انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت‌های Kpop
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
آهنگ Life Goes On با رتبه‌ی ۱ در چارت Global 200 بیلبورد دبیو کرد??

• این آهنگ با کسب بیش از ۱۵۲.۵ میلیون استریم در طول هفته‌ی ترکینگش ، رکوردار بزرگترین هفته و بیشترین میزان استریم در اولین هفته‌ی انتشار از زمان ایجاد این چارت میباشد

- 1 Life Goes On
- 3 Dynamite
- 9 Blue & Grey

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ Life Goes On با رتبه‌ی ۱ در چارت Global 200 Excl. US بیلبورد دییو کرد ?

- 1 Life Goes On
- 2 Dynamite

┄┅ •°●°• ┅┄

? رکوردهای بی‌تی‌اس به دنبال صدرنشینی در چارت‌های Global 200 و Global 200 Excl.US این هفته با آهنگ Life Goes On :

- بی‌تی‌اس تبدیل به اولین اکتی شد که ۳ آهنگ در چارت Global 200 وارد میکنه (آهنگ LGO / سینگل Dynamite / آهنگ Blue & Grey )

- ترکِ Blue & Grey با رتبه‌ی ۹ در چارت گلوبال۲۰۰ دبیو کرد و پرفروش ترین آهنگ در این هفته از نظر دانلود جهانی میباشد (پردانلودترین در این چارت) ، این اولین بی‌ساید ترک از یک آرتیست کره‌ایه که موفق میشه جزو ۱۰ آهنگ برتر این چارت قرار بگیره

- آهنگ Life Goes On به طور همزمان در صدر هردو چارت Global200 و Global200 Excl .US دبیو کرد

- بی‌تی‌اس تنها اکتیه که ۳ آهنگ در صدر چارت Global200 و اولین اکتیه که ۲ آهنگ در صدر چارت Global200 Excl .US داره ، آهنگ‌های بی‌تی‌اس که در صدر چارت گلوبال۲۰۰ قرار گرفتن:

° Dynamite
° Savage Love (Laxed – Siren Beat)
° Life Goes On

- ترکِ Life Goes On با قرار گرفتن در صدر چارت‌های مهم بیلبورد به اولین آل‌کیل بیلبورد خودش دست پیدا کرد

┄┅ •°●°• ┅┄

○ تنها آرتیست‌هایی که موفق شدن به طور همزمان در صدر هر ۳ چارتِ "Artist100" و "Hot100" و "Billboard200" قرار بگیرن :

• Adele
• Ariana Grande
• BTS
• Camila Cabello
• Drake
• Ed Sheeran
• Kendrick Lamar
• The Weeknd
• Taylor Swift

┄┅ •°●°• ┅┄

☆ وضعیت ترک‌های آلبوم BE در چارت Hot100 بیلبورد ، تمامی ترک‌های این آلبوم به جز Skit در این چارت دبیو کردن

° 1, Life Goes On"
° 3, "Dynamite"
° 13, "Blue & Grey"
° 22, "Stay"
° 69, "Fly to My Room"
° 70, "Telepathy"
° 72, "Dis-ease"

- این اولین باریه که بی‌تی‌اس به طور همزمان بیشتر از ۳ آهنگ در چارت Hot100 بیلبورد قرار میده

┄┅ •°●°• ┅┄

•• بی‌تی‌اس باری دیگه با قرار گرفتن در صدر چارت‌های اصلی بیلبورد ، موفق به کسب بیلبورد آل‌کیل شد :

1. Billboard 200
1. Billboard Hot 100
1. Billboard Global 200
1. Billboard Global 200 Excl. US
1. Billboard Digital Song Sales
1. Billboard Artist 100
1. Billboard Social 50

┄┅ •°●°• ┅┄

° بی‌تی‌اس اولین گروه تاریخ و در کل نهمین آرتیستی هست که به طور همزمان در صدر چارت‌های Artist100 و Hot100 و BB200 قرار میگیره

° بی‌تی‌اس اولین اکت تاریخه که جمعا ۱۰۰ آهنگ در Top10 در چارت World Digital Song Sales داره

┄┅ •°●°• ┅┄
? ترجمه ی نامه ی جین به آرمی در وبلاگ بیگ هیت به دنبال انتشار آهنگ Abyss :

" سلام به همگی.من جین هستم..
مدتی پیش توی کنفرانس مطبوعاتی ، گفتم که"نمیخوام احساسات غمگینم رو با فن ها به اشتراک بذارم.چون تمایل دارم فقط چیزهای خوب رو بهشون نشون بدم.ولی اگر این اشتراک احساسات از طریق موسیقی بخواد باشه،شرایط فرق میکنه.من عادت ندارم که احساساتم رو با دیگران به اشتراک بذارم،اما انجام اینکار از طریق موسیقی،مشکلی نداره"

واقعیتش،اخیرا به طور خیلی جدی احساس خستگی و درموندگی میکردم و فکر میکنم علتش اینه که زیادی در مورد خودم فکر کردم.افراد زیادی بخاطر رتبه یک بیلبوردمون،بهم تبریک گفتن و این باعث شد با خودم فکر کنم"آیا من لایق چنین موفقیتی هستم؟" واقعیتش آدمهای زیادی هستن که بیشتر از من به موسیقی عشق میورزن و کارشون خیلی بهتر از منه برای همین باعث شد فکر کنم"آیا لیاقت چنین لذت و تبریکهایی برای موفقیتم دارم؟

