انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت‌های Kpop
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
آپدیت فن‌کافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با جونگ‌کوک? | 200901

" یکم سپتامبر امسالم یه عالمه پیام تبریک از آرمیای عزیزدلم دریافت کردم و یه عالمه‌ی خاطره‌ی عالی و شاد دیگه به خاطراتم اضافه شدن.. بیاید سال دیگه‌هم تولدمو باهم و در کنار همدیگه بگذرونیم ♡ بیاید تا سال بعد، همچین روزی فقط لبخند به لبمون باشه و چهرمون خندون باشه ! عاشقتونم آرمی! ♡ "

آپدیت توییتر ته‌هیونگ | 200901

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/KOhFXFrxQcQ

" تولد جونگ‌کوکی مبارکا باشه؟

ترجمه:
ته‌ته: خواننده‌ی شماره‌ی ۱ بیلبورد، گرفتی خوابیدی؟!
کوکی: ممممم
ته‌ته: چقد خوابت میاد؟؟
کوکی: یه عالمه
ته‌ته: یه عالمه خوابت میاد؟ تولدت مبارک جونگ‌کوکی
کوکی: ممم
ته‌ته: آره ~~ تولدت مبارک خواننده شماره‌ی ۱ بیلبورد ، تبریک میگم ~ ههه
کوکی: ممم
ته‌ته: خب دیگه بگیر بخواب

در بخشی از اخبار شبکه‌ی MBC ، به موفقیت‌های پسرا با سینگل Dynamite و صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت Hot100 بیلبورد به همراه کاتی از مصاحبه‌ی پسرا نشون داده شد ?

" یونگی: وقتی این سوالو ازمون پرسیدن که هدف بعدیتون چیه؟! ، من گفتم ' دلم میخواد رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبوردو به دست بیاریم' . رویام به حقیقت پیوسته و من خیلی خیلی خوشحالم "

سینگل "Dynamite" با کسب ۴۶۹۹ هزار اسپین و ۱۸.۴۳۴ میلیون شنونده با یک پله صعود در رتبه‌ی ۱۹ رادیو پاپ آمریکا قرار گرفت ، این آهنگ با پیشی از ترکِ Boy With Luv که در رتبه‌ی ۲۰ قرار گرفته بود ، تبدیل به آهنگی از بی‌تی‌اس با بالاترین رتبه در رادیو پاپ آمریکا شد ??

میزان بازدید ویدئوهای رسمی بی‌تی‌اس در یوتیوب به بیش از ۳.۸ میلیارد در سال ۲۰۲۰ رسید ، پسرا همچنان پراستریم ترین آرتیست امسال در این پلتفرم هستن

- مجموع بازدید: ۱۵.۱۸ میلیارد
-بازدیدهای سال ۲۰۱۹: ۴.۱ میلیارد

وضعیت سینگل "Dynamite" در تاریخ ۳۱ام آگوست در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۱۱ روز متوالیه که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره

?Global: 4 (-1) — 4,454,108

??US: 8 (+2) — 858,830

??UK: 31 (+3) — 135,577

در بخشی از اخبار شبکه‌ی MBC ، به موفقیت‌های پسرا با سینگل Dynamite و صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت Hot100 بیلبورد به همراه کاتی از مصاحبه‌ی پسرا نشون داده شد ?
" ته‌ته: بخاطر همه‌ی آرمیا ، یکی دیگه از رویاهای بی‌تی‌اس هم به حقیقت پیوست "

" جیمین: این آهنگیه که ما از طریقش میخواستیم یه خورده هم که شده به همه تسلی و ارامش بدیم "

سینگل Dynamite در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت کره ، به ۳۵امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد

ترکِ 'ON' مجددا در صدر چارت World Digital Song Sales بیلبورد قرار گرفت ، این آهنگ در میان آهنگ های سال ۲۰۲۰ رکوردار بیشترین مدت زمان حضور در صدر این چارت میباشد ( به مدت ۴ هفته) ?

