ کشور دنیا قرار گرفت ??

- به این ترتیب، هوپی به دنبال آر ام با پلی‌لیستِ 'Mono' و شوگا با میکس‌تیپِ 'D-2' ، سومین سولوییست کره‌ای شد که به ۱۰۰ صدرنشینی آیتونز دست پیدا میکنه

- جیهوپ به همراه نامجون و شوگا تنها سولو آرتیست‌های آسیایی هستن که یک آلبوم با بیش از ۱۰۰ صدرنشینی در آیتونز دنیا دارن

- آلبوم Hope World ، چهارمین آلبوم بی‌تی‌اس با بیشترین تعداد صدرنشینی در تاریخ آیتونز میباشد

.•°●════┅┄

✔️ آلبوم‌های اکت‌های آسیایی با بیش از ۱۰۰ صدرنشینی در تاریخ آیتونز عبارتند از :

〰MONO by RM - 118
〰D-2 by SUGA - 101
〰Map of the Soul: 7 by BTS - 101
〰Hope World by JHOPE - 100

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با ۳ پله صعود و کسب ۲۵۵.۴۵۴ هزار استریم در رتبه‌ی دوم اسپاتیفای ژاپن قرار گرفت ، این سومین آهنگ بی‌تی‌اس از زمان آهنگ Boy With Luv و در کل پنجمین آهنگ پسراست که در Top3 اسپاتیفای ژاپن قرار میگیره ??

- این آهنگ با کسب این مقدار استریم روزانه ، رکورد خودش رو به عنوان آهنگی از یک اکت خارجی با بیشترین میزان استریم روزانه در اسپاتیفای ژاپن ارتقا داد

√ 1 FAKE LOVE
√ 2 Boy With Luv
√ 2 DNA
√ 2 Dynamite (+2)
√ 3 IDOL

.•°●════┅┄
وضعیت سینگل "Dynamite" در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۲۴ روز متوالیه که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره ، پسرا اولین اکت کره‌ایی هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن

• ?Global: 4 (=) — 3,689,845

• ??US: 15 (-3) — 656,346

.•°●════┅┄

اکانت رسمیِ اینستاگرام بی تی اس به " ۳۰ میلیون فالوور" رسید ، بی تی اس همچنان پرفالور ترین گروه در اینستاگرام میباشند~?

.•°●════┅┄
طبق اعلام MMCA ، موزه‌ی ملی هنر مدرن و معاصر ، نامجون به مناسبت تولدش مبلغ ۱۰۰ میلیون وون ( ۸۴هزار دلار) به موسسه‌ی خیریه‌ی این موزه اهدا کرده ، گفته شده این مبلغ صرف توزیع ۴ هزار کتاب به ۴۰۰ کتاب خانه‌ی عمومی و مدارس‌ خواهد شد ?

- طبق گفته‌ی این موزه ، آر ام این مبلغ رو به امید گسترش فرهنگ از طریق کتاب‌های هنری،در روز تولدش اهدا کرده که این میتونه موجب گسترش ذوق و روحیه‌ی هنری دربین جوانان بشه

- از این کمک مالی برای تولید ۴ هزار نسخه کتاب از جمله کتابهای هنرمندان کره ای و کتاب‌های مربوط به نمایشگاه MMCA استفاده میشه و به ۴۰۰ کتابخانه در سراسر کشور از جمله در مناطق کوهستانی که دسترسی به اونها دشواره ، اهدا میشه..

مدیر موزه‌ی MMCA آقای Yoon BumMo در این باره گفته: من وقتی شنیدم آر ام که از هنر الهام میگیره و براش مایه‌ی ارامش و تسلیه ، حمایتشو نشون داده ، خوشحال و شگفت زده شدم.‌همونطور که خودش از طریق کتب هنری به درک عمیق تری نسبت به هنر رسیده ، امیدواره که جوانانی که با رفتن به موزه مشکل دارن بتونن خیلی راحت به این مفاهیم هنری دست پیدا کننو اطلاعات کسب کنن

.•°●════┅

سینگل "Dynamite" اکنون ۱۹ روز متوالیه که در صدر چارت روزانه‌ی ملون قرار داره ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" سه هفته‌ی متوالیه که در صدر چارت هفتگی ملون قرار داره ، این اولین آهنگ پسراست که به این تعداد صدرنشینی در این چارت دست پیدا میکنه ?

- به علاوه این سینگل همراه با آهنگ HYLT آهنگی از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد هفته‌ی صدرنشینی در سال ۲۰۲۰ میباشد ( ۳ هفته) ، همچین این اولین آهنگ از یک گروه پسره که از سال ۲۰۱۸ به این موفقیت دست پیدا میکنه

.•°●════┅┄

آهنگ "Eight" از آیو و با همکاری یونگی ، ۱۹ هفته‌ی متوالیه که در Top10 چارت ملون حضور داره و در جایگاه ۸ام این چارت قرار داره ، این آهنگ با پیشی از آهنگ "Aloha" آهنگی با بیشترین تعداد هفته حضور در این چارت در سال ۲۰۲۰ میباشد ?

.•°●════┅┄

آلبوم Map Of The Soul: 7 اکنون به مدت ۳۰ هفته‌‌‌ی متوالی‌ست که در صدر چارت Melon Weekly Album قرار داره و همچنان رکوردار آلبومی با بیشترین تعداد هفته‌ی صدرنشینی در تمام دوران چارت آلبوم های ملون میباشد?

- بی‌تی‌اس تنها آرتیستیه که این هفته ۱۱ آهنگ در این چارت داره ، سینگلDynamite و ۸ ترک جدید آلبومMap Of The Soul: 7 ، ترکBoy With Luv و ترکSpring Dayدر چارتینگ این هفته‌ی ملون حضور دارن..

.•°●════┅┄
سینگل "Dynamite" در ساعت ۹:۰۰ صبح به وقت کره ، باری دیگه در ملون روف‌هیت انجام داد و جمعا تا به اینجا به ۱۶ روف‌هیت دست پیدا کرده ، بی‌تی‌اس اکنون اولین گروه نسل سوم کیپاپه که جمعا ۳۰ روف‌هیت در ملون کسب میکنه ?

• 1 IKON — My Type (18)
• 2 BTS — Dynamite (16)
• 3 BLACKPINK — DDDD (13)
• 4 TWICE — TT (11)
• 5 BTS — Boy with Luv (10)

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون ۴۵۰ ساعته که در صدر Melon 24Hits قرار داره ⏱

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" مجددا به صدر چارت Line Music Top100 ژاپن بازگشت ??

.•°●════┅┄

موزیک ویدئوی "Dynamite" به ۳۵۰ میلیون بازدید در یوتیوب رسید ، این سریع‌ترین موزیک ویدئو از یک گروه در یوتیوبه که در کمترین زمان ممکن به این تعداد بازدید در این پلتفرم دست پیدا میکنه ?

.•°●════┅┄

ویدئوی Carpool Karaoke بی‌تی‌اس همراه با جیمز کوردن به بیش از ۳ میلیون لایک در یوتیوب رسید ، این اولین ویدئوی Carpool Karaoke ایی هست که به این تعداد لایک دست پیدا میکنه ??

.•°●════┅┄
سینگل Dynamite در ساعت ۸:۳۰ صبح به وقت کره ، به ۳۳۱امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ، و با شکستن رکورد آهنگ Any Song زیکو ، اکنون رسما رکوردار آهنگی با بیشترین تعداد پرفکت آل‌کیل در تاریخ چارتهای کره‌ای‌ست ?

.•°●════┅┄

هشتکِ " #/DynamitePAKRecord " ترند دوازهم دنیا در توییتر ?

.•°●════┅┄
سینگل "Dynamite" در پلی‌لیستِ گروه Little Mix در اسپاتیفای به نامِ 'Summer Vibes' قرار داره ?