"این مدت به یه همچین چیزایی فکر کردم و باعث شد روحیه‌ام رو از دست بدم و بخوام از همه چیز دست بکشم.درباره ی این موضوع با بنگ پی‌دی صحبت کردم و ایشون تو این زمینه بهم مشاوره داد.بهم پیشنهاد داد که احساساتم درباره این موضوع رو،از طریق یه آهنگ،بیان کنم.بهش گفتم که"من اعتماد بنفس کافی برای اینکارو ندارم و اگه نتونم یه محصول نهایی خوب منتشر کنم،اونم تو این برهه زمانی،اوضاع برام خیلی سخت میشه." بنگ پی‌دی گفت"اصلا مهم نیست.ولی اگه اینکار رو بکنی،مطمئنم که نتیجه عالی خواهد شد."گفتش که کسی رو پیدا میکنه که با من مَچ باشه و اینجوری شد که با آهنگساز "گی بوم جو" آشنا شدم و باهاش در مورد احساساتم و کلی موضوع دیگه،صحبت کردم.

ایشون فرد مثبت و روشنی‌ هست.گفت که میخواد کمکم کنه و با انرژی مثبتش حال من رو بهتر کرد."بیا در مورد نگرانی هات بنویسیم.اگه نتیجه خوب نبود،میتونیم دوباره امتحان کنیم." بعد از اینکه درباره کلی مسائل مختلف،با هم صحبت کردیم،من احساساتم رو داخل یه آهنگ قرار دادم. هر اون چیزی رو که میخواستم از طریق این آهنگ بیان کنم،گفتم و در نهایت abyys کامل شد.

دوست دارم یبار دیگه از آقای گی بوم جو تشکر کنم. چون آهنگ غمگینیه ،زیاد با جو تولدم سازگاری نداره ولی اگه تو روز تولدم،منتشرش نمیکردم باعث میشد نظرم نسبت بهش عوض بشه.برای همین abyys رو تو روز تولدم منتشر کردم.
آرمی های عزیزم ، حتی اگه نواقصی داشته باشه،لطفا با دقت به abyys گوش بدین.

پ.ن:ممنون از لیدر عزیزمون که لیرکهای کورس آهنگ رو نوشت.

┄┅ •°❂°• ┅┄

✴️ وضعیت بی تی اس در چارتهای پایان سال بیلبورد به این صورت میباشد:

Billboard 200 Year End Charts:
- Artists:
18. BTS

- Artists - Duo/Group:
1. BTS

- Albums:
20. Map Of The Soul: 7
〰️

Billboard Hot 100 Year End Charts:
- Artists:
42. BTS

- Artists - Duo/Group:
3. BTS

- Songs:
38. Dynamite
〰️

Billboard Independent Year End Charts
- Independent Artists:
2. BTS

- Independent Albums:
2. Map Of The Soul: 7
13. Love Yourself: Answer
〰️

Billboard Digital Song Sales Year End Charts
- Artists:
1. BTS

- Songs:
1. Dynamite
44. ON

┄┅ •°❂°• ┅┄

✴️ وضعیت بی تی اس در چارتهای پایان سال بیلبورد به این صورت میباشد:

Billboard Streaming Songs Year End Charts
- On-Demand Streaming Songs:
50. Dynamite
〰️

Billboard World Year End Charts
- World Album Artists:
1. BTS
10. Agust D

- World Albums:
1. Map Of The Soul: 7
2. Love Yourself: Answer
6. Map Of The Soul: Persona
9. MOTS 7 ~The Journey~
10. Love Yourself: Tear
13. BTS WORLD
14. You Never Walk Alone
15. D-2
〰️

Billboard Overall Year End Charts
- Top Artists:
18. BTS

- Top Duo/Group:
1. BTS

- Social 50:
1. BTS

┄┅ •°❂°• ┅┄

?بی تی اس امسال موفق شد برای اولین بار در این هفت چارت پایان سال بیلبورد حضور پیدا کنه:

• Hot 100
• Digital Song Sales
• Digital Song Sales Artist
• On-demand Streaming Songs
• Pop Songs Airplay
• Hot 100 Artists
• Hot 100 Artists — Duo / Group

┄┅ •°❂°• ┅┄

?رکوردهای بی تی اس به دنبال حضور در چارتهای پایان سال بیلبورد:

- آلبوم Map Of The Soul:7 با قرار گرفتن در رتبه 20ام چارت پایان سال Billboard200 Album تبدیل به اولین آلبوم بی تی اس شد که در Top20 این چارت قرار میگیره ؛ به علاوه این بالاترین رتبه ایه که یه گروه موفق میشه در سال 2020 وارد این چارت بشه..

- سینگل Dynamite با قرار گرفتن در رتبه ی 45ام چارت پایان سال Pop Songs تبدیل به اولین آهنگ از یک آرتیست کره ای شد که موفق میشه در این چارت حضور پیدا بکنه

- با قرار گرفتن سینگل Dynamite در رتبه ی 38ام چارت پایان سال Hot100 ، بی تی اس برای اولین بار در این لیست حضور پیدا کرد ؛ به علاوه بی تی اس با پیشی از PSY که پیش تر در سال 2012 دررتبه ی 47ام این چارت قرار گرفته بود ، آهنگی از یک اکت کره ای با بالاترین رتبه در تاریخ این چارت شد

-بی تی اس برای اولین بار موفق شد در چارت پایان سال "Top Artists - Duo/Group" قرار بگیره

- بی تی اس به مدت چهار سال هست که در صدر چارت پایان سال Social50 بیلبورد حضور داره

┄┅ •°❂°• ┅┄
به این ترتیب بی تی اس در مراسم MAMA2020 برنده ی جوایز زیر شد : ?

