انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: چجوری به طور امن به سایت دیپ وب بریم؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان عزیز این پست رو بر اثاث تحقیقاتم و متن هایی که خوندم بدست اوردم.

این راه اصلا تضمین شده نیست . ولی خوب یه سریا کچلم کردن به خاطر گذاشتن این پست.

قبل از اینکه این پست رو بخونید باید حتما درباره دیپ وب بدونید.اگر میخواید بدونید به پست های قبلیم سر بزنید.

به دلیل هکر بودن این سایت خیلی باید مواضب باشید.

و اینکه به یاد داشته باشید. هر کسی میتونه عضو دیپ وب باشه.من شما یا هر کسی.

1-مرورگر تور tour را دانلود کنید.

2-دیپ وب را به صورت انگیلیسی سر کنید.

3-وارد سایت شوید و هر کاری که میخواید بکنید.

4-ولی توجه داشته باشید که بیشتر از 10 دقیقه نباید تو سایت باشید.

5-بعد از انجام کار فورا از سایت بیرون بیاید و مرورگر تور رو برای همیشه پاک کنید.

با امید نمردن برای شما (خخخخخ)

گود بای.خیلی خیلی باید مواضب باشید و حتما قبلش این دو تا رو مطالعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=288740
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=289668
کاملا دروغه دوست عزیز!

فقط کسایی میتونن به سایت دیپ وب برن که قاچاق انسان یا مواد مخدر میکنن!

رفتن به این سایت خطرناکه و تمام مشخصات شما رو Hک میکنن و اگه تو کار خلاف نباشین شما رو میکشن یا ممکنه شکنجه بدن!

قاتل ها همه جای دنیا هستند و ممکنه تو کشور یا شهر شما هم وجود داشته باشن!
(05-10-2020، 12:13)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاملا دروغه دوست عزیز!

رفتن به این سایت خطرناکه و تمام مشخصات شما رو -- میکنن و اگه تو کار خلاف نباشین شما رو میکشن یا ممکنه شکنجه بدن!

اونطور که من مطالعه کردم هر کسی میتونه عضو دیپ وب باشه ولی اونی که میگید اگه خلافکار نباشیم شکنجه میدن و میکشن فکر میکنم درسته Heart
(05-10-2020، 12:16)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2020، 12:13)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
کاملا دروغه دوست عزیز!

رفتن به این سایت خطرناکه و تمام مشخصات شما رو -- میکنن و اگه تو کار خلاف نباشین شما رو میکشن یا ممکنه شکنجه بدن!

اونطور که من مطالعه کردم هر کسی میتونه عضو دیپ وب باشه ولی اونی که میگید اگه خلافکار نباشیم شکنجه میدن و میکشن فکر میکنم درسته Heart

خب بعضی مطلب ها دروغه و فقط برای ترسوندن کاربر قرار میدن ! همه نمیتونن به سایت برن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری به طور امن به سایت دیپ وب بریم؟ 1
(05-10-2020، 12:25)وحید.a نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(05-10-2020، 12:16)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
کاملا دروغه دوست عزیز!

خب بعضی مطلب ها دروغه و  فقط برای ترسوندن کاربر قرار میدن ! همه نمیتونن به سایت برن دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چجوری به طور امن به سایت دیپ وب بریم؟ 1
قانع شدم Dodgy
دوستان اینی که با tor میشه رفت تو دیپ وب و دارک وب راسته

اینی که میگن اون جا کلی خلافکار و قاچاقچی و هکر و شکنجه گر هستن هم راسته

اینی که با tor بری و امنه دروغه

سازمان FBI در دیپ وب جرعت نمیکنه سرچ کنه چون هکرایی که اونجا فعالیت میکنن از چیزی که شما فکر میکنید ماهر تر هستند
(05-10-2020، 17:40)☪MR.WINNER☪ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دوستان اینی که با tor میشه رفت تو دیپ وب و دارک وب راسته

اینی که میگن اون جا کلی خلافکار و قاچاقچی و هکر و شکنجه گر هستن هم راسته

اینی که با tor بری و امنه دروغه

سازمان FBI در دیپ وب جرعت نمیکنه سرچ کنه چون هکرایی که اونجا فعالیت میکنن از چیزی که شما فکر میکنید ماهر تر هستند

تو موضوع های قبلیم توضیح داده بودم که حتی سازمان fbi هم وارد سایت نمیتونه بشه

و البته گفتم.این راه تضمین شده نیست. و خیلی امن نیست