انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: انیمه بازا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اسپم ها پاک شدند!دوستان اسپم ندید!
با سپاس
(07-11-2020، 20:57)!...Lavin...! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
انیمه Your Name هم قشنگه

عالیههههه. ولی ادم باید درکش کنه باید عمیق توش فکر کنی من تا یک هفته تو شوکش بودم بعد از دیدن انیمه کلا حالم دگرگون شده بود. واقعا عالیه

و البته انیمه سایلنت ویس و میخواهم پانکراس تو رو بخورم هم تقریبا اینطوریه و بسیارررررررررر عالیههههههههلهه
دوستان ادامه انیمه نا تمام روز ها که انیمه فوتبالی بود و از شبکه پویا پخش می شد در کانال اختصاصی پارک انیمه در آپارات قرار گرفت دوستان میتونن دانلود کنن‌.
قطعا باید توکیو غول حمله به تایتان و از همه مهم تر دفترچه ی مرگ رو دیده باشین وگرنه انیمه بین به حساب نمیاین

الیته انیمه ی یور نیم و قبرستون کرم های شب تاب رو هم ببینین خیلی قشنگن

صلح بانان
._.
اتک ان تایتان ._.
جوجوتسو کایسن ._.
(21-12-2020، 21:08)ممد گاو کشم

[hr' نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

این انیمه خیلی گریه داره حواستون باشه
مال تلویزیونو دیدم
(08-01-2021، 11:16)Marrinette نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
مال تلویزیونو دیدم

خوبه ولی خیلیاشون کلا داشتانو عوض کردن
خب.
تونیکو کاوایی
ظهور قهرمان سپر و دان ماچی پیشنهاد میکنم
انیمه
سفید برفی با موهای قرمز
سواری در بهار جوانی
پیشخدمت سیاه
نماینده کلاس ما پیش خدمته
نارتو شیپودن