?Best Male Dance Performance
?Worldwide Fans' Choice Top 10
?Best Music Video
?Best Male Group
?Best Collaboration

- Daesang
?Worldwide Icon of the Year
?Album of the Year
?Song of the Year
?Artist of the Year

┄┅ •°●°• ┅┄

با کسب جمعا ۸۴۲.۷ میلیون لایک ، بی‌تی‌اس دومین آرتیست در عرصه موسیقی با بیشترین تعداد لایک در اینستاگرام در سال ۲۰۲۰ میباشد ?

۱- جاستین بیبر (۱.۴ میلیارد لایک)
۲- بی‌تی‌اس (۸۴۲ میلیون لایک)
۳- آریانا گرانده (۸۲۷ میلیون لایک)

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Spring Day" این هفته هم در Top50 و به طور کل در حال حاضر ۱۹۹ هفته‌ی متوالیه که در Top100 ملون حضور داره ، این آهنگ همچنان رکورد آهنگی با طولانی ترین مدت زمان حضور در تمام دوران تاریخ این پلتفرم رو از آن خودش داره ?

┄┅ •°●°• ┅┄

آهنگ "Life Goes On" برای دومین بار برنده‌ی جایزه‌ی "Melon Popularity Award" شد و به با قرار گرفتن در رتبه‌ی پنجم چارت هفتگی ملون به پیک جدیدی دست پیدا کرد ?

- بی‌تی‌اس تنها با ۶ آهنگ در سال ۲۰۲۰ موفق شده ۲۵بار این جایزه رو از آن خودش بکنه که این تعداد از هر آرتیستی بالاتر و بیشتره

- Black Swan (5)
- ON (5)
- 00: 00 (3)
- Dynamite (5)
- SLR (5)
- Life Goes On (2)

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۳۶۷.۹۴۸هزار استریم روزانه در اسپاتیفای ژاپن به پیک جدیدی از شنونده‌ی ماهانه دست پیدا کرد ، به این ترتیب این آهنگ با پیشی از آهنگ Homura از لیسا اکنون آهنگی با بالاترین میزان استریم روزانه در تاریخ اسپاتیفای ژاپن در مقایسه با هر اکتی‌ست ??

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" برای اولین بار و با کسب ۶۸.۹۱ میلیون شنونده وارد Top10 مدیابیس ( داده‌های کلیه‌ی رادیوهای آمریکا) شد ???

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اخبارمنتشرشده بی‌تی‌اس در ویژه‌ برنامه‌ی کریسمسیِ CDTV Live!Live از شبکه‌ی TBS ژاپن که در تاریخ ۲۱ام دسامبر برگزار میشه ، حضور و آهنگ‌ Dynamite رو بین ساعات ۱۳:۳۰ تا ۱۷:۲۷ به وقت ایران اجرا خواهند کرد???

┄┅ •°●°• ┅┄
موزیک ویدئوی "Life Goes On" به بیش از ۱۲ میلیون لایک در یوتیوب رسید ، این هفتمین موزیک ویدئوی بی‌تی‌اسه که به این میزان لایک در این پلتفرم دست پیدا میکنه?

- بی‌تی‌اس رکورد خودش رو به عنوان تنها و اولین آرتیست با بیشترین تعداد ام‌وی +۱۲ میلیون لایکی در یوتیوب ارتقا داد

1. Dynamite — 22.2M
2. Boy With Luv — 20M
3. DNA — 17.3M
4. Fake Love — 14.7M
5. IDOL — 14.4M
6. Mic Drop — 12.4M
7. Life Goes On — 12M

┄┅ •°●°• ┅┄

? گواهی‌های دریافتی سینگل 'Dynamite' تا به اینجا در دنیا عبارتست از :

? Australia — Platinum
? UK — Silver
? Belgium — Gold
? Spain — Gold
? Italy — Gold
? Mexico — Gold
? New Zealand — Gold
? Japan — Gold

┄┅ •°●°• ┅┄

?? وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های بیلبورد در هفته‌ی منتهی به دوازدهم دسامبر به این صورت میباشد :

➺ Hot 100
• 10. Dynamite (15 weeks) [-7]
• 28. Life Goes On (2 weeks) [-27]

➺ Billboard 200
• 3. BE (2 weeks) [-2]
• 104. MOTS: 7 (41 weeks) [+2]
• 189. LY: Answer (98 weeks) *Re-entry*

➺ Global 200
• 3. Dynamite (13 weeks) [=]
• 16. Life Goes On (2 weeks) [-15]

➺ Global Excl. US
• 2. Dynamite (13 weeks) [=]
• 10. Life Goes On (2 weeks) [-9]

➺ Artist 100
• 1. BTS (217 weeks)
[=] (14 weeks at 1)

➺ Social 50
• 1. BTS (217 weeks)
[=] (208 weeks at 1)

➺ Digital Song Sales
• 1. Life Goes On (2 weeks)
[=] (2 weeks at 1)
• 3. Dynamite (15 weeks) [+5]
• 7. Blue & Grey (2 weeks) [-5]

➺ Pop Songs
• 6. Dynamite [=]

