انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی آزاد نسخه ۳۹۰
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دُردونه ها و جیگر طلا ها. ^-^

قوانین :

• از به کاربردن الفاظ رکیک و ناپسند و فحاشی در موضوع خود داری کنید!

• از گذاشتن شماره,آی دی یاهو,آی دی تلگرام و اینستاگرام . امثالهم ... در موضوع خود داری کنید

• اینجا جای بحث و جدل نیست, مشکلات خود را در جایی دیگر و به صورت خصوصی حل کنید

• اجازه زدن این تاپیک را فقط مدیران گفتگوی آزاد دارند

• پیش از رسیدن به 200 صفحه نسخه بعدی را بزنید

• از فینگلیش تایپ کردن خودداری کنید

• اگر عکستان اندازه بزرگی دارد و یا پرحجم است آن را به صورت لینک مستقیم قرار دهید
اول:|

خانوم زشته بسته
امید
با امید لطفا اینطوری صحبت نکن-_-

اونا انگلا قلیونی ان
من سیگاریش ):

هی بهشون میگم قلیون هر پکش 100 نخ سیگاره
بیاین سیگار بکشین واسه سلامتی خودتون میگم
گوش نمیکنن ک D:
لالالااااااا((===
(15-11-2020، 10:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اونا انگلا قلیونی ان
من سیگاریش ):

گوش نمیکنن ک D:

قلیون بهتره به نظرم
سیگار تلخه ):

قلیون اوففف یاد  چند خاطره چرت افتادم:|
(15-11-2020، 10:25)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لالالااااااا((===
yoo..
نتیجه زحمات چی شد ؟

(15-11-2020، 10:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2020، 10:25)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

اونا انگلا قلیونی ان
من سیگاریش ):

گوش نمیکنن ک D:

قلیون بهتره به نظرم
سیگار تلخه ):

سمه , کشنده اس )؛

بگو
وقتشه تاپیک حمایت از حقوق مردان بزنیم :/
(15-11-2020، 10:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(15-11-2020، 10:25)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
لالالااااااا((===
yoo..
نتیجه زحمات چی شد ؟

مشترک مورد نظر همچنان در حال تلاش است<_<

(15-11-2020، 10:26)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

اونا انگلا قلیونی ان
من سیگاریش ):

گوش نمیکنن ک D:

قلیون بهتره به نظرم
سیگار تلخه ):

Just cigarette
(15-11-2020، 10:27)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
قلیون بهتره به نظرم
سیگار تلخه ):

سمه , کشنده اس )؛

بگو
اومدم قلیون بکشم لنتی انقد بد پرد تو گلوم :|
خیلی بد بود

ولی طعمش به شدت خوب بود
فک کنم لیمو بود*.*
(15-11-2020، 10:28)ѕιƖeɴce نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
yoo..
نتیجه زحمات چی شد ؟

مشترک مورد نظر همچنان در حال تلاش است<_<

Just cigarette

سریع کن مشترک رو ):

یپ..

(15-11-2020، 10:30)|ᴛᴏxɪᴄ| نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]
سمه , کشنده اس )؛

بگو
اومدم قلیون بکشم لنتی انقد بد پرد تو گلوم :|
خیلی بد بود

ولی طعمش  به شدت خوب بود
فک کنم لیمو بود*.*

حالا دور از شوخی
نکش , خوب نیس
میدونم کنجکاوی
ولی الان زوده واقعا برات
بیشتر با ورزش سرگرم کن خودتو