.•°●════┅┄

آپدیت توییتر مکس با لینک پری سیو فول آلبوم جدیدش به نامِ "Colour Vision" که ترک ِ'Blueberry Eyes' از این آلبوم با همکاری یونگیه و در تاریخ ۱۸ام سپتامبر منتشر میشه??

' دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://orcd.co/maxcolourvision '

.•°●════┅┄
موزیک ویدئو "Stay Gold" به بیش از ۹ میلیون لایک در یوتیوب رسید ، این دهمین موزیک ویدئو بی‌تی‌اسه که به این میزان لایک در این پلتفرم دست پیدا میکنه ✨

- پسرا اولین و تنها اکت تاریخ یوتیوب هستن که ۱۰ موزیک ویدئو با بیش از ۹ میلیون لایک در این پلتفرم دارن

.•°●════┅┄

منبع
سینگل "Dynamite" با ۸۳.۴ میلیون استریم و ۳۶.۰۰۰ نسخه فروش ، با رتبه‌ی ۲ در چارت تازه تاسیس بیلبورد به نامِ Global 200 Singles دبیو کرد به علاوه این آهنگ ، پردانلودترین سینگل این چارت بوده‌است?

• { چارت Billboard Global 200 یکی از چارت‌های جدید بیلبورده که امروز تاسیس شده .. داده‌ها و امار این چارت براساس استریم و دانلود جهانیه که این داده‌ها که شامل فروش و استریم هستن، از بیش از ۲۰۰ کشور دنیا جمع آوری و رده بندی میشن }

#News 200914
┄┅════●°•.

.•°●════┅┄

? رتبه‌بندی آهنگ‌ها در Top10 چارت تازه تاسیسِ Billboard Global 200 Singles :

• 1 WAP
• 2 Dynamite
• 3 Mood
• 4 Hawái
• 5 Laugh Now Cry Later
• 6 Savage Love
• 7 Blinding Lights
• 8 Ice Cream
• 9 ROCKSTAR
• 10 Watermelon Sugar

#News 200914
┄┅════●°•.

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با ۷۰.۹ میلیون استریم و ۱۵.۰۰۰ نسخه فروش با رتبه‌ی ۲ در چارت تازه تاسیس بیلبورد به نامِ Billboard Global Excl. U.S دبیو کرد?

• { چارت Billboard Global Excl. U.S یکی از چارت‌های جدید بیلبورده که امروز تاسیس شده .. داده‌ها و امار این چارت براساس استریم و دانلود جهانیه ، در این چارت ، داده‌ها که شامل فروش و استریم هستن ، از بیش از ۲۰۰ کشور دنیا به غیر از آمریکا جمع اوری و رده بندی میشن }

#News 200914
┄┅════●°•.

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون رکوردار بالاترین رتبه توسط یک اکت کره‌ای در چارت‌های Billboard Global 200 Singles ( با رتبه‌ی ۲) و Billboard Global 200 Excl. U.S ( با رتبه‌ی ۲) میباشد ?

#News 200914
┄┅════●°•.

.•°●════┅┄
۳ آهنگ برتر چارتهای تازه تاسیسِ Global 200 Singles و Global 200 Excl. U.S بیلبورد ?

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite در ساعت ۳:۳۰ بامداد به وقت کره ، به ۳۵۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ?

• 1 BTS Dynamite — 350
• 2 Any Song — 330
• 3 Beach Again — 208

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" برای سومین هفته‌ در جایگاه دوم چارت HOT100 بیلبورد قرار گرفت ?

.•°●════┅┄

با ۱۳۶.۰۰۰ نسخه فروش از طریق دانلود در هفته‌ی سوم انتشار ، سینگل Dynamite بی‌تی‌اس اکنون اولین آهنگ از زمان آهنگ Close از The Chainsmokers با همکاری هالزی در سال ۲۰۱۶ هست که موفق میشه در سومین هفته‌ی متوالی، بیش از ۱۳۶ هزار نسخه بفروشه ( رکورد قبلی متعلق به آهنگ Close بود که در پنجمین هفته‌ی انتشارش به این میزان فروش دست پیدا کرده بود ) ?

