انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت‌های Kpop
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36
آپدیت اینستاگرام Bodyfriend با تبریک به بی‌تی‌اس برای صدرنشینی در چارت Hot100 بیلبورد

? وضعیت بی‌تی‌اس در چارت‌های بیلبورد ژاپن :

→ HOT 100 SINGLES
▫️3 Dynamite (+4)
*new peak (2 weeks)
▫️29 (+42) Stay Gold
*peak 12 (11 weeks)

→ ALBUM
▫️15 (-2) MOTS: 7 ~ The Journey
*peak 1 (7 wks)

سینگل Dynamite در ساعت ۱۹:۳۰ به وقت کره ، به ۵۲امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ، بی‌تی‌اس به طور کل با دریافت ۱۲۷ پرفکت آل‌کیل تا به اینجا سومین گروه آیدل با بیشترین تعداد پرفکت آل‌کیل در تاریخ میباشد ?

طبق گزارش بیلبورد ژاپن ، سینگل "Dynamite" بی‌تی‌اس با کسب ۱۰.۱۴۶.۹۲۵ میلیون استریم در دومین هفته‌ی ترکینگ ، تبدیل به سومین آهنگ در تاریخ این چارت شد که در عرض یک هفته از ترکینگش موفق به کسب بیش از ۱۰ میلیون استریم میشه ..

- بی‌تی‌اس ، NiziU و Yoasobi آرتیستهایی هستن که به این موفقیت دست پیدا کردن?

اکانت آگوست‌دی در پلتفرم Deezer به بیش از ۱۳۰ هزار فالوور رسید ، شوگا سومین سولو ارتیست کره‌ای با بیشترین تعداد فالوور در این پلتفرم هست ⚡️

آپدیت چنل یوتیوب Bighit با کنفرانس خبری بی‌تی‌اس به دنبال صدرنشینی در چارت HOT100 بیلبورد ??

• دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/0RMI5yTyYFE •

آهنگ "Sweet Night" ته‌هیونگ به بیش از ۵۵ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید ، این آهنگ همچنان پراستریم ترین OST سال ۲۰۲۰ در این پلتفرم میباشد ?

طبق اخبار منتشر شده ، کمپانی بیگ‌هیت قصد داره در ماه اکتبر در بازار بورس سرمایه گذاری بکنه و با عرضه‌ی اولین سهامش از یک شرکت خصوصی به یک شرکت عمومی تبدیل بشه ، به این ترتیب این اقدام بیگ‌هیت بالاترین میزانِ اولین فروش سهام در ۳ سال اخیر در کره جنوبی رو به دنبال خواهد داشت??

• طبق گزارش اوراق بهادار کمپانی بیگ‌هیت ، بی‌تی‌اس تصمیم دارن از ۴۷۸.۶۹۵ سهم بیگ‌هیت ، هرکدوم سهم یکسانی رو دریافت بکنن که برای هرعضو برابر با ۶۸.۳۸۵ سهم میشه..

بنابراین به طور کل:
- هر کدوم از اعضای بی‌تی‌اس ۶۸.۳۸۵ هزار سهم (که در صورت تمایل میتونن بیشتر خریداری کنن) از مجموعِ ۴۷۸.۶۹۵ هزار سهم، دریافت میکنن.. بیگ‌هیت حدود ۱.۴۲۶.۰۰۰ از سهامش رو حفظ میکنه که به این معنیه که ۳۳.۵٪ از سهام بیگ‌هیت در اختیار بی‌تی‌اس قرار خواهد داشت.

در کل ۷.۱۳۰.۰۰۰ سهام کمپانی وجود داره و پسرا ۶.۷٪ از کل سهام رو در اختیارن.

- با فرض این که هر سهم ارزشی برابر ۱۰۵.۰۰۰ وون داشته باشه بعد از عمومی شدن بیگ‌هیت، چیزی حدود ۷ میلیون دلار به درآمد هر عضو اضافه میشه
آپدیت توییتر Guinness WorldRecords

{رکوردهایی که بی‌تی‌اس با ام‌وی Dynamite کسب کردن}
✅ پربازدیدترین ویدئوی یوتیوب در ۲۴ ساعت اول انتشار
✅ پربازدیدترین موزیک ویدئو در ۲۴ ساعت اول انتشار
✅ پربازدیدترین موزیک ویدئو در ۲۴ ساعت اول انتشار توسط یک‌گروه کی‌پاپ

سینگل "Dynamite" به بیش از ' ۱ میلیون شنونده‌ی خالص ' در جینی رسید ، این ۱۸امین آهنگ پسراست که به این میزان شنونده‌ی خالص در این چارت دست پیدا میکنه?

