انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: خنده دار ترین سوتی های معلم ها در شبکه شاد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
https://aparat.com/v/yJmVo

پوکیدم بابا Big Grin معلمای عزیز رحم کنید به ما

راستی بچه ها ویدیو تو صفحه اپارات خودمه Heart

یا همونجا دنبال میکنید و لایکک میکنین یا خفتون میکنم Big Grin Big Grin
(07-10-2020، 12:47)زهرا1399 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مرسیییییی
Heart Heart
وایییییییییی مردممممممممممTelegh_01Telegh_01Telegh_01Telegh_01
مسخره کردن نشانه بی عدبی است. پس شما بی عدب هستید
(07-10-2020، 16:25)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

من مسخره نکردم.بقیه مسخره کردن و این کلیپو ساختن.
لطفا احترام خودتون رو نگه دارید.
ببخشید من این کلیپ رو دیدم و چون دست خودم نبود خندم گرفت و خواستم اینو به بقیه هم نشون بدم
(07-10-2020، 16:32)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 16:25)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

ببخشید من این کلیپ رو دیدم و چون دست خودم نبود خندم گرفت و خواستم اینو به بقیه هم نشون بدم

کار شما هم مثل آن ها بد بود. پس شما هم بی عدب هستید
(07-10-2020، 16:46)░4░0░4░ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(07-10-2020، 16:32)ava26612661 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

کار شما هم مثل آن ها بد بود. پس شما هم بی عدب هستید
بس کنید
توی موضوع بحث نکنین!
معلم هاي ماهم بايد به روز بشن
تا آبروي درس و مدرسه رو نبردن
خيلي با اون زمان دفترصدبرگ تك رنگ فاصله گرفتيم (: