انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: اخبار و چارت های Taylor Swift و خوانندگان خارجی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
(08-09-2020، 12:20)Маджид Гангстер نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اعتبار کارهاش واقعا در سطح عالی پیش میره اخبار و چارت های Taylor Swift و خوانندگان خارجی 3اخبار و چارت های Taylor Swift و خوانندگان خارجی 3

بله همینطوره بقیه هم چون حسودیشون میشه میگن پایان تیلور نزدیکه
Biggest Female album debuts on US Billboard 200 in 2020 (units):
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
بزرگترین شروع کار آلبوم زن در ایالات متحده در بیلبورد 200 در 2020 :

#1 Taylor Swift - folklore (846k)
#2 Gaga - Chromatica (274k)
#3 Halsey - Manic (239k)
#4 Jhene - Chilombo (152k)
#5 Selena - Rare (112k)
#6 Kehlani - IWGUIW (83k)
#7 Dua - F.N. (66k)
#8 Katy - Smile (50k)

“Folklore” (6) and “Manic” (6) are the longest-running female albums in the top 10 of the Billboard 200 this year!
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
امسال آلبوم "folklore(6)" و آلبوم "Manic (6)" ،ماندگارترین آلبوم های زن در تاپ 10 بیلبورد 200 هستند.

Best digital-selling female artists currently: ?
اکنون بهترین فروش دیجیتال هنرمندان زن :?

#1. BLACKPINK
#2. Taylor Swift
#3. Lady Gaga
#4. Dua Lipa
#5. Cardi B
#6. Ava Max
#7. Billie Eilish
#8. Ariana Grande
#9. Adele
#10. Katy Perry

"BUY FOLKLORE" is now trending on Twitter Trends Topics, after swifties started a campaign to help "folklore" reach #1 for a seventh week on the Billboard 200 chart.
اکنون "BUY FOLKLORE" در موضوع های ترند شده در حال ترند شدن است، بعد از آن سوییفتی ها یه کمپین برای کمک به اینکه آلبوم "folklore" نامبر 1 را برای هفتمین هفته در نمودار بیلبورد 200 بدست بیاورد شروع کردند.
Billboard Artist 100 Chart
هنرمندان برتر بیلبورد 100 :

1. BTS (=)
2. Taylor Swift (=)
3. Juice WRLD (=)

تیلور سوئیفت با بیلی آیلیش، فینیس و بقیه موسیقی‌دان ها برای کمپین 'Just Vote'، جایی که قرار است 1 میلیون رای دهنده جوان را قبل از انتخابات درگیر کند، همکاری خواهند کرد.
تحت عنوان 'Global Citizen' و 'Head Count'، کمپین Just' 'Vote مردم جوان را تشویق به ثبت نام برای رای دادن توسط ارائه (ارائه تجربیات منحصر به فرد، نمایش ها و یادگاری های اهدایی هنرمندان و سرگرمی ها) به افراد ثبت‌نام برای رای دادن، خواهد کرد.

تیلور سوئیفت (19) ، سلنا گومز (7) و مگان تی استالین (7) هنرمندان زن با بیشترین ورود در هات 100 امسال هستند!

آهنگ "august" از "the last great american dynasty" پیشی گرفته و اکنون چهارمین آهنگ محبوب توسط تیلور سوئیفت در اسپاتیفای است.

بیلبورد 200 پایان سال 2020 –– آلبوم های زن برتر:

#1. folklore –– 1,404,000
#2. WWAFA, WDWG? –– 1,351,000
#3. Lover –– 1,036,000

با توجه به 'HITSDD'، آلبوم "folklore" تیلور سوئیفت برای رفتن به نامبر 4 در هفتمین هفته خود در بیلبورد 200 با 53-58 هزار نسخه پیش بینی شده است.

اجازه ندهید این شما را دلسر کند.ما هنوز نیاز داریم تا موقعیت را در تاپ 3 هدف گذاری کنیم.اکنون "folklore" را بخرید و استریم کنید.

