انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(26-09-2020، 14:01)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:56)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:54)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:43)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
ناع کسی نمیدونه ادامه بده راحت باشTelegh_01

هیسسس من میدونم

عهTelegh_32چی گف؟

گفت حالت چطوره؟ اونم گفت خوبم به مولا . بعد اون گفت تو کجا بودی؟ بعد اون گفت تو زمان شروع ما کجا بودی؟

افرین افرین:ngh:
نگفته بودی ترکی بلدی:ngh:

۹۰ درصد ایران تورکن
(26-09-2020، 14:02)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 14:01)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:59)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:56)ֆɦǟɢɦǟʏɛɢɦ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(26-09-2020، 13:54)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هیسسس من میدونم

عهTelegh_32چی گف؟

گفت حالت چطوره؟ اونم گفت خوبم به مولا . بعد اون گفت تو کجا بودی؟ بعد اون گفت تو زمان شروع ما کجا بودی؟

افرین افرین:ngh:
نگفته بودی ترکی بلدی:ngh:

۹۰ درصد ایران تورکن
من جزو اون ده درصدمfishing
ادِدِد
خوبی فلشخور واس من اینه ک هر چی ک دوش دالم توش شیو میکنم (:
(((((:
هِ تِ تِ .

شب دراز است و قلندر بیدار 
اسکی جدید از عالیس :////////////

≈ گفتگوی آزاد نُسخــہ 379 ≈ 82
(25-09-2020، 17:03)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-09-2020، 14:18)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-09-2020، 14:08)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(25-09-2020، 14:05)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یعنی میشه تا شب یه خبر خوب بشنوم

اگه این پیامو به 10 نفر ارسال کنی خبر خوب میشنوی
خبر خوب خبر خوب خبر خوب

باشه  فوتم باید بکنم؟

آره دیگه بدون فوت نمیشه

(25-09-2020، 16:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2020، 18:44)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2020، 18:23)♡ᴊɪᴍɪɴᴀ✿ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-09-2020، 16:33)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

26

چیشده ؟ D:
خوبی سهونا؟
سهونا D: جیمینا D: کوکیا D: نامجونا D:
لیانا جا موند :/
تهیونگا D: کوکیا D: جیمینا D: نامجونا D: سهونا D:
از بزرگ ب کوچیک نوشتم (;

هیچی دیدمت خوشحال شدم*-*
تو خوبی؟
کوکی و ته و جیمین از سهونا کوچیکترن

عام .. ب ترتیب سن خودمون (: