انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت‌های Kpop
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
?مراسم VMAs امروز ساعت ۴:۳۰ بامداد به وقت ایران شروع خواهد شد ، بی‌تی‌اس در ۳ کتگوری این مراسم نامزد دریافت جایزه هستن و قراره برای اولین بار سینگل Dynamite رو در این مراسم اجرا بکنن ،از طریق این لینک لایو استریم رسمی ، میتونید مراسم رو تماشا کنید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/vBi5uC0zVEw
بی‌تی‌اس برنده‌ی جایزه‌ی " Best Kpop" در مراسم VMAs شد ?

بی‌تی‌اس برنده‌ی جایزه‌ی " بهترین گروه" در مراسم VMAs شد ?

بی‌تی‌اس برنده‌ی جایزه‌ی " Best Pop" در مراسم VMAs شد ، پسرا اولین آرتیست آسیایی هستن که موفق به دریافت این جایزه میشن ?

بی‌تی‌اس برنده‌ی جایزه‌ی " Best Choreography" در مراسم VMAs شد ، آهنگ ON اولین آهنگ آسیایی هست که موفق به برد این جایزه در مراسم VMAs میشه ?

به این ترتیب بی‌تی‌اس موفق به برد جایزه در هر ۴ کتگوری‌ای که در مراسم VMAs نامزد شده بود ، شد ، تبریک به بی‌تی‌اس و آرمی ?

? Best Group
? Best K-pop (ON)
? Best Pop (ON)
? Best Choreography (ON)

? ترجمه.ی صحبت‌های پسرا به دنبال برد جایزه‌ی 'بهترین گروه'
• مونی: سلام ما بی‌تی‌اسیم ،
جایزه‌ی بهترین گروه
• پسرا: واووو
• مونی: خیلی از آرمی و مراسم VMAs از این که همچین جایزه‌ی افتخار آمیزی رو برای دومین سال متوالی بهمون دادن ، سپاسگزاریم
• یونگی: ما همچنان به ساخت موسیقی‌ای که موجب آرامش و تسلی شما بشه ادامه خواهیم داد
•پسرا: ازتون ممنونیم ، عاشقتونیم..

?ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا به دنبال برد جایزه‌ی Best Kpop
• جین: کسب جایزه‌ی Best Kpop برای دومین سال متوالی ، از آرمی و مراسم VMAs برای دادن همچین جایزه‌ای به ما ، سپاسگزاریم
• مونی: عاشقتونیم آرمی ،شک نکنید ما با اجراها و موسیقی بهترتری این عشق شما رو بهتون برمیگردونیم

?ترجمه‌ی صحبت‌های پسرا به دنبال برد جایزه‌ی Best Pop
• هوپی: جایزه‌ی بهترین آهنگ پاپ مراسمMTV VMAs ، ازتونن ممنونیممم
• کوکی: ما از دریاقت این جایزه بسیار مفتخریم.. باعث و بانی این افتخار هم میرسه به آرمیا ، کسایی که همیشه حمایتمون میکنن و با موسیقیمون تحت تاثیر قرار میگیرن
• جیمین : این برای ما خیلی با ارزشه.
• مونی: از طریق سینگل جدیدمون Dynamite ، امیدواریم همه از سراسر این کره خاکی پیام این اهنگ که انرژی خوب و مثبت و نیروی بسیار زیادی هست رو ازش دریافت بکنن
• جین: ما میخوایم بهتون تسلی بدیم و باعث آرامش خاطرتون بشیم و تو این موقعیت سخت و دشوار ، بهتون انرژی بدیم و با همدیگه از لذت و خوشگذرونی و اعتماد به نفس بخونیم‌..
• ته‌ته: این آهنگ مال شماست
• یونگی: عاشقتونیم آرمی

? ترجمه‌ی مصاحبه‌ی بی‌تی‌اس در VMAs

- مجری: از این که شنیدید امسال هم در مراسم VMAs کاندید شدین ، چه حسی داشتین؟!
• هوپی: اووم یه همچین حسی؟!
• مونی: ما تاحالا تو مراسم VMAs حضور نداشتیم و برای همینم این اولین بارمونه و میدونید دیگه راستش من یکی، خیلی استرس دارم.