سینگل Dynamite اکنون به مدت ۱۵۰ ساعته که در صدر چارت 24Hits ملون حضور داره

سینگل Dynamite به بیش از ۶۵۰ هزار شنونده‌ی خالص در ملون رسید و از آهنگ ON با ۶۴۵ هزار شنونده‌ی خالص در این پلتفرم پیشی گرفت

در بخشی از اخبار شبکه‌ی YTN ، به موفقیت‌های پسرا با سینگل Dynamite و صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت Hot100 بیلبورد به همراه کاتی از مصاحبه‌ی پسرا نشون داده شد ?
" ته‌ته: هیچ وقت حتی تصورشم نمیکردم در رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبورد که یه هدف رویایی واسه هر آتیستیه قرار بگیریم، خیلی ازتون ممنونم ، بازم ازتون سپاسگزارم ، ما از حالا به بعد هم همچنان به سخت کارکردن ادامه میدیم.."

در بخشی از اخبار شبکه‌ی YTN ، به موفقیت‌های پسرا با سینگل Dynamite و صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت Hot100 بیلبورد به همراه کاتی از مصاحبه‌ی پسرا نشون داده شد ?
" جین: از کسب کردنِ ' رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبورد ' که یه نتیجه‌ایه که حتی نمیتونستیم تصورشم بکنیم ، خیلی خیلی شگفت زده شدم و واقعا خوشحالم.."

" نامجون: من به این نتیجه، به عنوان چیزی که ما همراه با تموم آرمیا به وجودش آوردیم ، نگاه میکنم..امیدوارم تو این دوره‌ی سخت و دشوار ، این بتونه مثل یه خبر خوب و خوشحال کننده برای مردم باشه.."

" جین: ما از کسب همچین نتیجه‌ی غیرقابل تصوری ، نامبروانی چارت HOT100 بیلبورد ، واقعااا سوپرایز شدیم و کلیییی خوشحالیم~~ واوووو .."

? وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های بیلبورد به این صورت میباشد :
➺ Hot 100
• 1 Dynamite (NEW)

➺ Billboard 200
• 29 MOTS: 7 (27 weeks)
• 111 LY: Answer (86 weeks)
• 156 MOTS: ~ The Journey~ (4 weeks)

➺ Artist 100
• 1 BTS (203 weeks)
(7 weeks at 1)

➺ Social 50
• 1 BTS (203 weeks)
(194 weeks at 1)

➺ Digital Song Sales
• 1 Dynamite (NEW)
• 10 ON (3 weeks)
• 44 Black Swan (2 weeks)
• ترجمه‌ی کامل مصاحبه‌ی پسرا, پخش شده در اخبار شبکه‌ی NTV :

جین: ما از کسب همچین نتیجه‌ی غیرقابل تصوری ، نامبروانی چارت HOT100 بیلبورد ، واقعااا سوپرایز شدیم و کلیییی خوشحالیم~~ واوووو ..

یونگی: وقتی این سوالو ازمون پرسیدن که هدف بعدیتون چیه؟! ، من گفتم ' دلم میخواد رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبوردو به دست بیاریم' . رویام به حقیقت پیوسته و من خیلی خیلی خوشحالم .

نامجون: من به این نتیجه، به عنوان چیزی که ما همراه با تموم آرمیا به وجودش آوردیم و ممکنش کردیم ، نگاه میکنم..امیدوارم تو این دوره‌ی سخت و دشوار ، این بتونه مثل یه خبر خوب و خوشحال کننده برای مردم باشه..

جیهوپ: حمایت طرفدارامون نیروی محرک ما بود تا سخت تر کارکنیم و قدرت اونا به خودی خود وارد زندگیمون شده و مارو بی‌تی‌اس و منو جیهوپ ساخته..

جیمین: من واقعا به این نتیجه رسیدم و اینو حس کردم که هرچیزی که ما باهمدیگه ساختیم و به وجودش آوردیم ، بی فایده و بیخودی نبوده..من همیشه تموم‌ تلاشمو میکنم تا بهترینمو انجام بدم تا شما بتونید اجراهای بهتری رو نسبت به الان ببینید و لذت ببرید ..

ته‌ته: هیچ وقت حتی تصورشم نمیکردم در رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبورد که یه هدف رویایی واسه هر آتیستیه قرار بگیریم، خیلی ازتون ممنونم ، بازم ازتون سپاسگزارم ، ما از حالا به بعد هم همچنان به سخت کارکردن ادامه میدیم و بهترینمونو انجام میدیم..

کوکی: یعنی این واقعیه؟! واقعا لحظه‌ی توپ و فوق العاده خوشحال کننده‌ای بود و حس و حالی مثل خواب و رویا داشت..در آینده من همچنان به چالش کشیدن خودم ادامه میدم و سخت‌تر کار میکنم
اپدیت Weverse جونگ‌کوک ? | 200901

" آیگوو....منتظر بودم سر ساعتِ ۱۲:۰۰ یه پست بنویسم ولی خوابم برد..
درسته که تولدم تموم شده ولی به خاطر ساپورت ها و هدیه ها و ایونت هایی که به مناسبت تولدم تدارک دیده بودین،خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم.
و شماره ۱ چارت بیلبورد...هنوزم باورم نمیشه...
خیلی خیلی خوشحالم و از اینکه در چنین روزی بدنیا اومدم از پدر و مادرم ممنونم...
و اینکه درسته شماره ۱ بیلبورد به نام ما هست ولی همیشه یادتون باشه کهBTS=ARMY.پس این شماره ۱ مال شما هم هست.باشه؟ㅠㅠ

آه،به خاطر اینکه سر وقت نتونستم نامه‌ام رو پست کنم از خودم خجالت‌زده ام.
نمیدونم تو زندگی قبلیم چه کاری کردم که الان لایق اینهمه اتفاقاتِ خوشحال کننده پشت سر هم‌ام
آیگوووو ㅠㅠㅠㅠㅠ

همگی یکبار دیگه خیلی خیلی ازتون ممنونم.به خاطر شماها تولد خیلی شاد و خوبی داشتم..
عجله میکنم چون که از نیمه شب گذشته...
از ته دلم آرزو میکنم آرمی‌هامون هم اوقاتی سرشار از شادی داشته باشنㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠㅠ "

اجرای آهنگ Dynamite بی‌تی‌اس در مراسم VMAs 2020 با ۱۷.۲ میلیون بازدید ، پربازدیدترین اجرای اون شب بوده

- این اجرا به طور کل ۹امین ویدئوی پربازدید اپلود شده( به صورت رسمی) در چنل یوتیوب MTV و به علاوه سومین اجرای پر بازدید در مراسم VMAs در یوتیوب MTVست.
??وضعیت چارت های جهانی

— آیتونز جهانی: ۱ (=)
- به مدت ۱۱ روز در صدر

* سینگل Dynamite پسرا به مدت ۱۱ روزه که در صدر چارت آهنگهای آیتونز جهانی حضور داره ، این آهنگ رکوردار آهنگی با بیشترین تعداد روز صدرنشینی توسط یک گروه کره‌ای در این چارت‌هست

— آهنگ‌های اروپا:۱ (+۱)

بی‌ساید موزیک‌ویدئو 'Dynamite' به بیش از '۶ میلیون لایک' در یوتیوب رسید ، این ۱۷امین موزیک ویدئوی پسراست که به این میزان لایک در این پلتفرم میرسه

آپدیت توییتر America's Got Talent

"اوه خدای من!! بی‌تی‌اس ۱۶ سپتامبر به استیج #/AGT بازخواهند گشت ?کی هیجان زدست?؟ "

سینگل "Dynamite" در ساعت ۹:۰۰ به وقت کره برای چهارمین بار در ملون روف‌هیت انجام داد

- این آهنگ اولین آهنگ از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد روف‌هیت انجام شده در چارت ملون در سال ۲۰۲۰ میباشد

سینگل "Dynamite" برای دومین هفته درصدر چارت هفتگی "Line Music " ژاپن قرار گرفت ??

سینگل "Dynamite" اکنون چهارمین آهنگیه که در سال ۲۰۲۰ حدود ۳۰۰هزار نسخه فروش خالص در آمریکا داشته ??

بی‌تی‌اس با ۷ هفته قرار گرفتن در صدر چارت Artist 100 رکورد خودشون رو به عنوان گروهی با بیشترین تعداد هفته‌ی صدرنشینی در این چارت ارتقا دادن ?