نمودار بیلبورد – "folklore" :

#1. Top 200 Albums *6 weeks at #1*
#1. Top Alternative Albums *6 weeks at #1*
#2. Top Album Sales *5 weeks at #1*
#2. Top Current Album Sales *5 weeks at #1*
#3. Top Tastemaker Albums *2 weeks at #1*

"کاردیگن" --- چارت های بیلبورد:

#4. Hot Rock & Alternative
#4. Hot Alternative
#6. Alternative Streaming
#6. Alternative Digital Sales [+5]
#10. Adult Pop [+1] *New Peak*
#13. Adult Contemporary [+1] *New Peak*
#20. Pop Songs
#33. Radio Songs [+1] *New Peak*
#45. Hot 100

Billboard Hot Rock & Alternative Songs chart:
چارت آهنگ های بیلبورد سبک هات راک و الترنتیو :

#4. cardigan
#8. exile
#12. august
#13. my tears ricochet
#21. mirrorball
#22. seven
#25. this is me trying
#29. mad woman
#31. peace
#36. epiphany
#39. hoax

هشتگ #taylorswift از 2.2 میلیارد بازدید در تیک تاک پیشی گرفته است. این بزرگترین هشتگ برای یک موسیقی‌دان زن در پلتفرم است.

آلبوم های تیلور سوئیفت با بیشترین هفته در بیلبورد 200 :

“1989” — 299 Weeks (Charting)
“Taylor Swift”— 275 Weeks
“Fearless” — 257 Weeks
“Red” — 160 Weeks
“Speak now__137
reputation__127
Lover__54
folklore __6

تیلور سوئیفت پر استریم ترین هنرمند زن در ایالات با 95.9 میلیون درخواست جریان های صوتی است.
تیلور نمودار را در میان هنرمندان زن برای چهاردهمین هفته در 2020 رهبری می کند. امسال او پر استریم ترین زن در این کشور است.
.
.
.
.

آلبوم "folklore" اکنون وارد تاپ 200 نمودار آلبوم های اپل موزیک جهانی شده است. این جوانترین آلبوم در منطقه است.
این همچنین پنجمین آلبوم او در تاپ 200 است که برای هر هنرمند زنی بیشترین در تاریخ است.
.
.
.
.

1 سال پيش، امروز، کنسرت "City Of Lover" در پاریس، جایی که تیلور سوئیفت آهنگ های آلبومش "Lover" را اجرا کرد، اجرا شد.
این کنسرت برای استریم کردن در 'Hulu' و 'Disney Plus' فعال شد و آهنگ ها در پلتفرم های دیجیتال منتشر شد.
.
.
.
..
.

باوجود اینکه بیش از یک سال گذشته منتشر شده است، آلبوم "Lover" تیلور سوئیفت (2.49 میلیون) اکنون پنجمین آلبوم پاپ زن از نظر بیشترین استریم است و از آلبوم "Smile"(2.46 میلیون) کیتی پری پیشی گرفته است.
.
.
.
.

آلبوم "folklore" تیلور سوئیفت اکنون برای رفتن به نامبر 5 (4-) در آپدیت بیلبورد 200 هفته آینده با بیش از 58 هزار نسخه پیش بینی شده است.
.
.
.
.️
بر اساس رتبه بندی ماهانه 'Bloomberg'، تیلور سوئیفت به تنهایی 557.8 هزار نسخه خالص به همراه 232.5 میلیون استریم در اسپاتیفای و 10.3 میلیون بازدید در یوتیوب بدست آورد. او رتبه 4 را در نمودار 'Bloomberg' این ماه بدست آورد.
.
.
.
.

?| رایان رینولد از توییتی که یکی از طرفدارانش گفته بود فیلم "the last great american dynasty" با رایان رینولدز (بیل)، بلیک لایولی (ربکا) و جسی تایلر فرگوسن (همسایه) به عنوان بازیگران ساخته است، خوشش آمد!
.
.
.️
?| تیلور سوئیفت رتبه 4 را در رتبه بندی پاور استار پاپ 'Bloomberg' برای آگوست 2020 را بدست آورد.

1 — Cardi B
2 — Juice WRLD
3 — Drake
4 — Taylor Swift
5 — Pop Smoke
6 — DaBaby
7 — Maluma
8 — J Balvin
9 — Ariana Grande
10 — BTS
Best digital-selling female artists currently worldwide:
اکنون بهترین فروش دیجیتال هنرمندان زن :

#1. Taylor Swift
#2. Black Pink
#3. Cardi B
#4. Dua Lipa
#5. Lady Gaga

Worldwide Apple Music Album Chart:
چارت اپل موزیک جهانی -- آلبوم

#1. "folklore" [+1] *Peak #1 for 36 days*

آلبوم "folklore" تیلور سوئیفت با "Chromatica" لیدی گاگا ارتباط برقرار کرد و اکنون دومین آلبوم با بیشترین روز در نامبر 1 در نمودار آلبوم های اپل موزیک جهانی در 2020 است.

آلبوم های زن برتر در نمودار آلبوم های کانتری برتر بیلبورد این هفته :

#1. Goldmine
#2. GIRL
#3. The Way It Feels
#4. Red
#5. Wildcard
#6. Golden Hour
#7. Gaslighter
#8. Fearless
#9. kelsea
#10. Greatest Hits (Shania Twain)

— Taylor's the only female with two albums charting!

تیلور تنها هنرمند زن با دو آلبوم در چارت است.

دمی لواتو، تیلور سوئیفت و نیکی میناج تنها هنرمندان زن هستند که سه بار یا بیشتر نامبر 1 را در آیتونز ایالات متحده در 2020 بدست آوردند
‍ - پدر و مادر تیلور سوییفت طلاق گرفته اند و تیلور چندین آهنگ‌ در این باره نوشته!

والدین تیلور حدود سال 2011 طلاق گرفتند، بدون اینکه به کسی در این‌ باره بگویند. آندریا و اسکات به شدت نگران به خطر انداختن حرفه‌ی تیلور بودند و در مورد مشکلات ازدواج خود سکوت کردند و قاطعانه از دخالت مطبوعات در طول مراحل قانونی خودداری کردند. با این حال جدایی آنها خیلی پنهان نبود. همانطور که برخی از سوییفتی ها ادعا می کنند، برخی از آهنگ های تیلور اشاره به پریشانی عاطفی او در طلاق والدینش دارد.

تیلور تا حد زیادی از پرداختن علنی به طلاق والدین خود امتناع ورزید.

آندریا و اسکات در 20 فوریه 1989، طبق نوشته‌های طرفداران، ازدواج کردند و آنها بیش از دو دهه کنار هم ماندند. این متخصص بازاریابی و کارگزار حرفه‌ای بورس کالا، یک مزرعه‌ی درخت کریسمس را در نزدیکی وایومیسینگ، پنسلیوانیا خریدند که تیلور هنوز هم آن را به عنوان اولین خانه‌ی خود در نظر می گیرد.

صحبت های تیلور با Entertainment News: ”من به خونه‌ای که در اون بزرگ شدم رفتم. وقتی وارد اتاق خودم شدم احساساتی شدم چون که چیزای یه دختر کوچولوی دیگه اونجا بود.“

در سال 2003، خانواده برای کمک به تیلور برای پیشرفت شغلش به نشویل، تنسی نقل مکان کرد.
تیلور در مصاحبه قبلی خود با Entertainment Weekly گفت: ”مادر من همراه برادر کوچکیم تو ماشین منتظر موندند در حالی که من درهای راهروی موسیقی رو میزدم. من می گفتم سلام، من تیلور هستم و 11 سالمه. برای ضبط موسیقی یه قرارداد میخوام، لطفا باهام تماس بگیرید.“

ورود تیلور به صنعت موسیقی ممکن است از روش قدیمی و فروش با زدن درهای مختلف استفاده کرده باشد، اما این استراتژی جواب داد. پس از مدتی صرف کردن وقت و جست و جو در نشویل، این خواننده پیشنهادی تحت عنوان قرارداد از انتشارات ”SONY/ATV“ در سال 2014 دریافت کرد و کار خود را بعد از آن به صورت بهتر شروع کرد. هنگامی که تیلور شروع به بدست آوردن شهرت جهانی کرد، رابطه‌ی والدین او به مشکل برخورد. در سال 2008 و در زمان انتشار آلبوم ”#Fearless“ آندریا (مادر تیلور) و اسکات (پدر تیلور) در مواجهه با مشکلات جدی بودند. بر طبق گفته‌ی ”Entertainment News“، آندریا بود که تیلور را در برگزاری تور همراهی کرد درحالی که اسکات ترجیح میداد پشت پرده بماند. این عوامل باعث به وجود آمدن چالش ها و کشمکش‌ هایی جدی در رابطه‌ی آندریا و اسکات شد. آندریا که در تمام مدت تور همراه تیلور بود از سویی دیگر، در مواجهه با مشکلاتی جدی در رابطه خود با اسکات بود. یکی دیگر از عوامل درونی توضیح داد: ”تیلور سختی های زیادی را متحمل شده است. این آلبوم جدید #RED، بخشی از سختی های او در زمان جدایی پدر و مادرش را شرح خواهد داد.“

پدر تیلور از زمانی که او شروع به شکوفایی و پیشرفت کرد، بسیار کمتر از بقیه با او همراه بود. هنگامی که آندریا حمایت های بی وقفه‌ای را برای ستاره جهانی در تمام مدت این سفر کاری انجام داد، پدر تیلور بیشتر قسمت را در پس زمینه گذراند. هیچ چیز، این موضوع را بیشتر از آهنگ‌ جنجالی ”#TheBestDay“ توصیف نمیکند. مفهوم این ترانه به اشتباه نامه‌ای پیروزمندانه و کنایه انگیز به پدر تیلور برداشت شده بود. تیلور در این باره گفت: ”من پدری فوق العاده دارم. قدرت اون منو قدرتمند تر و توانا تر میکنه.“ اگرچه که این ترانه به عنوان هدیه‌ی کریسمس به مادر تیلور سروده شده بود. تیلور به Taste Of Country گفت: ”من این آهنگ رو تو تابستان نوشتم و به طور مخفیانه اون رو ضبط کردم. من این ایده رو داشتم که تو سال نو اون رو برای مادرم اجرا کنم؛ پس زمانی که ضبط ترانه رو تمام کردم، تمام فیلمای خونوادگیمون رو از زمانی که بچه بودم جمع آوری کردم و به عنوان موزیک ویدیو‌ی ترانه، تو شب سال نو برای مادرم پخش کردم و اون به پهنای صورتش اشک ریخت.“

اگرچه که طلاق آندریا و اسکات تا به امروز کمتر مورد بحث قرار گرفته، اما برخی از کاربران ردیت اظهار کرده اند که ترانه هایی مثل ”#Mine“ به مشکلات احساسی‌ای که تیلور در طول زمان طلاق پدر و مادرش تجربه کرده است، اشاره دارند
هنرمندان با بیشترین تاپ 10 در نمودار آهنگ های پاپ بزرگسالان بیلبورد :

• Maroon 5 — 26 songs
• Taylor Swift — 23 songs

3 سال پیش، این هفته، بازنشانی شگفت انگیز تیلور سوئیفت "Look What You Made Me" به نامبر 1 در بیلبورد هات 100 و برکناری "Despacito" صعود کرد و تبدیل به اولین زن تک خوان در 2017 شد.
از آن زمان، هیچ آهنگی موفق به آغاز کار با بیشترین امتیاز یا فروش بیشتر (915هزار نسخه به همراه استریم و 353 هزار نسخه خالص)نبوده است.?

بالاترین نمودار آلبوم های زن در اپل موزیک ایرلند:

#1. folklore (explicit)
#2. folklore (clean)
#3. folklore (deluxe version)
#4. Chromatica
#5. Future Nostalgia
#6. Smile
#7. The S(ex) Tapes
#8. Lover
#AppleMusic

استریم های تیلور سوئیفت در اسپاتیفای : سپتامبر
1st day — 19.6M
2nd day — 19.43M
3rd day— 19.35M
4th day — 19.4M
5th day — 17.5M
6th day — 16.23M
7th day — 17.54M
8th day — 18.12M
9th day — 18.13M
10th day — 18.14M

— Total: 183.4 MILLION streams

آهنگ "Cardigan" تیلور سوئیفت از 90,000 فروش دانلود دیجیتال در ایالات متحده پیشی گرفته است. این یکی از بهترین فروش آهنگ های 2020 است
.

