انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: معرفی و دوستی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
Tongue  Tongue
سلام اول خودتونو معرفی کنید تا بقیه باهاتون آشنا بشن
اول خودم

خوب من عسلم اسم دووم نگاه ولی همه بهم عسل  میگن ( شما هرچی  دوست دlری صدا کن ) ۱۱ روزه دیگه ۱۵ سالم میشه از کارایی که دوست دارم بکنم فیلم دیدن نوشتن و کتاب خوندن  رقصیدن رنگ مورد علاقمم توسی مشگی و ابی.. دیگه چیزی یادم نمیاد سوالی داشتین بپرسین. Smile  Smile  Smile
خوش
خدایا از این آبجی به ما ام بده
الهی امین
حالا تو از اجازه بگیر شاید اجازه داد Big Grin
(24-10-2020، 8:12)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش

اجیم روم غیرت دارع نمیزارع دوست باشیم Big Grin  Cool

(24-10-2020، 8:40)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2020، 8:38)negah.arya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
خوش
خدایا از این آبجی به ما ام بده
الهی امین
حالا تو از اجازه بگیر شاید اجازه داد Big Grin

قابل شماروندارم Big Grin

من مطلق ب همتونم Tongue  Cool

نکشیمون از خود گذشته

ازت خوشم میاد بچه باحالی هستی
حالا خودتو معرفی نکردی Undecided Huh
صدرا هستم الان که سال ۹۹ هستیم ۱۴ سالمه....

اهل رامسرم

عضو اکیپ مجازی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
tbiw family هستم.....

.....

علاقه هام: دوچرخه سواری ، پینگ پنگ ، کشتیک کج و شطرنج و ....

استعدادم: کامپیوتر ، گوشی ، اینترنت ، فضای مجازی ، تنیس روی میز ، شطرنج و ...

.....
(24-10-2020، 8:47)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(24-10-2020، 8:44)negah.arya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
نکشیمون از خود گذشته

ازت خوشم میاد بچه باحالی هستی
حالا خودتو معرفی نکردی Undecided  Huh
Big Grin
من؟واقن من؟؟؟؟ن بابا اشتب گرفتی

من آرمیتاهستم معروف ب ارمی 16سالمه و تبریزب دنیا اومدم چون بابام نظامی بود نصف شهرای ایران زندگی کردیم الان دوباره اومدیم تبریز Big Grin

دقیقا خوده تو خوشوقتم

راستی آرمی دقت کردی تو فقط به پستی من جواب میدی ؟؟؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=73
تکراری
(24-10-2020، 8:51):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=73
تکراری
خوشگل عمه این با اون فرق میکنه :///
صفحه‌ها: 1 2 3 4