وضعیت مجلات کره‌ای به دنبال صدرنشینی بی‌تی‌اس در چارت HOT100 بیلبورد ?
اخبار و چارت‌های Kpop 7
کنفرانس خبری امروز :

" هوپی: بخوام راستشو بگم کسب رتبه‌ی اول چارت Hot100 بیلبورد توسط بی‌تی‌اسو هیچ وقت حتی تصورشم نمیکردم..ابن یه جورایی مثل یه رویا میمونه..هنوزم نمیدونم این واقعیه یا نه..هنوزم دستام میارزن و هنوزم هیجان زدم..ما اینکارو شروع کردیم چون عاشق رقصیدن و موسیقی هستیم و من خیلی خوشحالم که صداقتمون تو کار باعث کسب چنین نتایجی شد و ادم های زیادی این صداقت رو درک کردن

جیمین: دیروز خیلی خیلی خوشحال و هیجان زده بودیم ، به نظرم الان یه خورده اروم تر شدیم .. تو این برهه زمانی ما احساس کردیم که این چیزیه که دوست داریم انجامش بدیم و این چیزیه که دلمون میخواد حداقل یه بارم که شده تجربش کنیم

مجری: شنیدیم خبرو که شنیدید کلی گریه کردین
مونی: من اول از همه خبر به دستم رسید و اون روز یه عالمه اتفاقای مختلفو تجربه کردیم .. من رفتم بخوابم و نمیخواستم خیلی خودمو بروز بدم ‌..اون شب راجب گذشتم فکر کردم ، غذا خوردن باهمدیگه ، تمرین کردن و انجام دادن کارامون تو ‌استودیوی تمرین ، ضبط کردن تو استودیو ..میخواستم احساساتمو حفظ کنم و بروز ندم.به نظرم سهم من تو این اتفاق خیلی ناچیزه..اینا واقعا همش بخاطر آرمیا ، اعضای گروه ، کارکنان ، ترانه سرایانه.. "

"جین: بی‌تی‌اس و آرمی ، این چیزیه که ما همراه با همدیگه به دستش آوردیم، ما این آهنگو ساختیم چون میخواستیم از تجربیاتمون با طرفدارامون لذت ببریم

کوکی اشاره کرد که وقتی به سایت اعلام نتایج هات ۱۰۰ نگاه میکرده باورش نمیشده و از آرمیا و کارکنان و اعضای گروه خیلی ممنونه : بودن تو بخشی از همچین دستاورد بزرگی ، برای من تو این برهه‌ی زندگی مایه افتخاره .. در واقع ازونجایی که تولدم بود ، این مثل یه کادوی خیلی بزرگ برام بود ..من خیلی خوشحالم که به دنیا اومدم و دلم میخواد یه بار دیگه از مامانم و بابام و آرمی تشکر کنم "

" جین: ما یه چت روم داریم و نامجون حدود یه ۱۰ الی ۲۰ دقیقه قبل از این که خبر منتشربشه یه عکسی داد و گفتش که درواقع این یه ادیته که از نامبروانیمون منتشر شده و یه عکس فیکه و یه ۱۰ الی ۲۰ دقیقه بعد دوباره یه عکس مثل همون اولیو فرستاد و من فهمیدم نه دیگه این یکی واقعیه.. من تندی رفتم وی‌ورس و یه پست نوشتم و پیاممو فرستادم

یونگی: راستش من هنوزم تو درک این که آیا این واقعیه یا نه مشکل دارم..ما یه عالمه باهم حرف زدیم ، گاهی وقتا از نامبروانی چارت هات ۱۰۰ بیلبورد میگفتیم ، این چیزی بود که دوست داشتیم به دستش بیاریم این به این معنا نیست که ما فقط برای کسب این هدف سخت کار کردیم نه بلکه کسب این هدف برامون مثل یه رویا میموند خیلی ممنونم از ارمیا که این رویارو به حقیقت تبدیل کردن

ته‌ته: اصلا فکرشم نمیکردم بی‌تی‌اس تو جهان بین مردم دنیا مورد توجه قرار بگیره .. ما از استان های مختلفی از کشور بدون هیچی به سئول اومدیم .. ما فقط هفت نفر بودیم که باهم تمرین میکردیم و کار میکردیم .. "

"یونگی: میخوام قشنگ موقع حرف زدن درمورد اهدافم حواسمو جمع کنم ( میخنده) من میشینم و به این فکرمیکنم که خب قدم بعدی باید چی باشه و یه جورایی گفتن اهداف جدیدمون منو تحت فشار میزاره ( میخنده ) اگه بخوام بگم ، ما رفتیم گرمی و یه اجرایی که همکاری ما با ناس بودو انجام دادیم و الان من دلم میخواد خودمون اونجا تنهایی اجرا کنیم ، فقط خود بی‌تی‌اس روی استیج مراسم گرمی تنهایی اجرا کنه

ته‌ته: حس میکنم جایزه گرفتم و این واقعا واقعا منو کلی خوشحال میکنه ، امیدوارم همه بتونن بخندن و خوشحال باشن حتی اگه قرار باشه فقط یه امروزو خندون و شاد باشن ( کیوت میگه)

"جین: این موسیقی ، این اجراها...امیدوارم بتونیم در آینده هم این هدیه هارو بهتون بدیم..من میخوام در آینده خبرهای خوب بیشتری رو

براتون به ارمغان بیارم پس لطفا چشماتونو ازمون برندارید..

کوکی: من یه پیامیو خوندم و کلی تحت تاثیر قرار گرفتم ..این که میگید مارو دنبال میکنید و ازمون کلی چیز میز یاد گرفتید ، واقعا بابتش کلی ازتون ممنونم ، دیدن این که شما کار و حرفه‌ی مارو دنبال میکنین و منتظر و چشم به راه کارایی که قراره در آینده‌ انجام بدیم هستین ، هم خیلی تاثیرگذاره..خیلی خیلی ازتون ممنونم چون ادمایی مثل شما وجود داره ما میتونیم پیشرفت کنیم"

" جیمین : * راجب این که اون شب گفته بود نمیتونه جلوی اشکاشو بگیره میگه*

راستش ، خودمم نمیدونم چرا.. وقتی این خبر اومد فکرکنم ۳:۲۰ یا ۳:۳۰ نصف شب بود .. من حدود ساعت ۴ بود که این خبرو شنیدم و تا ساعت ۷ صبح فقط داشتم گریه میکردم و بعدش از بس گریه کرده بودم خوابم برد ..
اولش خیلیی شوکه شدم..من پیش جونگ‌کوک بودمو و ما کلی هیجان زده شدیم و شوک شدیم و بعدش از تو گوشیمامون به چت روم گروهیمون خیره نگاه کردیم ( پیام هات ۱۰۰ که مونی فرستاده بوده) و بعدش من زدم زیر گریه و شروع کردیم به حرف زدن با اعضای دیگه..
من به نامجون گفتم اینا بخاطر توعه که ما تونستیم انجامش بدیم و ما تموم صبح راجب این موضوع باهم حرف زدیم ..راجب این حرف زدیم که این برامون ممکن شد و ما تونستیم انجامش بدیم..
وقتی به عقب نگاه میکنم، میبینم کارایی بودن که ما میخواستیم انجامشون بدیم و کاراییم هستن که همچنان میخوام انجام بدیم، این به منزله یه تقدیر یا پاداش برای همه کارهاییه که ما تمام مدت انجامشون داده بودیم..
این که بتونیم به همدیگه پیوندیم و یه همچین کاری رو تو این شرایط سخت و دشوار برای آدما انجام بدیم و برای این موفقیت مورد تقدیر و ستایش قرار بگیریم واقعا منو خوشحال کرد و باعث شد گریم بگیره.. چیزی که واقعا دلم میخواد انجام بدیم اجرا کردن بودش

" نامجون: وقتی یه کاریو از ته دل و با صداقت انجام میدی ، گاهی اوقات مورد توجه مردم قرار نمیگیره .. به سری چیزا هستن که به ثمر نرسیدن، ولی این کار ، یه کار تیمی بود و من حس میکنم نقاط عطفی که بهش دست پیدا کردیم ، قدرت موسیقی و اجرا بود .. به نظرم "Dynamite" بخاطر زبان و یه سری اِلمانای دیگه مشهور تر شد ..ژانرش دیسکو پاپه و جامعه‌ی آمریکا با این ژانر آشنایی بیشتری داره ..این آهنگ پیام انچنان بزرگی نداره ..گاهی وقتا به پیام ساده ، بیشتر از هرچیز دیگه‌ای منتقل و پخش و گسترش پیدا میکنه ، به نظرم همه‌ی اینا گرد هم اومدن و این موفقیت رو خلق و به وجود اوردن .. "

" هوپی: * هفت سال پیش چطور بودن*
اون موقع یه عالمه گروه‌های جدید اومده بودن ..تنها کاری که میتونستیم انجام بدیم ، کار کردن جوری بود که انگاری زندگیمون بهش وابسته بود .. ما تا اونجایی که میشد سخت تموم تلاشمونو کردیم.. ما واقعا میخواستیم اسممون پابرجا باقی بمونه و از خودمون نامی به جا بزاریم، تموم هدفمون این بود که دووم بیاریم

ته‌ته: ما هیچ وقت حتی فکرشم نمیکردیم که قراره این همه تو جهان مورد توجه قرار بگبریم..ما از استان های مختلفی از کشور با دست خالی به سئول اومدیم .. تو یه خوابگاه کوچیک کنارهم زندگی میکردیم و تو یه اتاق تمرینِ کوچولو میرقصیدیم و میخوندیم ، این خاطرات هنوزم تازه به نظر میان..برای من وقتی اومدم سئول ، با بابام یه تاکسی گرفتم و توسط راننده ازمون کلاهبرداری شد..یاداوری اون خاطرات ، و واقعیت این که الان ما موفق شدیم برام خیلی باحاله..تموم اون سختی ها الان برام مثل یه سری خاطره‌های خوب یادآوری میشن.. من الان خیلی خوشحالم ..

" مونی: اوایل سال ۲۰۲۰ واقعا خوب بود ، ما کامبک دادیم و برای تورمون برنامه چیدیم ولی یه دفعه ویروس کووید شیوع پیدا کرد و ما نمیدونستیم دقیقا باید چکار کنیم‌.. یه خورده عصبی شدیم .. به هرحال ما نمیدونیم چه چیزی در انتظار ماست و من امیدوارم همونطور که داریم بهترینمونو انجام میدیم ، با همین فرمون پیش بریم ، من دلم میخواد از سال ۲۰۲۰ به عنوان سالی که سخت تموم تلاشمونو کردیم و بهترینمونو انجام دادیم یاد بشه و امسال هم مثل سال های دیگه که سخت تلاش کردیم به یاد اورده بشه.. این که تموم تلاشمونو کردیم تا متناسب به موقعیتی که توش قرار داریم کاری که از دستمون برمیاد رو انجام بدیم.. ما از این که در صدر چارت قرار گرفتیم خیلی خوشحالیم ولی از این که امسال اینطور ( که نتونستیم فنارو ببینیم و تور بزاریم ) گذشت، ناراحتیم

شوگا: من خودمو درگیر سرگرمی های جدیدم کردم، این روزا نقاشی میکشم و گیتار تمرین میکنم
* پسرا اشاره کردن که دارن سخت روی موسیقی و البوم جدید کار میکنن و قراره اواخر امسال منتشرش بکنن*

" پسرا اشاره کردن اصلا انتظارشو نداشتن که این حرکتشونو تو اخر بی ساید موزیک ویدیو Dynamite ببینن و اینو فقط از سر مسخره بازی تو تمرینشون انجام داده بودن و از این که تو بی ساید ام وی دیدنش سوپرایز شدن"

" جیمین: ما واقعا این آهنگو دوست داریم ولی واقعاِ واقعانم عاشق آهنگ بعدیم هستیم ، امیدوارم کلی منتظرس باشین..

جیمین در ادامه اشاره کرد که برای پایان دادن به وضعیت COVID 19 باید همه تموم تلاششونو بکنن و دور هم گرد بیان و هدف پسرا اینه که تمام تلاش خودشونو برای تحقق این امر انجام بدن"
عکس‌هایی از پسرا در کنفرانس خبری امروز ?

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://uupload.ir/files/fgdy_img_20200902_113134_292.jpg

http://uupload.ir/files/w9ih_img_20200902_113136_934.jpg

http://uupload.ir/files/usrx_img_20200902_113139_233.jpg

http://uupload.ir/files/dzxi_img_20200902_113144_351.jpg

http://uupload.ir/files/lkm4_img_20200902_113131_531.jpg

http://uupload.ir/files/jvs_img_20200902_113129_792.jpg

http://uupload.ir/files/076b_img_20200902_113127_442.jpg

http://uupload.ir/files/tql_img_20200902_113124_766.jpg

http://uupload.ir/files/lhrs_img_20200902_113122_117.jpg

http://uupload.ir/files/i254_img_20200902_113120_598.jpg

http://uupload.ir/files/pogd_img_20200902_113117_629.jpg

http://uupload.ir/files/refo_img_20200902_113115_544.jpg
✳️ وضعیت بی‌تی‌اس در اسپاتیفای :

? مجموع استریم: ۱۱.۴۰۴.۲۱۶.۵۵۵
?شنونده‌ی ماهانه: ۲۱.۳۸۷.۳۹۳
* این بالاترین میزان شنونده‌ی ماهانه بی‌‌تی‌اس تا به اینجا بوده( رکورد قبلی پسرا ۲۱.۲ میلیون شنونده‌ی ماهانه بوده) ،پسرا با کسب این میزان با ۲۱ پله صعود در جایگاه ۱۲۰ام چارت Top100 Popular Artist اسپاتیفای قرار گرفتن*

? مجموع استریم سینگل Dynamite برابر با ۷۹.۴۱۲.۳۹۰

◽️ آپدیت میزان استریم‌ بی‌تی‌اس در ماه‌های سال ۲۰۲۰ تا به اینجا در پلتفرم اسپاتیفای:

- ژانویه: ۳۴۱.۷۹۰.۴۵۶
- فوریه: ۴۸۰.۳۸۱.۲۳۱
- مارس: ۵۱۲.۵۳۰.۸۱۲

- آپریل: ۴۰۰.۷۴۹.۳۹۸
- می: ۳۸۴.۶۷۶.۱۶۱
- جون: ۳۸۹.۵۲۲.۸۲۴

- جولای: ۴۳۳.۴۴۴.۲۱۸
- آگوست: ۵۴۸.۳۰۶.۷۷۴
← مجموع: ۳.۴۹۱.۴۰۱.۸۷۴

سینگل "Dynamite " با رتبه‌ی ۲ در چارت Billboard Canadian 100 دبیو کرد ???

- این بالاترین رتبه‌ از یک اکت کره‌ای ، یک گروه کره‌ای ، بالاترین دبیوی بی‌تی‌اس در این چارت و ۲۱امین آهنگ پسراست که در این چارت دبیو میکنه ..

اکانت اسپاتیفای ته‌هیونگ به بیش از ۱۰۰ میلیون استریم رسید ?

ترکِ "Filter" جیمین از آلبوم Map Of The Soul:7 و ترکِ 'Blinding Lights' از The Weeknd پرفروش ترین آهنگ‌های آمازون آمریکا در سال ۲۰۲۰ تا به اینجا بوده‌اند ?

اکانت اسپاتیفای آگوست‌دی به ۲۶۰ میلیون استریم رسید ?

سینگل Dynamite در ساعت ۱:۳۰ به وقت کره ، به ۳۹امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ?
آپدیت توییتر رسمی بی تی اس | 200902

" [ #/بنگتن امروز ]
ما بخاطر آرمیا تونستیم جایگاه اول چارت Hot100 BB رو کسب کنیم!! شما همچنان به دویدن همراه با بی‌تی‌اس ادامه میدین، مگه نه؟؟??
#/بی تی اس_ دینامیت #/چرا ما شبیه آرتیستایی هستیم نامبروان چارت Hot100 بیلبورد هستن؟* #/خود خودشه #/آرتیستهای نامبروان #/ بین المللی ،کی ‌پاپ، شور و هیجان ، سانشاین، رنگین کمون ، سنتی ، انتقال ، USB ، میگو ، کامبکِ بی تی اس "

* اشاره به میمی که این روزا تو کره خیلی معروف شده داره

سینگل "Dynamite" با کسب ۷.۹ میلیون استریم در این هفته ، با رتبه‌ی ۱ در چارت Oricon Streaming دبیو کرد و تبدیل به اولین آهنگ از یک اکت خارجی از سال ۲۰۱۸ شد که به این موفقیت دست پیدا میکنه

- این دومین آهنگ بی‌تی اس بعد از Fake Love هست که صدرنشین این چارت میشه

-سینگل Dynamite با ۷.۹ میلیون استریم و پیشی از ترک Your Eyes Tell پسرا با ۵.۱ میلیون استریم ، اکنون بیشترین میزان استریم در هفته‌‌ی اول انتشار برای یک اکت کره‌ای در تاریخ این چارت و به طور کل دومین اهنگ با بیشتر میزان استریم در هفته درمیان تمام اکت ها بعد از NiziU ( با ۹.۷۵ میلیون استریم) میباشد، تنها ۷ آهنگ در سال ۲۰۲۰ در صدر این چارت قرار گرفتن