Most streamed female artist on Spotify this year:
▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️▪️
امسال هنرمندان زن با بیشترین استریم در اسپاتیفای :

#1. Billie Eilish — 4.1 billion
#2. Taylor Swift — 3.7 billion
#3. Dua Lipa — 3.3 billion

12 سال پیش، امروز، تیلور سوئیفت آهنگ "Love Story" را منتشر کرد!
تک آهنگ در رتبه 4 در هات 100 قرار گرفت و از آن زمان 8 گواهی پلاتین توسط RIAA دریافت کرده است. این یکی از پرفروش ترین تک آهنگ کانتری تاریخ با بیشترین از 20 میلیون فروش در سراسر جهان است.
این همچنین در بهترین موزیک ویدئو سال در هردو مراسم "Country Music Association Awards 2019" و "CMT Music Awards" برده است و همچنین برد در ویدئو زن سال در مراسم بعدی.
Biggest Female debuts of Spotify this Year:
بزرگترین شروع کار زن در اسپاتیفای امسال :

Rain On Me — 10.2M
No Time To Die — 8.1M
cardigan — 7.9M
Stuck With U — 7.9M
the 1 — 7.6M
Ice Cream — 7.4M
Exile — 7.2M
#spotify
#update

Biggest debuts of international female albums on Spotify Brazil:
بزرگترین شروع کار آلبوم های زن بین‌المللی در اسپاتیفای برزیل:

#1. Chromatica — 7.6M
#2. Future Nostalgia — 3.6M
#3. folklore — 3.5M
#4. thank, u next — 3.2M
#5. Rare — 2.8M
#spotify
#update

Taylor Swift's "This Is Taylor Swift" playlist has now surpassed 2 MILLION likes on Spotify.
It is the 3rd Most liked "This Is..." playlist by a Female Artist on the platform's history.
پلی لیست "This is Taylor Swift" تیلور سوئیفت اکنون از 2 میلیون لایک در اسپاتیفای پیشی گرفته است.
این سومین پلی لیست "...This is" از نظر بیشترین لایک توسط یک هنرمند زن در تاریخ این پلتفرم است.
#spotify
#News

Taylor Swift’s folklore has surpassed 700 MILLION on-demand audio streams in the US.
It is now the 3rd most streamed album released by a female artist in the US this year surpassing Halsey's "Manic".
آلبوم "folklore" تیلور سوئیفت از 700 میلیون درخواست استریم های صوتی در ایالات متحده پیشی گرفته است.
این امسال با پشت سر گذاشتن آلبوم "Manic" هالزی ، سومین آلبوم از نظر بیشترین استریم توسط یک هنرمند زن در ایالات متحده است.
#News
- تیلور اعلام کرد این چهارشنبه قراره بعد 7 سال در مراسم #ACMawards حضور پیدا کنه و اجرا داشته باشه!

— تیلور قراره آهنگ "#betty" رو در این مراسم اجرا کنه.

-| #News
-|

- عبارت "BETTY" حالا در حال ترند شدنه!

-| #News
-|

- تیلور در حال کامل کردن مثلث عشقیه؟!

— تیلور قبلا گفته که آهنگ‌های "#cardigan", "#betty" و "#august" به هم مربوطن و یک مثلث عشقی رو تشکیل میدن. آهنگ cardigan لیدسینگل آلبوم بود، آهنگ betty سینگل بعدیه. آیا آهنگ august آخرین سینگله؟

-| #Theory
-|

- به گفته‌ی "Variety" تیلور قراره در سالن گرند اُل اپری که یکی از سه سالن ‌های مهم نشویل (دو تای دیگه: کافه‌ های بلوبرد و رایمن هستند) اجرا کنه!

-| #News
-|

- آلبوم "#folklore" حالا به 900 میلیون استریم در اسپاتیفای رسید!

— این ششمین آلبوم تیلور است که به این دستاورد می‌رسد.

-| #Spotify
-|
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11