.•°●════┅┄

سینگل Dynamite با فروش ۱۳۶ هزار نسخه در سومین هفته‌ی انتشارش ، در صدر چارت Digital Song Sales بیلبورد قرار گرفت ، این اولین باریه که بی‌تی‌اس به مدت ۳ هفته موفق میشه صدرنشین این چارت باشه ?

- به علاوه میزان فروش هفته‌ی سوم بی‌تی‌اس از پرفروش ترین هفته‌ی آهنگِ هر آرتیستی در سال ۲۰۲۰ بیشتر و بالاتره

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون به فروش بیش از ۵۸۰.۰۰۰ نسخه‌ی دیجیتال دست پیدا کرده ، این سینگل پرفروش ترین ( از طریق دانلود دیجیتال) در سال ۲۰۲۰ تا به اینجا میباشد?

• Dynamite ^ Week1 - 265,000
• Dynamite ^ Week2 - 182,000
• Dynamite ^ Week3- 136,000

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون اولین آهنگ در عرض این ۴ ساله که در سه هفته‌ی اول انتشارش در آمریکا دست کم در هر هفته بیش از ۱۰۰.۰۰۰ دانلود داشته ?

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" با رتبه‌ی ۴۹ در چارت Radio Songs بیلبورد قرار گرفت ، این اولین آهنگ پسراست که موفق میشه وارد این چارت بشه ?

.•°●════┅┄

پرفروش ترین آهنگ‌ها بر اساس فروش دیجیتال در سال ۲۰۲۰ در آمریکا?? :

• 1 Dynamite — 265,000
- فروش هفته‌ی اول
• 2. Dynamite — 182,000
- فروش هفته‌ی دوم
• 3. Dynamite — 136,000
- فروش هفته‌ی سوم

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اولین آهنگیه که به بیش از ۵۰۰ هزار نسخه فروش از طریق دانلود در سال ۲۰۲۰ در آمریکا دست پیدا کرده?

.•°●════┅┄

??وضعیت چارت های جهانی

— آیتونز جهانی: ۱ (۱+)
- این سینگل با کسب یک پله صعود مجددا به صدر آیتونز جهانی بازگشت و اکنون به مدت ۲۱ روزه که در صدر قرار داره

— آهنگ‌های اروپا: ۱۱ (۳+)

— دیجیتال آرتیست جهانی : ۳

.•°●════┅┄

? مجموع استریم: ۱۱.۶۶۹.۹۳۹.۰۵۹

?شنونده‌ی ماهانه: ۲۸.۴۰۴.۴۵۲
* این بالاترین میزان شنونده‌ی ماهانه بی‌‌تی‌اس تا به اینجا بوده.بی‌تی‌اس با کسب این تعداد ، رکورد بیشترین میزان شنونده‌ی ماهانه برای یک اکت کره‌ای در اسپاتیفای است ، پسرا با این میزان شنونده در رتبه‌ی ۶۸ام Top200 محبوب‌ترین آرتیستها قرار دارن*

? مجموع استریم سینگل Dynamite برابر با ۱۴۳.۶۸۸.۱۸۴

.•°●════┅┄

سینگل "Dynamite" اکنون با فروش بیش از ۱ میلیون نسخه واجد شرایط دریافت گواهیِ پلاتینیوم از RIAA آمریکاست ، این سریع‌ترین آهنگ پسراست که به این میزان فروش در این کشور دست پیدا میکنه?

— فروش خالص: ۶۱۸ هزار نسخه
— استریم کلی: ۶۴.۷ میلیون
— فروش کلی: ۱.۰۴۹ میلیون نسخه

#News 200914
┄┅════●°•.

.•°●════┅┄
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36