سینگل "Dynamite" بدون هیچ گونه فروش فیزیکالی ، با ۴ پله صعود در رتبه‌ی سوم چارت HOT100 بیلبورد ژاپن قرار گرفت

برندگان ۴۷امین دوره از مراسم‌های Korea Broadcasting Awards اعلام شده و بی‌تی‌اس براساس اکثر آرا برنده‌ی جایزه‌ی "Artist Award" میباشد.. این مراسم ۱۰ام سپتامبر برگزار خواهد شد و بی‌تی‌اس پیامشون رو از طریق ویدئو مسیج‌ برای این مراسم ارسال خواهند کرد

سینگل Dynamite در ساعت ۱۰:۳۰ به وقت کره ، به ۴۳امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد

▫️ موزیک ویدئوی آهنگ " IONIQ:I'm On It" همکاری بی‌تی‌اس و خودروهای الکتریکی IONIQ هیوندا منتشر شد

" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/l6yzZdHruUI

جونگ‌کوک رکورد جدیدی رو از آن خودش کرد و تبدیل به اولین شخصی شد که هشتکش به بیش از "۱۶ میلیارد بازدید " در تیک‌تاک دست پیدا میکنه ??

• هشتک جونگ‌کوک تنها در عرض ۱۱ روز به بیش از ۱ میلیارد بازدید دست پیدا کرد ، هشتک "Jeonjungkook" هم به ۳.۴ میلیارد بازدید در این اپ دست پیدا کرده است
سینگل "Dynamite" اکنون ۱۲ روز متوالیه که در صدر آیتونز آمریکا قرار داره ، پسرا اولین اکت کره‌ایی هستن که به این موفقیت دست پیدا میکنن ???

? آرمی توجه کنید ،راند نهایی رای‌گیری EXA Best Fans Forever شروع شده و تا ساعت ۱:۵۰ بامدادِ ۴ ام سپتامبر به وقت ایران ادامه داره

- از الان شروع به استفاده از هشتک‌ها و‌ توییت زدن بکنید ، در پستی که ریپلای شده قوانین ، هشتک ها و‌ تموم چیزی که شما برای رای‌دادن باید بدونید گفته شده ، برای همین لطفا قبل رای‌دادن یه بار دیگه مرورشون کنید ،بازم حواستون باشه توییت ✅ و ریتوییت ❌ ، موفق باشید

سینگل Dynamite در ساعت ۱۷:۳۰ به وقت کره ، به ۵۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد

آرمی کمتر از ۲۴ میلیون تا ۳۰۰ میلیونی شدن بازدیدهای موزیک ویدئو "Dynamite " باقی مونده ، دست از استریم برندارید تا ام‌وی رو زودتر ۳۰۰میلیونی کنیم ?
" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/gdZLi9oWNZg "

سینگل "Dynamite" در Show Champion امروز کاندید جایگاه اول و دریافت جایزه میباشد

◾️دنس پرکتیس سینگلِ "Dynamite " منتشر شد ?
https://youtu.be/CN4fffh7gmk "

سینگل "Dynamite" در Show Champion امروز موفق به کسب جایگاه اول و سومین بردش شد
? Music Core
? SBS Inkigayo
? Show Champion

به دنبال برد جایگاه اول Show Champion امروز با سینگل Dynamite ، بی‌تی‌اس رکورد خودش رو به عنوان آرتیستی با بیشترین تعداد برد در سال ۲۰۲۰ در موزیک شوهای کره‌ای ارتقا داد ( کسب ۱۹ برد ) ، پسرا تا به اینجا ۹۳ مقام اول رو در موزیک شوهای کره‌ای به نام خودشون ثبت کردن

سینگل "Dynamite" با کسب ۴۹۶۰ هزار اسپین و ۱۹.۶۱۳ میلیون شنونده همچنان در رتبه‌ی ۱۹ رادیو پاپ آمریکا قرار داره ???

وضعیت سینگل "Dynamite" در تاریخ ۱ام سپتامبر در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۱۲ روز متوالیه که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره

‘Dynamite’

?Global: 4 (=) — 4,642,593
??US: 6 (+2) — 897,335
??UK: 32 (-1) — 143,180
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36