انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: تام و جری دنیای واقعی +‌ تصاویر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
صاحب این گربه دو ساله که یک عکاس آماتور است درباره تصاویری که گرفته می‌گوید: "دکستر با این موش درست مثل یک اسباب بازی رفتار می‌کرد. من خوش‌شانس بودم که توانستم تصاویری از بالا انداختن موش توسط دکستر بگیریم."   گروه جهان- برخی از شما ممکن است که روز خشنی را تجریه کرده باشید و حتی به اصطلاح با کسی دست به گریبان شده باشید اما اطمینان دارم که هیچ یک از شما نمی‌توانید درد وحشتناکی که این موش کوچک تجربه کرده را تصور کنید!
به گزارش قانون به نقل از میل‌آنلاین، صاحب این گربه دو ساله که یک عکاس آماتور است درباره تصاویری که گرفته می‌گوید: "دکستر با این موش درست مثل یک اسباب بازی رفتار می‌کرد. من خوش‌شانس بودم که توانستم تصاویری از بالا انداختن موش توسط دکستر بگیرم."
به گفته صاحب این گربه بازیگوش، دکستر در انتها به موش اجازه داده تا برود.

تام و جری دنیای واقعی +‌ تصاویر 1

موضوع تكراريه قبلا اينو ديدمUndecidedUndecidedUndecided
تکراری نیست ...Dodgy
خوبه یه بار گفتی تکراری نیست حسرت بدل مونده بودیم که این کلمه رو بشنویم.Big GrinBig GrinBig Grin

عالیConfusedBlushAngryAngelDodgyExclamationHeartHuhSmileUndecidedSleepyIdeaWink:cool:Big GrinTonguecryingSadShyRolleyesbathtimefishing25r30:112:2452i8d5020:bighug:gunval:2gw1:
خیلی تکراری موضوعDodgyDodgyDodgy بسته شه
Big GrinBig GrinBig Grin
جوب8هBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
گربه خيلي با حاله 25r3025r3025r3025r3025r30
چه بامزهBig Grin
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6