? این سریع‌ترین آهنگ سال ۲۰۲۰ از یک گروه پسر آیدله که تنها در عرض ۱۲ و نیم روز به ۱ میلیون شنونده‌ی خالص در جینی دست پیدا میکنه.
?بعد از آهنگ‌های ON و Black Swan این آهنگ،‌ سومین آهنگ از یک گروه پسر آیدل در سال ۲۰۲۰عه که به این میزان شنونده‌ی خالص در این چارت دست پیدا میکنه

✳️ وضعیت بی‌تی‌اس در اسپاتیفای :

? مجموع استریم: ۱۱.۴۲۶.۳۹۹.۷۲۹

?شنونده‌ی ماهانه: ۲۱.۹۴۴.۵۹۲
* این بالاترین میزان شنونده‌ی ماهانه بی‌‌تی‌اس تا به اینجا بوده*

? مجموع استریم سینگل Dynamite برابر با ۸۴.۹۰۹.۷۸۱
* این سریع‌ترین آهنگ پسراست که به بیش از ۸۰ میلیون استریم در این پلتفرم دست پیدا میکنه*

میزان فروش ترک "ON" در آمریکا به بیش از ۵۰۰ هزار نسخه رسید ، به این ترتیب این آهنگ اکنون واجد شرایط دریافت گواهی طلا در این کشور میباشد ???
✔️ ترجمه‌ی مصاحبه‌ی پسرا:

⁉️لاین مورد علاقتون تو آهنگ IONIQ:i'm on it چیه؟

??جیمین/ وی: «چیزی که میخوام ساده است ، عوضِ جای دور رفتن، میخوام کنار تو سفر کنم راهو نشونت بدم»
?جیمین: ما این پارت رو دوست داریم

-
?جونگ‌کوک:«فکر کردم به چیزی برخورد کردم،یه امکان⁦ِ جدید«
?جیهوپ:پارت خودته؟
?جونگ‌کوک:آره
?شوگا:«بجای سخت گرفتن ،بهت قدرت ادامه میدم»
من این پارت رو دوست دارم
?⁦جیهوپ:اونجا که میگه« تبدیلش میکنم به یه آهنگ جدید» رو دوست دارم چون حس قدرت بهم میده
-

?جین:پارت خودمو دوست دارم که اینه«وقتی خسته شدی و بی وقفه دویدی مایه ی آرامشت میشم»
?آر اِم:قسمتای مختلفی از آهنگ رو دوست دارم اما موقع فیلم برداری متوجه شدم از اون قسمتی که Ioniq رو تکرار میکنیم خوشم میاد
?جین:آره اونجا ک تکرار میکنیم خیلی خوبه
?آر اِم:Ioniq Ioniq، انگار میگیم میخوامش
-

⁉️موزیک ویدیو سبکِ زندگیِ شخصی که با Ioniq زندگی میکنه رو به تصویر میکشه با توجه به اینکه هر کدوم از اعضا نماینده ی یکی از جنبه های این سبک زندگی هستن،نقش خودتون درین موزیک ویدیو، با چه کلماتی توصیف میکنید؟

?جیمین:من توی آهنگ از احساسات حرف میزنم و وقتی صحبت از احساسات میشه همه‌ی حسای خوب و قشنگ مد نظرمونه.فکر کنم از دیدن مناظر طبیعت الهام میگیرم.
?ته:ما فرصت اینو داریم که سبک زندگی و چیزای جدیدی رو تجربه کنیم و من میخوام احساساتم رو گسترده تر کنم بنابراین خودم رو به چالش میکشم.
-

?شوگا:من نماینده ی تشویق کردن و امید هستم ،چون توی موسیقی هم درین باره زیاد صحبت میکنم، فکر میکنم این موضوع توی موزیک ویدیو هم نشون داده شده.
?جونگ‌کوک:من نماینده ی چالش ها و کنجکاوی هستم همینطور اونقدر پرشور و جاه طلب هستم که بدنم گاهی تحملشو نداره.
?جیهوپ:من نماینده ی خلاقیت و الهام بخشی هستم.این دیگه به یه روتین روزانه تبدیل شده و من یهو از یه چیزی الهام میگیرم و با چیزای جدید آشنا میشم.هر روز از یه چیزی الهام میگیرم و فکر میکنم این موضوع خیلی طبیعی و راحت توی موزیک ویدیو نشون داده شده‌.
-