┄┅ •°●°• ┅┄

?? وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های بیلبورد در هفته‌ی منتهی به دوازدهم دسامبر به این صورت میباشد :

➺ Independent Albums
• 1. BE [-1]
• 19. MOTS: 7 [+2]

➺Top Album Sales
• 1. BE [=]
• 53. MOTS: 7 [=]
• 99. SLA [-27]

➺ World Albums
• 1. BE [=]
• 3. MOTS: 7 [=]
• 4. LY: Answer [+1]
• 8. SLA [+1]
• 12. MOTS: Persona [+2]
• 13. LY: Tear [+2]
• 15. LY: Her [-8]

➺ World Digital Song Sales
• 1. Life Goes On [=]
• 2. Blue & Grey [=]
• 3. Filter [+4]
• 4. Stay [-1]
• 5. Telepathy [-1]
• 6. Fly To My Room [=]
• 8. Dis-ease [-3]
• 12. My Time [-3]
• 17. Euphoria [-5]

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس با کسب ۳۵.۲۹۷هزار جمعا به ۳۳.۹۱۱.۴۰۳ میلیون شنونده‌ی ماهانه در اسپاتیفای رسید و به پیک جدیدی دست پیدا کرد?

- بی‌تی‌اس اولین و تنها اکت کره‌ایی هست که به این میزان شنونده‌ی ماهانه در اسپاتیفای دست پیدا میکنه

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" با کسب ۱۳.۶۵۱.۶۶۲ میلیون استریم در این هفته در اریکون ژاپن ، رکورد بزرگترین و بیشترین میزان استریم در هفته رو که پیش تر متعلق به همین آهنگ با ۱۲.۵۷۵.۳۶۳ میلیون استریم بود ، شکست و مجدد از آن خودش کرد?

این آهنگ با این میزان استریم در این هفته ، همچنان رکوردار بیشترین میزان استریم در یک هفته در تاریخ اریکون از یک اکت خارجی میباشد

┄┅ •°●°• ┅┄

° میزان استریم سینگل "Dynamite" در اریکون در طی این ۱۶ هفته به این صورت میباشد :

هفته‌ی ۱: ۴.۷۸۸.۶۰۶
هفته‌ی ۲: ۷.۹۱۲.۳۵۳
هفته‌ی ۳: ۴.۷۴۸.۲۵۱
هفته‌ی ۴: ۵.۱۲۳.۳۸۲
هفته‌ی ۵: ۸.۷۸۰.۶۱۳
هفته‌ی ۶: ۷.۸۷۵.۴۰۵
هفته‌ی ۷: ۷.۷۸۵.۶۱۵
هفته‌ی ۸: ۷.۳۶۲.۸۶۲
هفته‌ی ۹: ۸.۱۷۶.۳۶۲
هفته‌ی ۱۰: ۸.۲۳۶.۴۴۰
هفته‌ی ۱۱: ۷.۴۱۹.۲۱۹
هفته‌ی ۱۲: ۶.۹۷۳.۶۰۹
هفته‌ی ۱۳: ۶.۷۹۳.۶۰۹
هفته‌ی ۱۴: ۷.۸۴۵.۳۱۷
هفته‌ی ۱۵: ۱۲.۵۷۵.۳۶۳
هفته‌ی ۱۶: ۱۳.۶۵۱.۶۶۲ ?
مجموع • ۱۲۶.۰۴۸.۸۳۹ •

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق گفته‌ی رسانه‌های کره‌ای ، اعضای بی‌تی‌اس و بنگ‌شی‌هیوک یکی از افراد ثروتمند در صنعت سرگرمی هستن ، بی‌تی‌اس تنها گروه حاضر در این لیست میباشد ?

• رتبه‌ی -۱ : بنگ‌شی‌هیوک ، مدیر کمپانی بیگ‌هیت با درآمد ۲.۲ تیلیارد وون
• رتبه‌های -۹ تا ۱۵ : اعضای بی‌تی‌اس با درآمد ۱۲.۳ میلیارد وون برای هر فرد ( جمعا ۸۶.۱ میلیارد وون )

┄┅ •°●°• ┅┄

✴️ پر سرچ‌ترین آیدل‌های کره‌ای در ژاپن در سال ۲۰۲۰ عبارتند از:

- 1 BTS V
- 2 BTS Jung Kook
- 3 BTS JIMIN
- 4 BTS SUGA
- 6 BTS JIN
- 7 BTS J-HOPE
- 13 BTS RM

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس هم به لاین‌اپ اجراکنندگان "iHeartRadio Jingle Ball 2020" اضافه شد?

پسرا قراره در تاریخ ۱۱ام دسامبر ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران یکی از آهنگ‌های کلاسیکِ مخصوص تعطیلات رو در این ایونت اجرا بکنن

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت چارت پایان سال Line Musicی ژاپن در سال ۲۰۲۰ و رتبه‌های بی‌تی‌اس در این چارت‌ها ??:

• آرتیست‌های برتر به صورت کلی:
۲. بی‌تی‌اس
• آهنگ‌های برتر سال :
۷. آهنگ Dynamite

• موزیک ویدئوهای برتر:
۱. ام‌وی Dynamite
۲. ام‌وی Dynamite B-Side
۴. ام‌وی Stay Gold

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت چارت پایان سال Line Music ژاپن در سال ۲۰۲۰ و رتبه‌های بی‌تی‌اس در این چارت‌ها ??:

• آهنگ‌های برتر کی‌پاپ/اکت‌های کره‌ای :
۱. آهنگ Dynamite
۲. آهنگ Stay Gold
۳. آهنگ Your Eyes Tell

┄┅ •°●°• ┅┄
تومارو بای توگدر به گروه‌های BTS, Agust D, NCT 127, NCT, Itzy, Stray Kids, SuperM و Blackpink به عنوان تنها گروه‌های کیپاپ که آلبوم آنها به مدت 6 هفته (یا بیشتر) در چارت Billboard World Albums در سال 2020 باقی میمونه پیوست.?

