انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: گفتگوی ازاد نسخه ۳۹۱
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
(29-11-2020، 0:49)ÆMÆշЇÑζ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-11-2020، 0:47)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
چون یخورده سنت پایینه و رک و راست بگم سن پایین دوست دارم 

برار بیخیال باز الان شاه قلی میاد جفتمونو باهم بن میکنه
صلوات بفرس
اب گرمه ک گفتی ردیفه
امسال با ماشین میام , بدون ماشین سخت بود واقعا پارسال
اره داداش . ولی ما کارمونو کردیم ایسالا امسال 
(29-11-2020، 0:52)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-11-2020، 0:49)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان خودت چند سالته مگه ؟؟
به چند ساله بودن نیست به چند سانته بودنه ((:

امیر
حواسم نبود , من یکی دوساله عجیب نسخ قلیه ماهیم
اصا یادم رف بهت بگم قلیه ماهی بگی زحمت مادر درست کنه
این ایدین انقد کمپوت داد ب خورد ما 3 نفر ب کل فراموش شد
(29-11-2020، 0:52)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-11-2020، 0:49)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
اهان خودت چند سالته مگه ؟؟
به چند ساله بودن نیست به چند سانته بودنه ((:

خخخخخ چه چیزایی میگی واسه خودت
(29-11-2020، 0:52)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
Ahura age inja bud alan kho hame miraftan tu lune hashun xd
Taraf khodesh az dase ahura naraht nist baghiye sangesho miznn be sine 
mibini dkhtrm ghshngm ?Smile))

میدونی من عقیدم اینه ، آدما اگه فیک بیان جلو 
خوبیاشون شاید واقعی بوده ..
نباید راجب بقیه اصن اینجوری حرف زد نمیدونم چرا گذشته رو هی ورق میزنن
آدما میرن و میان و دروغ میگن و عوض میشن دیگه
چیزی ک مثل قبل نمونده و نمیمونه !

(29-11-2020، 0:51)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خیلی  از هردوتون خوشم اومد
منم 15

قبونت قشنگم .. 
(29-11-2020، 0:52)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
فکر نمیکردم هنوز مثل بچگیات باشی چون آدما تغییر میکنن ..
:v 
Pir shdim vali bzrg na aysan jan 
Vayyy in o yadete ?
  Angel
(29-11-2020، 0:55)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-11-2020، 0:52)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
:v 
Pir shdim vali bzrg na aysan jan 
Vayyy in o yadete ?
  Angel

میدونی من از چی خوشم میاد ؟ ازینکه الان شخصیتت گُنگه ! D:
(29-11-2020، 0:55)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-11-2020، 0:52)ï Ðöñ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]

(29-11-2020، 0:51)mobina15 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
آره خیلی  از هردوتون خوشم اومد
منم 15

قبونت قشنگم .. 
فدات:-*:-*
[ -> ]
(29-11-2020، 0:49)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
هنوزم در حال ناله ای ((:؟

و اینکه ، اوکی ولی اونقدراهم ک داری میگی ناله نبودم اغراقش نکن 
اصن مگه من و تو حرف میزدیم زیاد با هم ؟ شما تو تایم بعدی از زندگیم 
بام هم صحبت شدی .. شاید حق داری ولی خب 
نوپ ، نیستم
تو بهش بگو بچگی من 21 سال اینجوری زندگی کردم همه ازم راضین هم خودم راضیم . اینکه تو فک میکنی بچگونست ینی هنوز تفکر خودت تو همون بچگی مونده .
بزرگ شدن به سرسنگین حرف زدن نیست .
درکل حوصله نداری مثل قبل و به بنظرم هنوز همونی . پس زیاد وققتو نمیگیرم . یا علی ! 
(29-11-2020، 0:55)Ƒαкє ѕмιƖє نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
[ -> ]

Inaro vel kn adama harchi  budn , budn :v 
Jalebish injas ke hanuz to mkhiye ye serias xd
(29-11-2020، 0:53)Đęąđ.ğïřł نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
(29-11-2020، 0:51)Mr.Robot نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
بچه محل صابری دیگه تو از صابر مایه نزاری کی بزاره . قاعمشهریا از همه از بن بدبختن 

مگه قائمهشریع._.
اگه هست بگو برم بپرسم سنش نمیخواد برع بالاتر ؟لعنتی انگار تافت زده .__.
اخی تو اینطوری نگی کی بگه اخه(((((:
۳سال شده دیگ سوزش هنوز هستا:^
قاعشهری قاعمشهری رو بو میکشه تو قاعمشهری نیستی .
اره سه سال از اون کتک ملسی که تو هفت تیر بابل   خوردین میگذره (((: