انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگـو آزاد نسخـ ـه 388
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(10-11-2020، 21:03)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2020، 21:01):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چند وقته داریش

تموم شده الان Big Grin

ولی اخطار گرفتم 5 بار الان 0 نوشته

منم 8 بار اخطار گرفتم و یه بار محروم شدم به دلیل موضوعات تکراری و اسپم
(10-11-2020، 21:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2020، 21:03)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
تموم شده الان Big Grin

ولی اخطار گرفتم 5 بار الان 0 نوشته

پس نمیشم؟ Undecided crying
چرا نمیشی؟
من خودم 9 بار اخطار گرفتم،4 بار هم محروم شدم ولی بازم درخواست نویسندگی دادم.
(10-11-2020، 21:05)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2020، 21:04):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
پس نمیشم؟ Undecided crying

همه ی شرایطو نداری
اخطار فعالو نمیدونم داری یا ن
ولی کاربرا رو نمیدونم از دستت راضی باشن/:
(10-11-2020، 21:05)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
پس نمیشم؟ Undecided  crying

میشی میشی
ولی درحالی که همه موضوعات توی یه ببخشش باشن

(10-11-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

همه ی شرایطو نداری

من راضی راضیم اخلاقشم خیلی خوبه و کلا احساسی و با شعوره
(10-11-2020، 21:07)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

همه ی شرایطو نداری

Undecided خدا راضی باشه Big Grin
(10-11-2020، 21:08)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
همه ی شرایطو نداری

Undecided خدا راضی باشه Big Grin

///:
هفته بعد کاندیدای نویسندگی باید رای بیارن.
شما دیر اغدام کردین.
(10-11-2020، 21:11)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2020، 21:08)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Undecided  خدا راضی باشه Big Grin

///:

پیشرفت کردی هاا Undecided
بازم مرسی Smile

(10-11-2020، 21:11)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما دیر اغدام کردین.

با منی؟!

(10-11-2020، 21:08):ǟrǟֆɦ :м نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

میشی میشی
ولی درحالی که همه موضوعات توی یه ببخشش باشن

[ -> ]
همه ی شرایطو نداری

من راضی راضیم اخلاقشم خیلی خوبه و کلا احساسی و با شعوره

مرسیp345735
(10-11-2020، 21:11)i_crazygirl نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(10-11-2020، 21:11)ѕєнυη نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
///:

پیشرفت کردی هاا Undecided
بازم مرسی  Smile

(10-11-2020، 21:11)|PARHAM| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
شما دیر اغدام کردین.

با منی؟!
شما اگه دو ماه فعالیت داشتی توی بخش مورد علاقت میشد یه کاریش کرد.