- مجری: میشه یه خورده راجب اجرای امروزتون بهم بگید ؟!
• کوکی: امروز قراره ما اولین استیج سینگل Dynamite رو بهتون نشون بدیم و باید اینو بهتون بگم که خیلیی هیجان انگیززه
• جیمین: مخصوصا ازونجایی که اولین استیج ما تو مراسم VMAs هست ، به نظرم خیلی خاص و ویژست

- مجری: این که از این طریق میتونید تو این شرایط سخت و پیچیده روی استیج بایستید و با طرفداراتون دیدار و ارتباط برقرار کنید ، براتون چه معنایی داره؟
• ته‌ته: این از همه چی خاص تر و‌ ویژه ‌تره..هر لحظه‌ای رو که با آرمیا میگذرونیم برامون خاص و ویژست..این استیج مال شماست آرمی..

- مجری: از بین آرتیست‌هایی که امروز در مراسم کاندید دریافت جایزه هستن یا قراره اجرا بکنن ، کسیو مد نظر دارید که دوست داشته باشید در آینده باهاش همکاری کنید ؟!
• مونی: ما عاشق لیدی گاگا ایم ، درست میگم نه ؟! ~ rain on me
• هوپی: اگه فرصتش پیش بیاد با Doja Cat

آپدیت توییتر یونگی | 200831

" چون طرفای چشمم گل‌مژه زدم ، این روزا عینک میزنم..آرمیایی که بهمون یه عالمه عشق دادید و مسبب شدین تا جوایز #/VMAs رو برنده بشیم ، ازتون ممنونم و عاشقتونم ، هه "

آپدیت توییتر جیهوپ | 200831

" از دیدنِ #/VMAs لذت بردین؟؟ ?? بخاطر شما ، ما تونستیم یه عالمه جایزه هم برنده بشیم. آرمیامون بهترینن!!! یه عالمه استیج مونده که نشونتون بدیم پس لطفا منتظرشون باشید!! ??? مرسی آرمیا ?? ما عاشقتیونیم "
طبق اخبار منتشر شده ، بی‌تی‌اس هم قراره در کنسرت Lotte Duty Free Family 2020 که ۲۷ ام سپتامبر به صورت آنلاین برگزار میشه ، حضور و اجرا داشته باشن ??

- این کنسرت به صورت مجازی و ‌آرتیست‌هایی همچون TXT ، لی هیون ، GFriend و Hwang Chiyeol در اون اجرا خواهند داشت

آهنگ جدید بی‌تی‌اس I'm On It با همکاری هیوندا امروز ۳۱ام آگوست ساعت ۷ بعدازظهر به وقت کره ( ۱۴:۳۰ ظهر به وقت ایران ) منتشر خواهد شد ?

- بی‌تی‌اس در این آهنگ قراره راجب امکانات بی نهایتی که به وسیله‌ی خودروهای جدید الکتریکی هیوندا ایجاد میشه بخونن و دیدگاه خودشون رو نسبت به آینده‌ و ماشین‌های الکتریکی در هفت تم بیان کنن
?ته‌ته: زمانی برای نوینی و اکتشاف
?کوکی: زمانی برای به چالش کشیدن و یه چیز بدیع و تازه
?مونی: زمانی برای روبه رو شدن با وجه درونیمون
?یونگی: زمانی برای امید و حمایت
?جیمین: زمانی برای بیان و ابراز احساسات و ذوق و شوق
?هوپی: زمانی برای خلق و الهام بخشیدن
?جین: زمانی برای ساخت آینده

آهنگ “IONIQ: I’m On It” از بی‌تی‌اس و با همکاری هیوندا برای سری خودروهای الکتریکی IONIQ از الان در وبسایت رسمی هیوندا در دسترس قرار گرفت

¹
آهنگ "Eight" از آیو و با همکاری یونگی ، ۱۷ هفته‌ی متوالی در Top10 چارت ملون حضور داره و با پیشی از آهنگ "Any Song" زیکو تبدیل به دومین آهنگی با بیشترین تعداد هفته حضور در این چارت در سال ۲۰۲۰ میباشد ( جایگاه اول متعلق به اهنگ Aloha با ۱۸ هفته حضورست )

سینگل "Dynamite " موفق به کسب اولین برد جایزه‌ی Weekly Popularity Award در ملون شد ، بی‌تی‌اس در سال ۲۰۲۰ تا به اینجا موفق به برد این جایزه به مدت ۱۴ هفته شده که از هر آرتیستی بالاتره

• Black Swan = 5x
• ON = 5x
• 00:00 = 3x
• Dynamite = 1x

سینگل "Dynamite" در حال‌حاضر به مدت ۱۲۰ ساعته که در صدر Melon 24 Hits قرار داره?

آهنگ "Dynamite" اکنون به مدت ۱۰ روز متوالیه که در صدر آهنگهای آیتونز آمریکا حضور داره ، بی‌تی‌اس اولین اکت کره‌ایه که به این موفقیت دست پیدا میکنه ?

سینگل Dynamite در ساعت ۱۶:۳۰ به وقت کره ، به ۱۸امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد

اجرای سینگل "Dynamite" در مراسم VMAs به بیش از ۱ میلیون لایک در یوتیوب رسید ،آرمی همچنان به بازدید و لایک و به اشتراک‌گذاشتن اجرا ادامه بدید

در برنامه‌ی رادیو‌ای Choi Hwajung بازیگر Kim Minjae به ته‌هیونگ اشاره کرد

' - سوال: مین‌جه اوپا ، تو از اون روزای کارآموزی با ویِ بی‌تی‌اس رفیقای صمیمی‌ای بودین ، ازونجایی که تو مشغول سریالتی و وی هم در تدارک آلبوم جدیدشونه ، سر هردوتاتون باید خیلی شلوغ باشه ، ولی یعنی شمادوتا تازگیا هیچ‌ارتباطی باهمدیگه نداشتین؟!
• مین‌جه: فکرکنم اگه اشتباه نکنم یک یا دو ماه پیش به هم دیگه پیام دادیم ..چون اون بخاطر کامبکشون سرش شلوغه و منم مشغول ضبط سریالمم و وقت کله خاروندن ندارم..

- مجری: بی‌تی‌اس اولین موزیسین کره‌ایِ تاریخه که موفق به برد ۴ جایزه در مراسم MTV VMAs میشه ، نظرت‌چیه یه ویس مسیج به بی‌تی‌اس تقدیم کنیم؟!
• مین‌جه: شماها خیلی خفنید و من واقعا به عنوان یه کره‌ای خیلی احساس غرور میکنم..شماها بهترینید ..بهتون تبریک میگم "

.
.
.
.
.
.
قبلاً میگفتن که "این فقط یه جایزه‌ی کاغذی‌ـه" و الانم که نامبروان شدن توی هات۱۰۰ دیگه خاص نیست.

این حجم از حسادت دیگه حتی بامزه‌ام نیست، ترحم برانگیزه.
وضعیت سینگل "Dynamite" در تاریخ ۳۰ام آگوست در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۱۰ روز متوالیه که در Top3 اسپاتیفای جهانی حضور داره ، پسرا اولین اکت کره‌ای هستن که به این موفقیت میرسن

Global ?:
3. (=) Dynamite — 4,171,578

US ??:
10. (-1) Dynamite — 801,906

UK ??:
34 (=) Dynamite — 127,328

طبق گفته‌ی بعضی از آرمیا ، پسرا دیروز صبح زود برای ضبط یه سری چیزایی به شهربازی everland رفته بودن ?~
وضعیت سینگل "Dynamite" ، ریمیکس‌ها ، ورژن بی‌کلام این آهنگ در آیتونز آمریکا ?? :

1- Dynamite =
2- Dynamite Tropical Remix +1
4- Dynamite Poolside Remix +1
8- Dynamite EDM Remix =
12- Dynamite Instrumental +1
14- Dynamite Acoustic Remix -4

حدود ۲ ساعت تا تولد جونگ‌کوک باقی مونده و آرمیا قراره هشتک های زیر رو به مناسبت تولدش به ترند جهانی برسونن که شماهم میتونید تو این پروژه شرکت کنید??~

#/GoldenJungkookTime
#/StillWithJungkook
#/ForeverWithJungkook
#/StarInMySkyJK
#/LegendJungkookDay
#/WithJKTillTheEnd
#/OurForeverSingerJK
#/GoldenPrinceJKDay
#/WorldwideAceJK
#/HappyBirthdayJungkook
#/사랑하는_정국아_생일_축하해

⚠راس ساعت ۱۸:۳۰ شروع به توییت زدن با هشتک های بالا کنید (میتونید ریتوییت هم بکنید ولی یادتون نره که حتما از هشتک های بالا برای ترند شدن استفاده کنید)
? یادتون نره تو توییت ها و ریتوییت هاتون اکانتِ پسرا@BTS_twt رو هم حتما تگ کنید
⁉️موقع کپی کردن (/) رو از کنار هشتکا بردارید
• میزان استریم سینگل "Dynamite" در پلتفرم اسپاتیفای:

?ورژن اصلی:
- روز اول : ۱۲.۶۳۸.۵۴۰
- روز دوم: ۹.۲۷۳.۰۷۵
- روز سوم: ۷.۶۸۳.۷۹۰
- روز چهارم: ۷.۳۵۵.۵۴۶
- روز پنجم : ۶.۲۸۵.۵۶۳
- روز ششم: ۶.۳۵۰.۷۶۶
- روز هفتم: ۶.۵۳۵.۵۱۷
- روز هشتم : ۷.۰۳۷.۱۵۱
- روز نهم : ۵.۷۶۲.۳۳۵
- روز دهم: ۵.۱۱۸.۸۲۳
- مجموع استریم: ۷۴.۰۴۱.۱۰۶

?ورژن بی‌کلام:
- روز اول : ۱.۴۳۷.۶۷۷
- روز دوم: ۷۵۰.۶۴۳
- روز سوم: ۵۴۷.۹۲۳
- روز چهارم: ۶۰۵.۲۷۸
- روز پنجم: ۴۰۲.۸۰۵
- روز ششم: ۳۹۲.۵۳۲
- روز هفتم: ۳۷۷.۸۸۸
- روز هشتم: ۴۴۳.۴۶۵
- روز نهم : ۲۷۶.۸۰۹
- روز دهم: ۲۳۲.۰۰۳
- مجموع استریم: ۵.۴۶۷.۰۲۳

✳️ وضعیت بی‌تی‌اس در اسپاتیفای :

? مجموع استریم: ۱۱.۳۸۲.۷۶۳.۵۱۶
?شنونده‌ی ماهانه: ۲۰.۸۱۰.۰۱۷
سینگل Dynamite تنها با گذشت ۱۰ روز از انتشارش به بیش از ۷۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید ، این سریع‌ترین آهنگ پسراست که به این میزان استریم در این پلتفرم دست پیدا میکنه ?

?? ??

" تابستون داغی‌رو پشت سر گذاشتیم و حالا زمستون داره میاد
من این نامه رو از فنلاند براتون مینویسم ، حالا که زمستون انقدر نزدیکه، منم از نظر احساسی خیلی بزرگ شدم ، واسه همین وقتی به آسمون نگاه میکنم فکرای زیادی به ذهنم میرسن، البته که شما آرمی‌ها بیشتر افکارمو به خودتون اختصاص دادین..
شما هم به من فکر میکنین؟
افکار من درباره‌ی شما پر از خاطره‌های فوق‌العادست ، امیدوارم خاطراتی که شما از من دارین هم باارزش و فوق‌العاده باشن ، من به خاطر شما بهتر میشم
آرمی تا همیشه،بی‌تی‌اس تا همیشه. آرمی مهم نیس چی بشه همیشه خوشحال باشین ، باشه؟ براتون هرروز شادی و سلامتی رو آرزو میکنم ، سالم بمونین، دوستتون دارم..

تو روز تولدم تمام آرزوهای صمیمانتون چیزیه که بهش احتیاج دارم .. این روز، روز تولد منه ولی جوری سپریش کنین که انگار روز تولد خودتونه
- جئون‌جونگ‌کوک "

?? Happy GoldenJK Day ~

?ترجمه‌ی نوشته‌ی جونگ‌کوک:

" از پدر و مادرتون تشکر کنید !
اونا کسایی هستن که شما رو به دنیا اوردن ، از این بابت بگید که ازشون ممنونید "
به علاوه ، از آرمیا هم تشکر کنید!!
اونا ادمایین که شادی و خوشحالی رو براتون به ارمغان اوردن ❤️ "
••~برندگان مراسم VMAs 2020:

?برنده جایزه افتخاری تریکان:
?Lady Gaga

?بهترین موزیک ویدیو سال:
?The Weeknd _ Blinding Lights

?بهترین آرتیست سال:
?Lady Gaga

?بهترین آهنگ سال:
?Lady Gaga & Ariana Grande _ Rain On Me

?بهترین همکاری:
? Lady Gaga & Ariana Grande _ Rain On Me

?بهترین آرتیست تازه کار:
?Doja Cat

?بهترین موزیک ویدیو پاپ:
?BTS _ On

?بهترین موزیک ویدیو هیپ هاپ:
?Megan Thee Stallion _ Savage

?بهترین موزیک ویدیو راک:
?Coldplay _ Orphans

?بهترین موزیک ویدیو آلترنیتیو:
?Machine Gun Kelly _ Bloody Valentine

?بهترین موزیک ویدیو لاتین:
?Maluma & J Balvin _ Qué Pena

?بهترین موزیک ویدیو آر اند بی:
? The Weeknd _ Blinding Lights

?بهترین موزیک ویدیو کی-پاپ:
?BTS _ On

?بهترین موزیک ویدیو با پیام اجتماعی:
?H.E.R. _ I Can't Breathe

?بهترین موزیک ویدیو خانگی:
?Ariana Grande & Justin Bieber _ Stuck With U

?بهترین کارگردانی:
?Taylor Swift _ The Man

?بهترین فیلمبرداری:
?Lady Gaga & Ariana Grande _ Rain On Me

?بهترین کارگردانی هنری:
?Miley Cyrus _ Mother's Daughter

?بهترین جلوه های بصری:
?Dua Lipa _ Physical

?بهترین طراحی رقص:
?BTS _ On

?بهترین ادیت:
?Miley Cyrus _ Mother's Daughter

?بهترین آهنگ تابستان:
?BLACKPINK _ How You Like That

?بهترین گروه:
?BTS
توییت جیمین به مناسبت تولد جونگ‌کوک در عرض ۲۳ دقیقه به " ۱ میلیون لایک " در توییتر رسید ، این سریع‌ترین توییت پسرا و سریع‌ترین توییت تاریخ توییتره که در کمترین زمان ممکن به این میزان لایک دست پیدا میکنه ?

وضعیت ترندهای جهانی توییتر به مناسبت تولد جونگ‌کوک ، هشت ترند اول دنیا متعلق به جونگ‌کوکیه ?

آپدیت توییتر جونگ‌کوک? | 140831

" سلام، جونگ کوکم و تازه ۱۸ سالم شده. از آرمی هامون بخاطر آرزوهایی که برای تولدم کردن ممنونم!!!!! خیلی با معنیه چون این دومین تولدم همراه آرمی هاست. من بخاطر آرمی ها جوان(آدم) بهتری میشم.. "

آپدیت فن‌کافه‌ی جونگ‌کوک? | 130901

" این جونگ‌کوکه ! امروز یکم سپتامبر ..تولد ۱۷ سالگیمه..از این که بدنیا اومدم خیلی خوشحالم..آرمیامون ، من خیلی قدردانتونم و عاشقتونم! واقعا انتظار این که ازتون این همه عشق و آرزو و پیام‌های تبریک تولد دریافت کنم رو نداشتم ، من همین الانشم از عشقی که آرمیا بهم میدن راضی و خوشحالم ولی شما بهم یه عالمه کادو هم دادین..خیلی خیلی ازتون ممنونم ..به نظرم این بهترین و شادترین تولدی بوده که تا حالا داشتم..درست همونطور که انتظار میرفت..آرمیامون بهترینن..من همونطور که عشق و حمایتتونو دریافت میکنم ، سخت و سخت ترم تلاش میکنم و کار میکنم.. واقعا خیلی ازتون ممنونم.."

سینگل "Dynamite " با فروش ۲۶۵.۰۰۰ نسخه در هفته‌ی اول انتشار ، با رتبه‌ی ۱ در چارت Digital Song Sales بیلبورد دبیو کرد ، این چهارمین سینگل پسراست که در صدر این چارت قرار میگیره??

- سینگل Dynamite بی‌تی‌اس با کسب این میزان فروش ، تبدیل به یکی از پرفروش ترین آهنگ‌ها در آمریکا در سال ۲۰۲۰ شد ..این سینگل اکنون رکوردار بیشترین میزان فروش در هفته‌ی اول انتشار در سال ۲۰۲۰ و به طور کل پرفروش ترین سینگل آمریکا از زمان آهنگ Look What You Made Me Do با ۳۵۳ هزار نسخه در سال ۲۰۱۷ میباشد

سینگل "Dynamite" با فروش ۲۶۵ هزار نسخه‌ی خالص در آمریکا و پیشی از اهنگ "WAP" با ۱۲۵ هزار نسخه فروش ، اکنون پرفروش ترین سینگل در هفته‌ی اول انتشار در آمریکا در سال ۲۰۲۰ میباشد، به علاوه این سینگل با این میزان فروش ، یکی از آهنگهایی با بیشترین میزان فروش در هفته‌ی اول انتشار در این ۳ ساله ??

❇️ میزان فروش آهنگ‌های پسرا در هفته‌ی اول انتشار در امریکا :

• Dynamite: 265k

- ON: 85k
- Boy with Luv: 31k
- IDOL: 43k
- FAKE LOVE: 29k
- DNA : 14k

وضعیت سینگل "Dynamite" ، ریمیکس‌ها ، ورژن بی‌کلام این آهنگ در آیتونز آمریکا ?? :

- 1 Dynamite
- 2 Dynamite Tropical Remix
- 5 Dynamite Poolside Remix
- 8 Dynamite EDM Remix
- 13 Dynamite Instrumental
- 19 Dynamite Acoustic Remix
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36