انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: کریس همسورث زمان شروع فیلمبرداری فیلم Thor: Love and Thunder را تایید کرد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کریس همسورث زمان شروع فیلمبرداری فیلم Thor: Love and Thunder را تایید کرد 1

کریس همسورث اعلام کرد که از ماه ژانویه ۲۰۲۱ مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Thor: Love and Thunder در استرالیا آغاز خواهد شد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، زمان شروع فیلم‌برداری و تولید فیلم Thor: Love and Thunder (تور: لاو و تاندر) مشخص شده است. کریس همسورث، بازیگر نقش تور در یک مصاحبه با Swisse Vitamins & Supply Company تایید کرد که در حال حاضر هدف مارول استودیو شروع مراحل فیلم‌برداری و تولید قسمت چهارم فیلم Thor از ماه ژانویه ۲۰۲۱ (دی یا بهمن ۱۳۹۹) است که اخیرا هالیوودریپورتر نیز به این موضوع اشاره کرده بود. علاوه‌بر این، همسورث گفت که در این فیلم قرار است شاهد نسخه متفاوتی از شخصیت تور باشیم و برای این چالش هیجان‌زده است و علاوه‌بر این وی گفت که تایکا وایتیتی همچنان در حال کار روی فیلمنامه فیلم Thor: Love and Thunder است.

همسورث گفت: «من برای امتحان کردن چیزی متفاوت و جدید در این قسمت بسیار هیجان‌زده هستم. در سه فیلم اخیر [شخصیت تور در آن حضور داشته] ما کارهای متفاوتی را انجام دادیم و سه نسخه مختلف از شخصیت تور را خلق و ارائه کردیم و اکنون مردم منتظر تغییرات بزرگی هستند و ما همه چیز را برای برای پاسخ به این خواسته آماده کرده‌ایم». مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Thor 4 قرار است در کشور استرالیا انجام شود و در این فیلم جین فاستر قرار است مانند دنیای کمیک به بیماری سرطان مبتلا شود.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کریس همسورث زمان شروع فیلمبرداری فیلم Thor: Love and Thunder را تایید کرد 1

کریس همسورث در نقش ثور، ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر (مایتی ثور)، کریستین بیل در نقش منفی فیلم، تسا تامپسون در نقش والکری و تایکا وایتیتی در نقش کورگ، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Love and Thunder حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده تایکا وایتیتی است که پیش از این وظیفه کارگردانی فیلم Thor: Ragnarok (ثور: راگناروک) را بر عهده داشته بود. همچنین جنیفر کیتین رابینسون به وایتیتی در نوشتن فیلمنامه این فیلم کمک خواهد کرد.

فیلم Thor: Love and Thunder برای اکران در تاریخ ۱۱ فوریه ۲۰۲۲ (۲۲ بهمن ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است.