انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
در دنیای فیلم های سینمایی و سریال های تلویزیونی، همواره شخصیت های خیالی محبوبی شکل می گیرند. از جمله سرشناس ترین آن ها می توان به بتمن، سوپرمن و مرد عنکبوتی اشاره نمود. یکی از مجموعه فیلم هایی که به شدت مورد توجه قرار گرفت، «گرگ و میش» (Twilight) بود. این فیلم ها داستان خون آشام ها و ماجرای پیرامون آن ها را روایت می کردند.
بازیگران سرشناسی مانند «کریستن استوارت»، «رابرت پتینسون»، «تیلور لاتنر» و «آنا کندریک» در سری «گرگ و میش» به ایفای نقش پرداختند. اکنون ۵ سال از زمان اکران آخرین نسخه آن می گذرد. حال سوال اینجاست که پس از گذشت این مدت، هنرپیشه های این فیلم چه شکل و ظاهری پیدا کرده اند؟
ما در این مقاله قصد داریم تغییرات ظاهری بازیگران حاضر در مجموعه «گرگ و میش» را مورد بررسی قرار دهیم. تصاویر زیر این موضوع را برای شما روشن می سازند، پیشنهاد می دهیم به تماشای آن ها بنشینید.
کریستن استوارت (بلا سوان)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1نکته جالب درباره او این است که وی اصلا تلویزیون تماشا نمی کند.
رابرت پتینسون (ادوارد کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1ظاهرا وی به خاطر نداشتن شغل، درست یک روز قبل از شرکت در تست بازیگری «گرگ و میش» قصد داشته به کلی حرفه اش را کنار بگذارد که البته شانس آورده است.
تیلور لاتنر (جیکول بلک)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1تیلور از کلاه گیسی که در فیلم اول استفاده می کرد، متنفر بود و همیشه دلش می خواست آن را بسوزاند.
آنا کندریک (جسیکا استنلی)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او هنگام تست بازیگری برای فیلم اصلا حال مناسبی نداشت و باید زود به خانه می رفت؛ هرچند که عوامل انتخاب بازیگران از او خواستند که بماند.
بیلی برک (چارلی سوان)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او و کریستن استوارت نخستین بار یکدیگر را در هواپیما دیدند. وی پیش استورات رفته و گفته که من پدرت هستم (اشاره به نقشش در فیلم.)
اشلی گرین (آلیس کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1اشلی هنگام فیلم برداری نخستین فیلم، عاشق و شیفته جکسون رادبون بازیگر نقش جاسپر بوده است.
نیکی راید (روزالی کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او با ایان سامرهلدر که نقش یک خون آشام را در سریال «خاطرات خون آشام» بازی می کند، ازدواج کرده است.
پیتر فاسینلی (کارلایل کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او اظهار داشته که اگر استفانی مایز خالق کتاب های «گرگ و میش» یک کتاب دیگر بنویسد، وی در فیلمش بازی خواهد کرد.
کلان لاتز (امِت کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او به مدل شرکت «ابرکرومبی اند فچ» تبدیل شده است.
جکسون رادبورن (جاسپر کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1وی زمانی خبرنگار برنامه تلویزیونی (Disney 411) بود و با ستارگانی مانند هیلادی دَف و کریستی کارلسون رومانو مصاحبه کرد.
کریستین سراتوس (آنجلا وبر)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او قبل از «گرگ و میش» در طنز تلویزیونی «راهنمای محرمانه نِد برای زنده ماندن در مدرسه» به ایفای نقش پرداخته بود.
مایکل ولچ (میشل نیوتون)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1هنگامی که او به شوخی گفت که در یک سفر جاده ای در حال از نفس افتادن بوده، طرفداران برایش هزاران عدد جوراب فرستادند.
جاستین چان (اریک یورکی)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1او صاحب فروشگاه های زنجیره ای «Attic» در کالیفرنیای جنوبی است.
الیزابت ریزر (اسم کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1وی گفته بود که از شخصیتش در فیلم خوشش نمی آید و اعتقاد داشته که برایس دالاس هاوارد باید نقش را بازی می کرده است.
مکنزی فوی (رنسمی کالن)
مقايسه چهره هايي از فيلم گرگ و ميش 1

وی در رشته تکواندو کمربند سیاه دارد.