انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
به نام خدا

در این تاپیک اومدیم تا امضا هامون در انجمن...

آواتارمون رو در انجمن ....

رو در اینجا بزاریم

برای اینکه یادگاری بشه و در اینده وقتی میبینیش یاد گذشته ی شیرینمون در انجمن بیوفتیم ۸__۸

نقل قول: برای ثبت آواتار ابتدا انگشتتون رو روی آواتارتون نگهدارید سپس رو گزینه open image in new tab رو بزنید 

سپس وارد صفحه جدید که لینک اواتاره بشید لینک اون اون صفحه رو کپی کنید...

سپس در سایت آپلود عکس برید و برید رو گزینه آپلود از ادرس و سپس لینک رو ر کادر آپلود عکس از ادرس کپی و پیست کنید و سپس رو گزینه آپلود بزنید.

حالا لینک عکس آپلود شده رو در تاپیک بزارید ۸___۸

نقل قول: برای ثبت امضا روی کنترل پنل کاربر خودتون برید سپس رو ویرایش امضا و حالا محتویات امضای فعلی خودتون رو کپی کرده و سپس در این تاپیک پیست کنید ٨___٨

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آرشیو امضا و آواتار کاربران ٨____٨ 1

خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
ویلای زیبا در شهر زیبای رامسر، جهت اطلاعات بیشتر و اجاره به من پیام خصوصی بدهید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عاشق این خنده هام!هی با تو هستم اسکی نرو!

۲۳ مهر ۹۹ /)

یکی از آواتار های قبلیم

23 مهر 99
امضام*-*
http://dl.1roman.ir/dlrom/attachments/2019/07/352229_IMG_20190722_200142_053.jpg
آواتار
https://uupload.ir/files/3mvy_avatar_192355.jpg
24 مهر ۹۹

همع چیمو عوض کردم Cool Big Grin
۲۴ مهر ۹۹

امضای جدید:

خلاف قوانین؟! تکراری؟! بی کیفیت؟! اسپمزا؟! اسپم؟!کم محتوا؟!
tbiw family (:
ویلای زیبا در شهر زیبای رامسر، جهت اطلاعات بیشتر و اجاره به من پیام خصوصی بدهید
عاشق این خنده هام!
25 آبان 99 Bb7

آواتار جدید:

۲۶ آبان ۹۹ Telegh_01

امضای من Big Grin Heart
۲۸ آبان ۹۹ 26

صفحه‌ها: 1 2 3 4 5