همچنین تومارو بای توگدر به آرتیست‌های BTS, Pinkfong, NCT, NCT 127 BLACPINK, SuperM, Monsta X و Red Velvet به عنوان تنها آرتیست‌های کیپاپ در تاریخ که توانستند به مدت 4 هفته (یا بیشتر) در تاپ چارت Billboard Top Album Sales قرار بگیرند پیوست ??‍♀️
وضعیت آهنگ "Life Goes On" و سینگل "Dynamite" در چارت اسپاتیفای جهانی?:

12. Dynamite (2,844,066)
53. Life Goes On (1,627,614)

〰️
وضعیت سینگل "Dynamite" در چارت اسپاتیفای آمریکا ??:

97. Dynamite - 359,101

〰️
وضعیت آهنگ سینگل "Dynamite" در چارت اسپاتیفای انگلستان?? :

102. Dynamite - 88,781
〰️

┄┅ •°●°• ┅┄

مجموع بازدید موزیک ویدئوها و تمرین رقص‌های منتشرشده از بی‌تی‌اس به بیش از ۶.۱ میلیارد در سال ۲۰۲۰ در یوتیوب رسید ?

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس با جمعا ۹.۲۳۵.۸۸۲.۰۰۰ میلیارد استریم در ملون ، پراستریم ترین آرتیست در تمام دوران این پلتفرم هست?

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس با جمعا ۲.۴۸۶.۴۱۴.۱۰۰ میلیارد شنونده‌ی خالص در ملون ، گروه آیدلی با بیشترین میزان شنونده‌ی خالص در این پلتفرم میباشد⚡️

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس در حال حاضر تنها اکتیه که ۲ آلبوم در رنکینگِ ده‌ تا از پرفروش ترین آلبوم‌های منتشرشده در سال ۲۰۲۰ براساس فروش نسخه‌ی خالص در آمریکا داره ( آلبوم‌های Map Of The Soul:7 و BE ) ✨

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت توییتر رسمی بی‌تی‌اس | 201217

" بازگشت به پنجشنبه ، آهنگ پیشنهادیِ جین
?https://youtu.be/VPCRkAo-Cc0

اعتماد به نفس داشته باش ، به خودت اعتماد کن ، ما به جنگیدن ادامه میدیم..

#/بازگشت به پنجشنبه‌ #/Skool Luv Affair #/نسخه‌ی ویژه‌ی Skool Luv Affair "

┄┅ •°●°• ┅┄

آپدیت توییتر رسمی بی‌تی‌اس | 201217

" بازگشت به پنجشنبه ، آهنگ پیشنهادیِ جونگ‌کوک
? دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/j2t929BCktU

وقتی حس میکنی تو زندگی روزمرت داری شکست میخوری و بی حال و خسته ای ، درست همونجور که ایستادی و تکون نمیخوری ، یادت نره که انتهای جاده ، تو خودِ امروزتو به یاد میاری..

#/بازگشت به پنجشنبه‌ #/Skool Luv Affair #/نسخه‌ی ویژه‌ی Skool Luv Affair "
آهنگ "Life Goes On" برای چهارمین بار برنده‌ی جایزه‌ی "Melon Popularity Award" شد و برای چهارمین هفته در Top10 چارت هفتگی ملون قرار گرفت ?

- بی‌تی‌اس تنها در سال ۲۰۲۰ موفق شده ۲۷بار این جایزه رو از آن خودش بکنه که این تعداد از هر آرتیستی بالاتر و بیشتره

- Black Swan (5)
- ON (5)
- 00: 00 (3)
- Dynamite (5)
- SLR (5)
- Life Goes On (4)

┄┅ •°●°• ┅┄

?رتبه‌ی بی‌تی‌اس در لیستِ نظرسنجیِ انجام شده توسط Gallup Korea برای سال ۲۰۲۰ ، ده آرتیست/خواننده‌ی برتر در گروه‌های سنی :

• گروه‌سنی ۱۳ تا ۱۸ سال : رتبه‌ی اول بی‌تی‌اس (۵۸.۳%)
• گروه‌سنی ۱۹ تا ۲۹ سال : رتبه‌ی اول بی‌تی‌اس (۳۸.۰%)
• گروه‌سنی ۳۰ سال : رتبه‌ی اول بی‌تی‌اس (۲۸.۸%)
• گروه‌سنی ۴۰ سال : رتبه‌ی سوم بی‌تی‌اس ( با کسب ۳۲.۴% | بالاترین رتبه‌ برای یک گروه در این لیست )

┄┅ •°●°• ┅┄

?رتبه‌ی آهنگ‌های بی‌تی‌اس در لیستِ نظرسنجیِ انجام شده توسط Gallup Korea برای سال ۲۰۲۰ ، ده آهنگ برتر در گروه‌های سنی ؛ سینگل Dynamite در تمام گروه‌های سنی ۱۳ تا ۳۹ سال در رتبه‌ی اول قرار گرفت :

• گروه‌سنی ۱۳ تا ۱۸ سال : رتبه‌ی اول آهنگ Dynamite | رتبه‌ی چهارم آهنگ Eight | رتبه‌ی هفتم آهنگ Boy With Luv

• گروه‌سنی ۱۹ تا ۲۹ سال : رتبه‌ی اول آهنگ Dynamite | رتبه‌ی دوم آهنگ Eight | رتبه‌ی هشتم آهنگ Boy With Luv

• گروه‌سنی ۳۰ سال : رتبه‌ی اول آهنگ Dynamite | رتبه‌ی دوم آهنگ Eight

• گروه‌سنی ۴۰ سال : رتبه‌ی چهارم آهنگ Dynamite ( بالاترین رتبه‌ برای آهنگی از یک گروه در این لیست )

┄┅ •°●°• ┅┄

? طبق گفته‌ی چارت گائون ، بی‌تی‌اس بیشترین میزان فروش آلبوم رو در سال ۲۰۲۰ داشته است که به این صورت میباشد :

?مجموع فروش: ۸.۸۲۳.۷۵۴ نسخه

?بیشترین میزان فروش به ترتیب:
۱. آلبوم "MOTS:7" با ۴.۳۵۶.۵۸۴ نسخه
۲. آلبوم "BE" با ۲.۶۶۸.۸۳۳ نسخه

?در کل ۱۲ آلبوم بی‌تی‌اس در Top100 پرفروش ترین آلبوم‌های این چارت وارد شده است که به این صورته:

° رتبه‌ی ۱۰ام: نسخه‌ی ویژه‌ی آلبوم Skool Luv Affair
° رتبه‌ی ۴۴ام : آلبوم MOTSTongueersona
° رتبه‌ی ۵۰ام : آلبوم LY:Tear
° رتبه‌ی ۵۲ام : آلبوم LY:Answer
° رتبه‌ی ۵۹ام : آلبوم LY:Her
° رتبه‌ی ۶۷ام : آلبوم Young Forever
° رتبه‌ی ۶۸ام : آلبوم Wings
° رتبه‌ی ۷۶ام : آلبوم YNWA
° رتبه‌ی ۸۷ام : آلبوم HYYH pt.2
° رتبه‌ی ۱۰۰ام : آلبوم HYYH pt.1

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق گزارش رسانه‌های کره‌ای ، آر ام هم به عنوان یکی از 'حامیان هنرِ سال ۲۰۲۰' توسط شورای هنر کره انتخاب شده است ، این جایزه به شخص و یا شرکت‌هایی داده میشه که برای توسعه‌ی فرهنگ و هنر کره کمک‌هایی رو اهدا میکنن که امسال نامِ ۶ شرکت و ۴ فرد در این لیست دیده میشه?

- نامجون در روز تولدش مبلغ ۱۰۰ میلیون وون به موسسه‌ی خیریه‌ی موزه‌ی هنر مدرن و معاصر کره برای خرید و توزیع ۴ هزار کتاب به ۴۰۰ کتاب خانه‌ی عمومی و مدارس اهدا کرده بود ، برای خوندن پست کمک نامجون ، روی این متن کلیک کنید

┄┅ •°●°• ┅┄

طبق اخبار منتشرشده تایید شده که بی‌تی‌اس در فستیوال SBS Gayo Daejeon که در تاریخ ۲۵ام دسامبر از ساعت ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۴۰ برگزار میشه ، اجرا خواهند داشت✨

┄┅ •°●°• ┅┄

بی‌تی‌اس تا به اینجا جمعا بیش از ۷۵ هفته رو در Top10 چارت هفتگی ملون گذرونده ، پسرا اولین اکت مردِ نسل سوم کیپاپ هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن ?

Dynamite — 17 weeks
ON — 12
BWL — 11
Fake Love — 8
Savage Love Remix — 6
IDOL — 5
Life Goes On — 4
Spring Day — 4
DNA — 4
Black Swan — 3
The Truth Untold — 2

┄┅ •°●°• ┅┄

با ۱۷ هفته قرار گرفتن در Top200 اسپاتیفای آمریکا ، سینگل Dynamite آهنگی از یک اکت کره‌ای با بیشترین تعداد هفته‌ی متوالی حضور جزو ۲۰۰ آهنگ برتر این پلتفرم در این کشور میباشد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" با ۷ پله صعود مجددا با رتبه ی ۴ به Top5 چارت روزانه‌ی اپل میوزیک جهانی بازگشت ، این آهنگ ۱۲۲ روز جزو ۵ آهنگ برتر این چارت بوده است ?