?جین:من واقعا ازین حقیقت خوشم میاد که هر چی بیشتر تلاش کنم و سخت تر کار کنم،فرصتای بیشتر وجدیدتری برام به وجود میاد و در آینده مزد تلاشم رو میگیرم.
?آر اِم:من با جاذبه و قدرتی که اطرافم رو در برگرفته نشونش دادم که بیانگر لحظاتیه که درگیر یک جدال درونی هستی و میخوای جهان رو از قدرت و ارعابی که درگیرشه آزاد کنی.فقط یکم برعکس نشستن رو مبل واسم سخت بود.
?جین:برعکس نشستی رو مبل؟
?آر اِم:آره فهمیدم جدال درونی داشتن سخته.
-

⁉️شما چطوری شارژ میشین؟

??وی/جیمین:آرمی!
?جیمین:ما همیشه با آرمی ها وقت میگذرونیم، باهاشون در ارتباطیم ، با اونا حالمون خوب میشه و ازشون انرژی میگیریم.
?وی:من وقتی برای آرمی ها میخونم و اجرا میکنم خیلی خوشحالم و نمیتونم صبر کنم همیشه مشتاقم که اینا رو بهشون نشون بدم..
-

?جونگ‌کوک:بهترین راهِ شارژ شدن، خوابیدنه‌..خواب خیلی مهمه.مشکل اینه که من خواب کافی ندارم.
?شوگا:من در طول روز سرم خیلی شلوغه و دوست دارم بدونم از چه راه هایی میشه شارژ شد.
?جیهوپ: به نظرم من وقتی میخوام شارژ شم، شروع میکنم به خندیدن.. لبخندم خود به خود شروع میشه و تمام!کاملا شارژ میشم!
-
?جین:روش شارژ شدن من آسونه، سه روز کامل رو فقط میخورم،میخوابم و بازی میکنم.
?آر اِم:روشت آسونه غذا،بازی،خواب.
?جین:تو چی؟
?آر اِم:منم با غذا و خواب شارژ میشم همینطور کتاب خوندن و نگاه کردن به نقاشی ها بهم کمک میکنه از لحاظ ذهنی شارژ بشم.
?جین: چه روشای معرکه ای برای شارژ شدن!
?آر اِم:من گواهینامه ندارم ولی بنظرت آدما با رانندگی کردن و نگاه کردن به مناظر بیرون ماشین،انرژی نمیگیرن؟
?جین:البته،مخصوصا با ماشینای هیوندا...هر موقع که بخاین شارژ میشین.

⁉️وقتی کلمه ی"برق" رو میشنوین چی میاد تو ذهنتون؟

?جیمین:من به محیط زیست فکر میکنم.بنظرم اگه از انرژیِ برق برای جابجایی استفاده کنیم به محیط زیست کمک میکنه و همینطور از لحاظ ظاهری میشه از شر قسمتای اضافیِ اتومبیل راحت شد و اینطوری شیک تر بنظر میرسه.
?ته :بنظرم انرژی برق مایه ی آرامش و راحتیه . فکر میکنم نیروی حرکت برقی زندگی امروز رو نسبت به گذشته راحت تر کرده.
-

?جونگ‌کوک:من به سرعت فکر میکنم
?شوگا:بنظر من تا ده سال آینده همه ی ماشینا برقی میشن و این مسئله اجتناب ناپذیره.
?جیهوپ:وقتی کلمه ی برق به گوشم میرسه یادِ پیکاچو میفتم.بنظرم انرژی برق دنیای جدیدی رو به وجود میاره و جهان با انرژی برق کلی تغییر میکنه.کنجکاوم بدونم چطور تغییر میکنه ، یجورایی ترسناک و درعین حال هیجان انگیزه.خیلی چیزا هست که وقتی به اتومبیلای برقی فکر میکنی به ذهنت میان.
?جونگ‌کوک:این موضوع داره به سرعت پیشرفت میکنه.اگه به مدل و طراحیش نگاه کنید میبینید که مدرنه.چون اتومبیل ها برقی هستن میشه بخش های زیادی رو بهشون اضافه و ایده های زیادی رو روشون امتحان کرد.کنجکاوم بدونم ده سال دیگه ماشینا چه شکلی میشن.بخاطر ماشینای برقی بخش زیادی از آلودگی کم میشه و فکر میکنم این کمک بزرگیه..
-

?آر اِم:میبینم که این روزا خیلی از اطرافیانم ماشینای برقی دارن و متوجه شدم این موضوع مربوط به آیندست.بخاطر محیط زیست همه ی ما سعی داریم که از پلاستیک کمتری استفاده کنیم و به همین منظور شرکت ها دارن سیستم ها و تکنولوژی های جدیدی رو جایگزین میکنن.فکر میکنم در آینده اتومبیل ها به ماشینای برقی مثل Ioniq تبدیل میشن.
?جین:وقتی به Ioniq نگاه میکنم یه فکر بچگانه میاد تو ذهنم با خودم میگم یعنی اگه رعدوبرق بهش بخوره شارژ میشه؟
-

⁉️ راهکارتون برای کمک به محیط زیست

?ته: من پسماند غذامو میریزم توی کیسه زباله های مخصوص
?جیمین:بنظرم با همین کارای کوچک میشه کمک کرد و اگه همه این کارا رو بکنن اینطور میشه به محیط زیست کمک کرد.فکر میکنم بازیافت کردن(تفکیک زباله ها)بهترین کاریهدکه میتونم بکنم.
?ته: عالیه
?جیمین:راستش یکم سخته ولی بخاطر محیط زیست چرا که نه
?ته :بنظرم اگه به محیط زیست فکر کنیم میتونیم تنبلی رو کنار بزاریم.به خودم افتخار میکنم که ۲۶ساله( زباله هامو) بازیافت میکنم و به اینکار ادامه میدم.
?جیمین:یعنی از وقتی بدنیا اومدی اینکارو میکردی
?ته :آره
-

?شوگا:ماشین ما بنزینیه باید عوضش کنیم و یه برقی بخریم
?جونگ‌کوک:آره باید تغییر کنیم
?جیهوپ:من روزانه ده ثانیه نفسمو حبس میکنم تا کربن دی اکسید کمتری تولید شه
?جونگ‌کوک:چه عالی
?شوگا:فایده ای نداره
?جیهوپ:اگه همه مردم ده ثانیه نفسشونو حبس کنن با جمعیتی که کره داره،تولید کربن دی اکسید چقدر کمتر میشه؟شوخی میکنم،زیاد بهش فکر نکنید
?جونگ‌کوک:اگه یه کمپین بسازیم که همه ی مردم دنیا همزمان تو یه روز ده ثانیه نفسشون رو حبس کنن چی؟
?شوگا:اگه این کارا تاثیر داشت که الان اوضاع محیط زیست بهتر ازینا میبود
??جونگ‌کوک/جیهوپ:آره؟راست میگی
-

?آر اِم:راستش تنها کاری که از دستم برمیاد اینه که وقتی غذا سفارش میدم قاشق و چنگال پلاستیکی استفاده نمیکنم و اگه از کیسه های پلاستیکی استفاده کردم اونارو میشورم و دوباره استفاده میکنم(دور نمیندازم)همینطور از نی پلاستیکی هم استفاده نمیکنم.
?جین:من از شست و شوی بی مورد خودداری میکنم و اینطوری در مصرف آب صرفه جویی میکنم.

⁉️وقتی بعداز کنسرت میخواین شارژ بشین چکار میکنید؟

?جیمین:من میخوابم.راستش وقتی توی هتل میخوابم بازم احساس خستگی میکنم میدونم بقیه ی اعضا هم همچین حسی دارن. از لحاظ روانی فقط تو اتاق خودم میتونم راحت بخوابم اما اولین کاری که برای شارژ شدن میکنم،خوابیدنه.
?ته: من با گذروندن اوقات فراغتم شارژ میشم.با روشای مختلفی میشه تو خونه استراحت کرد ، مثلا میرم به دیدن دوستام یا میرم مسافرت.چون وقتی تو تور هستیم نمیتونم دوستامو ببینم بعداز اون میرم به دیدنشون و تو خونه وقت میگذرونم.
-

?جونگ‌کوک:بعد از کنسرت به محض اینکه برمیگردم هتل غذا میخورم تا شارژ شم اما فرداش حسابی ازین کارم پشیمون میشم.
?جیهوپ:فکر میکنم ما در طول کنسرت خوب غذا میخوریم چون میخوایم بعدا مزد تلاشمون رو بگیریم‌.
?شوگا:درسته تو کنسرتا خوب غذا میخوریم
?جونگ‌کوک:از این کارای معمولی برای شارژ شدن انجام میدیم.
?شوگا:من اولین کاری که میکنم میرم حمام و دوش میگیرم مگر اینکه قبلش خوابم ببره.
?جیهوپ:بستگی به شرایطمون، کارامون متفاوته
?شوگا:بعضی وقتا حس میکنم اگه بخوابم وقتمو تلف کردم برای همین مشغول یه کار دیگه میشم و دوباره احساس خستگی میکنم
-

?جین:من همیشه یه برنامه ی ماهیگیری میچینم و با دوستام میرم ماهیگیری، تو چی؟
?آر اِم:فکر میکنم ورزش کردن بهترین روش برای شارژ شدنه ، ورزشایی مثل پیلاتس و وزنه.بدنم بعداز ورزش کلی سبک میشه.

-

⁉️فیلم برداری برای این کمپین چطور تجربه ای برای شما بود؟

?ته:آهنگ Ioniq بهترین آهنگ برای یه تبلیغه امیدوارم زودتر منتشر بشه و به دل آرمی ها بشینه.
?جیمین:درسته.وقتی خبرِ فیلم برداری برای این تبلیغ رو شنیدم فکر کردم که اینکار تو صنعت تبلیغات مد شده.خیلی وقت بود که موزیک ویدیوی تبلیغاتی منتشر نکرده بودیم..اصن حس نمیکردم یه موزیک ویدیوی تبلیغاتیه بلکه کاملا حس یه موزیک ویدیو داشت و برای من تجربه ی خوبی بود . موقع فیلم برداری کلی بهم خوش گذشت.بعلاوه ماشینِ قشنگیه و امیدوارم بتونیم تبلیغای(شبیه به این) بیشتری با هیوندا داشته باشیم.
??وی/جیمین:هیوندا Ioniq، فایتینگ!
یونگی جونگ‌کوک رو شازده کوچولو صدا می‌کنه، میگه نمیتونه به جونگ‌کوک گیتار یاد بده چون اگه اشتباه کرد نمیتونه بهش بگه، همیشه اجازه میده جونگ‌کوک به استودیوش بیاد تا به آهنگاش گوش بده، صبح‌ها برای جونگ‌کوک یه لیوان شیر آماده می‌کنه چون میدونه کوک اینو دوست داره، بهش میگه کوچولوترین. یونگی به جونگ‌کوک میگه شبیه دایره یا مثلث شده، جونگ‌کوک میگه که یونگی هیچ‌وقت دعواش نمی‌کنه، یونگی میگه جونگ‌کوک یوفوریای واقعیه، جونگ‌کوک میگه صحبت کردن با یونگی همیشه آرامش‌بخشه.
یونکوک پاک‌ترین رابطه رو دارن.

بعضی از کیپاپ استنا هنوز فکر میکنن موفقیت‌های گروهشون و بی‌تی‌اس تو یه لِوِلن!!? ببخشید که اینو میپرسم ولی نامبر وان Hot 100 و Billboard 200ـتون کجاست؟ ۲۲ میلیون فروش جهانی آلبومتون چی؟ پرفکت‌آلکیل برای سه سال متوالی‌ داشتین؟ ۱۰۱.۱ میلیون بازدید تو ۲۴ ساعت چی؟ اصلاً Spring Dayـتون کو؟ Smile)
طبق اخبار منتشرشده بی‌تی‌اس قراره در " Press Play At Home" که برای Recording Academy /GRAMMYS هست ، سینگل "Dynamite " رو اجرا بکنن
⏱ این ایونت چهارم سپتامبر ساعت ۵:۳۰ صبح به وقت ایران برگزار خواهد شد

??وضعیت چارت های جهانی

— آیتونز جهانی: ۱ (=)
- به مدت ۱۲ روز در صدر
* سینگل Dynamite پسرا به مدت ۱۲ روزه که در صدر چارت آهنگهای آیتونز جهانی حضور داره ، این آهنگ همچنان رکوردار آهنگی با بیشترین تعداد روز صدرنشینی توسط یک گروه کره‌ای در این چارت‌ هست
— آهنگ‌های اروپا: ۱ (=)

سینگل Dynamite در ساعت ۱۱:۳۰ به وقت کره ، به ۶۳امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد ، این آهنگ با پیشی از ترکِ Fake Love با ۶۲ پرفکت آل‌کیل اکنون آهنگی از بی‌تی‌اس با بیشترین تعداد پرفکت آل کیل میباشد

1. 'Dynamite' — 63
• 2. 'FAKE LOVE' — 62
• 3. 'Boy With Luv' — 12

سینگل "Dynamite" در ساعت ۹:۰۰ صبح به وقت کره برای ششمین بار در ملون روف‌هیت انجام داد
- این آهنگ همچنان رکوردار آهنگی از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد روف‌هیت انجام شده در چارت ملون در سال ۲۰۲۰ میباشد

سینگل "Dynamite" این هفته موفق به کسب تاج چهارگانه‌ی گائون شد و در صدر هر ۴ چارت قرار گرفت???

° 1. Digital Chart
° 1. Streaming Chart
° 1. Download Chart
° 1. BGM Chart

به این ترتیب به دنبال قرار گرفتن سینگل Dynamite در صدر چارت دیجیتالیِ گائون ، این سینگل تبدیل به ۷امین آهنگ بی‌تی‌اس شدکه موفق به صدرنشینی در این چارت میشه ، صدرنشینی های بی‌تی‌اس در این چارت عبارتند از :?
1. Blood Sweat & Tears
1. Spring Day
1. Fake Love
1. IDOL
1. Boy With Luv
1. ON
1. Dynamite (NEW)

?
- سینگل Dynamite با کسب ۴۵.۵۱۷.۰۹۳ امتیاز دیجیتال با ۵ پله صعود در جایگاه اول این چارت قرار گرفت
• مجموع امتیاز: ۷۱.۵۰۴.۸۵۵
- این سینگل با پیشی از ترکِ ON با ۳۳ میلیون امتیاز ، اکنون رکوردار آهنگی با بیشترین میزان امتیاز دیجیتال هفتگی گائون در سال ۲۰۲۰ تا به اینجا میباشد

میزان فروش آهنگ "Outro:Ego" به بیش از ۱۰۰ هزار نسخه در آمریکا رسید ??

آهنگ "Stay Gold" به بیش از ۵۰ میلیون استریم در اسپاتیفای رسید

بی‌تی‌اس در آپدیت این هفته‌ی چارت دیجیتالی گائون ، ۱۸ آهنگ داره که این بیشترین تعداد در میان تمامی آرتیستهای دیگه‌ی این چارت هست

?امتیاز دیجیتال بی تی اس در چارت گائون در سال ۲۰۲۰ ( هفته‌ی سی و پنجم ) به این شکل میباشد:
?- ترکِ Dynamite با کسب ۴۵ میلیون امتیاز دیجیتال در صدر قرار گرفت
?- به طورکل مجموع امتیاز این سینگل به بیش از ۷۰ میلیون رسید
?- ترکِ ON به بیش از ۴۳۰ میلیون امتیاز دست پیدا کرد
?- آهنگ Eight در جایگاه یازدهم رنکینگ این هفته قرار گرفت و تا به اینجا به بیش از ۵۵۷ میلیون امتیاز دست پیدا کرد
? بی‌تی‌اس تنها آرتیستیه که ۱۸ آهنگ در چارتینگ این هفته داره ، تعداد زیادی از آهنگ‌ها مجددا در این چارت قرار گرفتن

مقـاله ;

در طول کنفرانس مطبوعاتی بی‌تی‌اس برای صدرنشینی در Billboard Hot 100 ، تهیونگ خاطرات خودش رو دوره و از روزهای دبیو و مشکلاتی که گروه اون زمان داشتند تعریف کرد. تهیونگ از اون دوران به عنوان خاطره ای خوب یاد کرد.
وی از حرف های هوسوک که از اعضا تشکر کرد که به مدت هفت سال در کنار او بودن به گریه افتاد.
وی از آرمی ها برای این دستاورد و اینکه این اتفاق مدتها در خاطر او باقی خواهد ماند ، تشكر كرد.✨

-

آهنگ ‘Inner Child’ به 140 میلیون امتیاز دیجیتال در چارت Gaon رسید. ابن اولین آهنگ وی است که به این موفقیت میرسد.

طبق اخبار منتشرشده، شهرداری سئول قراره ویدئوهایی از پروموشن تور سئول به نام " تو سئول میبینمت" رو همراه با بی‌تی‌اس تا تاریخ ۱۱ سپتامبر به وقت کره منتشر بکنه

از تاریخ ۴ سپتامبر تا ۱۰ ام سپتامبر ساعت ۱۷:۰۰۰ ویدئوهای تبلیغاتی هرکدوم از اعضا در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام ، فیسبوک و یوتیوب I Seoul U منتشر خواهد شد

لیریک:
طبق اطلاعات منتشرشده ، پسرا قراره ۱۲ام سپتامبر بین ساعات ۱۰:۲۵ تا ۱۸:۲۴ به وقت ایران در فستیوال تابستانی موسیقیِ The Music Day از شبکه‌ی NTV ، سینگل "Dynamite" رو اجرا بکنن

وضعیت سینگل "Dynamite" ، ریمیکس‌ها ، ورژن بی‌کلام این آهنگ در آیتونز آمریکا ?? :

2. Dynamite
7. Dynamite (Tropical Remix)
12. Dynamite (Poolside Remix)
25. Dynamite (EDM Remix)
40. Dynamite (Acoustic Remix)
112. Dynamite (Instrumental)

سینگل Dynamite در ساعت ۱۸:۳۰ به وقت کره ، به ۷۰امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد
بی‌تی‌اس، شامل هفت عضو، بزرگترین بوی‌بند روی این سیاره، هنرمند شماره‌ی ۱ بیلبورد، رقصنده، تهیه‌کننده، ترانه‌نویس، افسانه‌های زنده، از تاثیرگذارترین افراد در جهان، تحصیل‌کرده و حالا سهام‌داران کمپانی خودشون، بیگ‌هیت.
.
.
.
.
۲۰۱۲: کارآموزهای بیگ‌هیت
۲۰۲۰: سهام‌داران بیگ‌هیت

اخبار و چارت‌های Kpop 8

اخبار و چارت‌های Kpop 8
سینگل "Dynamite" با کسب ۵۱۸۴ هزار اسپین و ۲۰.۵۷۲ میلیون شنونده همچنان در رتبه‌ی ۱۹ رادیو پاپ آمریکا قرار داره ???

آپدیت توییتر جونگ‌کوک | 200903

" سر صبح کفشامو میپوشم،
یه لیوان شیر سر میکشم ،
بعدش میریم‌ که بترکونیم - Dynamite ??? #/جی‌کی "

ترکِ "Eight" از آیو و باهمکاری یونگی به بیش از ۲ میلیون شنونده‌ی خالص مضاعف در جینی رسید ، این آهنگ به دنبال آهنگ‌های Any Song و Aloha سومین آهنگ سال ۲۰۲۰ هست که به این میزان شنونده‌ی خالص مضاعف در این چارت دست پیدا میکنه?

دومین تریلر ( ۶۰ ثانیه‌‌ای) از فیلم سینماییِ 'BREAK THE SILENCE: THE MOVIE' Persona منتشر شد ?

" دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://youtu.be/afM9Z7_QBXU "

موزیک ویدئو‌ی "Blood Sweat & Tears" به بیش از ' ۹ میلیون لایک ' در یوتیوب رسید ، پسرا اولین اکت در تاریخ یوتیوب هستن که ۹ ام‌وی با بیش از ۹ میلیون لایک در این پلتفرم دارن

سینگل Dynamite، به ۷۴امین پرفکت آل‌کیل خودش دست پیدا کرد و تبدیل به چهارمین آهنگ تاریخ از یک گروه آیدل با بیشترین تعداد پرفکت آل‌کیل شد ?

• 1 IKON — Love Scenario (204)
• 2 BLACKPINK — DDU-DU DDU-DU (93)
• 3 TWICE — TT (91)
• 4 BTS — Dynamite (74)?

سینگل "Dynamite" در حال‌حاضر به مدت ۲۰۰ ساعته که در صدر Melon 24 Hits قرار داره?

سینگل "Dynamite" دوباره به بیش از ۶۵۰.۰۰۰ شنونده‌ی خالص در ملون رسید ?

بی‌ساید موزیک‌ویدئو "Dynamite" به بیش از ' ۵۰ میلیون بازدید' در یوتیوب رسید ، این ۴۱امین موزیک ویدئو پسرا ( گروهی/سولو) هست که به این میزان بازدید در این پلتفرم دست پیدا میکنه

?آپدیت فنکافه‌ی ژاپنی بی‌تی‌اس با پیام جیهوپ به آرمیا:

" راهکارت برای در امون موندن از گرمای تابستون و سرمای زمستون چیه:
?هوپی: تازگیا هوا خیلییی گرم شده ، من دارم تموم سعیمو میکنم که غذاها و خوراکی‌های سرد و خنک بخورم ، مثلا نوشیدنی های انرژی زا و از این جور چیزا ، من آبم خیلی زیاد میخورم .. یخ برام از اوجب واجباته ، یه روش سریع واسه پایین اوردن و کم کردن گرماست..تنها راز من برای دووم اوردن دربرابر سرما هم اینه که ، من خودم به شخصه عاشق سرمام.. در مقایسه با تابستون من زمستونو دوست دارم ..وقتی هوا خیلی سرد میشه درسته که بیرون رفتن از خونه خیلی سخته ولی من دوست دارم برم بیرون و بارش برفو تماشا کنم و برفارو لمس کنم..من به شخصه آدمیم که با لذت بردن از سرما میتونم بهش غلبه کنم.."
اخبار و چارت‌های Kpop 8

این توییت یونگی در تاریخ ۳۱ام آگوست به بیش از ۲ میلیون لایک در توییتر رسید ، این ۲۳امین توییت یونگیه که به بیش از ۲ میلیون لایک در این پلتفرم دست پیدا میکنه..

- شوگا همچنان رکوردار بیشترین تعداد توییت ۲ میلیون لایکی در توییتر در دنیا میباشد و اولین و تنها شخص در دنیاست که ۲۳ توییت با ۲ میلیون لایک در توییتر داره
سوکجین: فکر میکنم صدرنشینی توی چارت همش به لطف آرمی‌هاست، آرمی‌ها کسایی هستن که ما میخواییم اول خبرای خوب رو باهاشون به اشتراک بذاریم و راستش خبرای بد رو پنهان کنیم. ما فقط میخواییم طرف مثبت رو نشونشون بدیم، چیزای خوب و فکرای خوب رو باهاشون به اشتراک بذاریم. داینامایت آهنگیه که ما شروع به کار کردن روش کردیم که در ابتدا با طرفدارهامون ازش لذت ببریم. و ما ازش لذت بردیم و وسطِ لذت بردنمون قادر به این شدیم که به این هدف بزرگ دست پیدا کنیم. بخاطر اینکه آرمی‌ها وجود دارن، ما هم وجود داریم. و ما همیشه سپاس‌گزاریم و میخواییم بهترینِ خودمون رو به آرمی‌ها نشون بدیم. و ما میخواییم همینطوری سخت کار کنیم، پس میتونیم به آرمی‌ها یکم خوشحالی و لذت بدیم. آرمی، ما دوستتون داریم!

بی‌تی‌اس حق داره که توی تمام بخش‌های اصلی در تمام مراسم‌های جوایز نامزد بشه. حتی BBMAs. اونا رقیب‌های اسامی بزرگ و مهمی در صنعت هستن‌، اونا به فروش بیشتر ادامه میدن و الان از بزرگترین اکت‌ها هستن، پس امیدواریم برای اون‌چه لایقش هستن نامزد بشن!

یونگی: من باید هدف جدیدمون رو اعلام کنم، اما فشار زیادی احساس می‌کنم. ما امسال به مراسم گرمی رفتیم، اما در یک همکاری شرکت داشتیم. حالا، میخوام که یک اجرای سولو انجام بدیم، فقط بی‌تی‌اس روی استیج گرمی.

آپدیت توییتر یونگی | 200903
" دینامیت نامبروانِ Hot100 بیلبوورددد!!!!!!!!!!!!? دارم با گیتار Dynamite تمرین میکنم #/شوگا ، بیاید باهم بهش گوش بدیم ! ( دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://t.co/TtqtSfJh9L )

به دنبال توییت یونگی ، سینگل Dynamite مجددا به صدر آیتونز آمریکا بازگشت??

1. Dynamite (+1) ??
3. Dynamite (Tropical RM) (+1)
5. Dynamite (Poolside RM) (+1)
8. Dynamite (EDM RM) (+2)
17. Dynamite (Acoustic RM) (=)
35. Dynamite (Instrumental) (+2)

وضعیت سینگل "Dynamite" در تاریخ ۲ام سپتامبر در Top200 چارتهای روزانه‌ی اسپاتیفای ، این سینگل به مدت ۱۳ روز متوالیه که در Top5 اسپاتیفای جهانی حضور داره

• ?Global: 4 (=) — 4,272,233

• ??US: 10 (-4) — 798,715

• ??UK: 33 (-1) — 137,878
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36