انجمن های تخصصی فلش خور

نسخه‌ی کامل: ضایع ترین کاری که تو بچگیت کردی و الان بهش فکر میکنی میخوای گریه کنی چیه؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من خودم عین مانکنا تو عروسی راه میرفتم هر کی نگام میرکرد فکر میکردم که با خودش میگه چه دختر خوشگلی!

خداییش بهش فکر میکنم میخوام سر به بیابون بزارم.

بعضی موقع هام که از دست مامانم عصبانی میشدم میرفتم لوازم ارایششو مینداختم تو سطل اشغال. Big Grin

خداییش خیلی بچه خری بودم! Big Grin

تازه تو عروسی عموم موقعی که تازه شافل مد شده بود.حرکات انجام میدم که خیلی ضایع و بد بود فکر میکردم خیلی خفنم Huh

شما چیکارا کردین؟
............
(08-12-2020، 13:42)Rasha_rap نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[ -> ]
یبار ج**یش کردم به خودم 10 بعد تشکمو جمع کردم انداختم جلو افتاب با همون شلوار رو ش خوابیدم که خشک شه...به مامانم گفتم افتابو دوس دارم 6

خخخخخ
واقعا؟چه خفن!
ماه رمضون شبا موقع خاب منتظر میموندم مامانم بخابه بعد میرفتم کوچه با دوستام بازی میکردم
چون ما ک تو پایگاه بودیم همسایه هامون ماه رمضون میومدن بیرون نصف شب مثلا ساعت ۳شب اینا Big Grin
من کلا وقتی به بچگیم فکر میکنم میخوام خودمو بکشم. بعد تو میگی گریه!!! خوش به حالت