~ 4. Dynamite (+7)
~ 79. Life Goes On (RE-ENTRY)

┄┅ •°●°• ┅┄
txt

? س‍ـــریعترین آهنگ های تومارو بای توگدر که در اسپاتیفای به 20 میلیون استریم رسیدن:
CROWN — 45 days
Run Away — 81 days
Can't You See Me? — 94 days
Blue Hour — 54 days

چارت تاپ 30 آهنگهای منتشر شده در سال 2020 با بیشترین میزان لایک در یوتیوب
#22 TXT - can't you see me
#23 TXT - Blue Hour

آهنگهای بوی گروپهای نسل چهارم با بیشترین میزان ماندگاری در چارت Flo تاپ 100 در سال 2020
#1 Blue Hour — 264 hours
#2 Can't You See Me? — 58 hours
* آهنگ دیگری از بوی گروپ های نسل چهارم وجود ندارد

آهنگهای بوی گروپهای نسل چهارم با بیشترین میزان ماندگاری در چارت Bugs تاپ 100 در سال 2020
#1 TXT "Blue Hour" — 277 hours
#2 TXT "Can't You See Me?" — 99 hours
#3 THE BOYZ "The Stealer" — 86 hours

آهنگهای بوی گروپهای نسل چهارم با بیشترین میزات چارتینگ در چارت روزانه Melon در سال 2020

#1 TXT "Can't You See Me?" — #55 (109,387 ULs)
#2 TXT "Blue Hour" — #103 (79,880 ULs)
#3 THE BOYZ "The Stealer" — #115 (50,179 ULs)

آهنگهای بوی گروپهای نسل چهارم با بیشترین میزان اوج در چارت روزانه Genie در سال 2020

#1 THE BOYZ "The Stealer" — #22
#2 TXT "Blue Hour" — #27
#3 TXT "Can't You See Me?" — #33

آهنگهای بوی گروپهای نسل چهارم با بیشترین امتیاز دیجیتال در چارت گائون در سال 2020

#1 TXT "Can't You See Me?" — 14,741,289
#2 TXT "Blue Hour" — 11,000,535
#3 THE BOYZ "The Stealer" — 10,201,639

جیهوپ در برنامه "BREAK THE SILENCE" تی‌اکس‌تی رو منشن کرد و زمانی که فیلم کنسرت شیکاگو پخش شد گفت "اینجا همون موقع است که تی‌اکس‌تی هم اومده بود"?

کاور آهنگ Song Cry توسط یونجون به 3 میلیون استریم در Soundcloud رسید ??‍♀️ این اولین آهنگ تی اکس تی هست که به این میزان استریم در این پلتفرم میرسه ?

ترک Blue Hour به 20 میلیون استریم در اسپاتیفای رسید. این هفتمین آهنگ اونها با این میزان استریم در این پلتفرم هست?

گروه‌های نسل چهارم کیپاپ با بیشترین میزان دنبال کننده در ملون

#1. IZ*ONE - 80,896
#2. (G)I-DLE - 75,731
#3. TXT - 62,532
#4. ITZY - 46,394
بی‌تی‌اس تا به اینجا جمعا بیش از ۷۵ هفته رو در Top10 چارت هفتگی ملون گذرونده ، پسرا اولین اکت مردِ نسل سوم کیپاپ هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن ?

Dynamite — 17 weeks
ON — 12
BWL — 11
Fake Love — 8
Savage Love Remix — 6
IDOL — 5
Life Goes On — 4
Spring Day — 4
DNA — 4
Black Swan — 3
The Truth Untold — 2

┄┅ •°●°• ┅┄

با ۱۷ هفته قرار گرفتن در Top200 اسپاتیفای آمریکا ، سینگل Dynamite آهنگی از یک اکت کره‌ای با بیشترین تعداد هفته‌ی متوالی حضور جزو ۲۰۰ آهنگ برتر این پلتفرم در این کشور میباشد ??

┄┅ •°●°• ┅┄

سینگل "Dynamite" با ۷ پله صعود مجددا با رتبه ی ۴ به Top5 چارت روزانه‌ی اپل میوزیک جهانی بازگشت ، این آهنگ ۱۲۲ روز جزو ۵ آهنگ برتر این چارت بوده است ?

~ 4. Dynamite (+7)
~ 79. Life Goes On (RE-ENTRY)

┄┅ •°●°• ┅┄

پیش نمایش بی‌تی‌اس در ویژه‌ برنامه‌ی کریسمسیِ CDTV Live!Live از شبکه‌ی TBS ژاپن ، پسرا امروز بین ساعات ۱۵:۳۰ تا ۱۶:۳۰ آهنگ‌ Dynamite رو در این برنامه اجرا خواهند کرد?

┄┅ •°●°• ┅┄
? ترجمه‌ی کامل مصاحبه‌ی بی‌تی‌اس با مجله‌ی The Atlantic :

جین گفته : امسال برامون سخت ترین سال بود....تمام کارهایی که براشون از ۲ سال پیش برنامه ریزی کرده بودیم،تو یه چشم بهم زدن محو شدن ولی با توجه به شرایط ، ما همه تلاشمون رو کردیم و یک کار معنی دار انجام دادیم.

آر ام گفت که موفقیت دوبارشون توی چارت بیلبورد با آهنگ LGO،باعث شد خوشحالیش دو برابر بشه چون این آهنگشون تماما،به زبان کره ای بود و عنوانی بود که توسط فن ها بهشون داده شده بود.

وقتی به آهنگ Abyss اشاره کردم و از جین پرسیدم که اینطور صادقانه صحبت کردن با فنها برات سخته یا نه، در جواب گفت"به نظر من موسیقی یه حالت برای ابراز احوالات هست.حتی اگه اون پیام رو در بلاگمون نمیذاشتم هم مردم میتونستن شرایط روحیم رو حدس بزنن." او همچنین گفت:" اگه بدونی چطور با شرایط روحیت کنار بیای،عیبی نداره که با کسی در موردش صحبت نکنی ولی اگه نمیتونی چطور اوضاع روانیت رو کنترل کنی،به نظر من بهتره مشکلاتت رو با اطرافیانت در میون بذاری چرا که ممکنه یه نفری باشه که بدونه چطور کمکت کنه."

وی در پیامی که همراه با آهنگ snow flower منتشر کرد نوشته بود "امسال جوری بود که انگار زمان متوقف شده بود و به نظرم با نزدیک شدن به پایان سال تعداد افرادی که احساس اضطراب و افسردگی میکنن،بیشتر خواهد شد.برای یک روز هم که شده امیدوارم گلهای سفید روی قلبتون سرازیر بشن و حتی برای یک ذره هم که شده احساس گرمی و خوشحالی بکنید."

وی در مورد دوره کاری تیم در طول پاندمی گفت : " از نظر من اجراها یا موسیقیمون محدود نشده فقط مدلِ بهترین ارائه مون تغییر کرده."

جیهوپ در مورد دنس بریک آهنگ داینامایت با استایل مایکل جکسونی میگه :" راستشو بخواین،اون اجرا از نظر من عالی و بی نقص بود و همه چی از جمله لباس ها،نوع فیلمبرداری و نورپردازی،بقیه اعضاو.... با هم هماهنگی داشت و این رقص،چیزی نبود که من به تنهایی بتونم انقدر زیبا اجراش کنم."

شوگا در مورد LGO میگه: " به نظرمون احساسات آهنگ، بدون رقص خیلی بهتر منتقل میشه." و در مورد ارتباط بین این آهنگ و آهنگ people از میکس تیپش میگه " پیام آهنگ people این بود که (خب که چی؟زندگی هنوز ادامه داره) و من میخواستم این پیام رو گسترده تر به گوش بقیه برسونم."

جیهوپ میگه:"سال ۲۰۲۱ با مراسم گرمی شروع میشه و یه ضرب المثلی هست که میگه اولین قدم هر سال،مهمترین قدمه برای همین امیدوارم نتایج خوبی رو داشته باشیم."و در ادامه گروه میگه :" اگه بتونیم یه روزی برای آلبوممون هم یه نامزدی تو گرمی داشته باشیم برامون خیلی افتخار آمیز و با معنی خواهد بود."

جونگ کوک میگه:" خیلی دوست دارم اجرای آهنگ on رو از نزدیک به فنهامون نشون بدم.اگه فنها بخوان اجرای louder than bombs رو ببینن،چرا که نه."

وی در مورد میکس تیپش میگه:" امسال برنامه هامون خیلی فشرده بود برا همین فرصت کافی برای کار کردن روی میکس تیپم رو نداشتم.همه تلاشم رو میکنم تا سال بعد پرفکتش کنم."

جونگ کوک میگه :"وقتی دوباره به آهنگایی که ساختم گوش میکنم،رضایت صد در صدی رو حس نمیکنم برا همین هنوز نمیخوام منتشرش کنم."

جیمین تو آخرین مصاحبه ای که ونیتی فیر داشت گفته بود" در سطح جهانی،وقتی مردم ، ما رو تماشا میکنن،ممکنه ندونن ما از کدوم کشوریم و از کدوم شهر میایم ولی با این حال روی بزرگترین استیج ها داریم اجرا میکنم و جوایزمون رو دریافت میکنیم."

آر ام هم در تایید حرف بنگ پی دی میگه:" به عنوان کسانی که متولد دهه ۹۰ هستن،محدود کردن خودمون به یک منطقه خاص،زیاد خواهان نداره."

جیمین میگه:" وقتی زندگی سخت میشه یا پیدا کردن انگیزه برای ادامه دشواره،اونچه که باعث میشه من به راهم بدم،همین روابط و انرژی ای هست که ازشون میگیرم.اعضای گروهمون،افرادی که اطرافم هستن و طرفدارهامون برای من خیلی ارزشمندن.:

?ترجمه تیم ای ار بنگتن

موزیک ویدئوی "Blood Sweat & Tears" به بیش از ۱۰ میلیون لایک در یوتیوب رسید ، این دهمین ام‌وی بی‌تی‌اسه که به این میزان لایک دست پیدا میکنه ?

- بی‌تی‌اس با کسب ۱۰ ام‌ویِ +۱۰میلیون لایکی ، رکورد خودش رو به عنوان آرتیستی با بیشترین تعداد موزیک ویدئوی ده میلیون لایکی در این پلتفرم ارتقا داد

❇️ وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های یوتیوب جهانی در بازه‌ی زمانی ۱۸ام تا ۲۴ام دسامبر :

● Top Songs
• 4 (+1) Dynamite — 54M
• 37 (-5) SL BTS remix — 19.4M
• 41 (-10) Life Goes On — 19.7M

● Top music video
• 14 (-6) Dynamite — 19.5M
• 54 (-15) Life Goes On — 10.2M

مجموع میزان استریم آلبوم "BE" به بیش از ۹۰۲.۷۲۴.۲۴۹ میلیون و تایتل ترک 'Life Goes On' به ۱۲۵.۹۴۴.۵۹۰ استریم در اسپاتیفای رسیدن ✨

° Life Goes On - 125,944,590
° Fly To My Room - 42,943,615
° Blue & Grey - 47,763,794
° Skit -18,079,456
° Telepathy - 39,968,226
° Dis-ease - 37,326,495
° Stay - 37,057,692
° Dynamite - 553,640,381

Total Streams: 902,724,249

┄┅ •°●°• ┅┄
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36